Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Belmin6
Postovi: 12971
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 25 maj 2016, 19:54

Manolas=Rojo

Avatar
EmirGz
Postovi: 251
Pridružen/a: 07 jan 2013, 15:28
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la EmirGz » 25 maj 2016, 19:58

Patrice_Evra_3 je napisao/la:Ja stvarno ne razumijem tu zaluđenost Rooneyem. Strašno. :shock:

Ono, poštujem taj njegov kompletan učinak u klubu, dugo je tu i sve okay, ne treba to posebno komentarisati, ali čovjek je barem dvije ili tri sezone unazad prosječan igrač sa povremenim bljeskovima koji podsjete na starog dobrog Rooneya i to je to. Ko to ne vidi, stvarno ima problem sa realnošću. Čuj, najbolji igrač ekipe. :shock:

Iskreno, za mene on predstavlja jednu brigu. Znam, sad ide priča: Mourinho će iz njega izvući najbolje, bla-bla, ali ja ne vjerujem u to. Najbolji dani su iza njega (mislim prerano, nažalost) i ja naprosto ne vidim kako će ekipa od njega imati neku veliku korist u budućnosti. Možda u veznom redu još, ali ništa posebno ne očekujem. U napad ni pod razno.

Bojim se samo da ne postane toliko loš da postane teret ekipi. To dno je dotak'o skoro bio ove sezone, ali hajde, ni ostali nisu briljirali i krivica je otišla na LvG-a uglavnom, pa se i njemu može djelomično progledat kroz prste, pa ne biti toliko grub sa ocjenama. Ipak, ne zaboravimo da je on najplaćeniji igrač lige (ako nije bilo promjena u međuvremenu) i u platnom razredu Ronalda i Messija npr., a svjedočili smo toliko horor partija od njega da je to skoro pa sramotno. U svakom slučaju, nadam se da neće biti nedodirljiv kao kod LvG-a. Ako si loš, klupa i to je to, nek' si kapiten 100x.

Kako god, ja se iskreno nadam da griješim (nije floskula, stvarno to mislim) i bio bio bih najsretniji da vidimo barem 70% nekadašnjeg Rooneya i da vidimo Rooneya koji kapitenski vodi ekipu, ore teren, nešto kao u ovom nedavnom finalu (ali konstantno, kroz veći dio sezone) i da se sa zadovoljstvom pospem pepelom, nemam taj problem da priznam grešku, ali naprosto to ne vidim u ovom trenutku. Uglavnom, vidjećemo, eto sezone brzo, proletiće ljeto. :)

Edit: Inače, slažem se sa najvećim dijelom posta od @dnlydala, da ne bude zabune. :)
Kapiten je najbolje igrao dok je imao partnera u napadu i izgrađen sistem u ekipi. Teško je bilo kada je Sir Alex otisao, mnogi iz onog sistema su se opustili i vidjeli smo kako je to izgledalo. A onda je Van Gal imao svoju "filozofiju" a Rooney je tu bio za sve sto zatreba, malo sredina malo napad, ako me sjecanje dobro sluzi nije mu strano bilo ni ispred dva stopera da igra i da uzima lopte i pocinje napade, Rooney je klasa koja mora biti blizu gola i koja mora imati kvalitetne kolege oko sebe i vidjecemo opet od Rooneya 20+ golova u to cvrsto vjerujem. Mislim da nije zaboravio igrati. :) Pozz

Avatar
Asteriks
Postovi: 14377
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 25 maj 2016, 20:23

Stones ce kostati otp 40m funti, a Manolas negdje oko 30-ak. Grk je trenutno nekak stabilniji, medjutim i Stones ima svojih prednosti.

Ipak, ak ikak moze, bolje zaganjati nekog iskusnijeg, a ako ne bude izbora od tog kova potrebnog Unitedu onda se svim silama okrenuti Varaneu.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la IlPrincipino » 25 maj 2016, 20:28

Manolas > Stones

Uvijek!
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
TravisBickle
Postovi: 397
Pridružen/a: 03 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la TravisBickle » 25 maj 2016, 20:31

Tog Stonesa su izvikali kao da je Ferdinand u najmanju ruku...

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 25 maj 2016, 20:37

Manolas>Stones i ja kazem i kakav Rojo i poredjenje sa Grkom,mnogo dobar stoper


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Asteriks
Postovi: 14377
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 25 maj 2016, 20:39

Zato sto komplet defanziva Evertona izgleda poptuno neorganizovano, pa je tesko naci stabilnog stopera/beka.

Stones ima sve predispozicije da bude top igrac, no problem je taj sto su ga preko asking price umotali u nivo zvijezde, a upravo su i ocekivanja astronomska naspram ove cijene, kak se to danas gleda. Zatim, osvrcemo se na gore pomenuti ucinak Evertona, koji je blago receno uzasan, pa dobijemo sarenu sliku o navedenom igracu.

Iskreno, nalazi se na nivou na kojem je Small bio prije tri sezone. Znaci ima tu jos dosta nestabilnosti ali je vec vidljiv potencijal.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Baader » 27 maj 2016, 00:39

slika

Dobro bi bilo nakon Mate, nastaviti sa kupovinom najboljih igrača Chelseaja. :angel:

Avatar
anell
Postovi: 21099
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la anell » 27 maj 2016, 00:54

Baader je napisao/la:slika

Dobro bi bilo nakon Mate, nastaviti sa kupovinom najboljih igrača Chelseaja. :angel:
Mislim da nema goreg novinara na svijetu (osim onog sa ss.ba ), prošlo ljeto se dobro isprovaljivao sa Benzemom i Arsenalom.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
King_James
Postovi: 462
Pridružen/a: 08 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la King_James » 27 maj 2016, 01:03

Format je napisao/la:Manolas>Stones i ja kazem i kakav Rojo i poredjenje sa Grkom,mnogo dobar stoper


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Odgledao sam 90% utakmice Rome ove i prosle sezone i moram reci da momak je dobar stoper i jedan od boljih tacklera na poziciji stopera u danasnjem fudbalu, ali ima poprilicno veliki broj kiksvea. Veoma energican i borben igrac, ali u svoj toj zelji zna praviti zestoke kikseve. Opravdanje mu se moze nacu u tome sto za partnera ove godine ima jednog Rudigera, a po bokovima igraju Florenzi (koji previse izlazi ofanzivno) i Digne (koji jednostavno nije neki kvalitet). Po meni je on nekako kocka, kao sto je i sam Stones. Stones je proslu sezonu odigrao na visokom nivou, dok je ove izgledao nekako mlako i dekoncentrisano, kao i citav Everton. Uvijek su me dojmili stoperi koji znaju povuci loptu, ucestvovati u ofanzivnom dijelu igre uz to sto su jaki defanzivno (sve karakteristike koje je John ima). Sve kad se sabere i oduzme vise sam da se dovede Stones, nego Manolas. Opet ponavljam oba ova igraca su velika kocka, al da se ja ista pitam odluka bi pala na Stonesa :)
“Sometimes you have a noisy neighbour. You cannot do anything about that. They will always be noisy. You just have to get on with your life, put your television on and turn it up a bit louder.”
On the challenge of City and their newfound wealth - 2009

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41318
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 27 maj 2016, 07:58

Ma kakav Hazard, to je smiješan izvor, a on i Jozo i nisu baš ostali u dobrim odnosima, zbog zadnje sezone. Tako da to možemo prekrižiti odmah.

Di Marzio
Ibrahimovic has rejected an offer from Tottenham. He intends to join Man Utd
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
osgood
Postovi: 1192
Pridružen/a: 11 jun 2008, 22:50
Lokacija: Ševaš Njive
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la osgood » 27 maj 2016, 09:24

Baader je napisao/la:Dobro bi bilo nakon Mate, nastaviti sa kupovinom najboljih igrača Chelseaja. :angel:
haha, mogao bi Mata sad lagano spakovati kofere i otici, jer je, bukvalno, pobjegao od Murinja dok je bio u Chelseaju.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14377
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 27 maj 2016, 09:30

Gledam detaljnije analize Jozinog sistema i mogu komotno reci da u toj postavci nece biti mjesta il za Matu ili kapitena (u pocetnom). Naravno, svi znamo ko ce imati prednost, pa se bojim najgoreg.

Znaci Ibra, Martial + desno krilo, ispod Wazza i defanzivniji odjel.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Baader » 27 maj 2016, 10:15

Kao što bi hardcore fanovi Chelseaja na internetu projicirali, Mourinho je namjerno sabotirao ekipu u Chelseaju da bi dobio otkaz i došao do dream joba, tako isto možemo zaključiti da je namjerno prodao Matu u sklopu tog masterplana. :kafa:







:mrgreen:

Avatar
jasko__
Postovi: 792
Pridružen/a: 22 sep 2008, 00:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la jasko__ » 29 maj 2016, 10:43

Nesto se stišalo sve oko Zlatana..piše li se ista na tu temu??
Jer on je upravo ono sto bi nam najvise leglo..bio bi tu sezonu dvije..pomogao razvoju Rashe, Martiala i Depaya..a ne bi ih stavio u drugi plan kao npr Benzema, koji bi potpisao na najmanje 3-4 sezone

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 29 maj 2016, 11:25

Ja imam osjecaj ovakav:

Dovest ce top napadaca tipa Higuain a Raso ce ici na desno krilo jer imam nevjerovatan drubling i tu startnost ko je gledao rezerve zna sta pricam,iako bi steta bilo al bojim se da ce biti tako


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Nane17
Postovi: 793
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nane17 » 29 maj 2016, 11:39

Format je napisao/la:Ja imam osjecaj ovakav:

Dovest ce top napadaca tipa Higuain a Raso ce ici na desno krilo jer imam nevjerovatan drubling i tu startnost ko je gledao rezerve zna sta pricam,iako bi steta bilo al bojim se da ce biti tako


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Druze otiso je jedan koji je izmisljo toplu vodu,i nalazio nekakve pozicije igracima na kojima ne znaju ni kopacke svezati a kamo li da igraju,ne zelim ponovo te traume da prozivljavam!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 29 maj 2016, 11:45

Ma nista od Zlaje, ne znam na osnovu čega su onaj osmijeh protumačili da dolazi jer da je neki dr igrač se nasmijao onako ok al onono je moglo biti da je sarkazam da kaže pojma vi nemate gdje ću jer je ludjak tako ništa ono ne znači, šteta bas bi volio vidje sta može u engleskoj

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 29 maj 2016, 13:35

Pa da nece u Milan raspali mozda.. Zasto ne bi dosao u United ne vidim nikakav razlog


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 29 maj 2016, 19:38

"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.