SP - Grupa A

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Anketa je završila: 22 jun 2010, 20:24.

Juzna Afrika
30
10%
Meksiko
73
23%
Urugvaj
114
36%
Francuska
96
31%
 
Ukupno glasova: 313

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Chologol » 23 jun 2010, 00:05

BIHfan je napisao/la:
Chologol je napisao/la:Sve djeca po 15-18 godina.

Gledam cim se sve branite... Flasu mljeka i u krevet :roll:
Izmisljas sad da smo djeca, to je znak da nemas dokaza da je taj tvoj De Geen bolji od Llorisa.

Lloris dominira!
Ne, ne sigurno imas 25 godina cim prvi put ocigledno cujes za De Geu, cuj de Geen xD hahahah

Evo gledaj:

Refleks ima bolji De Gea
pozicioniranje takodjer
sut sa distance (ne znam da ga je Lloris skinuo Robbenu onda a mogao je)
1-1, Ronldo mu kroz noge zabi :oops:

Topdzija@ Pogledaj ostatak djela teksta :roll:
Rey de la furia española...

Avatar
BIHfan
Postovi: 10764
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la BIHfan » 23 jun 2010, 00:09

Chologol je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:
Chologol je napisao/la:Sve djeca po 15-18 godina.

Gledam cim se sve branite... Flasu mljeka i u krevet :roll:
Izmisljas sad da smo djeca, to je znak da nemas dokaza da je taj tvoj De Geen bolji od Llorisa.

Lloris dominira!
Ne, ne sigurno imas 25 godina cim prvi put ocigledno cujes za De Geu, cuj de Geen xD hahahah

Evo gledaj:

Refleks ima bolji De Gea
pozicioniranje takodjer
sut sa distance (ne znam da ga je Lloris skinuo Robbenu onda a mogao je)
1-1, Ronldo mu kroz noge zabi :oops:

Topdzija@ Pogledaj ostatak djela teksta :roll:
Pa samo ti pratis te degene, taj kad osjeti slast Svjetskog Prvenstva kao prvi golman Spanije i kad zaigra u LP i dovede svoj klub Villareal do polufinala Lige Prvaka onda moze Llorisu cistit kopacke. Lloris je daleko naperspektivniji mladi golman sto i mnogi strucnjaci govore, nije ni cudo sto ga Manchester UTD i Arsenal sanjaju u svojim timovima, dok tog degena niko nece ni da kupi.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Brnjoo » 23 jun 2010, 00:16

[youtube][/youtube]

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Chologol » 23 jun 2010, 00:19

BIHfan je napisao/la: Pa samo ti pratis te degene, taj kad osjeti slast Svjetskog Prvenstva kao prvi golman Spanije i kad zaigra u LP i dovede svoj klub Villareal do polufinala Lige Prvaka onda moze Llorisu cistit kopacke. Lloris je daleko naperspektivniji mladi golman sto i mnogi strucnjaci govore, nije ni cudo sto ga Manchester UTD i Arsenal sanjaju u svojim timovima, dok tog degena niko nece ni da kupi.
Mali, koliko ti stvarno godina imas? Ozbiljno te pitam.
Slast SP-a@ 19 mu je godina, a nalazi se u konkurenciji sa Ikerom, plus je tu neizostavni Reina, za njega ima vremena.
Lloris perspektivan@ Sigurno jeste, ali sa 23/4 godine, gdje je on bio kad mu je bilo 19? Ni blizu kao DE GEA.
Drugo, informisi se malo, De Gea ne brani u Villarealu nego u Atletico i odveo ga je u finale EL i pomogo u istome, za razliku od Llorisa koji samo moze zahvaliti Bogu sto ima dobar napad (Lisandra i ostale)

Dalje, nisam bas cuo da se zanimaju za Llorisa i da je neko spreman dati preko 30 milja za istoga, za razliku od De Gee u kojemu Alex Ferguson vidi zamjenu za Van der Sara.

