FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Pupi04
Postovi: 1273
Pridružen/a: 13 jun 2012, 17:05
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pupi04 » 24 jun 2016, 19:09

Trebalo je uvesti unikatno formiranje cijene, ponaosob :roll:
Dobar dan čiko ja sam student trošim 20 KM sedmično, samo sendvič i ono osnovno, koliko bi za mene koštala sezonska, evo za tebe jedno 24 KM i ne smiješ psovat...
Dobar dan, moj babo me zaposlio štelom u javno preduzeće, trošim 100 KM vikendom, samo taxi me vozi(only staragarda :ljepota: ), igram bingo, kerove, ma u fullu sve, e za tebe je babin 237 KM + PDV.

Ko hoće kupit će, naći će način da uzme, kunete se u nešto što košta 0,19 KM dnevno ! Obiđi oko zgrade svaki dan i naći ćeš 20 pf, da podržiš ono o čemu hoćeš najviše da se pitaš, i ono u čemu najviše nalaziš mane.


Student i srednjoškolac je vrijeme kad si Fukara, u pravom smislu te riječi, pa budi Fukara ;)
Aha, zaboravio sam i tamo vođa ne zna pjesme, bacaju se baklje, leglo klošara, neću ni u jednu sferu života da se uplićem, samo ću da s.erem i ukazujem na mane, koje svi vide btw.

SVI NA BILINO !!!
SAMO GOOOOOO :salut:
...Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato...

Tuzla ne zaboravlja, Tuzla pamti, podsjeća i opominje !

Avatar
tzmalisa
Postovi: 397
Pridružen/a: 03 feb 2016, 22:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tzmalisa » 24 jun 2016, 19:10

ne znam sta se raspravljate oko sezonskih, onaj ko hoce bez obzira na svoje uslove i uslove drugih uzimat ce kartu svaku domacu i bez sezonske. jeb'o vas sezonska

Avatar
adnan27
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 mar 2015, 18:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la adnan27 » 24 jun 2016, 19:10

Pored članskih karata u prodaji će biti i godišnje i polugodišnje karte. Cijene godišnjih karata će ostati na prošlogodišnjem nivou ali samo za članove Kluba, za one koji to nisu karte će biti skuplje. Cijena godišnjih karata: Jug 50 KM (članovi) i 80 KM (nečlanovi), Sjever 80 KM (članovi) i 120 KM (nečlanovi), Zapad natrkiveni dio 200 KM (članovi) i 250 KM (nečlanovi), Zapad nenatrkiveni dio 150 KM (članovi) i 200 KM (nečlanovi) zeljine clanske

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 24 jun 2016, 19:12

Meni samo zao navijaca van Tuzle koji pored sezonske ili obicne ulaznice moraju izdvojiti i na prevoz, kao i hranu i pice za taj dan jer se znaju zadrzati u Tuzli na dan utakmice duze od zeljenog zbog autobuskih linija. 7KM svake dvije sedmice, ko hoce moze izdvojiti. Uostalom gledamo ekipu koja je izborila nastup u Europi, derbije svake druge sedmice a i derbije svako kolo kad krene playoff, i ekipu kojoj je cilj titula. Ne trebamo pored svega ovoga privlaciti navijace cijenom.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 24 jun 2016, 19:14

Rimes87 je napisao/la:Onaj ko zeli uzeti sezonsku ce je uzeti tamam bila 100 KM a ne 70. Ja ne bih popuste davao nikome, jer te pare idu direktno klubu, ali eto, uprava se odlucila dati odredjenim kategorijama i hajde neka su. Ne generelizirajte dzabe studente/srednjoskolce, vecina ih nema za sendvica, a kamoli da sprzi 50 KM za vikend. Ove sto vidite da izlaze na taj nacin sigurno necete vidjeti da dolaze na utakmice, a o fakultetu/skoli da ne pricamo. Kao sto rekoh, mislim da nikome nije trebalo dati popust, pa ni studentima.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Glavni dio. Da se jedni ne bi ljutili, nedaj nikom popust i gotovo. Već sam izračunao i stvarno je mizerna cijena i 70 KM za sezonsku, neće klub pubo zaradit, al i ovamo ima neko ko zaslužuje neko sniženje baš kao i neki RVI i penzioneri koji su uvijek na utakmicama.
opet kažem neće momci kukat već će se snaći i zaradit, al je konstatacija jasna, imaj isti tretman za sve one grupacije, klase, kakogod, koje su ti redovne na utakmicama.

