FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
zlajci
Postovi: 2609
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 18 maj 2016, 20:19

Biti dostojanstven i cestitati Radniku na apsolutno zasluzenoj pobjedi.
Sloboda je premasila svoj cilj prije pocetka sezone, a istovremeno je ucinjeno puno i na drugim frontovima osim takmicarskog.
To sto je 6-7 igraca odigralo sezone karijere pa mnogima od nas zinulo dupe su nasi problemi.

Naravno, bilo je gresaka, ali svakako ide analiza, izvuci pouke i popraviti ih.

Sada se lijepo odmoriti pa cekati da vidimo naklonost zdrijeba.

Sloboda do groba :salut:
tuzlanska Sloboda

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 18 maj 2016, 20:19

tuzlak1987 je napisao/la:Hajd da je to prava Evropa, odigras jednu dvije u Zenici protiv nekih bezveze ekipa. Ispadnes, a ovamo si vec poceo sezonu postoji sansa da lose startas..
Najbolje da istupimo je.bo pare. Ajd ne moramo gluposti pisati, treba kritikovati i igrače i Husrefa za danas ali ne treba pisati gluposti.
Nad tobom sunce najljepše sja

Damek
Postovi: 113
Pridružen/a: 17 jul 2015, 02:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Damek » 18 maj 2016, 20:25

xeksor je napisao/la:Eto Ti sve znas , oni igraju za novce a pa i premije bi imali za pobjedu i kup, a nemoj prozivat, da nepočinjemo prepirku. a vjerovatno nisi nikad ni gledao slobodu osim na sportskom pregledu, vec sjedis tu citas i pametujes nesto, Danas se sve okreće oko love, i veliki timovi su ove sezone izgubili titule u zadnjem kolu a ti se uhavtio kupa ko neslan

....dupla kruna...sta bi?????????

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 18 maj 2016, 20:25

xeksor je napisao/la:Eto Ti sve znas , oni igraju za novce a pa i premije bi imali za pobjedu i kup, a nemoj prozivat, da nepočinjemo prepirku. a vjerovatno nisi nikad ni gledao slobodu osim na sportskom pregledu, vec sjedis tu citas i pametujes nesto, Danas se sve okreće oko love, i veliki timovi su ove sezone izgubili titule u zadnjem kolu a ti se uhavtio kupa ko neslan
Mene boli onih 0 suteva u okvir gola danas i nezalaganje na terenu vise nego 50 kupova.
A tu ofucanu frazu sa sportskim pregledom zabij sebi u prkno ti i tebi slicni :salut:

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 18 maj 2016, 20:25

Tako je druze, Niko nekaze da se kritikuje, kad se lose odigra i to je normalno, al kad počnu ljudi pisat onda se moras nervirat. Al nemozes zbog 2-3 utakmice sad blatit cijeli tim i cijelu sezonu koja je bila uspjesna. Ljudi slabo znaju stanje u kojem je sloboda bila. Sa blokiranim racunom pogotovo na polusezoni tesko je dovest bilo kojeg igraca koji vrijedi, sjebale nas povrede, onda idostski raspored kup utakmica ovog nesposonog saveza, znajuci da se prvenstvo mora ooncat, nisu organizovali kup ravnopravno. Al nemoze se protiv toga.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37732
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 maj 2016, 20:27

xeksor je napisao/la:Tako je druze, Niko nekaze da se kritikuje, kad se lose odigra i to je normalno, al kad počnu ljudi pisat onda se moras nervirat. Al nemozes zbog 2-3 utakmice sad blatit cijeli tim i cijelu sezonu koja je bila uspjesna. Ljudi slabo znaju stanje u kojem je sloboda bila. Sa blokiranim racunom pogotovo na polusezoni tesko je dovest bilo kojeg igraca koji vrijedi, sjebale nas povrede, onda idostski raspored kup utakmica ovog nesposonog saveza, znajuci da se prvenstvo mora ooncat, nisu organizovali kup ravnopravno. Al nemoze se protiv toga.
Eto imamo sad za ovu sezonu narednu sve moguce, vidjet cemo koji ce onda biti razlozi :D

Uglavnom sve to sto pricas nema veze sa ovim danas, danas su oni morali odigrati najbolju utakmicu zivota. Ovaj poraz se ne treba pravdati stvarima iz proslosti..
Ovo je poraz nasim igracima na dusu, jer su imali i plate i premije i navijace.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 18 maj 2016, 20:28, ukupno mijenjano 1 put.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 18 maj 2016, 20:28

HElo je napisao/la:
xeksor je napisao/la:Eto Ti sve znas , oni igraju za novce a pa i premije bi imali za pobjedu i kup, a nemoj prozivat, da nepočinjemo prepirku. a vjerovatno nisi nikad ni gledao slobodu osim na sportskom pregledu, vec sjedis tu citas i pametujes nesto, Danas se sve okreće oko love, i veliki timovi su ove sezone izgubili titule u zadnjem kolu a ti se uhavtio kupa ko neslan
Mene boli onih 0 suteva u okvir gola danas i nezalaganje na terenu vise nego 50 kupova.
A tu ofucanu frazu sa sportskim pregledom zabij sebi u prkno ti i tebi slicni :salut:

