Mjau...Aerials je napisao/la:komentar na fb stranici ss.ba na članak o našem porazu
"Kombinovani tim u 1.pol igrao i primio 2.gola!Kad su usli macani,Sloboda bila bolja,stvorila 2.extra sanse,i imala puno veci posjed lopte!"
macani
FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
Re: FK Sloboda Tuzla
Re: FK Sloboda Tuzla
Kako nas Husref vodi skoro sve prve pripremne utakmice smo izgubili, covjek ima svoj sistem rada, zna svoj posa i zna sta zeli. Na koncu nadam se da je zadovoljan sto su igraci pokazali i vjerujem da ce izabrati najbolju kommbinaciju do 30-og...Sto se tice utakmice od 12 suteva na gol imali smo samo 2 u okvir gola , sto je vjerovatno uticalo na rezultat kao i nasa pocetna odbradbena linija.
Nadam se da cemo dovesti jos jednog igraca , a imamo jos sutrasnji dan do 24:00h
Nadam se da cemo dovesti jos jednog igraca , a imamo jos sutrasnji dan do 24:00h
Re: FK Sloboda Tuzla
MAcani=PiricAerials je napisao/la:komentar na fb stranici ss.ba na članak o našem porazu
"Kombinovani tim u 1.pol igrao i primio 2.gola!Kad su usli macani,Sloboda bila bolja,stvorila 2.extra sanse,i imala puno veci posjed lopte!"
macani
Zadnja izmjena: pompom, dana/u 19 jun 2016, 20:04, ukupno mijenjano 1 put.
Živinice izdat neće!!!
Azmir Husić!!!
Azmir Husić jedan je od nas!!!
BOJKOT!
Azmir Husić!!!
Azmir Husić jedan je od nas!!!
BOJKOT!
-
staragarda
- Interni moderator
- Postovi: 11333
- Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Dal je moguće da neko ko iole PRATI FUDBAL uzima ove pripremne utakmice zaozbiljno... Nevjerovatno, sviju mi
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA
- Omerbavarac
- Postovi: 17932
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Cuj izgubili, odlazi Husrefe. 
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
Re: FK Sloboda Tuzla
Gdje ste pljuvaci dugo bas nije bilo vas dugo
Maksuz selam, Pomoz Bog i sve ostalo iz Cateza
Maksuz selam, Pomoz Bog i sve ostalo iz Cateza
R.I.P Amna Fazlić
KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001
KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
**** prijateljske utakmice. Pozdrav.
Re: FK Sloboda Tuzla
Huzrefe odlazi, Hazmire lopove napolje! 
Ljudi dragi trening utakmica, nikakvog rezultatskog značaja nema, uvid u ekipu i roster i moguće kombinacije, isprobavanje igrača, itd. itd. To su osnovne stvari i toliko banalne da se ne moraju ni spominjat, da ste nekad barem FM igrali bilo bi dosta i skontali bi to.
Palo mi je na pamet tek kad smo primili i drugi gol da će bit ovdje drvlja i kamenja po ekipi. Sreća pa vas nema puno vi koji na taj način razmišljate.
Daj nam Azmire sad jedno pojačanje da smirimo navijače!
Ljudi dragi trening utakmica, nikakvog rezultatskog značaja nema, uvid u ekipu i roster i moguće kombinacije, isprobavanje igrača, itd. itd. To su osnovne stvari i toliko banalne da se ne moraju ni spominjat, da ste nekad barem FM igrali bilo bi dosta i skontali bi to.
Palo mi je na pamet tek kad smo primili i drugi gol da će bit ovdje drvlja i kamenja po ekipi. Sreća pa vas nema puno vi koji na taj način razmišljate.
Daj nam Azmire sad jedno pojačanje da smirimo navijače!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.
-
slav1431990
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 02 jun 2016, 21:26
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
pa lokomotiva redovno dere ove oz vrha Hnl-a nije ovo nikakvo cudo ni sramota ,prva pripremna kao da je bitan rezultat ...
Re: FK Sloboda Tuzla
Imal sutra prenosa izvlacenja gdje ?? hocel biti gdje na TV-u ?
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Re: FK Sloboda Tuzla
Zajebancija vam uopste nije zanimljiva u vezi danasnje utakmice.
Rođen da budem Tuzlak, rođen da budem prvak. #InatTuzlanski i grobar Slobode po Solinasu aka Krlezi
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
de idite pogledajte komentar NA ZADNJOJ OBJAVI NA FB STRANICI ... kakav debil HAHAHAHAHA
Re: FK Sloboda Tuzla
uefa.comSlobodas je napisao/la:Imal sutra prenosa izvlacenja gdje ?? hocel biti gdje na TV-u ?
Re: FK Sloboda Tuzla
Nekima tacno treba zabranit pristup fb 
- SaltCityAttack
- Postovi: 19986
- Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
- Lokacija: Tuzla-Chicago
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Pripremna utakmica i poraz od ekipe u kojoj nije mogao izboriti mjesto Said Huseinovic zvijezda divova iz PL ..kakve veze ima ebi vas poraz čim sam vidio sastav vidjelo se da je stavio da vidi sa čime raspolaže to što bi trebalo biti na klupi i gdje bi ko trebao igrati ebo vas .iz one druge postave 4 igraca će uletit i u ovu prvu i eventualno još neko ko dodje do sutra, a doce
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
Re: FK Sloboda Tuzla
Sta reci.NYKnicks Fan je napisao/la:de idite pogledajte komentar NA ZADNJOJ OBJAVI NA FB STRANICI ... kakav debil HAHAHAHAHA
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".
"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".
"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.
Re: FK Sloboda Tuzla
nema daljeNYKnicks Fan je napisao/la:de idite pogledajte komentar NA ZADNJOJ OBJAVI NA FB STRANICI ... kakav debil HAHAHAHAHA
Živinice izdat neće!!!
Azmir Husić!!!
Azmir Husić jedan je od nas!!!
BOJKOT!
Azmir Husić!!!
Azmir Husić jedan je od nas!!!
BOJKOT!
Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla
Svega ce covjek procitati na Fejsu. Momka malo prenijelo hahahahahaha.NYKnicks Fan je napisao/la:de idite pogledajte komentar NA ZADNJOJ OBJAVI NA FB STRANICI ... kakav debil HAHAHAHAHA
Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Re: FK Sloboda Tuzla
k'o da ispadamo iz lige

The ones who love your dark are the only light you'll ever need.
Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla
De ba mi se gasimo otkako su otisli Saric i Ahmet, samo to nekima nije doslo iz dupeta u glavuAerials je napisao/la:k'o da ispadamo iz lige![]()
![]()
Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.







