FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 07 apr 2016, 23:57

Kao prvo, po ka zna koji put u zadnje vrijeme počinju podjele na forumu pred važnu utakmicu. Ne želim u ovom trenutku ni pljuvati ni braniti Upravu. Nadam se da će na kraju sezone dobiti kolektivno :wave: Do tada, skupimo snage, podržimo Sarajevo. Ja sam lično titulu halalio poslije Prijedora, ali ipak moramo dati podršku našim momcima u borbi za Evropu.

Kao što @Totti reče, sami smo ove sezone krivi za neuspjehe. I Uprava, i igrači i navijači. SVI ! Međutim, ne želim kriviti novinare za naš neuspjeh, ali je očigledno da svi mogući dušmani koriste ovu situaciju u Klubu, samo da nas još više poremete. To im ne smijemo dozvoliti. A zašto mrzim novinare, čast izuzecima. Prošle sezone o željinoj djeci slušali smo na svim sredstvima javnog informisanja, a gdje su sad željina djeca? Eno, danas vidim avaz hvali Čatakovića i svaka čast na tome. A šta je sa Markom, Adnanom i Advanom. Da su komšije imale 5 kadeta kakve mi imamo,ne bi ste mogli pročitati nikakvu vijest na internetu da nije povezana sa željinom djecom. Isto kao što je naša Uprava kriva što smo u ****, tako je i Veležova Uprava kriva što ispadaju. Po njihovim pričama, Sarajevo ih je otjeralo i sa Bijelog brijega i Sarajevo ih izbacuje iz lige...

Skupimo snage, još par kola, izdržimo do kraja. SVI U NAPAD JEDAN JE HASE !
SARAJEVO

Avatar
Rinuka
Postovi: 2178
Pridružen/a: 23 sep 2015, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rinuka » 08 apr 2016, 00:04

sami smo ove sezone krivi za neuspjehe. I Uprava, i igrači i navijači. SVI
:stop: :nene: samo uprava, i niko drugi..
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

Avatar
adem993
Postovi: 406
Pridružen/a: 29 dec 2015, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adem993 » 08 apr 2016, 00:21

fico je napisao/la:Kao prvo, po ka zna koji put u zadnje vrijeme počinju podjele na forumu pred važnu utakmicu. Ne želim u ovom trenutku ni pljuvati ni braniti Upravu. Nadam se da će na kraju sezone dobiti kolektivno :wave: Do tada, skupimo snage, podržimo Sarajevo. Ja sam lično titulu halalio poslije Prijedora, ali ipak moramo dati podršku našim momcima u borbi za Evropu.

Kao što @Totti reče, sami smo ove sezone krivi za neuspjehe. I Uprava, i igrači i navijači. SVI ! Međutim, ne želim kriviti novinare za naš neuspjeh, ali je očigledno da svi mogući dušmani koriste ovu situaciju u Klubu, samo da nas još više poremete. To im ne smijemo dozvoliti. A zašto mrzim novinare, čast izuzecima. Prošle sezone o željinoj djeci slušali smo na svim sredstvima javnog informisanja, a gdje su sad željina djeca? Eno, danas vidim avaz hvali Čatakovića i svaka čast na tome. A šta je sa Markom, Adnanom i Advanom. Da su komšije imale 5 kadeta kakve mi imamo,ne bi ste mogli pročitati nikakvu vijest na internetu da nije povezana sa željinom djecom. Isto kao što je naša Uprava kriva što smo u ****, tako je i Veležova Uprava kriva što ispadaju. Po njihovim pričama, Sarajevo ih je otjeralo i sa Bijelog brijega i Sarajevo ih izbacuje iz lige...

Skupimo snage, još par kola, izdržimo do kraja. SVI U NAPAD JEDAN JE HASE !
Bravo drug,imamo isto razmišljanje od prve do zadnje rijeci!!!
Bit ćeš opet prvak čest 1946

Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!

Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 08 apr 2016, 00:25

Rinuka je napisao/la:
sami smo ove sezone krivi za neuspjehe. I Uprava, i igrači i navijači. SVI
:stop: :nene: samo uprava, i niko drugi..
Ne znam da li se zezas, ako ne obrazlozit cu ti svoje misljenje. O Upravi ne treba puno diskutovati. Sto se igrača tiče, ja im halaliti nikad neću ono šetanje na derbiju na grbavici. Nije problem kad ne znaju, problem je kad neće da igraju, a debelo su plaćeni. Ja Rustemovića neću nikada pljuvati, iako momak nema neko fudbalsko znanje, ali uvijek trči i bori se. Benko, Amer... također.
Što se nas navijača tiče, nama ni Ferguson ne bi valjao. Sami smo tjerali Kodru, ja prvi, priznajem. Također je većina tražila ostanak Džene iako se znao njegov jaranski odnos sa igračima, njegova nesposobnost da fizički pripremi ekipu... Naravno, hvala Dženi za trofeje i play-off, to mu neću nikada zaboraviti :thumbup:
Prema tome, ne valja optuživati pojedince, prebacivati na njih krivicu, iako su oni vjerovatno najveći krivci. Moramo se osloboditi balkanskog mentaliteta i ponašati se kao kolektiv.
SARAJEVO

