FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Agamemnon
Postovi: 1825
Pridružen/a: 22 dec 2015, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Agamemnon » 08 jun 2016, 14:04

Pa je li moguce :urnebes: :urnebes:
ZIVJELA DRZAVA TUZLA

Avatar
harry_90
Postovi: 18330
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 08 jun 2016, 14:06

Kad danas crnje polude i onda insajderi sa osmjehom na licu nas pocnu mucit..i onda od srece kazu da su oni bombe koje su se najavljivali..

Hajde Chima zabij gol..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 9436
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 08 jun 2016, 14:06

kanarinac je napisao/la:Kaki je Kostic,za Ordagica znamo da je dobar
postajete naporni s ovim pitanjima, de se barem prebacite na opšte diskusije.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Mustafa10
Postovi: 281
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mustafa10 » 08 jun 2016, 14:07

fukara1919 je napisao/la:Ama ljudi nije problem što idu nek idu svi ako hoće ko ih zašto, problem je što za igrače koji odu od nas ne dobijemo ni prebijene marke, da smo za ovu 2 bar 100.000 dobili da se uplati reprogram.
+1 :clap:

Avatar
Mago
Postovi: 6741
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mago » 08 jun 2016, 14:07

Ako nam i Koleta odvedu treba zakazat masovno samoubistvo na trgu Slobode :lol: kuknjava
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 5577
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 08 jun 2016, 14:08

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Komunista
Postovi: 513
Pridružen/a: 02 jun 2016, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Komunista » 08 jun 2016, 14:09

104 korisnika na temi, postaje uzareno :)
Rođen da budem Tuzlak, rođen da budem prvak. #InatTuzlanski i grobar Slobode po Solinasu aka Krlezi

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 33570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 jun 2016, 14:09

slika

Amazing na koju je foru kod nas to Saric narednu sezonu trebao biti na klupi. Pa veci dio sezone je odigrao kvalitetnije i od Ordagica i od Zebe. Utakmice u kojima nije bilo Sarica su u vezi bile bez ikakve energicnosti.
Igrao krilo ili u vezi je bio legitiman top5 igrac Slobode pogotovo na proljece. Nije bio nikakva rezerva kakvim se predstavlja vec jedan od boljih igraca!

Nije igrao samo onda kada je bio povrijedjen ili kartoniran.

A mnogi su se ovdje slozili da je on u zadnju godinu dana igrac Slobode koji je najvise fudbalski napredovao.

I zadnja najbitnija stvar, on je bio najspemrniji igrac Slobode koji je mogao igrati na dva fronta srijeda subota i to da pokriva i u odbrani i da vuce loptu u napad.

Isto tako da imas ekipu za vrha treba ti 20 podjednakih igraca. Jel se mi to nadamo da ce Zeba-Ordagic-Stjepanovic da odigraju sve utakmice po 90 minuta. Pa u najmanju ruku su sva tri izranjavana i Saric je od njih 4 najzdraviji igrac. Ordagic je na korak od operacije i ne treba vjerovati u njegovo zdravlje jer mu se uvijek moze desiti situacija kao protiv Radnika u finalu Kupa.
A Stjepanovic je igrac Slobode koji zaradi najvise sitnih ozljeda.

djulba
Postovi: 837
Pridružen/a: 12 mar 2009, 07:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la djulba » 08 jun 2016, 14:10

Kod na stalno neko sranje.

Poslano sa mog SM-G900H koristeći Tapatalk

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3393
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 08 jun 2016, 14:10

ADMINISTRACIJU MOLIM DA BANUJU OVE LUTALICE STO PISU PO NASOJ TEMI!
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 9436
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 08 jun 2016, 14:10

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:ADMINISTRACIJU MOLIM DA BANUJU OVE LUTALICE STO PISU PO NASOJ TEMI!
prijavljeni su, no sikiriki ;)
Rigoletto je napisao/la:dolazim u miru. Jesu stigli ti crnci na probu kod vas i ako jesu kakvi su igraci?
jesu, večeras imaju testnu utakmicu sa Slogom.
Zadnja izmjena: Aerials, dana/u 08 jun 2016, 14:11, ukupno mijenjano 1 put.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 5577
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 08 jun 2016, 14:11

Rigoletto je napisao/la:dolazim u miru. Jesu stigli ti crnci na probu kod vas i ako jesu kakvi su igraci?
Danas ima tekma, pa cemo vidjeti ima li nafake od njih :thumbup:

Avatar
fukaratz
Postovi: 2969
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 08 jun 2016, 14:11

evo Saric zvanicno potpisao za Sarajevo i to je najavljeno prije par dana :zviz: jos jedan i gotovo :kafa:
Sloboda Tuzla

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 5577
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 08 jun 2016, 14:13

Rigoletto je napisao/la:
NYKnicks Fan je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:dolazim u miru. Jesu stigli ti crnci na probu kod vas i ako jesu kakvi su igraci?
Danas ima tekma, pa cemo vidjeti ima li nafake od njih :thumbup:
ajde bas me interesira moze li netko ubost s takvim igracima u ovoj ligi. s kim se igra?
sloga simin han

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 9436
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 08 jun 2016, 14:13

uprava vratite nam Haurdića sve vam je oprošteno :pray:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 08 jun 2016, 14:13

Rigoletto je napisao/la:dolazim u miru. Jesu stigli ti crnci na probu kod vas i ako jesu kakvi su igraci?
Dobro dosao :thumbup: ....to znaju samo treneri Slobode i dragi Bog, sad samo Bog zna kakvi su.....

Avatar
Mustafa10
Postovi: 281
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mustafa10 » 08 jun 2016, 14:14

http://sportsport.ba/bh_fudbal/sluzbeno ... evo/196983

Eto sad je i sluzbeno :) nabijem komplet upravu ovim putem , ne bi me iznenadilo i kostica da dovedu **** ih crnci :guz: :evil:

slav1431990
Postovi: 27
Pridružen/a: 02 jun 2016, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slav1431990 » 08 jun 2016, 14:14

:pray: Nece valjda brat Kostic ..

MejdanTz
Postovi: 619
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 08 jun 2016, 14:15

:D Danas obratit paznju na Berbica ( napad ), Islamovic ( stoper ) i golman iz Belupa :D
Zadnja izmjena: MejdanTz, dana/u 08 jun 2016, 14:15, ukupno mijenjano 1 put.
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 5577
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 08 jun 2016, 14:15

Sta rece Azmir jednom prilikom, samo jedan igrac iz prvih 11 ce otici? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

JEL OVO TRECI DO SADA? :tokralju: :urnebes:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []