RIO 2016- dnevni raspored takmičenja

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

filip13
Postovi: 26182
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 06 avg 2016, 17:11

Evo je,otvorena tema

postavljate raspored za sutra

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 06 avg 2016, 17:14

SUBOTA 6.8.
18:00 Ragbi 7, žene, SAD - Fidži skupina (A)
18:00 Streljaštvo, zračni pištolj, 10 m (M), kvalifikacije
18:00 Boks do 91kg, muškarci, kvalifikacije
18:00 Plivanje 400 m mješovito (M), kvalifikacije
18:00 Vaterpolo, muškarci Grčka - Japan (grupa B)
18:27 Plivanje 100 m leptir (F), kvalifikacije
18:30 Ragbi 7, žene, Australija - Kolumbija (skupina A)
18:30 Hokej, muškarci Australija - Novi Zeland (Grupa A)
18:45 Mačevanje floret (Ž) četvrtfinale
18:48 Plivanje 400 m slobodno (M), kvalifikacije
19:00 Streličarstvo Ekipno (M) Četvrtfinale
19:15 Košarka, muškarci, Australija - Francuska (skupina A)
19:15 Košarka, Žene, Kina - Kanada (grupa B)
19:18 Plivanje 400 m mješovito (F), kvalifikacije
19:36 Tenis parovi (M), 1. runda
19:40 Rukomet, Žene, Rusija - Južna Koreja (skupina B)
19:53 Plivanje 100 m prsno (M), kvalifikacije
20:00 Odbojka, Žene, Brazil - Kamerun (skupina A)
20:00 Nogomet Žene Kanada - Zimbabwe (skupina F)
20:17 Plivanje 4 x 100 m slobodno (F), kvalifikacije
20:30 Judo -48 kg (Ž), borbe se za medalje
20:30 Judo do 60kg (M), borbe se za medalje
20:30 Streljaštvo, zračni pištolj, 10 m (M) finale
20:43 Streličarstvo Ekipno (M) polufinale
21:00 Ragbi 7, žene, Francuska - Kenija (Skupina B)
21:00 Mačevanje floret (Ž) polufinale
21:00 Stolni tenis, pojedinačno (M), 1. runda -
21:24 Tenis parovi (Z), 1. krug
21:30 Ragbi 7, žene, Novi Zeland - Španjolska (skupina B)
21:39 Streličarstvo Ekipno (M), 3. mjesto
21:40 Rukomet, Žene, Crna Gora - Španjolska (skupina A)
22:00 Nogomet, Žene SAD - Francuska (Skupina G)
22:00 Hokej, žene, Argentina - SAD (grupa B)
22:00 Ragbi 7, žene, Velika Britanija - Japan (skupina C)
22:05 Odbojka, Žene, SAD - Portoriko (grupa B)
22:07 Streličarstvo Ekipno (M) finale
22:15 Mačevanje floret (F), za 3. mjesto
22:30 Košarka, Žene, Brazil - Australija (skupina A)
22:30 Ragbi 7, žene, Kanada - Brazil (skupina C)
22:45 Mačevanje floret (F) finale
23:00 Nogomet, Žene Njemačka - Australija (skupina F)
23:00 Hokej, Muškarci, Kanada - Njemačka (skupina B)
23:00 Ragbi 7, žene, SAD - Kolumbija (skupina A)
23:30 Ragbi 7, žene, Australija - Fidži (skupina A)
00:00 Nogomet, Žene, Južna Afrika - Kina (skupina E)
00:00 Košarka, Muški, Kina - Sjedinjene Američke Države (Grupa A)
00:10 Dizanje utega do 48 kg (Ž)
00:30 Vaterpolo, muškarci Francuska - Crna Gora (skupina B)
00:30 Hokej, muškarci Španjolska - Brazil (skupina A)
00:45 Košarka, Žene, Bjelorusija - Japan (skupina A)
00:50 Rukomet, Žene, Rumunjska - Angola (skupina A)
01:00 Nogomet, Žene Kolumbija - Novi Zeland (Skupina G)
01:30 Hokej, žene Velika Britanija - Australija (grupa B)
01:30 Odbojka, Žene, Rusija - Argentina (skupina A)
01:30 Stolni tenis pojedinačno (Ž), 2. krug
01:50 Vaterpolo, muškarci Brazil - Australija (skupina A)
02:50 Rukomet, Žene, Švedska - Argentina (grupa B)
03:00 Nogomet Žene Brazil - Švedska (skupina E)
03:00 Plivanje 400 m mješovito (M) finale
03:11 Plivanje 100 m leptir (W) polufinale
03:24 Plivanje 400 m slobodno (M) finale
03:30 Košarka, muškarci, Venecuela - Srbija (Grupa A)
03:35 Odbojka, Žene, Srbija - Italija (skupina B)
03:45 Plivanje 400 m mješovito (F) finale
04:06 Plivanje 100 m prsno (M) polufinale
04:19 Plivanje 4 x 100 m slobodno (F) finale
stavim raspored za sutra -kasnije
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Otelo
Postovi: 24688
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

PostPostao/la Otelo » 06 avg 2016, 18:27

Bilo bi dobro da Filip ili rio kao moderator ovdje u prvi post stave linkove za streamove, tako da i raspored i linkove imamo na jednom mjestu,

livetv.sx, arenavision.in i sl.
"Al najjaci su stare mi kaze necemo vam dati pare koje ne zelite i necemo vam uzeti igraca kojeg nam ne date" - Osim13 o Barceloni kad je zaprijetila da neće Coutinha.

filip13
Postovi: 26182
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 06 avg 2016, 20:04

slab sam ja sa streamovima

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 07 avg 2016, 04:44

NEDJELJA 7.8.


13:30 Veslanje, Samac (M), repasaž
14:00 Stolni tenis, Pojedinačno (Ž) 2./3. krug
14:00 Veslanje, Samac (Ž), repasaž
14:00 Mačevanje, Mač (M), prvi krug
14:00 Streljaštvo, zračni pištolj, 10 m (Z), kvalifikacije
14:00 Streljaštvo, trap (Z), kvalifikacije
14:00 Streličarstvo ekipno (Z), osmina finala
14:30 Rukomet, Muški, Hrvatska - Katar (skupina A)
14:30 Odbojka, Muški, Francuska - Italija (skupina A)
14:30 Veslanje, Dvojac bez kormilara (M), repasaž
14:30 Streljaštvo, Trap (M), kvalifikacije -
14:40 Veslanje, Dvojac na pariće (Ž), repasaž
14:45 Gimnastika, pojedinačno/ekipno, Ž kvalifikacije
14:50 Veslanje, Dvojac na pariće (M), repasaž
15:00 Odbojka na pijesku žene, kvalifikacije
15:00 Veslanje, Laki četverac (M), repasaž
15:00 Judo, Do 52 kg (Ž), kvalifikacije
15:00 Judo, Do 66 kg (M), kvalifikacije
15:00 Stolni tenis, Pojedinačno (M) 2./3. krug
15:00 Hokej, Žene Novi Zeland - Južna Koreja (skupina A)
15:00 Konjički sport, trodnevno natjecanje, pojedinačno, dresura
15:00 Konjički sport, trodnevno natjecanje, ekipno dresura
15:10 Veslanje, Dvojec bez kormilara (Ž), repasaž
15:10 Veslanje, Dvojec bez kormilara (Ž), kvalifikacije
15:15 Mačevanje, Mač (M), drugi krug
15:40 Veslanje, Laki dvojac na pariće (Ž), kvalifikacije
15:45 Tenis, Pojedinačno (M), 1. runda
15:45 Tenis parovi (M), 1. runda
15:45 Tenis parovi (Z), 1. krug
15:45 Tenis pojedinačno (Z), 1. krug
16:00 Ragbi 7 - Španjolska - Kenija (Ž)
16:00 Boks (M) - do 60 kg prvi krug
16:00 Streljaštvo, zračni pištolj, 10 m (Z) Finale
16:00 Hokej, žene Japan - Indija (grupa B)
16:20 Veslanje, Laki dvojac na pariće (M), kvalifikacije
16:30 Rukomet, Muški, Švedska - Njemačka (skupina B)
16:30 Ragbi 7 - Novi zeland - Francuska (Ž)
16:35 Odbojka, Muški, Brazil - Meksiko (skupina A)
17:00 Odbojka na pijesku muški, kvalifikacije
17:00 Ragbi 7 - Brazil - Japan (Ž)
17:00 Boks (M) - do 69 kg prvi krug
17:00 Košarka, Žene, SAD - Senegal (skupina B)
17:00 Veslanje, Četverac (M), kvalifikacije
17:15 Cestovni biciklizam utrka (F)
17:30 Ragbi 7 - Kanada - V. Britanija (Ž)
17:30 Kajak-kanu, Slalom, C-1 (M), kvalifikacije, 1. vožnja
17:30 Mačevanje, Mač (M), osmina finala
17:30 Hokej, žene Nizozemska - Španjolska (skupina A)
17:45 Boks (M) - do 81 kg prvi krug -
18:00 Ragbi 7 - Fidži - Kolumbija (Ž)
18:00 Plivanje, 100 m leđno (Ž), kvalifikacije
18:00 Nogomet, muškarci, Fidži - Meksiko (skupina C)
18:20 Kajak-kanu, Slalom, K-1 (M), kvalifikacije, 1. vožnja
18:21 Plivanje, 200 m slobodno (M), kvalifikacije
18:30 Ragbi 7 - Australija - SAD (Ž)
18:30 Hokej, žene Kina - Njemačka (skupina A)
18:45 Mačevanje, Mač (M), četvrtfinale
18:52 Plivanje, 100 m prsno (Ž), kvalifikacije
19:00 Streličarstvo ekipno (Z) četvrtfinale
19:14 Plivanje, 100 m leđno (M), kvalifikacije
19:15 Košarka, Žene, Srbija - Španjolska (skupina B)
19:15 Košarka, Muški, Brazil - Litva (skupina B)
19:30 Kajak-kanu, Slalom, C-1 (M), kvalifikacije, 2. vožnja
19:34 Plivanje, 400 m slobodno (Ž), kvalifikacije
19:40 Rukomet, Muški, Danska - Argentina (skupina A)
20:00 Nogomet, muškarci Honduras - Portugal (skupina D)
20:00 Streljaštvo, trap (Z) (F) borbe za medalje
20:00 Odbojka, Muški, Poljska - Egipat (skupina B)
20:06 Plivanje, 4 x 100 m slobodno (M), kvalifikacije
20:20 Kajak-kanu, Slalom, K-1 (M), kvalifikacije, 2. vožnja
20:30 Dizanje utega, Do 53 kg (Ž), borbe za medalje
20:30 Judo, Do 66 kg (M), borbe za medalje
20:30 Judo, Do 52 kg (Ž), borbe za medalje
20:43 Streličarstvo ekipno (Z) polufinale
21:00 Skokovi u vodu, Sinkronizorano, 3 m (Ž) - daska, finale
21:00 Mačevanje, Mač (M), polufinale
21:00 Nogomet, Muški, Njemačka - Južna Koreja (skupina C)
21:39 Streličarstvo ekipno (Z) (F), 3. mjesto
21:40 Rukomet, Muški, Poljska - Brazil (skupina B)
22:00 Ragbi 7 Žene Četvrtfinale (1A - drugi najbolji trećeplasirani)
22:00 Hokej, Muški, Velika Britanija - Novi Zeland (Grupa A)
22:05 Odbojka, Muški, SAD - Kanada (skupina A)
22:07 Streličarstvo ekipno (Z) (F) Finale
22:15 Mačevanje, Mač (M), za 3. mjesto
22:30 Ragbi 7 Žene Četvrtfinale (2B - 2C)
22:30 Košarka, Žene, Australija - Turska (skupina A)
22:45 Mačevanje, Mač (M), finale
23:00 Stolni tenis, Pojedinačno (Ž), 3. krug
23:00 Hokej, muškarci Nizozemska - Irska (skupina B)
23:00 Nogomet, Muški, Argentina - Alžir (skupina D)
23:00 Ragbi 7 Žene Četvrtfinale (1B - najbolji trećeplasirani)
23:30 Ragbi 7 Žene Četvrtfinale (1C - 2A)
00:00 Košarka, Muški, Hrvatska - Španjolska (skupina B)
00:00 Nogomet, muškarci Danska - Južna Afrika (Grupa A)
00:00 Nogomet, Muški, Švedska - Nigerija (grupa B)
00:10 Dizanje utega, Do 56 kg (M), borbe za medalje
00:30 Hokej, Muški, Brazil - Belgija (skupina A)
00:45 Košarka, Žene, Francuska - Bjelorusija (skupina A)
00:50 Rukomet, Muški, Francuska - Tunis (skupina A)
01:00 Stolni tenis, Pojedinačno (M), 3. krug
01:30 Odbojka, Muški, Rusija - Kuba (skupina B)
01:30 Hokej, muškarci Australija - Španjolska (skupina A)
02:50 Rukomet, Muški, Slovenija - Egipat (skupina B)
03:00 Nogomet, Muški, Brazil - Irak (skupina A)
03:00 Nogomet, Muški, Japan - Kolumbija (grupa B)
03:00 Plivanje, 100 m delfin (Ž), finale
03:08 Plivanje, 200 m slobodno (M), polufinale
03:24 Plivanje, 100 m prsno (Ž), polufinale
03:30 Košarka, Muški, Nigerija - Argentina (skupina B)
03:35 Odbojka, Muški, Argentina - Iran
03:47 Plivanje, 100 m prsno (M), finale
03:55 Plivanje, 400 m slobodno (Ž), finale
04:06 Plivanje, 100 m leđno (M), polufinale
04:29 Plivanje, 100 m leđno (Ž), polufinale
04:42 Plivanje, 4 x 100 m slobodno (M), finale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 07 avg 2016, 04:49

http://livetv.sx/en/ kombinirani stremovi NBC,BBC...,tijekom dana update različiti sportova .samo malo strpljenja i vremena i sve se nađe i slika je vrlo dobra :)
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 08 avg 2016, 05:08

PONEDJELJAK 8.8.


14:00 Streličarstvo, Pojedinačno (Ž), 1./2. krug
14:00 Streličarstvo, pojedinačno (M), 1./2. krug
14:00 Streljaštvo, zračna puška, 10 m (M), kvalifikacije
14:00 Mačevanje sablja (Z), prvi krug
14:00 Vaterpolo, muškarci Srbija - Grčka (grupa B)
14:10 Veslanje, Dvojac bez kormilara (Z), repasaž
14:20 Veslanje, Laki dvojac na pariće (Z), repasaž
14:30 Streljaštvo, Trap (M) kvalifikacije dan 2
14:30 Odbojka, Žene Kina - Italija (skupina B)
14:30 Rukomet, Žene, Južna Koreja - Švedska (grupa B)
14:40 Veslanje, Laki dvojac na pariće (M), repasaž
15:00 Odbojka na pijesku M/Ž kvalifikacije
15:00 Veslački četverac na pariće (M), repasaž
15:00 Judo do 73 kg (M), kvalifikacije
15:00 Judo -57 kg (Ž), kvalifikacije
15:00 Mačevanje sablja (Z), drugi krug
15:00 Konjički sport, trodnevno natjecanje ekipno, natjecanje u izdržljivosti
15:00 Hokej, žene Australija - SAD (grupa B)
15:00 Stolni tenis M/Ž runda 3
15:00 Konjički sport, trodnevno natjecanje, pojedinačno natjecanje u izdržljivosti
15:10 Veslački četverac na pariće (Z), repasaž
15:20 Vaterpolo, muškarci Italija - Francuska (grupa B)
15:20 Veslanje, četverac (M), repasaž
15:30 Veslački osmerac (Ž), kvalifikacije
15:45 Tenis, Pojedinačno (M), 2. kolo
15:45 Tenis pojedinačno (Z), 2. krug 15:45 Tenis parovi (Z), 2. krug
15:45 Tenis parovi (M), 2. kolo
15:50 Veslački osmerac (M), kvalifikacije
16:00 Hokej, muškarci Njemačka - Indija (grupa B)
16:00 Boks do 49kg M kvalifikacije
16:30 Rukomet, Žene Francuska - Rusija (skupina B)
16:35 Odbojka, Žene Japan - Kamerun (skupina A)
16:40 Mačevanje sablja (Z), osmina finala
16:40 Vaterpolo, muškarci SAD - Španjolska (skupina B)
17:00 Boks do 69kg M kvalifikacije
17:00 Košarka, Žene Španjolska - SAD (grupa B)
17:00 Streljaštvo, zračna puška, 10 m (M) finale
17:30 Boks do 75kg M kvalifikacije
17:30 Hokej, Muškarac, Kanada - Argentina (grupa B)
17:30 Kajak-kanu slalom C-2 (M), kvalifikacije Utrka 1
17:40 Mačevanje sablja (Z) četvrtfinale
18:00 Boks do 91kg M kvalifikacije
18:00 Plivanje 200 m slobodno (Ž), kvalifikacije
18:00 Vaterpolo, muškarci Mađarska - Australija (skupina A)
18:05 Jedrenje, Surfanje (M), utrka 1, 2 i 3 -
18:05 Jedrenje Laser (M), utrka 1 i 2 -
18:10 Kajak-kanu slalom K-1 (F), kvalifikacijska utrka 1
18:15 Jedrenje, Surfanje (Z), utrka 1, 2 i 3
18:15 Jedrenje Laser Radial (Z), utrka 1 i 2 -
18:25 Plivanje 200 m leptir (M), kvalifikacije
18:30 Hokej, Žene Novi Zeland - Njemačka (skupina A)
18:50 Plivanje 200 m mješovito (Ž), kvalifikacije
19:15 Košarka, muškarci Srbija - Australija (skupina A)
19:15 Košarka, Žene Kanada - Srbija (grupa B)
19:20 Kajak-kanu slalom C-2 (M) Kvalifikacijska utrka 2
19:30 Ragbi 7, Žene Polufinale 1
19:40 Rukomet, Žene Španjolska - Norveška (skupina A)
20:00 Streljaštvo, Trap (M) Polufinale i borbe za medalje
20:00 Ragbi 7, Žene Polufinale 2
20:00 Odbojka, Žene Sjedinjene Američke Države - Nizozemska (grupa B)
20:00 Kajak-kanu slalom K-1 (Ž), kvalifikacije utrka 2
20:30 Judo do 73 kg (M), borbe se za medalje
20:30 Judo -57 kg (Z), borbe se za medalje
20:30 Dizanje utega do 58 kg (Z)
21:00 Skokovi u vodu, sinkronizirano 10m (M) - stup finale
21:00 Stolni tenis pojedinačno (Z), osmina finala
21:00 Gimnastika ekipno (M)
21:00 Mačevanje Sablja (Z) polufinale
21:40 Rukomet, Žene Brazil - Rumunjska (skupina A)
22:00 Stolni tenis, pojedinačno (M), osmina finala
22:00 Hokej, žene Nizozemska - Južna Koreja (skupina A)
22:05 Odbojka, Žene Srbija - Portoriko (grupa B)
22:15 Mačevanje sablja (Ž), za 3. mjesto
22:30 Košarka, Žene Japan - Brazil (skupina A)
22:45 Mačevanje sablja (Ž) finale
23:00 Hokej, žene Indija - Ujedinjeno Kraljevstvo (grupa B)
23:30 Ragbi 7 Žene, za 3. mjesto
00:00 Ragbi 7 žene finale
00:00 Košarka, Muški, Sjedinjene Američke Države - Venecuela (skupina A)
00:10 Dizanje utega, Do 62 kg (M)
00:30 Vaterpolo, muškarci Japan - Brazil (skupina A)
00:45 Košarka, Žene, Senegal - Kina (skupina B)
00:50 Rukomet, Žene Argentina - Nizozemska (grupa B)
01:30 Hokej, žene, Argentina - Japan (grupa B)
01:30 Hokej, žene Španjolska - Kina (skupina A)
01:30 Odbojka, Žene Rusija - Južna Koreja (skupina A)
01:50 Vaterpolo, muškarci Hrvatska - Crna Gora (skupina A)
02:50 Rukomet, Žene Angola - Crna Gora (skupina A)
03:00 Plivanje 200m slobodno (Ž) polufinale
03:16 Plivanje 200 m slobodno (M) finale
03:25 Plivanje 100 m leđno (Ž) finale
03:33 Plivanje 100 m leđno (M) finale
03:30 Košarka, muškarci Francuska - Kina (skupina A)
03:35 Odbojka, Žene Brazil - Argentina (skupina A)
03:51 Plivanje 100 m prsno (F) finale
04:09 Plivanje 200 m leptir (M) polufinale
04:35 Plivanje 200 m mješovito (Z) polufinale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 09 avg 2016, 04:55

Utorak
13:30 Veslanje samac (M) Četvrtfinale -
14:00 Vaterpolo, Žene Kina - Mađarska (grupa B)
14:00 Mačevanje floret (M), prvi krug
14:00 Streličarstvo, pojedinačno (M), 1/2 krug
14:00 Streličarstvo, Pojedinačno (Ž), 1 /2 krug
14:00 Streljaštvo, pištolj, 25 m (Z), kvalifikacije
14:10 Veslanje samac (Z) četvrtfinale
14:30 Odbojka, muškarci Rusija - Argentina (grupa B)
14:30 Rukomet, muškarci Katar - Francuska (skupina A)
14:50 Veslanje, Dvojac bez kormilara (M) polufinale
15:00 Judo -81 kg (M), kvalifikacije
15:00 Judo -63 kg (Z), kvalifikacije
15:00 Stolni tenis pojedinačno (Ž) četvrtfinale
15:00 Konjički sport, tri dana ekipno, preskakivanje zapreka finale
15:00 Hokej, Muški, Novi Zeland - Španjolska (skupina A)
15:10 Veslački dvojac na pariće (Z) polufinale
15:15 Mačevanje floret (M), drugi krug
15:20 Vaterpolo, Žene Italija - Brazil (skupina A)
15:30 Veslački dvojac na pariće (M) polufinale -
15:45 Tenis, Pojedinačno (M), 2. kolo
15:45 Tenis pojedinačno (Z), osmina finala
15:45 Tenis parovi (Z), drugi krug / četvrtfinale
15:45 Tenis parovi (M) Četvrtfinale
15:50 Veslanje, Laki četverac (M) polufinale
16:00 Boks, preko 91kg M prvi krug 16:00 Hokej, muškarci Argentina - Indija (grupa B)
16:00 Ragbi 7, Muški, Australija - Francuska (grupa B)
16:30 Ragbi 7, Muški, Južna Afrika - Španjolska (skupina B)
16:30 Rukomet, muškarci Njemačka - Poljska (grupa B)
16:35 Odbojka, muškarci Francuska - Meksiko (skupina A)
16:40 Vaterpolo, Žene Španjolska - SAD (grupa B)
17:00 Rukomet, Muški, Velika Britanija - Kenija (skupina C)
17:00 Ragbi 7, Muški, Velika Britanija - Kenija (skupina C)
17:15 Košarka, Žene Australija - Francuska (skupina A)
17:30 Mačevanje floret (M), osmina finala
17:30 Ragbi 7, Muški, Novi Zeland - Japan (skupina C)
17:30 Hokej, muškarci Njemačka - Irska (skupina B)
18:00 Plivanje 100 m slobodno (M), kvalifikacije
18:00 Vaterpolo, Žene, Rusija - Australija (skupina A)
18:00 Ragbi 7, Muški, SAD - Argentina (skupina A)
18:05 Jedrenje, Finn, utrka 1 i 2 -
18:05 Jedrenje, Surfanje (Z), Regata 4, 5 i 6
18:05 Jedrenje Laser Radial (Z), Regata 3 i 4 -
18:15 Jedrenje, Surfanje (M), Regata 4, 5 i 6 -
18:15 Jedrenje Laser (M), Regata 3 i 4 -
18:25 Plivanje 200 m leptir (F), kvalifikacije
18:30 Kajak-Kanu slalom C-1 (M) polufinale
18:30 Hokej, muškarci Nizozemska - Kanada (grupa B)
18:30 Ragbi 7, Muški, Fidži - Brazil (skupina A)
18:45 Mačevanje floret (M) Četvrtfinale
18:47 Plivanje 200 m prsno (M), kvalifikacije
19:00 Konjički sport, trodnevno natjecanje, pojedinačno, preskakivanje zapreka Finale
19:15 Košarka, muškarci Španjolska - Brazil (skupina B)
19:17 Plivanje 4 x 200 m slobodno (M), kvalifikacije
19:40 Rukomet, muškarci Tunis - Danska (skupina A)
20:00 Odbojka, muškarci Italija - SAD (skupina A)
20:10 Kajak-kanu slalom C-1 (M) finale
20:30 Streljaštvo, pištolj, 25 m (Z) finale
20:30 Dizanje utega, do 63 kg (Z)
20:30 Judo -81 kg (M), borbe za medalje
20:30 Judo -63 kg (Z), borbe za medalje
20:30 Košarka, Žene Brazil - Bjelorusija (skupina A)
21:00 Nogomet, Žene Njemačka - Kanada (skupina F)
21:00 Nogomet, Žene Australija - Zimbabve (skupina F)
21:00 Ragbi 7 muškarci Australija - Španjolska (skupina B)
21:00 Skokovi u vodu, sinkronizirano 10m (Z) - stup finale
21:00 Stolni tenis, pojedinačno (M) Četvrtfinale
21:00 Gimnastika ekipno (Z)
21:00 Mačevanje floret (M) polufinale
21:30 Ragbi 7, Muški, Južna Afrika - Francuska (grupa B)
21:40 Rukomet, muški Brazil - Slovenija (grupa B)
22:00 Ragbi 7, Muški, Velika Britanija - Japan (skupina C)
22:05 Odbojka, muškarci Poljska - Iran (grupa B)
22:15 Mačevanje floret (M), 3. mjesto
22:30 Ragbi 7, Muški, Novi Zeland - Kenija (skupina C)
22:45 Košarka, Žene, Turska - Japan (skupina A)
22:45 Mačevanje floret (M) finale
23:00 Hokej, Muški, Brazil - Velika Britanija (Grupa A)
23:00 Ragbi 7, Muški, SAD - Brazil (skupina A)
23:30 Ragbi 7, Muški, Fidži - Argentina (skupina A)
00:00 Nogomet, Žene Kolumbija - SAD (Skupina G)
00:00 Nogomet, Žene Novi Zeland - Francuska (Skupina G)
00:00 Košarka, muškarci Litva - Nigerija (grupa B)
00:10 Dizanje utega, Do 69 kg (M)
00:50 Rukomet, muškarci Egipat - Švedska (grupa B)
01:30 Hokej, Muški, Belgija - Australija (skupina A)
01:30 Odbojka, muškarci Kuba - Egipat (skupina B)
02:50 Rukomet, muškarci Argentina - Hrvatska (skupina A)
03:00 Nogomet, Žene Kina - Švedska (skupina E)
03:00 Nogomet, Žene, Južna Afrika - Brazil (skupina E)
03:00 Plivanje 100 m slobodno (M) polufinale
03:13 Plivanje 200 m slobodno (F) finale
03:22 Plivanje 200 m leptir (M) finale
03:30 Košarka, muškarci Argentina - Hrvatska (skupina B)
03:31 Plivanje 200 m leptir (W) polufinale
03:35 Odbojka, muškarci Brazil - Kanada (skupina A)
03:57 Plivanje 200 m prsno (M) polufinale
04:23 Plivanje 200 m mješovito (F) finale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 10 avg 2016, 05:59

SRIJEDA 10.8.

13:30 Biciklizam kronometar (Z)
13:30 Mačevanje floret (Ž) kvalifikacije
13:30 Veslanje, Dvojac bez kormilara (Z) polufinale
13:50 Veslanje, Laki dvojac na pariće (Z) polufinale
14:00 Vaterpolo, muškarci Australija - Japan (skupina A)
14:00 Streljaštvo pištolj, 50 m (M), kvalifikacije
14:00 Streljaštvo, Dvojni trap (M), kvalifikacije
14:00 Streličarstvo, Pojedinačno (Ž), 1/2
14:00 Streličarstvo, pojedinačno (M), 1/2
14:10 Veslanje, Laki dvojac na pariće (M) polufinale
14:30 Veslanje, četverac (M) polufinale
14:30 Odbojka, Žene Kina - Portoriko (grupa B)
14:30 Rukomet, Žene Brazil - Španjolska (skupina A)
14:50 Veslački osmerac (Z), repasaž
15:00 Odbojka na pijesku kvalifikacije
15:00 Biciklizam kronometar (M)
15:00 Hokej, žene Španjolska - Novi Zeland (Grupa A)
15:00 Veslački osmerac (M), repasaž
15:00 Judo -90 kg (M), kvalifikacije
15:00 Judo do 70 kg (Z), kvalifikacije
15:00 Stolni tenis pojedinačno (Ž) polufinale
15:00 Jahanje, pojedinačno/ekipno Grand prix dresaža prvi dan
15:20 Veslački četverac na pariće (M) finale A
15:20 Vaterpolo, muškarci Grčka - Mađarska (skupina A)
15:40 Veslački četverac na pariće (Z), finale A
15:45 Tenis parovi (Z) četvrtfinale
15:45 Tenis parovi (M) polufinale
15:45 Tenis pojedinačno (Z) četvrtfinale
15:45 Tenis, Pojedinačno (M), osmina finala
16:00 Ragbi 7, Muški, Francuska - Španjolska (skupina B)
16:00 Hokej, žene Indija - Australija (grupa B)
16:00 Boks do 49 kg (M) četvrtfinale
16:00 Tenis, mješoviti parovi 1. krug
16:30 Boks do 56 kg (M), prvi krug
16:30 Rukomet, Žene Rumunjska - Crna Gora (skupina A)
16:30 Ragbi 7, Muškarci, Južna Afrika - Australija (grupa B)
16:35 Odbojka, Žene Italija - Nizozemska (grupa B)
16:40 Vaterpolo, muškarci Francuska - SAD (grupa B)
17:00 Ragbi 7, Muški, Kenija - Japan (skupina C)
17:00 Streljaštvo pištolj, 50 m (M) finale
17:15 Boks do 64 kg (M), prvi krug
17:15 Košarka, Žene Kina - Španjolska (skupina B)
17:30 Ragbi 7, Muški, Novi Zeland - Velika Britanija (skupina C)
17:30 Hokej, Žene Njemačka - Južna Koreja (skupina A)
18:00 Boks do 81 kg (M) četvrtfinale -
17:45 Mačevanje sablja (M) kvalifikacije
18:00 Ragbi 7, Muški, Argentina - Brazil (skupina A)
18:00 Nogomet, Muški, Argentina - Honduras (skupina D)
18:00 Nogomet, Muški, Alžir - Portugal (skupina D)
18:00 Vaterpolo, muškarci Crna Gora - Italija
18:00 Plivanje 100 m slobodno (Ž), kvalifikacije
18:05 Jedrenje, nacra 17, utrka 1, 2 i 3
18:05 Jedrenje, 470 (M), utrka 1 i 2
18:05 Jedrenje, Finn Regata 3 i 4
18:05 Jedrenje Laser (M), utrka 5 i 6
18:15 Jedrenje 470 (Z), utrka 1 i 2
18:15 Jedrenje Laser Radial (Z), utrka 5 i 6
18:21 Plivanje 200 m leđno (M), kvalifikacije
18:30 Boks do 91 kg (M) četvrtfinale
18:30 Kajak-Kanu slalom K-1 (M) polufinale
18:30 Hokej, žene Velika Britanija - Argentina (grupa B)
18:30 Ragbi 7, Muški, Fidži - Sjedinjene Američke Države (Grupa A)
18:48 Plivanje 200 m prsno (Ž), kvalifikacije
19:15 Košarka, Muški, Francuska - Srbija (Grupa A)
19:16 Plivanje 200 m mješovito (M), kvalifikacije
19:40 Rukomet, Žene Rusija - Švedska (grupa B)
19:41 Plivanje 4 x 200 m slobodno (F), kvalifikacije
20:00 Odbojka, Žene, SAD - Srbija (grupa B)
20:00 Streljaštvo, Dvojni trap (M) finale
20:15 Kajak-kanu slalomu K-1 (M) finale
20:30 Dizanje utega, Do 69 kg (Z)
20:30 Judo -90 kg (M), borbe za medalje
20:30 Judo do 70 kg (Z), borbe za medalje
20:30 Košarka, Žene, SAD - Srbija (grupa B)
21:00 Skokovi u vodu, sinkronizirano, 3 m (M) - daska Finale
21:00 Gimnastika višeboj (M)
21:00 Nogomet, Muški, Njemačka - Fidži (skupina C)
21:00 Nogomet, Muški, Južna Koreja - Meksiko (skupina C)
21:40 Rukomet, Žene Norveška - Angola (skupina A)
22:00 Hokej, Žene SAD - Japan (grupa B)
22:00 Ragbi 7 muškarci četvrtfinale (1A - drugi najbolji trećeplasirani)
22:05 Odbojka, Žene Rusija - Kamerun (skupina A)
22:30 Ragbi 7 muškarci četvrtfinale (2B - 2C)
22:45 Košarka, Žene, Senegal - Kanada (grupa B)
23:00 Ragbi 7 muškarci četvrtfinale (1B - najbolji trećeplasirani)
23:00 Hokej, žene Kina - Nizozemska (skupina A)
23:30 Ragbi 7 muškarci četvrtfinale (1C - 2A)
00:00 Košarka, muškarci Australija - Sjedinjene Američke Države (Grupa A)
00:00 Nogomet, Muški, Japan - Švedska (grupa B)
00:00 Nogomet, Muški, Kolumbija - Nigerija (grupa B)
00:10 Dizanje utega, Do 77 kg (M)
00:20 Mačevanje floret (Ž), 3. mjesto
00:30 Hokej, Muški, Novi Zeland - Brazil (skupina A)
00:30 Vaterpolo, muškarci Brazil - Srbija (Grupa A)
00:50 Mačevanje sablja (M), 3. mjesto
00:50 Rukomet, Žene Nizozemska - Južna Koreja (skupina B)
01:15 Mačevanje floret (Ž) finale
01:30 Hokej, Muški, Velika Britanija - Australija (skupina A)
01:30 Stolni tenis pojedinačno (Ž), 3. mjesto
01:30 Odbojka, Žene, Južna Koreja - Argentina (skupina A)
01:45 Mačevanje sablja (M) finale
01:50 Vaterpolo, muškarci Španjolska - Hrvatska (skupina B)
02:30 Stolni tenis pojedinačno (F) finale
02:50 Rukomet, Žene Francuska - Argentina (grupa B)
03:00 Nogomet, Muški, Danska - Brazil (skupina A)
03:00 Nogomet, Muški, Južna Afrika - Irak (skupina A)
03:00 Plivanje 200 m prsno (M) finale
03:09 Plivanje 100 m slobodno (Ž) polufinale
03:22 Plivanje 200 m leđno (M) polufinale
03:30 Košarka, muškarci Venecuela - Kina (skupina A)
03:35 Odbojka, Žene Brazil - Japan (skupina A)
03:48 Plivanje 200 m leptir (Ž) finale
03:57 Plivanje 100 m slobodno (M) finale
04:05 Plivanje 200 m prsno (Z) polufinale
04:21 Plivanje 200 m mješovito (M) polufinale
04:47 Plivanje 4 x 200 m slobodno (Ž) finale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 11 avg 2016, 05:51

ČETVRTAK 11.8.



