SP - Grupa D

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Njemačka
241
44%
Srbija
136
25%
Gana
129
24%
Australija
37
7%
 
Ukupno glasova: 543

radebl
Postovi: 471
Pridružen/a: 22 okt 2009, 11:25
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la radebl » 19 jun 2010, 18:39

steve-o je napisao/la:imam predosjecaj da ce cahill odluciti protiv srbije, duzan nam je ostao nakon crvenog i siguran sam da nece razocarati protiv srbije timmy!
ja vjerujem da ce protiv vidica imati prostora da ti pokaze to sto ocekujes od njega...
nas klub nas grad...samo nama pripada! L'87

"TRECI PUT CASTIMO"

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Genghis » 19 jun 2010, 18:39

Principatus je napisao/la:Ghana - Njemacka: 0:3

Srbija - Australija: 1:1 ili 2:2

Evo da ja prognoziram.
Evo da i ja prognoziram:

Ghana - Njemacka 100:0 :roll:
Opet sam realniji od tebe.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Hairlija » 19 jun 2010, 18:40

treca sreca

Cahil glavom kroz ruke STojkovica
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la NoName » 19 jun 2010, 18:40

19TM87 je napisao/la:joj citam neke komentare, pa i sami oni sto su ih napisali ne vjeruju u to :lol:
Čudno je brate kad za nekoga navijaš, teško možeš biti objektivan. Ali valjda mi, navijači Australije, imamo pravo da navijamo za naše i izražavamo svoje želje ovdje. Ipak je ovo tema o grupi D gdje igra naša voljena Australija.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la steve-o » 19 jun 2010, 18:40

@devil: jbga brate govorili su i vasi pojedinci kako cahill i nije neki nogometas, znaci red je dosao da upravo on srusi srbiju u trecem kolu 8-)

@radebl: dokazao se on vec par puta protiv vaseg vidica u dresu evertona, neznam gledate li vi PL? :roll:

Avatar
Ибро Дирка Наш
Postovi: 51
Pridružen/a: 19 jan 2010, 20:32
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Ибро Дирка Наш » 19 jun 2010, 18:41

NoName je napisao/la:slika
slika

Garry who????? ;) ;) ;)
$ ' ?, $ - с ' ?......

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Monolog » 19 jun 2010, 18:41

Devil je napisao/la:Znate sta mi je drago,sto pisete Cahill dominira i ostala fore jer sam tada siguran da nece nista znacajno uradeti. :lol:
Prvo je bilo Muntari dominira pa ga nigde nema,pa je onda bilo Ozil dominira ali ni on nista znacajno nije uradeo. :lol:
Sada Cahill i ako je verovati tradiciji po kojoj vi verujete da ce Nemci u finale onda da i ja verujem svojoj. :lol:
Dok je vremena, dotle traje nada, ha ya. Činjenica je da je ovdje Gana u najgoroj poziciji. Nebitno što to tabela ne pokazuje. Dakle, Gana mora odigrati neriješeno protiv Njemačke da bi prošla. Zašto? Zato što će se dominantni Australci poigravati sa "visoko-letećim" komšijama te pokazati da se fudbal igra i na tom kontinentu.

Što se tiče onog prijašnjeg dominiranja, ja sam napisao samo da Klose dominira, jer je dobio crveni karton, tako da... :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la HOPLIT » 19 jun 2010, 18:41

Monolog je napisao/la:
HOPLIT je napisao/la: Da ti nisi slučajno navijač Evertona? :D
Daleko od toga da je Australija slaba repka, bit će to jedna čvrsta i po meni konfuzna utakmica ala Australija: Hrvatska prije 4 godine u Njemačkoj. I tamo je čini mi se bilo rukometa (Tomas).
Ne, već Newcastle-a, ali ne neki ludi fan, već simpatizer. Znam zašto si aludirao na to, no Cahill mi je izuzetno drag fudbaler(a njegovo fudbalsko umijeće ne može niko osporiti). Što se tiče te utakmice, biće teška, ali onda će Australija dobiti krila jer će čuti rezultat iz utakmice Njemačka - Gana, te tako zabiti(barem) 3 gola našim komšijama. :D

Cahill i Bresciano dominiraju!!!

@Devil

Dobro je da je potvrđena ta vijest. Iskreno, onaj start i nije bio za crvenog kartona, ali "Drakula" nije bio mog mišljenja.

@Tm 84

Što se tiče prolaska Australije, moraju puno zabiti, a da Njemačka očita fudbalsku lekciju Gancima.
Po meni su u utakmici SRB:AUS šanse podjednake, znači nema favorita. Ipak mislim da si pretjerano optimističan jer ipak je ova srpska repka malo preozbiljan protivnik da bi joj ovakva Australija tek tako mogla uvaliti 3 komada. Ne sporim fudbalsko umiječe Cahilla ali on je ipak samo 1 igrač.
YNWA!