E za to prkno se pozabavi dobro balo balavi.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 18 maj 2016, 20:28

xeksor je napisao/la:Tako je druze, Niko nekaze da se kritikuje, kad se lose odigra i to je normalno, al kad počnu ljudi pisat onda se moras nervirat. Al nemozes zbog 2-3 utakmice sad blatit cijeli tim i cijelu sezonu koja je bila uspjesna. Ljudi slabo znaju stanje u kojem je sloboda bila. Sa blokiranim racunom pogotovo na polusezoni tesko je dovest bilo kojeg igraca koji vrijedi, sjebale nas povrede, onda idostski raspored kup utakmica ovog nesposonog saveza, znajuci da se prvenstvo mora ooncat, nisu organizovali kup ravnopravno. Al nemoze se protiv toga.
Ma to i ja kažem, da smo kup osvojili tako što prvenstvo lakše igramo bilo bi joj Husrefe što nisi išao i na prvenstvo. Da smo ga izgubili, onda bi izgubili i Europu pa bi opet pljuvali Husrefa. Dajte nemojte se retardiranim praviti. Razumijem ja kritike ali ne treba toliko pljuvati Husrefa i tjerati ga, ili predstavljati Govedaricu kao da je novi C.Ronaldo.
Nad tobom sunce najljepše sja

Edin075
Postovi: 64
Pridružen/a: 09 mar 2016, 09:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin075 » 18 maj 2016, 20:29

Ja da sam na Azmirovom mjestu ja bi pokupio i bus i sve i pravac Amerika,pa ljudi de se smirite imamo EVROPU i to nam je veliki uspjeh,9 smo finala izgubili i sta ćemo,uspješna sezona uglavnom za nas :)
A vama svim derby navijačima poručujem da više ne dolazite na naš hram fudbala TUŠANJ,jer nam ne trebate :)
EVO SAD PRED SVIMA TEBI KUNEM SE DA CU SVE DO KRAJA BITI UZ TEBE!!!!
#SAMOSLOBODA :) :bih: :D

Ado1921
Postovi: 870
Pridružen/a: 24 feb 2012, 22:06
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ado1921 » 18 maj 2016, 20:30

Otkaz Musemicu jbote neshvatljivo da prokockaju dva trofeja. Tuga


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: Ado1921, dana/u 18 maj 2016, 20:32, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja." Ivica Osim.

FCB

Avatar
NKMramor
Postovi: 4142
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 18 maj 2016, 20:31

Ado1921 je napisao/la:Otkaz Musemicu jbote neshvatljivo da prokockate dva trofeja. Tuga


Sent from my iPhone using Tapatalk
Voz sa teme. :wave: :wave:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 18 maj 2016, 20:32

tuzlak1987 je napisao/la:
xeksor je napisao/la:Tako je druze, Niko nekaze da se kritikuje, kad se lose odigra i to je normalno, al kad počnu ljudi pisat onda se moras nervirat. Al nemozes zbog 2-3 utakmice sad blatit cijeli tim i cijelu sezonu koja je bila uspjesna. Ljudi slabo znaju stanje u kojem je sloboda bila. Sa blokiranim racunom pogotovo na polusezoni tesko je dovest bilo kojeg igraca koji vrijedi, sjebale nas povrede, onda idostski raspored kup utakmica ovog nesposonog saveza, znajuci da se prvenstvo mora ooncat, nisu organizovali kup ravnopravno. Al nemoze se protiv toga.
Eto imamo sad za ovu sezonu narednu sve moguce, vidjet cemo koji ce onda biti razlozi :D

Uglavnom sve to sto pricas nema veze sa ovim danas, danas su oni morali odigrati najbolju utakmicu zivota. Ovaj poraz se ne treba pravdati stvarima iz proslosti..
Ma slazem se ja sa tobom da su trebali igrati i nije to za pravdanje, ja uopste ne komentarisem danasnju igru, Al moram komentrisat kad neki počnu pisat kako nije buco dobro izveo slobodnjak protiv sarajeva 2000 godine itd. Koliko se ja sjecam i u izjavama i husića i musemića na početki sezone cilj je bio opstanak, otvorila se vrata kupa i prvenstva, nismo izdrzali i sta ces, sta sad treba ljude pljuvat po gradu i vređat. To je fudbal