Aj sad molim te, kad te molim, **** sa ove teme i ne pisi bogati nesto besmisleno, modovima a pogotov adminima je i preko glave djecjih postova na njihovom forumu.
Rey de la furia española...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Wolverine » 23 jun 2010, 00:21

daj ne seri. lisandro i ostali mogu biti zahvalni bogu da imaju golmana kao llorisa. da njega nije bilo lion ne bi ni prezimio u europi a kamoli uradio sto je uradio.

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Chologol » 23 jun 2010, 00:23

Wolverine je napisao/la:daj ne seri. lisandro i ostali mogu biti zahvalni bogu da imaju golmana kao llorisa. da njega nije bilo lion ne bi ni prezimio u europi a kamoli uradio sto je uradio.
Slabo. Samo to odgovor na sve ovo sto sam napisao?

Uostalom dosta, necu vise da djecurlijom uopce da se raspravljam ovdje. Ima me na temi LFP i Atletico de Madrid ako vas sta interesuje tamo ostavljate, budite sigurni da vise necete ovdje dobit smislenog odg.-a.
Rey de la furia española...

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Johnyx95 » 23 jun 2010, 00:24

Brnjoo je napisao/la:[youtube][/youtube]
Dokazano:konj.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la harishp » 23 jun 2010, 00:27

Brnjoo je napisao/la:[youtube][/youtube]
Na Carlosovom mjestu definitivno bi ga iz cipela izbacio.Ali bukvalno :shock:
Hem cova Carlos nije kriv,hem ovi sa deset igraca kobajagi navalili i zaebali i jedne i druge.Za prolaz.
Ko'da gledam Domenech ostaje na poziciji selektora :lol:
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 23 jun 2010, 00:29, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Neutral
Postovi: 37955
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Neutral » 23 jun 2010, 00:28

Čovjek je imao svoj stav i šta sada. Ako je ono izjavio trener Južne Afrike, onda se ne bi ni ja rukovao s njim.

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la VanBasten » 23 jun 2010, 00:31

U čemu je pogriješio i da je izjavio. 501 kamera je snimila kako su došli do SP-a, stoga i haman cjeli svijet likuje zbog njihove blamaže. Ovaj put im Mišel nije mogao pomoći, sami su se u svojim **** ugušili.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
BIHfan
Postovi: 10764
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la BIHfan » 23 jun 2010, 00:32

Chologol je napisao/la:
BIHfan je napisao/la: Pa samo ti pratis te degene, taj kad osjeti slast Svjetskog Prvenstva kao prvi golman Spanije i kad zaigra u LP i dovede svoj klub Villareal do polufinala Lige Prvaka onda moze Llorisu cistit kopacke. Lloris je daleko naperspektivniji mladi golman sto i mnogi strucnjaci govore, nije ni cudo sto ga Manchester UTD i Arsenal sanjaju u svojim timovima, dok tog degena niko nece ni da kupi.
Mali, koliko ti stvarno godina imas? Ozbiljno te pitam.
Slast SP-a@ 19 mu je godina, a nalazi se u konkurenciji sa Ikerom, plus je tu neizostavni Reina, za njega ima vremena.
Lloris perspektivan@ Sigurno jeste, ali sa 23/4 godine, gdje je on bio kad mu je bilo 19? Ni blizu kao DE GEA.
Drugo, informisi se malo, De Gea ne brani u Villarealu nego u Atletico i odveo ga je u finale EL i pomogo u istome, za razliku od Llorisa koji samo moze zahvaliti Bogu sto ima dobar napad (Lisandra i ostale)

Dalje, nisam bas cuo da se zanimaju za Llorisa i da je neko spreman dati preko 30 milja za istoga, za razliku od De Gee u kojemu Alex Ferguson vidi zamjenu za Van der Sara.

Aj sad molim te, kad te molim, **** sa ove teme i ne pisi bogati nesto besmisleno, modovima a pogotov adminima je i preko glave djecjih postova na njihovom forumu.
Ja kako vidim ti si me prvi citirao i onda pricas gluposti, ja imam svoje misljenje a ako ti se ne svidja ne znam sta pokusavas me ubjedit u nesto drugo. Ja se smijem kladit da nisi pogledao 10 utakmica Llorisa, pitas gdje je bio sa 19 godina bio je u Nici i vec tad je bio strasan potencijal. Kolko je samo Lloris ovu sezonu imao strasnih intervencija i proglasen je za najboljeg golmana u Francuskoj, a i najbolji je golman ovogodisnje Lige Prvaka.
Za ovo boldirano, uci se kulturi malo, a ne odma nekog prozivas mali a mozda je neko taj kome govoris cojvke koji ti moze biti tata,kao i ona izvala mljeko. Lik koji ima zastavu Spanije na profilu a nikad nije posjetio podforum BIH repke dovoljno govori o tebi.


PS. sto se tice Francuske tu ce ici rekonstrukcija tima i vidim nasu sansu da to iskoristimo, sad se tek vidi da smo dobili grupu koju bi ih sanjali.

Lloris dominira !
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la harishp » 23 jun 2010, 00:33

Izjavio,da je mljeko bjelo.On to nesto slagao. :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Brnjoo » 23 jun 2010, 11:08

[youtube][/youtube] sto indexovci kazu, nadmasio je i sivonjica :mrgreen:

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Wolverine » 23 jun 2010, 11:33

meni su suze krenule sinoc na utakmici kad sam vidio taj promasaj :lol:

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Blue_He4rt » 23 jun 2010, 14:46

Da je Nigerija pobijedila tj da je onaj sivonja postigao gol, stanje bi sljedece bilo:
Nigerija 3 4-5
Grcka 3 2-5
J.Koreja 3 5-7

Nigerija bi bila u 1/8 finala 8-)
Chelsea F.C.

Neutral
Postovi: 37955
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Neutral » 23 jun 2010, 15:07

E moj Yakubu, šta uradi, ovo je nevjerovatno, pa ja bi se okanio igranja, ionako je milioner . I ja sam neki dan promašio jednu lijepu priliku za postizanje gola, no moja prilika je kao šut sa 100 metara naspram ovom promašaju. :roll:

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la Brnjoo » 23 jun 2010, 16:50

Jao jao ovaj Dos Santos nema pojma od nogometa.. a toliko ga uzdizu.. covjek izgubi toliko lopti na utakmici, upropasti toliko prilika i jos na to sve pruzi milion netacnih pasova

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la moustapha » 23 jun 2010, 16:57

Brnjoo je napisao/la:[youtube][/youtube] sto indexovci kazu, nadmasio je i sivonjica :mrgreen:
Postoje velike sanse da me ovaj promasaj kosta 80KM, na kladionici. Ako tako i bude, potrazicu ovog Mistera u Africi da mu postavim par pitanja. :twisted:
#divovi

Avatar
harry_90
Postovi: 19827
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: SP - Grupa A

Post Postao/la harry_90 » 23 jun 2010, 21:41

Novi šok: Francuzi se umalo potukli!

Francuski mediji raspisali su se o katastrofalnim odnosima u redovima francuske nogometne reprezentacije na Svjetskom prvenstvu u Južnoj Africi koji su eskalirali u trenutku prije otkazivanja nedjeljnog treninga...

Prije no što je kapetan Patrice Evra izašao iz klupskog autobusa i izbornika Raymonda Domenecha izvijestio da zbog izbacivanja Nicolasa Anelke iz momčadi reprezentativci neće trenirati, unutar vozila došlo je do žestokog sukoba između dvije skupine igrača.

Oni mlađi, poput Huga Llorisa, Bacaryja Sagne i Yoanna Gourcuffa, izrazili su jasno volju da ne namjeravaju bojkotirati trening, pišu francuski tjednici Paris Match i Nouvel Observateur. U njihovu nastojanju da izađu iz autobusa navodno su ih spriječili iskusniji nogometaši predvođeni Franckom Riberyjem, Patriceom Evrom, Thierryjem Henryjem i Williamom Gallasom.

Osim što se sada i Ribery prvi puta spominje kao kolovođa pobune, problematično je što je u sukobu 'starih' i 'mladih' zamalo došlo do fizičkog obračuna, kojeg su jedva spriječili ljudi iz stručnog stožera nacionalne vrste.

'Da, bilo je prijetnji', izjavio je za Paris Match jedan reprezentativac koji je želio ostati anoniman.'
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.