BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 06 maj 2016, 09:20

Svake sezone na kraju nam ode najbolji igrac i to kao slucajno u naljuceg rivala yayern
Na kraju ove sezone nas napustaju dvojica gundoguzan, i hummi paksu .
Imamo ne sposobnu upravu , koja ce nam dovesti nekakvog zircocenko kako li se vec zove , merino smo vec potpisali , pa hoce i onog Oliver Tores. :rol: phujj..ebem ti.
Prodajom gundoguzana i hummia paksu dobili bi oko 70.milki , a negdje sam procitao da cemo imati na raspolaganju oko 106€ milioncica za pojacanja.
A sa kakvim se mi sve anti talentima povezujemo. , jednostavno mi bude muka.
Da imam vlast i moc, smjenio bi citavu upravu onaj Watzke da moze i smije u bulju bi natrpao punu evrica €..a Zorc je i onako ne sposoban da obavlja duznost manager.
Tko je sljedece sezone na izlaznim vratima Auba , Reus ..Miki , misle da ce ubosti sa ovim anti talentima sa kojim nas povezuju kao sa Weigl ..hoce ali malo sutra.
Pljuni ba lovu , pa dovedi Yarmolenka, Tielemansa..znaci krupnije zvjerke, jer cemo igrati ligu prvaka ! :hmmmmm:

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 06 maj 2016, 09:37

Kako trenutno stvari stoje nista jos nije gotovo sto se tice Hummelsa,ako Bayern ne ponudi cifru koju trazimo nista od transfera.
Nekako sve vise vjerujem da ce Hummels potpisati novi ugovor sa nama,jer i on je svjestan da se uvalio do guse u probleme nije ocekivao da ce Bayern kociti sa ponudom.
Po meni u ovom slucaju uprava je reagovala jako dobro objavila vjest i skinula sa sebe pritisak i prebacila na igraca i Bayern hoces,hoces neces dovidjenja.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 06 maj 2016, 10:16

jamesrodriguez je napisao/la:Svake sezone na kraju nam ode najbolji igrac i to kao slucajno u naljuceg rivala yayern
Na kraju ove sezone nas napustaju dvojica gundoguzan, i hummi paksu .
Imamo ne sposobnu upravu , koja ce nam dovesti nekakvog zircocenko kako li se vec zove , merino smo vec potpisali , pa hoce i onog Oliver Tores. :rol: phujj..ebem ti.
Prodajom gundoguzana i hummia paksu dobili bi oko 70.milki , a negdje sam procitao da cemo imati na raspolaganju oko 106€ milioncica za pojacanja.
A sa kakvim se mi sve anti talentima povezujemo. , jednostavno mi bude muka.
Da imam vlast i moc, smjenio bi citavu upravu onaj Watzke da moze i smije u bulju bi natrpao punu evrica €..a Zorc je i onako ne sposoban da obavlja duznost manager.
Tko je sljedece sezone na izlaznim vratima Auba , Reus ..Miki , misle da ce ubosti sa ovim anti talentima sa kojim nas povezuju kao sa Weigl ..hoce ali malo sutra.
Pljuni ba lovu , pa dovedi Yarmolenka, Tielemansa..znaci krupnije zvjerke, jer cemo igrati ligu prvaka ! :hmmmmm:
:rol: :rol: :rol:

:facepalm:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Lokos19 » 06 maj 2016, 10:52

samir1909 je napisao/la:Kako trenutno stvari stoje nista jos nije gotovo sto se tice Hummelsa,ako Bayern ne ponudi cifru koju trazimo nista od transfera.
Nekako sve vise vjerujem da ce Hummels potpisati novi ugovor sa nama,jer i on je svjestan da se uvalio do guse u probleme nije ocekivao da ce Bayern kociti sa ponudom.
Po meni u ovom slucaju uprava je reagovala jako dobro objavila vjest i skinula sa sebe pritisak i prebacila na igraca i Bayern hoces,hoces neces dovidjenja.
Dijelim misljenje. Uprava jest zasrala sto se doslo uopste u ovu situaciju (neproduzenje ugovora na vrijeme), ali je sad u ovoj situaciji Fatzke odigrao majstorski. Sto yess yess. Kad bi uvjek ovako imao cohones i igrao srcem. :beba:

Cak sam misljenja da bi 40 mio za Matsa bila odlicna opcija, ako za te pare upecamo Rodrigeza i Süle napr. Takticki i kadrovski bi nam to bila stepenica vise. One dubinske lopte moze i Ginter bez problema odradjivat, jest da bi morali mozda jednu sezonu trpiti, al isplatilo bi se.
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Avatar
Desperado09
Postovi: 1703
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 06 maj 2016, 11:04

Gundo na treningu povrijedio koljeno. Upitno je i finale kupa. Ista situacija ko prosle godine, sad ga opet niko nece htjeti. Sad samo treba pokazat stav i rec nema više produzenja po godinu, samo 5 g. ili nista - tribine majka.

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 06 maj 2016, 11:07

Pa i samnom igracu je razbio iluziju jer je ovaj mislio da je potrebno samo izraziti zelju i evo ga gotovo,medjutim tu je malo polomio zube.
Vjerujem da mu je sad malo jasnije da u Minhenu nikada ne moze imati tretman kakav kod nas ima,od kluba do navijaca zato je i promjenio malo pricu sa tim da nista jos nije odlucio.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 06 maj 2016, 14:17

Desperado09 je napisao/la:Gundo na treningu povrijedio koljeno. Upitno je i finale kupa. Ista situacija ko prosle godine, sad ga opet niko nece htjeti. Sad samo treba pokazat stav i rec nema više produzenja po godinu, samo 5 g. ili nista - tribine majka.
Kraj sezone...nece igrati ni na Euru.

Sta sad raditi s njim...i da produzi na 10 godina hajd ga znaj kakav ce se vratiti.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la proFCB » 06 maj 2016, 14:18

Gundo je povrijedio koljeno, s tim da je i evropsko prvenstvo za njega završeno...njemu je izgleda sudjeno da ostane u Dortmundu :D
Stern des Südens

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 06 maj 2016, 14:28

Ko mu **** mater. Pseto plaćeničko i nezahvalno. Izuzev Lewata svi ovi naši prebjezi i wannabe prebjezi kao da su ukleti. :lol:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Desperado09
Postovi: 1703
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 06 maj 2016, 20:28

Sad pise da Hummels prednost daje BvBu i novom ugovoru do 2021. Je.be lud zbunjenog. Ko ce ga znat kakve se igre vode. Do konačne odluke sigurno da ce biti dosta natpisa po medijima.

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la zgmiky » 06 maj 2016, 20:35

ma ljudi nemojte to uopće čitati, još će svašta pisati i za njega a i za moguća pojačanja tako da opušteno samo, biti ćemo jaki i sljedeće sezone a tko god dođe dobro došao je, šupci neka idu i ne treba žaliti ni za kime, niti jedan igrač nije ispred kluba, samo BVB on je jedan a igrača more, a što se gunde tiče žao mi ga je ali svakom prema zasluzi

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la proFCB » 07 maj 2016, 01:22

Desperado09 je napisao/la:Sad pise da Hummels prednost daje BvBu i novom ugovoru do 2021. Je.be lud zbunjenog. Ko ce ga znat kakve se igre vode. Do konačne odluke sigurno da ce biti dosta natpisa po medijima.
Hummelsove izjave su se najvjerovatnije izvrnule kroz medije, Bayern jedno rekao, BvB drugo, a on sam nista nije rekao. Fakt ist da je on rekao da zeli transfer (vjerovatno u Bayern), sve ostalo je izvrnuto.
Herr Watzke je rekao da nece biti pregovora oko njegovog otkpupa, a to je vjerovatno negdje oko 40miliona €. Poznavajuci upravu Bayerna oni su sigurno pokusavali tu cijenu spustiti, mozda cak i sa drugim igracima (Rode, Gotze)...

BvB dal ostao bez Hummelsa, sigurno ce i slijedece sezone biti prvi pratilac Bayerna, a najzanimljivije ce biti njihovo ponovno izdanje u Ligi prvaka.
Gundogan, vjerujem da je izgubio sve prilike za transfer u neki veći klub. Ja da sam na mjestu Watzkea, ili ugovor na 5godina ili si slobodan igrač, pa ti vidi...
Stern des Südens

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7609
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 07 maj 2016, 14:17

Valjda danas nece biti "Spasavanje vojnika Rajana", ko onomad sa Hofenhajmom.

Valjda se nece igrati sa rucnom ;)
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 07 maj 2016, 16:19

Cist gol Hummelsa ponistise,ni blizu ofsajda...ne vjerujem da ce Frankfurt zadrzati nulu do kraja,previse su losi za to.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la jamesrodriguez » 07 maj 2016, 17:25

Ovo je pusteno Frankfurtu ocigledno, imamo dovoljno bodova titulu i onako nismo mogli uzeti.
Slicno je nesto bayern uradio prosle sezone , ne mogu se sjetiti kome je dao 3.boda.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1703
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 08 maj 2016, 16:13

U zadnjem kolu protiv Jarčeva i u kupu protiv Bauerna igrat ćemo u novim dresovima.

Jučer "puštena" tekma. Frankfurt jednostavno vise želio pobjedu i na kraju su je zalaganjem i borbenoscu izborili. Nama pišemo prvi poraz u 2016. u Bl.

Watzke reče da ce situacija oko Hummelsa biti riješena u narednoj sedmici.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la IlProfessore » 10 maj 2016, 12:47

Zna li se slučajno satnica utakmice finala kupa? Da se slučajno ne poklapa sa italijanskim... :D
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Hare_BvB » 10 maj 2016, 12:47

Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 10 maj 2016, 12:55

Hare_BvB je napisao/la:Perfekt! Hummels zu Bayern

http://www.bild.de/sport/fussball/bayer ... .bild.html

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Hajde neka se i ova sapunica zavrsila,barem znamo sad na cemu smo....

Avatar
thekoplegend
Postovi: 428
Pridružen/a: 03 jul 2013, 23:46
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la thekoplegend » 10 maj 2016, 13:02

IlProfessore je napisao/la:Zna li se slučajno satnica utakmice finala kupa? Da se slučajno ne poklapa sa italijanskim... :D
Finale DFB Pokala je u 20:00, a finale Coppa Italie je u 20:45.

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.