BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Koliko vjerujete treneru Kovaču

1) Nikako, treba da ide
4
50%
2) Dobar je za ovaj klub
4
50%
 
Ukupno glasova: 8

Avatar
Desperado09
Postovi: 1850
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 03 jun 2016, 20:25

Nije bas da nisu na njega racunali. Upisao je 24 nastupa u svim takmicenjima.

Moje mišljenje da ce biti pun pogodak ako dođe. Dole nije mogao da dodje do izražaja od Piquea i Mascherana, ali kod nas bi mogao pokazat svoj maksimum.

Avatar
messilla
Postovi: 28318
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la messilla » 03 jun 2016, 20:28

Istina, od toga osam startova. :mrgreen:

I kako misliš ako dođe?
Na Barceloninoj stranici je zvanično
http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... a-dortmund
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Zdena04
Postovi: 2064
Pridružen/a: 04 nov 2008, 15:37
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Zdena04 » 03 jun 2016, 20:30

Kad se malo razmisli...pa i ovaj transfer nije loš. Jednostavno je nemoguće naći 1-1 zamjenu za Hummelsa i Gundu. Bolje je onda proširiti trenutni roster sa igračima koji su solidni.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1850
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 03 jun 2016, 20:31

Zvanično da ga traze tj da hoće aktivirati klauzulu. Dakle, ne vidim da pise da je sve zavrseno, zato i pišem 'ako dođe '.

KayserSose
Postovi: 1976
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 03 jun 2016, 20:32

Nemam pojma kakav je. Bilo mi je zadnjih dana cudno da je na popisu Spanjolske za EP. Pretpostavljam da je tehnicki ok posto je Barcin kadar.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Lokos19 » 03 jun 2016, 20:37

Dobar transfer. Za 8 miliona nemres fulat. Zaboravljate da imamo jos Sokratisa i Gintera (momku ipak treba dati sansu da igra konstantno jednu poziciju). Ja kako vidim Barta ja zamjena za Subotica ;-)

Sto se karakteristike tice, upravo nama i treba stoper koji zna baratat s loptom jer cemo 90% utakmica u BL-u igrati protiv bunkera. Razbijaca imamo u Sokratisu i Benderu.
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Avatar
Desperado09
Postovi: 1850
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 03 jun 2016, 20:41

Transfermarkt ga je već uvrstio na spisak igrača BVBa
slika
http://www.transfermarkt.de/borussia-do ... on_id/2016

Moje mišljenje da će Bartra I Papa biti prvi izbor, dok su Ginter i Bender za rotacije.

[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: Desperado09, dana/u 03 jun 2016, 20:47, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
xaves
Postovi: 1435
Pridružen/a: 07 jan 2014, 14:50
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la xaves » 03 jun 2016, 20:43

Zna zestoko s loptom, iznenadice vas, mnogi pametuju kako je ovakav i onaka,ali momak jednostavno nije imao kontinuitet minuta,a sve mi se cini da je BL odlicna za njega, odlican potez vase uprace

Pale_Companion
Postovi: 4169
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Pale_Companion » 03 jun 2016, 21:10

8 miliona za Bartru na ovakvom tržištu je jako dobar posao. Odličan potez uprave. Iduce sezone topraka za 12 miliona i nema greške.
Agieren statt reagieren

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8546
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 03 jun 2016, 21:18

FRANK RIBERY je napisao/la:AKo produzi ugovor sa Borussijom i ostane sezonu, dvije ja vise nikad posta necu napisati na vasem pdf-u.
:pray:
Produzuj Miki ako Boga znas :!:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1850
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 03 jun 2016, 21:56

:salut: To je to.
slika

Avatar
Mokes
Postovi: 16387
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Mokes » 03 jun 2016, 22:07

Odlican posao Borusije. Drag igrac i zao mi je sto odlazi, ali mi je drago sto ide u BvB koju strasno simpatisem :thumbup:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Lokos19 » 03 jun 2016, 22:23

Nisu mi samo jasni ovi ugovori na cetri godine, jad svi ostali potpisuju na pet.
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Avatar
smopiBVB
Postovi: 976
Pridružen/a: 25 mar 2012, 14:52
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la smopiBVB » 03 jun 2016, 22:32

Dobro nam dosao Marc!
A hejteri...stta znaju debili u Barci pa je tamo toliko dugo,sta znaju debili u spanskoj repki pa je tamo,sta znaju debili iz BvB-a pa ga dovode.Vi znate jadovi jadni!