Avatar
tm84
Postovi: 1677
Pridružen/a: 06 apr 2010, 19:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la tm84 » 19 jun 2010, 18:42

Devil je napisao/la:@tm84
Ja pre mislim da smo Nemci i mi u najboljem polozaju jer sami sebi krojimo sudbinu.

edit:jos malo lektorskog posla posto vidim radite to citav dan,ne kaze se remiziram nego rezimiram. :lol:
a gana isto tako... jedino australija ovisi o drugim rezultatima...

ipak mislim da bi iskustvo njemacke trebalo doci do izrazaja protiv gane, a u drugom susretu zaista ne znam... volio bi da srbija prodje, i nadam se tome, ali nisu bas australci za zezanje...

jos kad se sjetim kako su neki ovde govorili "ma to je australija" poslije trijumfa njemacke od 4-0... sad se vidjelo da australija nije bas tako lak protivnik... ;)
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Principatus » 19 jun 2010, 18:42

Haha ova parodija sa Hitlerom je klasicno dobra, cak se ovdje pazilo da pojedine rijeci iz teksta pasu. Vidic rukometas, Lahm ima samo metar i zilet.... :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

bebek1
Postovi: 161
Pridružen/a: 25 dec 2008, 12:50
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la bebek1 » 19 jun 2010, 18:42

Ima jos grupa,nije samo ova,samo T :mrgreen: rbija,Trbija :mrgreen:

radebl
Postovi: 471
Pridružen/a: 22 okt 2009, 11:25
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la radebl » 19 jun 2010, 18:42

slika

Uploaded with ImageShack.us
nas klub nas grad...samo nama pripada! L'87

"TRECI PUT CASTIMO"

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la NoName » 19 jun 2010, 18:43

Zaboravio sam da igra Vidić oprostite. Dakle, još i penal za Australiju. Ako dozvolite promjenio bih svoju prognozu: 8-1 za Australiju, strijelac Švarcer.

Švarcer dominira
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la HOPLIT » 19 jun 2010, 18:44

NoName je napisao/la:Zaboravio sam da igra Vidić oprostite. Dakle, još i penal za Australiju. Ako dozvolite promjenio bih svoju prognozu: 8-1 za Australiju, strijelac Švarcer.

Švarcer dominira
:lol: :lol: :lol:
YNWA!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Devil » 19 jun 2010, 18:44

Principatus je napisao/la:Haha ova parodija sa Hitlerom je klasicno dobra, cak se ovdje pazilo da pojedine rijeci iz teksta pasu. Vidic rukometas, Lahm ima samo metar i zilet.... :D
Ovo je jedan momak iz Srbije uradeo,stvarno dobro ja se jutros pravo ismejao.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
tm84
Postovi: 1677
Pridružen/a: 06 apr 2010, 19:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la tm84 » 19 jun 2010, 18:44

Principatus je napisao/la:Haha ova parodija sa Hitlerom je klasicno dobra, cak se ovdje pazilo da pojedine rijeci iz teksta pasu. Vidic rukometas, Lahm ima samo metar i zilet.... :D
steiner - schweinsteiger :D

jedna od boljih parodija s hitlerom...
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Principatus » 19 jun 2010, 18:44

[b]Genghis[/b] je napisao/la:
Principatus je napisao/la:Ghana - Njemacka: 0:3

Srbija - Australija: 1:1 ili 2:2

Evo da ja prognoziram.
Evo da i ja prognoziram:

Ghana - Njemacka 100:0 :roll:
Opet sam realniji od tebe.
Aha, pase poklopcu.
Ali sam znas da te ne uzimam za ozbiljno, a nisam jedini, popusti malo. ;)

Kao da je nerealno da Srbija odigra nerjeseno protiv Australije, i onda mi dolazis sa 100 golova i budes time kao laf. Strasno. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Genghis » 19 jun 2010, 18:46

Realno je da Srbija odigra nerijeseno, pobjedi ili izgubi od Australije, a nerealno je ocekivati da ce kvaziNjemacka pobjediti sa 3 gola razlike Ganu ... ako pobjede ikako to ce biti prava senzacija s obzirom o kakvoj se kvazi ekipi radi :!:
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la NoName » 19 jun 2010, 18:46

Da li igra i onaj drugi rukometaš, što je skrivio penal u prvoj utakmici? Onaj anonimus, valjda mu vi znate ime, navijači Srbije. Ja stvarno nemam ideje o kome se radi, za Viduku ovaj Vidića sam čuo ali ovog drugog ne znam.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

gogineman
Postovi: 447
Pridružen/a: 03 okt 2009, 22:02
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la gogineman » 19 jun 2010, 18:46

NoName je napisao/la:Nisam znao da je Australija ovako dobar tim, od sada navijam za njih svim srcem. Makar dok se ne završi ova grupna faza pa ćemo vidjeti za dalje.

Dakle, sada očekujem ovakav rasplet:

Njemačka - Ghana: 2:0
Australija - Srbija: 5:1

Dalje idu Njemačka i Australija.
Skoro sam 100% siguran da znam ko si i da te znam sa jos jednog foruma na kom si imao isti nick ;)
Tamo si trajno banovan zbog NACIONALIZMA to dovoljno govori o tome sta zelis sa tim Avatarom da "ucinis"i na sta se okreces...
Pozdrav od gogecijale ;)

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.