Nova satnica za veslanje:
Veslačka natjecanja odgođena u srijedu će prva početi u četvrtak:
13:30 Veslanje, Dvojac bez kormilara (Z) polufinale
13:50 Veslanje, Laki dvojac na pariće (Z) polufinale
14:10 Veslanje, Laki dvojac na pariće (M) polufinale
14:30 Veslanje, četverac (M) polufinale
14:50 Veslački osmerac (Z), repasaž
15:00 Veslački osmerac (M), repasaž
15:12 Veslački četverac na pariće (M) finale A
15:24 Veslački četverac na pariće (Z), finale A
Veslačka natjecanja po redovnom rasporedu u četvrtak:
15:44 Veslanje, dvojac bez kormilara (M) finale A
16:04 Veslački dvojac na pariće (Z), finale A
16:24 Veslački dvojac na pariće (M) finale A
16:44 Veslanje, Laki četverac (M) finale A


12:30 Golf za muškarce Prvi dan
13:00 Badminton kvalifikacije
14:00 Mačevanje mač (Z) kvalifikacije ekipno
14:00 Streličarstvo, Pojedinačno (Z), osmina finala
14:00 Streljaštvo, MK puška, trostruki položaj 50 m (Z), kvalifikacije
14:00 Vaterpolo, Žene, Rusija - Brazil (skupina A)
14:10 Veslanje samac (M) polufinale -
14:30 Veslanje samac (Z) polufinale
14:30 Rukomet, muškarci Tunis - Katar (skupina A)
14:30 Odbojka, muškarci Iran - Kuba (grupa B)
15:00 Odbojka na pijesku kvalifikacije
15:00 Jahanje, pojedinačno/ekipno Grand prix dresaža drugi dan
15:00 Judo -78 kg (Z), kvalifikacije
15:00 Stolni tenis, Pojedinačno (M) polufinale
15:00 Judo do 100 kg (M), kvalifikacije
15:00 Veslanje, dvojac bez kormilara (M) finale A
15:00 Hokej, muškarci Nizozemska - Indija (grupa B)
15:20 Vaterpolo, Žene Italija - Australija (skupina A)
15:20 Veslački dvojac na pariće (Z), finale A
15:40 Veslački dvojac na pariće (M) finale A -
16:00 Boks do 56 kg (M) prvi krug
16:00 Veslanje, Laki četverac (M) finale A
16:00 Hokej, Muški, Irska - Kanada (grupa B)
16:30 Rukomet, muškarci Poljska - Egipat (skupina B)
16:35 Odbojka, muškarci Rusija - Egipat (skupina B)
16:40 Vaterpolo, Žene Kina - USA (grupa B)
16:45 Boks do 64 kg (M) prvi krug
17:00 Tenis, Pojedinačno (M) Četvrtfinale
17:00 Streljaštvo, MK puška, trostruki položaj 50 m (Z) finale
17:00 Tenis parovi (Z) polufinale
17:00 Tenis pojedinačno (Z) polufinale
17:00 Tenis, mješoviti parovi četvrtfinala
17:15 Košarka, Žene Bjelorusija - Turska (skupina A)
17:30 Boks do 69 kg (M) drugi krug
17:30 Kajak-Kanu slalom C-2 (M) polufinale
17:30 Hokej, muškarci Argentina - Njemačka (skupina B)
18:00 Vaterpolo, Žene Španjolska - Mađarska (grupa B)
18:00 Plivanje 50 m slobodno (M), kvalifikacije
18:05 Jedrenje, Surfanje (M), Regata 7, 8 i 9
18:05 Jedrenje, Nacra 17 regata 4, 5 i 6
18:05 Jedrenje, Finn, utrka 5 i 6
18:05 Jedrenje 470 (Z), Regata 3 i 4
18:15 Jedrenje, Surfanje (Z), Regata 7, 8 i 9
18:15 Kajak-Kanu slalom K-1 (F) polufinale
18:15 Jedrenje, 470 (M) Regata 3 i 4
18:28 Plivanje 800 m slobodno (Ž), kvalifikacije
18:30 Boks do 81 kg (M), drugi krug
18:30 Hokej, muškarci Španjolska - Belgija (skupina A)
19:15 Kajak-kanu slalomu C-2 (M) finale
19:15 Košarka, muškarci Brazil - Hrvatska (skupina B)
19:22 Plivanje 100 m leptir (M), kvalifikacije
19:30 Ragbi 7 Muškarci Polufinale 1
19:40 Rukomet, muškarci Danska - Hrvatska (skupina A)
19:48 Plivanje 200 m leđno (Ž), kvalifikacije
20:00 Kajak-kanu slalomu K-1 (F) finale
20:00 Odbojka, muškarci Poljska - Argentina (grupa B)
20:00 Streličarstvo pojedinačno (Z) četvrtfinale
20:00 Ragbi 7 Muškarci Polufinale 2
20:30 Judo do 100 kg (M), borbe za medalje
20:30 Judo -78 kg (Z), borbe za medalje
20:30 Košarka, Žene Francuska - Brazil (skupina A)
20:55 Streličarstvo pojedinačno (Z) polufinale
21:00 Biciklizam, Staza - Team Sprint (M) kvalifikacije
21:00 Gimnastika višeboj (Z)
21:19 Biciklizam, Staza - Team dohvatno (Ž) kvalifikacije
21:27 Streličarstvo, Pojedinačno (ž), 3. mjesto
21:40 Rukomet, muškarci Brazil - Njemačka (skupina B)
21:43 Streličarstvo, Pojedinačno (ž) finale
22:00 Mačevanje mač (Z), ekipno, 3. mjesto
22:00 Hokej, Žene Njemačka - Španjolska (skupina A)
22:05 Odbojka, muškarci Kanada - Francuska (skupina A)
22:23 Biciklizam, Staza - Team dohvatno (M) kvalifikacije
22:45 Košarka, Žene Japan - Australija (skupina A)
23:00 Hokej, žene Australija - Argentina (grupa B)
23:21 Biciklizam, Staza - Team Sprint (M) finale
23:30 Ragbi 7, Muškarci za 3. mjesto
23:30 Mačevanje mač (Z) Finale ekipno
00:00 Košarka, muškarci Nigerija - Španjolska (skupina B)
00:00 Ragbi 7 muškarci finale
00:30 Hokej, žene USA - Indija (grupa B)
00:50 Rukomet, muškarci Slovenija - Švedska (grupa B)
01:30 hokej, žene Japan - United Kingdom (grupa B)
01:30 Odbojka, muškarci Italija - Meksiko (skupina A)
01:30 Stolni tenis, pojedinačno (M), 3. mjesto
02:30 Stolni tenis, pojedinačno (M) finale
02:50 Rukomet, muškarci Francuska - Argentina (skupina A)
03:00 Plivanje 50 m slobodno (M) polufinale
03:11 Plivanje 200 m prsno (ž) finale
03:22 Plivanje 200 m leđno (M) finale
03:31 Plivanje 200 m leđno (Z) polufinale
03:30 Košarka, muškarci Litva - Argentina (grupa B)
03:35 Odbojka, muškarci Brazil - SAD (skupina A)
03:57 Plivanje 200 m mješovito (M) finale
04:16 Plivanje 100 m slobodno (ž) finale
04:34 Plivanje 100 m leptir (M) polufinale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 12 avg 2016, 05:47

PETAK 12.8.