Ta nabijanja na q. ostavite kod kuće momčići, svako ima pravo da kaže šta hoće, a niko nije rekao da je skupa sezonska, jel toliko teško skontat neke stvari... :roll:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mustafa10 » 24 jun 2016, 19:17

Cijene sezonskih su nepristupacne za 90 % studentske populacije i srednjoskolaca nek prica i sere ovdje po forumu ko sta hoce ja sam bio student i znam koliko raja trosi na izlaske cigare i ostalo sto ste nabrojali i mislim da prema toj kategoriji nisu cijene fer jer realno i ko radi dva put ce razmislit dal da uzme sezonsku il ce cuvat pare pa otic nekad na derbi sa zeljom zrinjskim i sarajevom i to je to. Druga stvar nema porodicnog paketa kako mislite da neko povede dijete na utakmicu mora dat po utakmici 20 KM za sebe i dijete ili 140 dat za sezonske a da ne govorim kad ide cijela porodica od 4 il 5 clanova nije mi to bas pametno a hocemo da popularizujemo i da idemo na masovnost i porodicni odlazak na utakmicu .
P.S. uzeo sam prosle sezone i sezonsku (sabro nekako pare odvajo od nekih drugih cejfova ) i plus od fukara clansku tako da cu nju sad vjerovatno koristit jer mi je realno puno dat 70KM i jos kup utakmice nisu uracunate :problem: ;)

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 24 jun 2016, 19:18

Puno se sere o sezonskim ulaznicama.
I da je cijena 40 km fiksno svima opet bi bilo sranja.
Cijena je takva kakva je,ako hoces kupi,ako neces zdravo.
Meni jedino smeta u vezi kup utakmica.
Mislim ipak za 70 km da su mogli ukljuciti i kup u cijenu,barem po ovoj cijeni od 70 km.
A ove sa snizenjima samo za PL.
Ili da u kupu snize obje tribine na 5 km.
Ali to je samo moje misljenje nebitno potpuno, uprava zna svoj posao,valja i placati reprogram i sve.
Pohrlimo svi po sezonce moze se ba skupiti direktno upumpavamo novac u klub ako se izreklamira kako treba i sve mogli bi samo od sezonskih skupiti 100 000 km,idemo jako.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Muky90
Postovi: 12
Pridružen/a: 08 jun 2016, 00:10
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Muky90 » 24 jun 2016, 19:21

Ljudii ima li neko informaciju hoce li fukare organizovati sta u vezi prevoza, navijanja i ostalog ? Ako nece da znam na vrijeme, da se organizujemo..
Bosno majko, volim te za sve drugo boli me ti si ponos srca mog jer ja sam Fanaticos

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mustafa10 » 24 jun 2016, 19:21

adnan27 je napisao/la:Pored članskih karata u prodaji će biti i godišnje i polugodišnje karte. Cijene godišnjih karata će ostati na prošlogodišnjem nivou ali samo za članove Kluba, za one koji to nisu karte će biti skuplje. Cijena godišnjih karata: Jug 50 KM (članovi) i 80 KM (nečlanovi), Sjever 80 KM (članovi) i 120 KM (nečlanovi), Zapad natrkiveni dio 200 KM (članovi) i 250 KM (nečlanovi), Zapad nenatrkiveni dio 150 KM (članovi) i 200 KM (nečlanovi) zeljine clanske
Zeljo je i vlasnik svog stadiona i ulaze u njeg a kod nas nit je nas nit se odrzava nisu spremni i sposobni pomest i oprat tribine a da ne pricamo o neki investicijama, plus sarajevo se ekonomski ne moze poredit s tuzlom tamo se sve vrti i desava od ambasada, turizma, institucija pa nadalje zato i mogu izdvojit za sezonsku ;)

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 24 jun 2016, 19:21

Ordagic i Kostic idu u Sarajevo....
u 11-tom kolu :guz:
🔴⚫️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37727
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 jun 2016, 19:22

1.ne pusim
2.ne kockam, niti da igram tikete niti bingo
3.pijem jednom u 2 mjeseca neki petak ili subotu, vecinom sa curom izadjem (jednom sedmicno) i to ne predje 5-7 KM po izlasku
4.zavisim od oca i matere, ucim, nemam vremena da radim od faxa i da zaradim pogotovo kada su rokovi
5.ne drogiram se (neki su spomenuli i to ustedjivanje od vutre)
6.prosle godine sam uzeo sezonsku i to jedva, potrefilo se da je mati dala novac nekako. Ali je nastao problem posto imam i brata. Onda on nije imao i morali smo moljakati ljude koji su povezani sa Slobodom da kupe jednu za njega
7.u toku sedmice ne mogu ustediti 10 KM nikako, sve sto ode ode na osnovne potrebe. Na kafu odem jednom u sedmici i to usput, dnevni budzet mi je 3-4 KM kada se zna da cu do faxa ili do grada. Nekad ustanem pa nema nista na stolu :D
8. da nisam izganjao sezonsku nekako i nasao pare od roditelja ne bih vjerovatno pola utakmica mogao doci jer je zapad 10 i kada kroz sedmicu pojedem i popijem u toku dana dodje brzo petak i ja tog cenera ne mogu stvoriti do subote.
9. ja ne znam gdje to ima neko od studentske populacije da skrsi 50 KM, onda je on student samo na papirima. A pun para i takve ne racunam, takve i ne zanima Sloboda.
10. Uzeo sam dres da pomognem klubu, qrac su oni djedovi i rvi uzeli. Oni vjerovatno to ismijavaju i kazu na to "nisam budala da dam 30 KM za dresa".

