FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
-
staragarda
- Interni moderator
- Postovi: 11333
- Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ću,Ermin Zec.... Ahahahahahahahhaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA
Re: FK Sloboda Tuzla
sad mi momak sto drzi stranicu napisa da je 100 posto da je sve gotovo da su se dogovorili oko svih uvjeta
-
slav1431990
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 02 jun 2016, 21:26
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Daj West ham da se igramo hohoho
Re: FK Sloboda Tuzla
Dobar dan dobri ljudi.
Sta ima novo.
Sta ima novo.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".
"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".
"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.
Re: FK Sloboda Tuzla
Ermin Zec!!solinas je napisao/la:Dobar dan dobri ljudi.
Sta ima novo.
Re: FK Sloboda Tuzla
hehe solinas kao da ne znas cekamo samo da neko drugi objavi ermin zec iako ovaj mi napisa da je 100 posto gotovo
Re: FK Sloboda Tuzla
kakav je ovaj ermin zecsolinas je napisao/la:Dobar dan dobri ljudi.
Sta ima novo.
Re: FK Sloboda Tuzla
Ne bi da ispadne prerano ali izgleda da azmir puca na grupnu fazu 
Poslano sa mog SM-G900H koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-G900H koristeći Tapatalk
Re: FK Sloboda Tuzla
Ti si sampion medju insider-imasolinas je napisao/la:Dobar dan dobri ljudi.
Sta ima novo.
Re: FK Sloboda Tuzla
Ljudi cekajte da se Azmir oglasi ili onaj tz portal polako.slana_krv je napisao/la:Ti si sampion medju insider-imasolinas je napisao/la:Dobar dan dobri ljudi.
Sta ima novo.
Nisam bio kuci a evo pokusavam ne javlja se niko.
Sacekajmo.
Joj djulba@ dragi. Ne trci brate sacekaj....sta da se sjebe jbg...
Zadnja izmjena: solinas, dana/u 10 jun 2016, 18:09, ukupno mijenjano 1 put.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".
"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".
"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.
-
slav1431990
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 02 jun 2016, 21:26
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
najgore sto se nalozimo svi pa nas ismijavaju na kraju ,ne moramo odma na svim temama iznosit cekajte da se potvrdi imamo se kad nasladjivat haha
- Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Tesko je povjerovati da mozemo dovesti jednog takvog igraca ali ako se obistini onda smo fakat napravili nevjerovatan posao.
Zec je fenomenalan igrac za nase uslove a uz to ima 28 godina.
Dzidic dobija ugovor na dvije godine.
Zec je fenomenalan igrac za nase uslove a uz to ima 28 godina.
Dzidic dobija ugovor na dvije godine.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
Re: FK Sloboda Tuzla
cuj Zec...
Re: FK Sloboda Tuzla
Neki još uvijek imaju neke nade da će Džidića da uzmu sebi 
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.
Re: FK Sloboda Tuzla
Baci Romu da se igramo?DoeTz je napisao/la:hhh
Zadnja izmjena: Rimes87, dana/u 10 jun 2016, 18:12, ukupno mijenjano 1 put.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Re: FK Sloboda Tuzla
ja sad sam citao hee kao nije kazu jos kasno sve dok ne potpise
-
SlobodaTuzla1919
- Postovi: 3393
- Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Mislim da je rijec o Asimu Zecu... Vidit cemo
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!
Re: FK Sloboda Tuzla
To toRimes87 je napisao/la:Baci Romu da se igramo?DoeTz je napisao/la:hhh
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.
Sloboda Tuzla !
⚒ WHU ! COYI !
AFCA !
Sloboda Tuzla !
⚒ WHU ! COYI !
AFCA !
Re: FK Sloboda Tuzla
sad ne smijem biti sigurna ni da je našadnan27 je napisao/la:ja sad sam citao hee kao nije kazu jos kasno sve dok ne potpise
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.