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5304
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la FRANK RIBERY » 03 jun 2016, 23:15

Ako je toliko dobar sto ga Barselona prodaje, ja mislim da ste kupili solidnog igraca kakvih ima i u Bundesligi, nikakav vrhunski igrac kako ga neki zele predstaviti.

Ali nikako da sjevne neki pravi transfer, ovo su sve juniori i otpadci, ako sa 135 mil eura be mozes dovesti vrhunsko igraca onda nek se ubiju.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
BavaracZenica
Postovi: 1487
Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la BavaracZenica » 03 jun 2016, 23:23

Ovaj transfer ja pozdravljam i mislim da ce se isplatit Dortmundu, dobar je Batra igrac, tehnicki potkovan za tog stopera, i mislim da iako je odigrao tek 60 utakmica za Barcelonu u zadnjih 6 godina, u Dortmundu doci na svoje...
FC Bayern !!!!!

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Lokos19 » 03 jun 2016, 23:40

FRANK RIBERY je napisao/la:Ako je toliko dobar sto ga Barselona prodaje, ja mislim da ste kupili solidnog igraca kakvih ima i u Bundesligi, nikakav vrhunski igrac kako ga neki zele predstaviti.

Ali nikako da sjevne neki pravi transfer, ovo su sve juniori i otpadci, ako sa 135 mil eura be mozes dovesti vrhunsko igraca onda nek se ubiju.
Daj nam primjer. Ko bi bio taj pravi transfer? Koga bi ti doveo za stopera?
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Avatar
bvb09_manijak
Postovi: 584
Pridružen/a: 12 dec 2010, 01:38
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la bvb09_manijak » 03 jun 2016, 23:48

Joj ova mi uprava cita misli :mrgreen: Neki dan citam pala mu otkupna klauzula sa 40 na 8 milki i kontam u sebi zasto mi ne bi ovog Bartru doveli... Za ove pare nije moglo bolje, cak i ako bude bas los nece niko toliko bit razocaran s obzirom na cijenu. :D Samo se nadam da necemo igrat sljedece sezone protiv Reala, mislim da momak i dan danas ima traume od onog Baleovog pretrcavanja :urnebes: :rol:
"Pobjeda pripada najupornijima." (NAPOLEON BONAPARTE)

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1014
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: RE: Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la JoseeMourinho » 03 jun 2016, 23:49

FRANK RIBERY je napisao/la:Ako je toliko dobar sto ga Barselona prodaje, ja mislim da ste kupili solidnog igraca kakvih ima i u Bundesligi, nikakav vrhunski igrac kako ga neki zele predstaviti.

Ali nikako da sjevne neki pravi transfer, ovo su sve juniori i otpadci, ako sa 135 mil eura be mozes dovesti vrhunsko igraca onda nek se ubiju.
Sto Bayern dovede thiaga? Robbena? I oni solidni igrači po tog tvojoj logici?

Avatar
Romariooo
Postovi: 6815
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Romariooo » 03 jun 2016, 23:51

Nek je sretno nasem bartri u borusiji,mislim da je kod vas prava sredina za njega,on je dobar momak, ima i nekog potencijala koji u barci nije mogao doci do izrazaja jer prevelik je pritisak, a bartra nije imao jednostavno muda ni kvalitete da se nametne.

Tehnicki je jak, zna dati i gol, dobar u pas igri, dosta je pokretljiv,primjeran je kao covjek,to su mu neki kvaliteti,a mane su mu sto je nekako mlohav za stopera i sto nema bas muda i potrebnu drskost da se nametne

Rano je govoriti da vam je ovo odlican transfer, vrijeme ce pokazati, iskreno se nadam da ce kod vas bartra dobiti potrebnu cvrstinu i fizicku i psihicku i da ce postati igracina,u barci je bio dugo i imao je dosta prilika za napredak,al jednostavno nije islo,nesto mu je falilo, nadam se da nece razocarati u dortmundu i da ce ga tamo istesati u klasnog igraca, a nadam se da ce i dortmund zadrzati ovo igraca sto je ostalo i dovesti jos koje pravo pojacanje klasnije od bartre i da cete biti top evropska ekipa naredne sezone
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []