FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- plavousrcu
- Postovi: 3601
- Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Osam klubova za trokruzno, mi u manjini ostali. Ne znam sta reci, Liga za prvaka i ostanak bolja radi vise dobrih utakmica i samim tim bolje zarade. Isto tako podloznija stimanju. Kako god odluce bice bolje nego ovo do sada, zadovoljnih i nezadovoljnih ce uvijek biti.
-
BlueBoy1921
- Postovi: 213
- Pridružen/a: 03 mar 2010, 00:19
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Trokruxni je nepravedniji sistem zato sto ce uvijek neki tim biti favoriziran (jedna vise kuci) a da ne pricamo ako ti se zalome 3 gostujuce zaredom npr Sloboda, Siroki, Zrinjski. Cetvero kruzni je najboljiplavousrcu je napisao/la:Osam klubova za trokruzno, mi u manjini ostali. Ne znam sta reci, Liga za prvaka i ostanak bolja radi vise dobrih utakmica i samim tim bolje zarade. Isto tako podloznija stimanju. Kako god odluce bice bolje nego ovo do sada, zadovoljnih i nezadovoljnih ce uvijek biti.
- amazon
- Postovi: 4230
- Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
- Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Istina je da bi bilo vise derbi utakmica, ali samo u teoriji bi znacilo da bi posjeta bila veca. Praksa je pokazala nesto sasvim drugo. Par losih odigranih utakmica, dzaba sto je derbi posjeta bi bila ocajna. Evo ti primjer kad su imenovali Mulalica, mozes naci na ovom forumu, kakve su hvalospjele pisali ovi sto su sad za tu ideju. A u praksi se pokazala da ga oni sad najvise ismijavaju. Nista to ne mora da znaci, sve su to ublehaske price i price kako vjetar duva.Pola njih ne razmislja svojom glavom, udje na neki forum vidi sta pise par pojedinaca i tako ide svaka prica, a vecinom svaka prica par tih na kraju se pokaze kao losa za klub i navijace. I to tako ide u nedogled.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.
Re: FK Željezničar
Ti ne znas jesi li dosao ili posao. Sigurno da ce vise raje doci protiv Krupe, Metaleghea, Viteza nego protiv Sirokog, Zrinjskog i Sarajeva. Ne provaljuj se vise molim te. Sta si htio reci? Nesta opet Mulalica spominjes i kao neko ne misli svojom glavom. Prica se o sistemu takmicenja a ne o Mulalicu.
Jednom ŽELJEZNIČAR, uvijek ŽELJEZNIČAR. To je tako
- amazon
- Postovi: 4230
- Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
- Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sta ti znas kakva posjeta bude nisi odgledao 5 utakmica.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.
Re: FK Željezničar
Sve ti znas a nemas ni clanske. Ti znas ko je koliko odgledao utakmica.
Jednom ŽELJEZNIČAR, uvijek ŽELJEZNIČAR. To je tako
- amazon
- Postovi: 4230
- Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
- Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Vjeruj mi da znam. Ti odes ovako kad je derbi ili kad smo prvi. Mozda imas clansku i kontas povukao B.... za muda, dao coek cvaju. Imam ja sve od godisnje sjevera, do clanske, za komplet porodicu.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.
Re: FK Željezničar
Vidim koliko ides dok kazes da je bolja posjeta protiv Viteza nego protiv Sirokog.
Jednom ŽELJEZNIČAR, uvijek ŽELJEZNIČAR. To je tako
Re: FK Željezničar
I vjerovatno 17 peharaamazon je napisao/la:Vjeruj mi da znam. Ti odes ovako kad je derbi ili kad smo prvi. Mozda imas clansku i kontas povukao B.... za muda, dao coek cvaju. Imam ja sve od godisnje sjevera, do clanske, za komplet porodicu.
Re: FK Željezničar
Kad ga jos krene u malonogometnom klubu. 
Jednom ŽELJEZNIČAR, uvijek ŽELJEZNIČAR. To je tako
- amazon
- Postovi: 4230
- Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
- Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne trebas se stiditi sto ides na utakmice, ali ti da mi govoris kad je posjeta bolja odmah bih zaplako od tuge. Posto si ti za ligu prvaka, bice trokruzno. A ti nastavi palamudit.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.
Re: FK Željezničar
Pocni plakat...amazon je napisao/la:Ne trebas se stiditi sto ides na utakmice, ali ti da mi govoris kad je posjeta bolja odmah bih zaplako od tuge. Posto si ti za ligu prvaka, bice trokruzno. A ti nastavi palamudit.
Re: FK Željezničar
Jutros poslom prolazio pored Grbavice i svratio malo na trening. Već je Kostić nametnuo dobar tempo, igrači na neke vježbe ne reaguju dobro odmah, jer se vjerovatno prvi put susreću sa njima. Kad se to sve posloži moglo bi na dobro izaći. Kostić galami na igrače, ako neku vježbu ne odrade dobro spreman je ponoviti 20 puta dok ne bude kako treba. Svi su motivisani da se dokažu, ali najviše je motivisan Beganović. Ako ovako nastavi, njegovi kući ga neće prepoznati na kraju priprema. Inače, neke vježbe je prvi skapirao i odradio kako treba Enis Sadiković. Nevjerovatno, ali istinito.
Re: FK Željezničar
Ko se stidi? O čemu pricas čovječe? Govorim o onom što bi bilo bolje za klub.amazon je napisao/la:Ne trebas se stiditi sto ides na utakmice, ali ti da mi govoris kad je posjeta bolja odmah bih zaplako od tuge. Posto si ti za ligu prvaka, bice trokruzno. A ti nastavi palamudit.
Jednom ŽELJEZNIČAR, uvijek ŽELJEZNIČAR. To je tako
Re: FK Željezničar
Dobro je sto smo raskinuli ugovor sa Zahirovicem. Puno je 10.000 km mjesecno. Izgorili smo 60.000 km na raskidu ali to je normalno. Ujedno mi je drago sto se ovo desilo i radi sveznalica koje su tvrdile da imamo novca na bacanje i da je laz za razgovore o smanjenju primanja.
Re: FK Željezničar
samoplavi je napisao/la:Dobro je sto smo raskinuli ugovor sa Zahirovicem. Puno je 10.000 km mjesecno. Izgorili smo 60.000 km na raskidu ali to je normalno. Ujedno mi je drago sto se ovo desilo i radi sveznalica koje su tvrdile da imamo novca na bacanje i da je laz za razgovore o smanjenju primanja.
laž.
ako te ne prozivam, onda te gotivim
Re: FK Željezničar
Koliko je ovo dobro i ne znam. Meni je bilo drago da je bivši reprezentativac a još uvijek mlad bio u ekipi ali s obzirom na njegova primanja a kako je igrao i nije tolika tragedija. Mislim da imamo adekvatne zamjene. Nek mu je sa srećom.
Jednom ŽELJEZNIČAR, uvijek ŽELJEZNIČAR. To je tako
Re: FK Željezničar
koliko god se, u ogromnoj vecini postova, ne slagao sa samoplavi i protivrjecio mu, ovdje je u pravu. zahirovic nas je, otprilike, toliko kostao za vrijeme provedeno u Zelji. nazalost, igrama nije opravdao ulozeno, a bio nam je medju najvecim nadama koje su dosle u zimskom prelaznom roku. mnogo se ocekivalo od njega, a malo je pruzio. medjutim, ziv covjek grijesi. ni prvi, a sigurno ni zadnji kod kojeg je bila losa procjena kod dovodjenja. ja mu zelim svu srecu u nastavku karijere, negdje van granica BiH.Maticar je napisao/la:samoplavi je napisao/la:Dobro je sto smo raskinuli ugovor sa Zahirovicem. Puno je 10.000 km mjesecno. Izgorili smo 60.000 km na raskidu ali to je normalno. Ujedno mi je drago sto se ovo desilo i radi sveznalica koje su tvrdile da imamo novca na bacanje i da je laz za razgovore o smanjenju primanja.
laž.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija
- plavousrcu
- Postovi: 3601
- Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Budzet je rasterecen, Adnanu sve najbolje. Mislim da smo igracki na toj poziciji dobro pokriveni i da se njegov odlazak nece osjetiti.samoplavi je napisao/la:Dobro je sto smo raskinuli ugovor sa Zahirovicem. Puno je 10.000 km mjesecno. Izgorili smo 60.000 km na raskidu ali to je normalno. Ujedno mi je drago sto se ovo desilo i radi sveznalica koje su tvrdile da imamo novca na bacanje i da je laz za razgovore o smanjenju primanja.
Re: FK Željezničar
Igrac i klub kad raskidaju ugovor sporazumno onda od toga koristi imaju i igrac i klub. Zahirovic je imao jos 18 mjeseci ugovora tj 180.000 km. Nije pristao na smanjenje primanja, dobio je 60.000 i otisao dalje. Tako kazu ljudi iz njegove blizine. Logicno je da je tako, ali ti to ne mozes shvatiti. Tebi kad bi rekli dao nam Zahirovic 50.000 zato sto ga tjeramo ti bi povjerovao. U velikom si problemu, tesko ti je pomoci.Maticar je napisao/la:samoplavi je napisao/la:Dobro je sto smo raskinuli ugovor sa Zahirovicem. Puno je 10.000 km mjesecno. Izgorili smo 60.000 km na raskidu ali to je normalno. Ujedno mi je drago sto se ovo desilo i radi sveznalica koje su tvrdile da imamo novca na bacanje i da je laz za razgovore o smanjenju primanja.
laž.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.