U prevodu ugrozeniji sam od penzionera. Boli me briga neka misli ko sta hoce, dio ugrozene populacije jesam. Al nacu opet pare te nekako, samo mi je zao za brata jer 140 za sezonskih nemamo. 140 je nasoj porodici da jede 10 dana. Ili da se plati semestar i prijave. Ako sezonske propustimo malo sutra cemo imati i 14 ili 20 svaki drugi vikend + srijeda kup da dolazimo.

Al eto neka je Azmir stavio ovim penzionerima nize da mu dodju i govore cim povede protivnik 0:1 da je prodao.

Bar da ima za one sto imaju od prosle godine da je 50. Eto tako nesto, ili neka za 100 porodicna za dvije osobe. Al nije problem prevrnut cu ja sve da nadjem tih 70 al su ispali sup.ci.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 24 jun 2016, 19:27, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mustafa10 » 24 jun 2016, 19:25

tuzlak1987 je napisao/la:Daleko cemo dogurati ako nam navijaci budu tako razmisljali u toku utakmice. Sa nekim minusom u kasi nakon Evrope.

Kada vodja povede : "Halo bolan, hajmo svi sad hajde jakoo jakoo Palestinaa Palestinaa."

"Super dobro je to ali moze jos jace, hajmo svi. Hajde bolan, jakoo jakoo hajde bolan i vi gore , **** vam mater u *icku **** vam mater u *picku"

I onda ide treca : "Ja ebem samo Zelju i Sarajevo" pa nakon toga "0 0 075" i to je to :D

Niko nista ne govori o tome, al kad skontam kod nas i jest pola populacije nenormalno. Sto bi i govorili kada pola i hoce da skandira, kontaju pomoci ce i nauditi nekom. A samo ce Azmiru izbiti pare.
Da su pametni ko sto nisu pa da sve pare il barem pola sto je otislo na baklje i kazne koje je klub platio da su angazovali nekog da snimi profesionalno par pjesama ako niko nema šlifa za muziku. Neku melodicnu bez nekih uvredljivih poruka i psovki a siguran sam da bi i Azmir radije dao 10 000 za koreografiju i snimanje barem 1 il dvije pjesme kvalitetne o klubu navijacima itd. nego za kazne savezu koje su sad za ovu sezonu bile samo 35000 ako se ne varam ;) :salut:

Avatar
fukara87
Postovi: 5706
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 24 jun 2016, 19:25

Muky90 je napisao/la:Ljudii ima li neko informaciju hoce li fukare organizovati sta u vezi prevoza, navijanja i ostalog ? Ako nece da znam na vrijeme, da se organizujemo..
bice ti objavljeno uskoro na fb stranici fukara, tako da prati i cuces sve :)
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Pozitiva
Postovi: 261
Pridružen/a: 13 mar 2016, 20:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pozitiva » 24 jun 2016, 19:27

tuzlak1987 je napisao/la:1.ne pusim
2.ne kockam, niti da igram tikete niti bingo
3.pijem jednom u 2 mjeseca neki petak ili subotu, vecinom sa curom izadjem (jednom sedmicno) i to ne predje 5-7 KM po izlasku
4.zavisim od oca i matere, ucim, nemam vremena da radim od faxa i da zaradim pogotovo kada su rokovi
5.ne drogiram se (neki su spomenuli i to ustedjivanje od vutre)
6.prosle godine sam uzeo sezonsku i to jedva, potrefilo se da je mati dala novac nekako. Ali je nastao problem posto imam i brata. Onda on nije imao i morali smo moljakati ljude koji su povezani sa Slobodom da kupe jednu za njega
7.u toku sedmice ne mogu ustediti 10 KM nikako, sve sto ode ode na osnovne potrebe. Na kafu odem jednom u sedmici i to usput, dnevni budzet mi je 3-4 KM kada se zna da cu do faxa ili do grada. Nekad ustanem pa nema nista na stolu :D
8. da nisam izganjao sezonsku nekako i nasao pare od roditelja ne bih vjerovatno pola utakmica mogao doci jer je zapad 10 i kada kroz sedmicu pojedem i popijem u toku dana dodje brzo petak i ja tog cenera ne mogu stvoriti do subote.
9. ja ne znam gdje to ima neko od studentske populacije da skrsi 50 KM, onda je on student samo na papirima. A pun para i takve ne racunam, takve i ne zanima Sloboda.
10. Uzeo sam dres da pomognem klubu, qrac su oni djedovi i rvi uzeli. Oni vjerovatno to ismijavaju i kazu na to "nisam budala da dam 30 KM za dresa".

