1/8 - Holandija - Slovacka

11. juni - 11. juli

Ko prolazi?

Holandija
59
86%
Slovacka
10
14%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la HOPLIT » 28 jun 2010, 17:59

Holandjani nisu pokazali ništa, težko njima protiv Brazila. Ajde, makar su se do sada navikli da jih Brazil šalje kući. :D
YNWA!

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Italia » 28 jun 2010, 18:01

faulovima, hiljadu nepostojecih faulova svirano za Holandjane, a nama ciste faulove su znali da ne sviraju!
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la steve-o » 28 jun 2010, 18:03

cuj osteceni, pa onaj veznjak slovacke kucka je davno trebao biti iskljucen. s zutim kartonom je napravio najmanje tri opasna starta u drugom poluvremenu

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la A_d_0 » 28 jun 2010, 18:03

Ako Brazil veceras prodje mislim realno da ovi Holandjani se mogu pakovati kuci. Jedina ce im sansa biti Robben jer igra na strani glupog Bastosa al ni to im nece nesto posebno pomoc. Ne vidim nacin kako bi Holadnska odbrana zaustavila napadacki trio Brazila.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Devil » 28 jun 2010, 18:07

Joj ovih Holandjana.Ovakve Holandjane bezidejne,nepokretne,nisam odavno video.Strasno lose su odigrali.Iskoristeli svoje dve sanse i ostalo mlako igrali bez onoga njihovog klasicnog stila,to mi apsolutno ne lici na njih.Bojim se da im ovakva igra nece pomoci u 1/4 finalu,nadam se da je i Bert toga svestan jer ako budu igrali protiv Brazila ne pise im se dobro.
Sa druge strane Slovaci igrali tako ofanzivno a tako defanzivno.Po igracima bi se reklo da su dosli da napadnu od prve minute Lale.No nije tako izgledalo,cekali su strpljivo sansu koje su docekali,Stoch,Vittek x2,ali morale su se realizovati te sanse i kada se takve sanse ne realizuju morate biti kaznjeni.
Ali za oba gola su oni sami krivi,i apsolutno ne trebaju da se ljute na sudije.Jbt Skrtel mu kod drugoga gola krampon u usta uvalio i jos se ljuti kako opasna igra,i zbog toga su i primeli gol,nisu se postavili na vreme i kazna,a gol svakako na dusu muche ide najvise.
Uglavnom Holandjani se provukli,i morace popraviti igru za 1/4.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Italia » 28 jun 2010, 18:11

ne govorim za ove vece faulove, vec za manje.. toliko faulova koji ne postoje.. ali opet, ja sam zadovoljan.. odlicna igra, steta sto Vittek nije realizovao onu sansu.. :cry:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Blue_He4rt » 28 jun 2010, 18:12

Oranje nije igralo sa 100% snage vjerujte...Za ocekivat je bolju igru u cetvrtini i ABd prolaz u polufinale jer ako Brazil prodje (igra na rezultat ce im se osvetit nekada) i nisu nesto posebno kvalitetniji od Holandije ako ne i u ravnopravnom su odnosu a prolaz Cilea je jos laksi posao! ;)
Chelsea F.C.

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Bečki Kongres » 28 jun 2010, 18:14

Holandija je na Euru igrala prelijep fudbal, a onda je naišla na Rusiju i vratili su se kući. Sada igraju loše za oko, ali učinkovito. Jbt, prije su simbol za lijepu igru bili Holandija i Brazil, a na ovom svjetskom prvenstvu me obje ekipe podsjećaju na Talijane.
Btw, cijeloj odbrani mogu opsovati dosta toga jer je njihova glupost dovela do 5.žutog kartona na utakmici, a ja sam uplatio da će biti manje od 5. :(
Slovaci su uradili svoj dio posla, mogu biti ponosni na ovaj rezultat. Kapa do poda.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Devil » 28 jun 2010, 18:15

Bečki Kongres je napisao/la:Holandija je na Euru igrala prelijep fudbal, a onda je naišla na Rusiju i vratili su se kući. Sada igraju loše za oko, ali učinkovito. Jbt, prije su simbol za lijepu igru bili Holandija i Brazil, a na ovom svjetskom prvenstvu me obje ekipe podsjećaju na Talijane.
Btw, cijeloj odbrani mogu opsovati dosta toga jer je njihova glupost dovela do 5.žutog kartona na utakmici, a ja sam uplatio da će biti manje od 5. :(
Slovaci su uradili svoj dio posla, mogu biti ponosni na ovaj rezultat. Kapa do poda.
Mislim da najvise trebas psovat Skrtela,kakav je on glup zuti dobio.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Bečki Kongres » 28 jun 2010, 18:16

Devil je napisao/la:
Bečki Kongres je napisao/la:Holandija je na Euru igrala prelijep fudbal, a onda je naišla na Rusiju i vratili su se kući. Sada igraju loše za oko, ali učinkovito. Jbt, prije su simbol za lijepu igru bili Holandija i Brazil, a na ovom svjetskom prvenstvu me obje ekipe podsjećaju na Talijane.
Btw, cijeloj odbrani mogu opsovati dosta toga jer je njihova glupost dovela do 5.žutog kartona na utakmici, a ja sam uplatio da će biti manje od 5. :(
Slovaci su uradili svoj dio posla, mogu biti ponosni na ovaj rezultat. Kapa do poda.
Mislim da najvise trebas psovat Skrtela,kakav je on glup zuti dobio.
Nije ni Robben ništa bolji. :(

Avatar
AFC Ajax
Postovi: 503
Pridružen/a: 25 feb 2010, 16:28
Lokacija: Mooiste stad van allemaal
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la AFC Ajax » 28 jun 2010, 18:41

Nisam gledao utakmicu zbog posla, al drago mi je da su prosli.
Sljedeci je Brazil (ako prodju veceras), ima da im oderemo guzove :)

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Ted Mosby » 28 jun 2010, 18:43

Bečki Kongres je napisao/la:Holandija je na Euru igrala prelijep fudbal, a onda je naišla na Rusiju i vratili su se kući. Sada igraju loše za oko, ali učinkovito. Jbt, prije su simbol za lijepu igru bili Holandija i Brazil, a na ovom svjetskom prvenstvu me obje ekipe podsjećaju na Talijane.
Btw, cijeloj odbrani mogu opsovati dosta toga jer je njihova glupost dovela do 5.žutog kartona na utakmici, a ja sam uplatio da će biti manje od 5. :(
Slovaci su uradili svoj dio posla, mogu biti ponosni na ovaj rezultat. Kapa do poda.
I ja sam samo na tom pao. Jbg

Što se utakmice tiče, Nizozemci su to rutinski riješili, vjerojatno nisu igrali punom snagom, nadam se da mogu preko Brazila
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.