1/8 - Gana - SAD

11. juni - 11. juli

Ko prolazi?

Gana
27
43%
SAD
36
57%
 
Ukupno glasova: 63

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: 1/8 - Gana - SAD

Post Postao/la HOPLIT » 26 jun 2010, 22:59

ajmo ganci, još malo

Edit: To majstori. E jest mi drago što sam pogriješio u prognozi. Bye bye USA :D
YNWA!

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: 1/8 - Gana - SAD

Post Postao/la Blue_He4rt » 26 jun 2010, 23:23

Ovo je bilo ocekivano..Ne znam sto je vecina SAD favorizovala :roll:
Chelsea F.C.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/8 - Gana - SAD

Post Postao/la Devil » 26 jun 2010, 23:32

Uh kakva noc veceras,prav poslatica,sto bi Sabahudin Vugdalic rekao mec u tri cina na kakve smo samo navikli na OBN-u. :D
Ne toliko kvalitetna i dobra tekma koliko uzbudljiva,mada ni kvaliteta nije nedostajalo.
Ghanci odlicno stoje na terenu,nisam ih video u 1/4 finalu,mada kakvu su igru veceras priakzali sasvim zasluzeno.
Odlicno stoje,trce,bore se,ne boje se postaveti na svaku loptu.Malo me podsecaju u nekim trenutcima meca na Grcku 2004,ali su ofanzivni malo od nje.
Ameri,rekao sam fali im vezni red u ovoj tekmi,potpuno se izgubeo,u drugom poluvremenu kao da je Feilhaber povukao napred i odlicno su igrali,stvarali sanse,Ghanci se nisu videli uopste no izdrase do produzetaka i tamo ih sasvim zasluzeno uzese.
Obe repke imale dosta lepih i izglednih prilika no Ghana bila spretnija i zasluzeno slavila te ide na noge Uruguayu koji je dosta svezi od njih.
Tako je Ghana tek treci africki klub u 1/4 finalu u istoriji nakon Cameroona i Senegala.
Sretno im dalje u nastavku jer ce im sreca uz znanje biti veoma potrebna protiv Uruguaya.

@Drop Ko je tebe to slagao da se tako kaze,ili si neki lektor? :?
Zadnja izmjena: Devil, dana/u 26 jun 2010, 23:33, ukupno mijenjano 1 put.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/8 - Gana - SAD

Post Postao/la nidjo_barca » 26 jun 2010, 23:44

Meni je ovo bila dosta zanimljiva utakmica,dosta prilika je bilo na obje strane.Dobar onaj golman Gane,obrani on 2-3 zicera Amerima.Gana zabila 2 gola ni iz cega,a Ameri iz penala koji je dosudjen sasvim opravdano.Gana dosta bolja prvo poluvrijeme,a SAD u drugom.

Uglavnom,dobra tekma,a Gani svaka cast na prolazu.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: 1/8 - Gana - SAD

Post Postao/la drop » 27 jun 2010, 00:21

Devil je napisao/la:Uh kakva noc veceras,prav poslatica,sto bi Sabahudin Vugdalic rekao mec u tri cina na kakve smo samo navikli na OBN-u. :D
Ne toliko kvalitetna i dobra tekma koliko uzbudljiva,mada ni kvaliteta nije nedostajalo.
Ghanci odlicno stoje na terenu,nisam ih video u 1/4 finalu,mada kakvu su igru veceras priakzali sasvim zasluzeno.
Odlicno stoje,trce,bore se,ne boje se postaveti na svaku loptu.Malo me podsecaju u nekim trenutcima meca na Grcku 2004,ali su ofanzivni malo od nje.
Ameri,rekao sam fali im vezni red u ovoj tekmi,potpuno se izgubeo,u drugom poluvremenu kao da je Feilhaber povukao napred i odlicno su igrali,stvarali sanse,Ghanci se nisu videli uopste no izdrase do produzetaka i tamo ih sasvim zasluzeno uzese.
Obe repke imale dosta lepih i izglednih prilika no Ghana bila spretnija i zasluzeno slavila te ide na noge Uruguayu koji je dosta svezi od njih.
Tako je Ghana tek treci africki klub u 1/4 finalu u istoriji nakon Cameroona i Senegala.
Sretno im dalje u nastavku jer ce im sreca uz znanje biti veoma potrebna protiv Uruguaya.

@Drop Ko je tebe to slagao da se tako kaze,ili si neki lektor? :?
Eto opet griješiš :mrgreen: ...ne ide cak ni na ekavskom "izgubeo" ili "uradeli"...i u ekavskom nema nakaradnog izbijanja slova I ili J ,vjeruj mi.
Podsjeti me ovo, na Bregu koji je tolike godine živio na Džidižikovcu, pa se odjednom napravio beograđanin i poceo nakaradno ubacivati ekavicu u pjesmama...u text kad je napisao "kad zaspeš" misleci na spavanje.
Pa mu je Sidran to objasnio "Gorane, Zaspe se lopatom :lol: , a i ekavci govore Zaspiš kad utoneš u san" :mrgreen:
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/8 - Gana - SAD

Post Postao/la Devil » 27 jun 2010, 00:24

drop je napisao/la:
Devil je napisao/la:Uh kakva noc veceras,prav poslatica,sto bi Sabahudin Vugdalic rekao mec u tri cina na kakve smo samo navikli na OBN-u. :D
Ne toliko kvalitetna i dobra tekma koliko uzbudljiva,mada ni kvaliteta nije nedostajalo.
Ghanci odlicno stoje na terenu,nisam ih video u 1/4 finalu,mada kakvu su igru veceras priakzali sasvim zasluzeno.
Odlicno stoje,trce,bore se,ne boje se postaveti na svaku loptu.Malo me podsecaju u nekim trenutcima meca na Grcku 2004,ali su ofanzivni malo od nje.
Ameri,rekao sam fali im vezni red u ovoj tekmi,potpuno se izgubeo,u drugom poluvremenu kao da je Feilhaber povukao napred i odlicno su igrali,stvarali sanse,Ghanci se nisu videli uopste no izdrase do produzetaka i tamo ih sasvim zasluzeno uzese.
Obe repke imale dosta lepih i izglednih prilika no Ghana bila spretnija i zasluzeno slavila te ide na noge Uruguayu koji je dosta svezi od njih.
Tako je Ghana tek treci africki klub u 1/4 finalu u istoriji nakon Cameroona i Senegala.
Sretno im dalje u nastavku jer ce im sreca uz znanje biti veoma potrebna protiv Uruguaya.

@Drop Ko je tebe to slagao da se tako kaze,ili si neki lektor? :?
Eto opet griješiš :mrgreen: ...ne ide cak ni na ekavskog "izgubeo" ili "uradeli"...i u ekavskom nema nakaradnog izbijanja slova I ili J ,vjeruj mi.
Podsjeti me ovo, na Bregu koji je tolike godine živio na Džidižikovcu, pa se odjednom napravio beograđanin i poceo nakaradno ubacivati ekavicu u pjesmama...u text kad je napisao "kad zaspeš" misleci na spavanje.
Pa mu je Sidran to objasnio "Gorane, Zaspe se lopatom :lol: , a i ekavci govore Zaspiš kad utoneš u san" :mrgreen:
Nije nista ovo neispravno,mozda jeste kada bi detaljno gledao u razna lektorka dela,no veruj mi ispravno je i pobedeo-pobedio,itgubeo-izgubio,misleo-mislio...da ne idemop previs eu off.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.