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 18 maj 2016, 20:32

Edin075 je napisao/la:Ja da sam na Azmirovom mjestu ja bi pokupio i bus i sve i pravac Amerika,pa ljudi de se smirite imamo EVROPU i to nam je veliki uspjeh,9 smo finala izgubili i sta ćemo,uspješna sezona uglavnom za nas :)
A vama svim derby navijačima poručujem da više ne dolazite na naš hram fudbala TUŠANJ,jer nam ne trebate :)
EVO SAD PRED SVIMA TEBI KUNEM SE DA CU SVE DO KRAJA BITI UZ TEBE!!!!
#SAMOSLOBODA :) :bih: :D
8 finala :tokralju:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37732
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 maj 2016, 20:34

xeksor je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
xeksor je napisao/la:Tako je druze, Niko nekaze da se kritikuje, kad se lose odigra i to je normalno, al kad počnu ljudi pisat onda se moras nervirat. Al nemozes zbog 2-3 utakmice sad blatit cijeli tim i cijelu sezonu koja je bila uspjesna. Ljudi slabo znaju stanje u kojem je sloboda bila. Sa blokiranim racunom pogotovo na polusezoni tesko je dovest bilo kojeg igraca koji vrijedi, sjebale nas povrede, onda idostski raspored kup utakmica ovog nesposonog saveza, znajuci da se prvenstvo mora ooncat, nisu organizovali kup ravnopravno. Al nemoze se protiv toga.
Eto imamo sad za ovu sezonu narednu sve moguce, vidjet cemo koji ce onda biti razlozi :D

Uglavnom sve to sto pricas nema veze sa ovim danas, danas su oni morali odigrati najbolju utakmicu zivota. Ovaj poraz se ne treba pravdati stvarima iz proslosti..
Ma slazem se ja sa tobom da su trebali igrati i nije to za pravdanje, ja uopste ne komentarisem danasnju igru, Al moram komentrisat kad neki počnu pisat kako nije buco dobro izveo slobodnjak protiv sarajeva 2000 godine itd. Koliko se ja sjecam i u izjavama i husića i musemića na početki sezone cilj je bio opstanak, otvorila se vrata kupa i prvenstva, nismo izdrzali i sta ces, sta sad treba ljude pljuvat po gradu i vređat. To je fudbal
Treba bar otjerati konacno Mehidica, Salihovica, Prsesa i jos neke. Uostalom sta oni imaju raditi u ekipi koja hoce da bude uspjesna.

I znas sta ce biti, sva tri ce opet da prezive. I onda se cudimo nesto kada odmakne sezona, pa otjerajte ih vise jbt!

Eto izgubili smo kup i ligu, pravite sada atomsku ekipu bez ovih karikatura da ne bude kasnije to i to i razlozi. Dusan Hodzic nas pojede i mi cemo njega olako pustiti u Sarajevo ili Zrinjski.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 18 maj 2016, 20:36, ukupno mijenjano 2 puta.

Edin075
Postovi: 64
Pridružen/a: 09 mar 2016, 09:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin075 » 18 maj 2016, 20:34

Ado1921 je napisao/la:Otkaz Musemicu jbote neshvatljivo da prokockaju dva trofeja. Tuga


Sent from my iPhone using Tapatalk
BRAVO MAJMUNE HOŠ BANANU??
Opet derby navijač ne znaš prvu postavu bez da ne pogledaš po stranicama,kako je došo nizamo pobjede seljačino,pravi ti ''BOŠNJE'' puu gadiš mi se
HUSREF MUSEMIĆ JEDAN JE OD NAS !!

Avatar
NKMramor
Postovi: 4142
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 18 maj 2016, 20:35

Jesmo se zaletili... :kafa:
slika
Edin075 je napisao/la:
Ado1921 je napisao/la:Otkaz Musemicu jbote neshvatljivo da prokockaju dva trofeja. Tuga


Sent from my iPhone using Tapatalk
BRAVO MAJMUNE HOŠ BANANU??
Opet derby navijač ne znaš prvu postavu bez da ne pogledaš po stranicama,kako je došo nizamo pobjede seljačino,pravi ti ''BOŠNJE'' puu gadiš mi se
Ovo ti je navijač Željezničara. :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 18 maj 2016, 20:36

Jedno je sigurno: Modrica, Olimpic, Slavija, Orasje, Radnik i Leotar su trofejniji od nas. :thumbup:

Ovih boldiranih nema vise ni na mapi. :thumbup:

kinder_jaje
Postovi: 1745
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la kinder_jaje » 18 maj 2016, 20:36

Citam i pitam se da li zasluzujete bolje pljujete sve sto je jedan cvojek uradio da osjetite bar malo radost i srecu i opet malo :bow:

Avatar
coelho41
Postovi: 12852
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la coelho41 » 18 maj 2016, 20:38

Čuj pojedini traže otkaz Musemiću, pa šta onda da nam opet Sadikovića dovedu?
Ne treba dirat strukturu stručnog štaba, treba konsolidovat redove i vratit se sljedeće sezone još jači...pa hiljadu puta se u sportu u svim ligama pa i u Ligi prvaka dešavalo da neki tim u zadnjim utakmicama izgubi sve, pa sljedeće sezone se vrate još jači. Nemojte lupat gluposti, da nam nije Musemića ne bi ni igrali ovo finale i sljedeće sezone Evropa ligu, već bi izborili nekako opstanak i time se zadovoljili.
Shvatam je afekt i emocije al nije vam neki argument da čovjeku damo otkaz zato što smo izgubili u finalu kupa i završili drugi u ligi...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 18 maj 2016, 20:39

Sad ces vidjet savez ce slobodu kaznit sa 4000 zbog bacanja baklje u teren a Radnih ostat nekaznjen zbog zvizdanja drzavne himne.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.