sasistika
Postovi: 864
Pridružen/a: 03 jul 2014, 22:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sasistika » 08 apr 2016, 00:39

Sarajlijica1946 je napisao/la:
sasistika je napisao/la:Mislim da treba Pavloviću dat još da bude prvi golman,dobar je bio u zadnje vrijeme,standardan..
Bezobrazzno bi bilo delax u utorak dodje u nedjelju prvi golman,ako nista Pavlovic ima 2 clean sheat zaredom!
Ja kontam delux?pa nikako ništa da uvežem :geek:
Sarajevo bordo boja prva ljubav ti si moja

sasistika
Postovi: 864
Pridružen/a: 03 jul 2014, 22:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sasistika » 08 apr 2016, 00:41

A ono Delač na kraju
Sarajevo bordo boja prva ljubav ti si moja

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DrustveniParazit » 08 apr 2016, 00:46

Ne smeta meni sto Amer igra u ekipi, smeta mi sto smo bacili pare koje smo mogli potrositi da nam igra bolji od Amera. Ne smeta meni sto smo ispali od Lecha, smeta mi nacin na koji smo ispali. Smeta mi sto niko nije digno dupe da se Matej dovede prije te tekme. Ne smeta mi sto gubimo od Mladosti, Travnika, igramo nerijeseno u Prijedoru koliko mi smeta sto se u to vrijeme prica da smo mi za jace utakmice a kad ih napokon odigramo obrukamo se kao i u manjim. Zar mislite da bi Partizan bio ispod nas na tabeli u ovoj ligi? A nekoc se pricalo da smo mi jaci od Partizana. Smeta mi sto je doveden povrijedjeni Alispahic, drago mi je bilo kad je doso al' zar se nije moglo nekako to vidjeti na ljekarsakom? Smeta mi sto se nije potpiso ugovor koji bi nas zastitio u onakvom slucaju kakav se desio s njim i sa jos nekim. Smeta mi sto se dovode neki trenerski anonimusi, koji su na neki drugi nacin izgradili ime i bili bum vijest prilikom potpisa, da se uce na nama.
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 08 apr 2016, 00:56

Ma vec ispricana prica ovdje, vise puta na forumu.
I treba da nam zajednicki stav bude taj da se iz ove sezone jos izvuce maksimum. Na nama je samo da pruzimo podrsku igracima.

A na kraju sezone racuni ce da se svode.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 08 apr 2016, 00:59

Danas se sjetih da smo mi ispali iz Kupa. :kafa: :hmmmmm:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miden » 08 apr 2016, 03:31

@svetastrana

Nadam se da ti taj iz uprave dobro placa, jer se zaista trudis.
Das Ist Walter

svetastrana
Postovi: 158
Pridružen/a: 07 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la svetastrana » 08 apr 2016, 09:23

miden je napisao/la:@svetastrana

Nadam se da ti taj iz uprave dobro placa, jer se zaista trudis.
zivim ko car , al **** to...vazno je da ti treniras filozofiju

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 08 apr 2016, 09:36

svetastrana je napisao/la:
miden je napisao/la:@svetastrana

Nadam se da ti taj iz uprave dobro placa, jer se zaista trudis.
zivim ko car , al **** to...vazno je da ti treniras filozofiju
Smiri strasti, od kako si se registrovao imaš te neke ispade. Neka te. :kafa:
Samo Saraj'vo.

Avatar
AdiFKS
Postovi: 1413
Pridružen/a: 12 maj 2014, 01:22
Lokacija: 1946 / 1987
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AdiFKS » 08 apr 2016, 10:23

Nervoza je primjetna. Pojedinci, odlaskom pojedinaca iz uprave, gube dosta toga.

...samo Saraj'vo, samo Horde zla...
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 08 apr 2016, 12:17

molotovljev je napisao/la:Međutim, moje mišljenje je, da je Ibraković premiranjem Slobode, na taj način htio na neki način da kazni
FK Mladost, jer je ista ta ekipa, koja se u tom trenutku grčevito borila za opstanak, dva kola ranije na Grbavica odigrala 'za raju',
odnosno za FK Željezničar.
Rekao sam da prestajem pisati, ali morao sam, morao sam da se zahvalim gosp. molotovljevu što mi je otvorio oči, sada razmišljam drugačije, mnogo mi je jasnije i logičnije. Kad neće nesposobni savez, hoće zato sposobni Dinči i Ibraka da kažnavaju, ove koje treba i koji ne igraju pošteno.
Kazna stiže sve, ne samo od saveza, ima tu još poštenjaka! Hvala još jednom.

Ovom prilikom čestitam igračima na pobjedi u BL i da nastave sa pobjedama!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 08 apr 2016, 12:36

[youtube][/youtube]

:kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la franklampard8 » 08 apr 2016, 12:47

Kaze nas vrli veznjak da se nada teskoj utakmici. :(
1946

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 08 apr 2016, 12:54

High je napisao/la:[youtube][/youtube]

:kafa:
Kolko ti samo kafe dnevno popijes na forumu :mrgreen:

Avatar
zlo87
Postovi: 3298
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 08 apr 2016, 16:39

slika
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

IvanOsim
Postovi: 264
Pridružen/a: 03 maj 2015, 21:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la IvanOsim » 08 apr 2016, 17:47

Ne mogu da vjerujem sta pise ovaj svetastrana, mislim da nismo mogli vise gospodski se ponijeti prema ovim desavanjima koja vam se desavaju, niti jedne rijeci o tome ni iz sirih krugova naseg kluba, a kamo li uzih, al eto najlakse je raju pokusati obrlatiti da je Zeljo kriv sto je Azmir ono izjavio, sto je Dino krenuo kod sudija u svlacionicu i sve ostalo sto vam se desava.
I jos spominje portale, a i to se zna da je Dinin nacin poslovanja privolit odredjene medije da pisu onako kako zeli, i to je dokazano sad na zimu kad je platio istom ovom portalu prevoz i smjestaj u tursku, da ne prenose Zelju, nego samo Sarajevo, sto mi nismo nikad radili, nit nam je to nacin rada i razmisljanja..

A cinjenica je da smo mi jedini osteceni ako je ova prica istinita, al opet niko nista ne izjavljuje, ne potpaljuje vatru, a zna se da bi vasi iz uprave voljeli da mi malo dodamo, pa da mogu na nas prebacit..

Jedna je istina, i nama se prosle god slicno desavalo, raja pocela na stadionu UPRAVA NAPOLJE i fino Gredic podnese ostavku (iako potpuno nepotrebno, mnoge stvari koje sad nam se dobre desavaju, on je pokrenuo), ali raja se smirila, malo rezultati, malo pozitivna prica i okrene se na bolje,
A sad vi skontajte, cim se ovo ovoliko zatalasalo, trebao je Dino podnijeti ostavku- da razlog navede losa atmosfera u i oko ekipe koja se bori za titulu, a da ce se pravnim putem ici u rjesavanje situacije.
Ne on ceka da ga raja max zamrzi, pokusava sa ovim nekim likovima na forumu da prebaci krivicu na Zelju, a u svemu tome Sarajevo gubi..
Ali zasto bi Dino podnio ostavku, kad zna da ne moze naci bolji posao, radno vrijeme proizvoljno, putovanja, upoznavanja bitnih ljudi, itd.. a ne razmisljanje o napredku vlastitog kluba..
Pravo je poredjenje Gredic i Dino..

Izvinite na nesto duzem postu i respektujte projekat trening centra, jer je zaista dobar projekat, veoma mi je drago da se krenulo sa trening centrima, jer ce i moj klub prije napravitu vlastiti, kad ste vi vec to realizovali..

Zivjeli..
Jeste li znali da je Zeljeznicar jedini tim koji je osvojio duplu krunu u BiH, i to je ucinio dva puta.

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 08 apr 2016, 18:14

Sadakaši 1921 trenutno kupili sve medije u BiH da šire svoju propagandu i ovaj levatina koji ima lopovcica kao nick, ovdje hladno dođe da nam širi svoju mitomaniju. Naravno da je mnogo toga planirano iz njihove kuhinje. Lafo ponudili nama 400k za Dulju, a evo već drugi mjesec prose za stolicu.

Plači pič.ke koje su pobjegle sa 100% štrumfovskog foruma jer kako kažu Dino im "zabranio" prenos iz Turske. Eto koji su to bolidi bez obraza dolaze ovdje i dalje pišu, zaboravljaju da im trenutno ista uprava i dalje sjedi koja ih je levatila prošlu sezonu i za prenos iz Turske.
Zadnja izmjena: Memara, dana/u 08 apr 2016, 18:22, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.