Neymar JR's Five

Odgovori
Baninho
Postovi: 11
Pridružen/a: 18 apr 2014, 20:29
Kontakt:

Neymar JR's Five

Post Postao/la Baninho » 26 apr 2016, 13:28

"Igrač reprezentacije Brazila i FK Barselona, Nejmar u saradnji sa Red Bullom pruža hiljadama mladih fudbalera priliku da pokažu svoje vještine u jedinstvenom turniru koji se održava pod njegovim imenom. Nakon što je nominovan od strane FIFA za najboljeg igrača godine, napadač poziva igrače od 16 do 25 godina iz više od 40 zemalja širom planete da učestvuju na njegovom 5x5 turniru pod nazivom ’Neymar Jr.’s Five’ ili ’Nejmarovih pet’."



Dakle,ovog vikenda završeni su kvalifikacioni turniri u 4 grada BiH i već je poznato 16 ekipa koje ce se 22.maja sastati na završnom turniru u Sarajevu.Pobednik završnog turnira putuje u Brazil na Svetsko prvenstvo.Takodje,najbitnije pravilo turnira koje je i sam Neymar osmislio jeste da kada ekipa primi gol ,mora igru nastaviti sa igračem manje odnosno 1 igrač napušta teren.

sportsport.ba je redovno pratio kvalifikacione turnire,a upravo preko ovog sajta sam i ja saznao za turnir na kojem sam učestvovao pa pomislih da ima jos takvih i odlucio sam da pokrenem temu o turniru u Bosni.jel ima jos neko da je učestvovao?Da li neko poznaje ekipe koje su se kvalifikovale za državno finale?Planira li neko ići na finalni turnir?Jel vam se svidjaju pravila?Po meni je ovo prava stvar,i mislim da ovakvo nešto još nije bilo u BiH i da bi svi koju su igrali ove kvalifikacije trebali biti sretni što su učestvovali.

I da,ako sam promašio mjesto gdje otvaram temu,izvin'te. :kafa: :D

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Neymar JR's Five

Post Postao/la High » 15 maj 2016, 02:55

Kako bi?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Baninho
Postovi: 11
Pridružen/a: 18 apr 2014, 20:29
Kontakt:

Re: Neymar JR's Five

Post Postao/la Baninho » 22 maj 2016, 11:14

Fantasticno :D .Odlicna organizacija turnira a mislim da turnira sa boljom organizacijom i nije bilo u BIH do sada.
U ovom trenutku se igra drzavno finale ,danas cemo saznati ima naseg putnika u Brazil.Vise o ekipama: http://sportsport.ba/ostalo/timovi-koji ... ira/194947

Avatar
Galion
Postovi: 2773
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Neymar JR's Five

Post Postao/la Galion » 22 maj 2016, 23:27

Zna li neko kako prođe na kraju?

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Neymar JR's Five

Post Postao/la FA7 » 23 maj 2016, 21:44

Galion je napisao/la:Zna li neko kako prođe na kraju?
http://m.sportsport.ba/ostalo/tim-iz-tu ... zil/195407
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.