U prevodu ugrozeniji sam od penzionera. Boli me briga neka misli ko sta hoce, dio ugrozene populacije jesam. Al nacu opet pare te nekako, samo mi je zao za brata jer 140 za sezonskih nemamo. 140 je nasoj porodici da jede 10 dana. Ili da se plati semestar i prijave. Ako sezonske propustimo malo sutra cemo imati i 14 ili 20 svaki drugi vikend + srijeda kup da dolazimo.

Al eto neka je Azmir stavio ovim penzionerima nize da mu dodju i govore cim povede protivnik 0:1 da je prodao.

Bar da ima za one sto imaju od prosle godine da je 50. Eto tako nesto, ili neka za 100 porodicna za dvije osobe.
Sta studiras ako smijem pitati?
A sad adio...

Avatar
fukara87
Postovi: 5706
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 24 jun 2016, 19:28

Mi ako prodjemo Beitar J. idemo vjerovatno na Omoniu gdje mislim da imamo opet realne sanse za prolaz dalje al vidjet cemo kako ce se odvijati situacija.
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Muky90
Postovi: 12
Pridružen/a: 08 jun 2016, 00:10
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Muky90 » 24 jun 2016, 19:29

fukara87 je napisao/la:
Muky90 je napisao/la:Ljudii ima li neko informaciju hoce li fukare organizovati sta u vezi prevoza, navijanja i ostalog ? Ako nece da znam na vrijeme, da se organizujemo..
bice ti objavljeno uskoro na fb stranici fukara, tako da prati i cuces sve :)
Hvala :)
Bosno majko, volim te za sve drugo boli me ti si ponos srca mog jer ja sam Fanaticos

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 24 jun 2016, 19:35

@tuzlak1987 Bravo care, to i govorim cijelo vrijeme, al džaba kad opet ljudi neće shvatit. Žao mi je jer i lično znam dosta momaka kojima će predstavljat to frku ali neće je dizat već će se snaći nekako, dok bi RVI i penzioneri sigurno odustali od dolazaka na utakmice, jer gdje ćeš poskupit sezonsku za 20 KM.
Za sebe ne govorim, niti se mislim hvaliti, ali i prošle sezone nisam uzeo ni sezonsku, a ni polusezonsku poslije, jer ću više pomoći klubu kad dajem 7 ili 10KM, kako kad, i hvala Bogu ne predstavlja mi problem.
Slažem se isto za ovaj porodični paket, moglo se i tu nešto iskombinovat, ali nažalost još smo mi zeleni tu, biće bolje i na tom polju kako klub bude rastao u svakom segmentu siguran sam.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 24 jun 2016, 19:42

S druge strane procitate post @tuzlaka i shvatite da su mogli ispostovati i ostale. Ako ne studentska, mislim da su morali skontati neki "porodicni popust" pogotovo jer sam primjetio da se Azmir poziva na to i da zeli da se s porodicama dolazi na Tusanj. E onda skontaj da je tesko iskrcati 140KM za sezonske odjednom a tesko je i ljudima 20KM istovariti da plate ulaznicu sebi i sinu. Da ne govorim ako otac/djed zele povesti dva sina/unuka.
Sloboda je radnicki klub. Sve u svemu upravu ste i jedni i drugi ali ne treba bas palamudati o tudjim finansijama.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 24 jun 2016, 19:44

Zijad Zike Aljic: A sta je za neratne invalide,civilne zrtve rata,djecu poginulih boraca koja dolaze na utakmice oni nemaju nikakva prava ni popust cccc

Mirsad Husanovic: Fali porodicni paket

Moze li i muzicka jos momci?

Joj tacno me spuca huja kad vidim sta se sve pise, **** ti i deklo i ulaznice i picke materine et...

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 24 jun 2016, 19:52

NYKnicks Fan je napisao/la:Zijad Zike Aljic: A sta je za neratne invalide,civilne zrtve rata,djecu poginulih boraca koja dolaze na utakmice oni nemaju nikakva prava ni popust cccc

Mirsad Husanovic: Fali porodicni paket

Moze li i muzicka jos momci?

Joj tacno me spuca huja kad vidim sta se sve pise, **** ti i deklo i ulaznice i picke materine et...
Zikeeee
za sve njih ako ne kupe sezonsku cijena je 10KM po utakmici,jednostavno Zijade Zike moj! :bih: :bih:
DRŽAVA TUZLA!!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.