Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 24 maj 2016, 19:45

Rooney88 je napisao/la:
Format je napisao/la:A sta je Matic uradio u karijeri sta je pokazao u Chelsea od kad je dosao?


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Pa recimo covjek im je bio jedan od 3 najbolja igraca u sampionskoj sezonu, ovu zadnju ne pikam jer je generalno citava ekipa Chelsea podbacila ali je i u toj sezoni Matic cesce pokazivao dobre partije nego lose. Pa ne mozes nikako porediti njega i Lassa u ovom trenutku.
Bez ljutnje al vidim da bas ne pratis i da je Lassana u super formi,igra za repku,igra jako dobro. Ako bi birao njega besplatno il Matica pre prevjenjenog za 30,40miliona,naravno da bi izabrao Lassanu Diarru.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 maj 2016, 19:47

Pa imamo Šnajderlina već, koji će nam klinac još jedan takav igrač, radije daj Gomesa.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Asteriks
Postovi: 14402
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 24 maj 2016, 19:51

Diarra nije takav igrac. Mnogo vise koristi driblinge u nekim situacijama stvarajuci slobodan prostor iz kojeg cak i zadaje tempo.

Fali nam upravo to, da nekad neko iz dubine prenese loptu bez komplikovanijih dodavanja.

Morgan je po meni takodjer dobar tackler, ali igra sa mnogo manje rizika.

Istina oba igraca krasi agilnost, kvalitetno pokrivanje prostora, a cak ih moze upariti pa bi dobio neki ekvivalent vezi Kante - Drinkwater.

Bas sam ove sezone pratio pomenutog u nekih 10-ak tekmi (plus naravno kratki review sezone), i mogu reci da prema dostupnosti i kvalitetu, trenutno necemo naci bolje rjesenje.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 maj 2016, 19:57

Ne govorim za Lassa, nego za Matića, protiv Lassa za dž ne bih imao ništa protiv, ali Gomesa bi morali zaganjati.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Baader » 24 maj 2016, 20:45

Baš je realno da će Jose ići po Matića, igrača kojeg je klupirao i koji je po svemu sudeći bio jedan od onih koji su ga "izdali".


Inače Šnajderlin i Švajni su igrači po Joseovom ukusu.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4993
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 24 maj 2016, 20:55

Ne znam zašto se priča u tom zadnjem veznom uopšte, kad imaš Schneiderlina, Blinda, pa i Fosu-Mensaha, kojem je to valjda prirodna pozicija plus svi ostali veznjaci koji nisu nužno zadnji vezni, ali konkurišu za to mjesto jednog od dva vezna. I, postoji i mogućnost da Carrick ostane, zar ne?
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 24 maj 2016, 20:55

A tu je i najspremniji igrac u gradu,naravno Fosu Mensah


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Asteriks
Postovi: 14402
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 24 maj 2016, 20:59

Sve zavisi od toga kako ce Jozo gledati na navedene te da li ce uopce vidjeti Blinda kao dm-a. Zatim, Fosu ima strasnog potencijala i na rb-u,...

Bastian je injury prone, Fella vjerovatno na izlazim vratima a Herrera cm.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Avatar
Poligon10
Postovi: 5679
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 24 maj 2016, 21:06

Poznata je stvar da Jose često igra sa 2 defanzivna vezna, u derbi utakmicama 100% tako kreće pa je zato možda malo polemike oko zadnjeg veznog. Ipak, slažem se s vama, već posjedujemo dobar broj igrača za tu poziciju Blind, Morgan, Basti, Fosu, Carrick su itekako dovoljno i izrazito kvalitetni.

Potrebniji nam je centralni kreativac, tu smo već prilično siromašni. Pored Herrere faktički nemamo centralnog veznog, ustvari imamo Fellainija :D , trebao bi Mou potražiti nekoga, npr Krossa :mrgreen:

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Baader » 24 maj 2016, 21:09

Poligon10 je napisao/la: Potrebniji nam je centralni kreativac, tu smo već prilično siromašni. Pored Herrere faktički nemamo centralnog veznog, ustvari imamo Fellainija :D , trebao bi Mou potražiti nekoga, npr Krossa :mrgreen:
Andre Gomes je najizglednija opcija.

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 24 maj 2016, 21:12

Kross je najveća panjina i najmaloumniji igrač koji bi se mogao povezati sa našim veznim redom. Molim vas, prestanite. Nevjerovatno precjenjen igrač koji orbitava po sredini, dodaje najbližem do sebe, ima 99% tačnih pasova, pa Sebija Izetbegović bi imala procenat 90% sa takvim načinom igre, što bi rek'o Bakir, prvom do sebe.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5679
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 24 maj 2016, 21:13

Nisam puno upratio Valenciu ove sezone, Gomesa nikako. Kakvo je stanje, je li dobar izbor ukoliko se odluče za njega?

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 24 maj 2016, 21:16

Zar moze neko tako nesto reci za Krosa,e **** me fudbal


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 24 maj 2016, 21:18

Poligon10 je napisao/la:Nisam puno upratio Valenciu ove sezone, Gomesa nikako. Kakvo je stanje, je li dobar izbor ukoliko se odluče za njega?
Valencia je propustio većinu sezone zbog operacije, ali se na kraju ispostavilo da je bolji izbor od Darmiana. Gomes je Portugalac, lijep, mlad.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4993
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 24 maj 2016, 21:19

U svakom slučaju, ja nisam za velike promjene u igračkom kadru. Dakle, kvalitetan stoper i desno krilo + Ibra bi za mene bio dobar prijelazni rok, uz ostanak Carricka i naravno ostalih bitnih igrača.

Ne može se svake godine ekipa ponovo uigravat, nema smisla. Solidna baza je trenutno tu, uz tih par dodataka bi trebalo bit dovoljno da se bude ozbiljan konkurent.

Edit: Naravno, ako se ukaže prilika za neko vrhunsko pojačanje na bilo kojoj poziciji, to podržavam uvijek, ali gomilat kadar sa igračima slične ili slabije kvalitete u odnosu na postojeće, to već ne. Bolje brusit onda te mladiće koji su tu.
Zadnja izmjena: Patrice_Evra_3, dana/u 24 maj 2016, 21:22, ukupno mijenjano 1 put.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Poligon10
Postovi: 5679
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 24 maj 2016, 21:20

Nitro je napisao/la:
Poligon10 je napisao/la:Nisam puno upratio Valenciu ove sezone, Gomesa nikako. Kakvo je stanje, je li dobar izbor ukoliko se odluče za njega?
Valencia je propustio većinu sezone zbog operacije, ali se na kraju ispostavilo da je bolji izbor od Darmiana. Gomes je Portugalac, lijep, mlad.
Ne znam da li me trollaš, ali izvjesno je valjda da sam mislio na Valenciu kao klub :mrgreen:

Avatar
EmirGz
Postovi: 251
Pridružen/a: 07 jan 2013, 15:28
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la EmirGz » 24 maj 2016, 21:22

Nitro je napisao/la:Kross je najveća panjina i najmaloumniji igrač koji bi se mogao povezati sa našim veznim redom. Molim vas, prestanite. Nevjerovatno precjenjen igrač koji orbitava po sredini, dodaje najbližem do sebe, ima 99% tačnih pasova, pa Sebija Izetbegović bi imala procenat 90% sa takvim načinom igre, što bi rek'o Bakir, prvom do sebe.
Baš rijetko pišem na forumu, dugo ga čitam.. na ovo moram odgovoriti da ne mogu da vjerujem da osoba koja prati fudbal, a racunam da ga pratis ovako napises za takvog igraca, koji bi unaprijedio za 40% igru našeg Uniteda to bi sad smio garantovati životom. Mene lično Kroos podsjeca na Skolsa u mnogim stvarima, i baš nam takav igrac treba. Bez uvrede, ali mislim da je besmisleno napsiati za ovakvog igraca da je panj i malouman. pozdrav

Avatar
Asteriks
Postovi: 14402
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 24 maj 2016, 21:22

Patrice_Evra_3 je napisao/la:U svakom slučaju, ja nisam za velike promjene u igračkom kadru. Dakle, kvalitetan stoper i desno krilo + Ibra bi za mene bio dobar prijelazni rok, uz ostanak Carricka i naravno ostalih bitnih igrača.

Ne može se svake godine ekipa ponovo uigravat, nema smisla. Solidna baza je trenutno tu, uz tih par dodataka bi trebalo bit dovoljno da se bude ozbiljan konkurent.
Od Bastiana fkt nemas nista. Ocito da su povrede uzele maha.

Lass ne bi bio los izbor plus dzabera tak da bi rjesio pitanje defanzive na odredjeni period.

Problem je, ponavljam, da li Jozo vidi Blinda kao dm-a. Ako ne, onda i nemamo toooliko rjesenja.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 24 maj 2016, 21:31

Da, Poligona brata mog sam trollao malo, jbg opuco me hype. Što se tiče najveće panjine madridskog Reala Krossa. Odgovorno tvrdim da je to najpracjenjeniji igrač u svijetu fudbala. Iskreno, zapitao bih se šta vi pratite... Naravno, ovi što pišu hvalospjeve o njemačkom ''geniju''. Da je Bošnjo, igrao bi za Metalege iz Jajca, prva liga Federacije BiH.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
EmirGz
Postovi: 251
Pridružen/a: 07 jan 2013, 15:28
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la EmirGz » 24 maj 2016, 21:35

Nitro je napisao/la:Da, Poligona brata mog sam trollao malo, jbg opuco me hype. Što se tiče najveće panjine madridskog Reala Krossa. Odgovorno tvrdim da je to najpracjenjeniji igrač u svijetu fudbala. Iskreno, zapitao bih se šta vi pratite... Naravno, ovi što pišu hvalospjeve o njemačkom ''geniju''. Da je Bošnjo, igrao bi za Metalege iz Jajca, prva liga Federacije BiH.

Dobro, zbog ovoga i rijetko pišem.. Rijetko ko argumentovano komentariše, uglavnom ne bih da "prljamo" temu, svakako nije igrac Uniteda i ako postane tek cemo vidjeti ko je upravu.
Valjalo bi razmisliti i o Radji iz Rome, rijesiti se Felle, Carrick ako ode , fino mjesto se otvara a munja je :D

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.