12:30 Golf muškarci drugi dan
13:00 Badminton kvalifikacije
14:00 Streličarstvo, pojedinačno (M), osmina finala
14:00 Streljaštvo, Skeet (Ž), kvalifikacije
14:00 Streljaštvo, MK puška ležeći, 50 (M), kvalifikacije
14:00 Vaterpolo, muškarci Mađarska - Japan (skupina B)
14:00 Mačevanje floret (M), četvrtfinale, polufinale
14:30 Streljaštvo, Skeet (M), kvalifikacije
14:30 Rukomet, Žene Angola - Brazil (skupina A)
14:30 Odbojka, Žene Kina - Srbija (grupa B)
14:30 Atletika, disk (M), kvalifikacije (skupina A)
14:35 Atletika sedmoboj 100 m zapreke
14:50 Veslanje samac (M) polufinale
15:00 Jahanje, pojedinačno/ekipno Grand prix dresaža specijal
15:00 Judo preko 78 kg (Z), kvalifikacije
15:00 Stolni tenis ekipno (Z), 1. krug
15:00 Judo više od 100 kg (M), kvalifikacije
15:00 Jahanje, dresura ekipno finale
15:00 Hokej, Žene, Južna Koreja - Kina (skupina A)
15:05 Atletika, kugla (Z), kvalifikacije
15:10 Veslanje samac (Z) polufinale
15:10 Atletika 800 metara (m), 1. runda
15:20 Vaterpolo, muškarci Hrvatska - Italija (grupa B)
15:32 Veslanje, Laki dvojac na pariće (Z), finale A
15:45 Veslanje, Laki dvojac na pariće (M) finale A
15:50 Atletika Vis sedmoboj
15:55 Atletika, Dik (M), kvalifikacije (grupa B)
16:00 Boks do 51 kg (Ž) prvi krug
16:00 Odbojka na pijesku, osmina finala Muški
16:00 Hokej, Žene Novi Zeland - Nizozemska (skupina A)
16:00 Streljaštvo, MK puška ležeći, 50 (M) finale
16:00 Odbojka na pijesku, žene osmina finala
16:06 Veslanje, Dvojac bez kormilara (Z), finale A
16:10 Atletika 10.000 m (Z) finale
16:27 Veslanje, četverac (M) finale A
16:30 Boks do 60 kg (Ž) prvi krug
16:30 Rukomet, Žene Švedska - Nizozemska (grupa B)
16:35 Odbojka, Žene, Argentina - Kamerun (skupina A)
16:40 Vaterpolo, Muški, Sjedinjene Američke Države - Crna Gora (grupa B)
16:55 Atletika 100 m (Z), 1. krug
17:00 Tenis parovi (M), za 3. mjesto
17:00 Tenis, mješoviti parovi četvrtfinale
17:00 Tenis parovi (M) finale
17:00 Tenis parovi (Ž) polufinale
17:00 Tenis, Pojedinačno (M) četvrtfinale
17:00 Tenis, Pojedinačno (Ž) polufinale
17:00 Boks do 49 kg (M) polufinale
17:15 Košarka, Žene, Srbija - Kina (skupina B)
17:15 Streljaštvo, Rapid Fire pištolj, 25 m (M), kvalifikacije prvi krug
17:30 Hokej, muškarci Indija - Kanada (grupa B)
17:30 Boks do 60 kg (M) četvrtfinale
18:00 Boks do 75 kg (M) drugi krug
18:00 Nogomet, žene četvrtfinale (1G - 3E / Ž)
18:00 Plivanje 50 m slobodno (Ž), kvalifikacije
18:05 Jedrenje Laser Radial (Z), utrka 7 i 8
18:05 Jedrenje, Surfanje (Z), utrka 10, 11 i 12
18:05 Jedrenje 49 FX (Z), utrka 1, 2 i 3
18:05 Jedrenje, 49 (M), utrka 1, 2 i 3
18:05 Jedrenje, 470 (M), utrka 5 i 6
18:15 Jedrenje, Surfanje (M), utrka 10, 11 i 12
18:15 Jedrenje 470 (Z), utrka 5 i 6
18:15 Jedrenje Laser (M), utrka 7 i 8
18:24 Plivanje 1500 m slobodno (M), kvalifikacije
18:30 Hokej, muškarci Njemačka - Nizozemska (grupa B)
19:00 Gimnastika, trampolin (F), kvalifikacije
19:15 Košarka, muškarci Kina - Australija (skupina A)
19:30 Atletika, brzo hodanje 20 km (M)
19:40 Rukomet, Žene Rumunjska - Španjolska (skupina A)
19:51 Plivanje 4 x 100 m mješovito (Ž), kvalifikacije
20:00 Streljaštvo, Skeet (Ž) finale
20:00 Streličarstvo, pojedinačno (M) Četvrtfinale
20:00 Odbojka, Žene SAD - Italija (skupina B)
20:06 Plivanje 4 x 100 m mješovito (M), kvalifikacije
20:30 Judo preko 78 kg (Z), borbe za medalje
20:30 Judo je više od 100 kg (M), borbe za medalje
20:30 Dizanje utega do 75 kg (Z)
20:30 Košarka, Žene Kanada - Sjedinjene Američke Države (grupa B)
20:30 Skokovi u vodu 3M (Ž) kvalifikacije
20:55 Streličarstvo, Pojedinačno (M) polufinale
21:00 Nogomet, žene četvrtfinale (2E - 2F)
21:00 Biciklizam, Staza - Team Sprint (ž) kvalifikacije
21:03 Gimnastika, trampolin (F) finale
21:14 Biciklizam, Staza - Sprint (m) kvalifikacije
21:27 Streličarstvo, pojedinačno (M), 3. mjesto
21:40 Rukomet, Žene Crna Gora - Norveška (skupina A)
21:43 Streličarstvo, pojedinačno (M) finale
21:52 Biciklizam, Staza - Team Pursuit (m) prvi krug
22:00 Hokej, Muški, Velika Britanija - Španjolska (skupina A)
22:00 Mačevanje floret (M), ekipno, 3. mjesto
22:05 Odbojka, Žene Nizozemska - Portoriko (grupa B)
22:17 Biciklizam, Staza - Team Pursuit (ž) prvi krug
22:30 Biciklizam, Staza - Sprint (m) 1/16F
22:45 Košarka, Žene, Španjolska - Senegal (grupa B)
23:00 Hokej, muškarci Belgija - Novi Zeland (Grupa A)
23:00 Biciklizam, Staza - Team Sprint (ž) finale
23:20 Biciklizam, Staza - Team Pursuit (M) finale
23:30 Mačevanje floret (M) ekipno finale
00:00 Košarka, Muški, SAD - Srbija (Grupa A)
00:00 Nogomet, žene četvrtfinale (1F - 2G)
00:10 Dizanje utega do 85 kg (M)
00:30 Hokej, Muški, Irska - Argentina (grupa B)
00:30 Vaterpolo, muškarci Grčka - Brazil (skupina A)
00:30 Stolni tenis ekipno (M), 1. runda
00:50 Rukomet, Žene Rusija - Argentina (grupa B)
01:30 Odbojka, Žene Rusija - Japan (skupina A)
01:30 Hokej, muškarci Australija - Brazil (skupina A)
01:30 Atletika, 1500 m (Z), 1. krug
01:35 Atletika sedmoboj kugla
01:40 Atletika, kladivo (F), kvalifikacije (skupina A)
01:50 Vaterpolo, muškarci Španjolska - Francuska (skupina A)
02:05 Atletika 400m (M), 1. runda
02:20 Atletika, skok u dalj (M), kvalifikacije
02:50 Rukomet, Žene, Južna Koreja - Francuska (grupa B)
03:00 Plivanje 200 m leđno (Ž) finale
03:00 Atletika, kugla (Z) finale
03:00 Nogomet, žene četvrtfinale (1E - 3F / G)
03:05 Atletika sedmoboj 200m
03:09 Plivanje 100 m leptir (M) finale
03:10 Atletika, kladivo (F), kvalifikacije (grupa B)
03:10 Vaterpolo, muškarci Srbija - Australija (skupina A)
03:17 Plivanje 800 m slobodno (F) finale
03:30 Košarka, muškarci Francuska - Venecuela (skupina A)
03:35 Odbojka, Žene Brazil - Južna Koreja (skupina A)
03:40 Atletika 100 m (Z) četvrtfinale
03:41 Plivanje 50 m slobodno (M) finale
03:58 Plivanje 50 m slobodno (W) polufinale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 13 avg 2016, 05:03

SUBOTA 13.8.

