FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
Re: FK Sloboda Tuzla
Kad danas crnje polude i onda insajderi sa osmjehom na licu nas pocnu mucit..i onda od srece kazu da su oni bombe koje su se najavljivali..
Hajde Chima zabij gol..
Hajde Chima zabij gol..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: FK Sloboda Tuzla
postajete naporni s ovim pitanjima, de se barem prebacite na opšte diskusije.kanarinac je napisao/la:Kaki je Kostic,za Ordagica znamo da je dobar
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.
Re: FK Sloboda Tuzla
+1fukara1919 je napisao/la:Ama ljudi nije problem što idu nek idu svi ako hoće ko ih zašto, problem je što za igrače koji odu od nas ne dobijemo ni prebijene marke, da smo za ovu 2 bar 100.000 dobili da se uplati reprogram.
Re: FK Sloboda Tuzla
Ako nam i Koleta odvedu treba zakazat masovno samoubistvo na trgu Slobode
kuknjava
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
104 korisnika na temi, postaje uzareno 
Rođen da budem Tuzlak, rođen da budem prvak. #InatTuzlanski i grobar Slobode po Solinasu aka Krlezi
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla

Amazing na koju je foru kod nas to Saric narednu sezonu trebao biti na klupi. Pa veci dio sezone je odigrao kvalitetnije i od Ordagica i od Zebe. Utakmice u kojima nije bilo Sarica su u vezi bile bez ikakve energicnosti.
Igrao krilo ili u vezi je bio legitiman top5 igrac Slobode pogotovo na proljece. Nije bio nikakva rezerva kakvim se predstavlja vec jedan od boljih igraca!
Nije igrao samo onda kada je bio povrijedjen ili kartoniran.
A mnogi su se ovdje slozili da je on u zadnju godinu dana igrac Slobode koji je najvise fudbalski napredovao.
I zadnja najbitnija stvar, on je bio najspemrniji igrac Slobode koji je mogao igrati na dva fronta srijeda subota i to da pokriva i u odbrani i da vuce loptu u napad.
Isto tako da imas ekipu za vrha treba ti 20 podjednakih igraca. Jel se mi to nadamo da ce Zeba-Ordagic-Stjepanovic da odigraju sve utakmice po 90 minuta. Pa u najmanju ruku su sva tri izranjavana i Saric je od njih 4 najzdraviji igrac. Ordagic je na korak od operacije i ne treba vjerovati u njegovo zdravlje jer mu se uvijek moze desiti situacija kao protiv Radnika u finalu Kupa.
A Stjepanovic je igrac Slobode koji zaradi najvise sitnih ozljeda.
Re: FK Sloboda Tuzla
Kod na stalno neko sranje.
Poslano sa mog SM-G900H koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-G900H koristeći Tapatalk
-
SlobodaTuzla1919
- Postovi: 3393
- Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
ADMINISTRACIJU MOLIM DA BANUJU OVE LUTALICE STO PISU PO NASOJ TEMI!
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!
Re: FK Sloboda Tuzla
prijavljeni su, no sikirikiSlobodaTuzla1919 je napisao/la:ADMINISTRACIJU MOLIM DA BANUJU OVE LUTALICE STO PISU PO NASOJ TEMI!
jesu, večeras imaju testnu utakmicu sa Slogom.Rigoletto je napisao/la:dolazim u miru. Jesu stigli ti crnci na probu kod vas i ako jesu kakvi su igraci?
Zadnja izmjena: Aerials, dana/u 08 jun 2016, 14:11, ukupno mijenjano 1 put.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Danas ima tekma, pa cemo vidjeti ima li nafake od njihRigoletto je napisao/la:dolazim u miru. Jesu stigli ti crnci na probu kod vas i ako jesu kakvi su igraci?
Re: FK Sloboda Tuzla
evo Saric zvanicno potpisao za Sarajevo i to je najavljeno prije par dana
jos jedan i gotovo 
Sloboda Tuzla
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
sloga simin hanRigoletto je napisao/la:ajde bas me interesira moze li netko ubost s takvim igracima u ovoj ligi. s kim se igra?NYKnicks Fan je napisao/la:Danas ima tekma, pa cemo vidjeti ima li nafake od njihRigoletto je napisao/la:dolazim u miru. Jesu stigli ti crnci na probu kod vas i ako jesu kakvi su igraci?
Re: FK Sloboda Tuzla
uprava vratite nam Haurdića sve vam je oprošteno 
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.
Re: FK Sloboda Tuzla
Dobro dosaoRigoletto je napisao/la:dolazim u miru. Jesu stigli ti crnci na probu kod vas i ako jesu kakvi su igraci?
Re: FK Sloboda Tuzla
http://sportsport.ba/bh_fudbal/sluzbeno ... evo/196983
Eto sad je i sluzbeno
nabijem komplet upravu ovim putem , ne bi me iznenadilo i kostica da dovedu **** ih crnci

Eto sad je i sluzbeno
-
slav1431990
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 02 jun 2016, 21:26
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Re: FK Sloboda Tuzla
Zadnja izmjena: MejdanTz, dana/u 08 jun 2016, 14:15, ukupno mijenjano 1 put.
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919
FK Sloboda Tuzla since 1919
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Sta rece Azmir jednom prilikom, samo jedan igrac iz prvih 11 ce otici?
JEL OVO TRECI DO SADA?

JEL OVO TRECI DO SADA?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.