12:30 Golf muški, treći dan
13:00 Badminton kvalifikacije
14:00 Streljaštvo, Rapid Fire pištolj, 25 m (M) kvalifikacije drugi dio
14:00 Mačevanje sablja (Z), Team, četvrtfinale
14:00 Vaterpolo, Žene Kina - Španjolska (skupina B)
14:30 Rukomet, muškarci Slovenija - Njemačka (skupina B)
14:30 Odbojka, muškarci Iran - Egipat (skupina B)
14:30 Atletika 100m (M), 1. runda
14:30 Streljaštvo, Skeet (M) kvalifikacije drugi dan
14:40 Atletika, troskok (Z), kvalifikacije
15:00 Biciklizam staza, keirin (Ž) prvi krug
15:00 Hokej, žene, Argentina - Indija (grupa B)
15:00 Stolni tenis tim (Ž) četvrtfinale
15:05 Atletika, 3000 m sa zaprekama (Z), 1. krug
15:23 Biciklizam staza, sprint (M) osmina finala
15:32 Veslanje samac (M) finale A -
15:20 Vaterpolo, Žene Rusija - Italija (skupina A)
15:45 Veslanje samac (Z), finale A
15:50 Atletika, Disk (M) finale
16:00 Odbojka na pijesku, žene osmina finala
16:00 Odbojka na pijesku, osmina finala Muški
16:00 Atletika, 400 m (Ž), 1. krug
16:00 Boks do 52kg (M) prvi krug
16:06 Veslački osmerac (Z), finale A
16:17 Biciklizam staza, team pursuit (Ž) prvi krug
16:27 Veslački osmerac (M) finale A
16:30 Mačevanje sablja (Z), Team, polufinale
16:30 Rukomet, muškarci Hrvatska - Francuska (skupina A)
16:35 Odbojka, muškarci Argentina - Kuba (grupa B)
16:40 Vaterpolo, Žene Australija - Brazil (skupina A)
16:45 Atletika sedmoboj dalj
17:00 Tenis
17:00 Atletika 100m (M) Četvrtfinale
17:15 Boks do 69kg (M) četvrtfinale
17:15 Košarka, Žene Australija - Bjelorusija (skupina A)
17:30 Hokej, žene Nizozemska - Njemačka (skupina A)
17:30 Streljaštvo, Rapid Fire pištolj, 25 m (M) finale
17:45 Boks do 91kg (M) polufinale
18:00 Boks preko 91kg (M) drugi krug -
18:00 Nogomet, muškarci četvrtfinale (1D - 2C) Portugal - Njemačka
18:00 Vaterpolo, Žene Mađarska - SAD (grupa B)
18:05 Jedrenje Laser (M), utrka 9 i 10 -
18:05 Jedrenje, Finn, utrka 7 i 8 -
18:05 Jedrenje 49 FX (Z), Regata 3(prebačeno sa petka), 4, 5 i 6
18:05 Jedrenje, 49 (M), Regata 3(prebačeno sa petka), 4, 5 i 6
18:05 Jedrenje, Nacra 17 Regata 7, 8 i 9
18:15 Jedrenje Laser Radial (Z), utrka 9 i 10 -
19:00 Gimnastika, trampolin (M), kvalifikacije
19:15 Košarka, muškarci Argentina - Brazil (skupina B)
19:40 Rukomet, muškarci Danska - Katar (skupina A)
20:00 Stolni tenis ekipno (M) prva runda
20:00 Streljaštvo, Skeet (M) finale
20:00 Odbojka, muškarci Poljska - Rusija (skupina B)
20:30 Košarka, Žene Turska - Brazil (skupina A)
20:42 Gimnastika, trampolin (M) finale
21:00 Skokovi u vodu 3m (Ž) polufinale
21:00 Nogomet, muškarci četvrtfinale (1B - 2A) Nigerija - Danska
21:00 Biciklizam staza, sprint (M) četvrtfinale
21:22 Biciklizam staza, keirin (Ž) drugi krug
21:40 Rukomet, Muški, Egipat - Brazil (skupina B)
21:53 Biciklizam, Staza - Team Pursuit (ž) finale
22:00 Hokej, Žene, Južna Koreja - Španjolska (skupina A)
22:00 Mačevanje sablja (Z), Team, za 3. mjesto
22:05 Odbojka, muškarci SAD - Francuska (skupina A)
22:17 Biciklizam staza, sprint (M) polufinale
22:33 Biciklizam, Staza - Keirin (F) finale
22:45 Košarka, Žene Japan - Francuska (skupina A)
23:00 Hokej, žene Velika Britanija - SAD (grupa B)
23:30 Mačevanje sablja (Z) Finale tima
00:00 Košarka, muškarci Španjolska - Litva (grupa B)
00:00 Nogomet, muškarci četvrtfinale (1C - 2D) Koreja - Honduras
00:10 Dizanje utega, Do 94 kg (M)
00:50 Rukomet, muškarci Švedska - Poljska (grupa B)
01:00 Atletika sedmoboj koplje (Grupa A)
01:20 Atletika, motka (M), kvalifikacije
01:30 Hokej, žene Kina - Novi Zeland (Grupa A)
01:30 Hokej, žene Australija - Japan (grupa B)
01:30 Atletika 400 (M) polufinale
01:30 Odbojka, muškarci Kanada - Meksiko (skupina A)
01:50 Atletika, skok u dalj (M) finale
02:00 Atletika 100 m (Z) polufinale
02:15 Atletika sedmoboj koplje (grupa B)
02:25 Atletika 10.000 m (M) finale
02:50 Rukomet, muškarci Argentina - Tunis (skupina A)
03:00 Plivanje 50 m slobodno (ž) finale
03:00 Nogomet, muškarci četvrtfinale (1A - 2B) Brazil - Kolumbija
03:05 Atletika 800 metara (M) polufinale
03:07 Plivanje 1500 m slobodno (M) finale
03:30 Košarka, muškarci Hrvatska - Nigerija (grupa B)
03:35 Odbojka, muškarci Brazil - Italija (skupina A)
03:35 Atletika 100 m (Z) finale
03:48 Plivanje 4 x 100 m slobodno (ž) finale
03:53 Atletika sedmoboj 800m
03:59 Plivanje 4 x 100 m mješovito (M) finale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 14 avg 2016, 05:46

12:00 Golf Muškarci četvrti dan
13:00 Badminton pojedinačno kvalifikacije
14:00 Mačevanje, mač (M), Team, osmina/četvrtina/polufinale
14:00 Streljaštvo, puška, trostruki položaj 50 m (M), kvalifikacije -
14:30 Atletika, Maraton (ž)
14:30 Odbojka na pijesku, kvalifikacije
14:30 Rukomet, Žene Crna Gora - Brazil (skupina A)
14:30 Odbojka, Žene Srbija - Nizozemska (grupa B)
15.00 Hrvanje, grčko-rimskim - 75 kg kvalifikacije
15:00 Jahanje, preskakivanje pojedinačno/ekipno kvalifikacije
15:00 Stolni tenis tim (M) Četvrtfinale
15:00 Hokej, muškarci četvrtfinale (1A - 4B) Španjolska - Argentina
16:00 Boks do 75kg (Ž) prvi krug
16:00 Sinkronizirano plivanje, parovi kvalifikacije
16:30 Boks do 56kg (M) drugi krug
16:30 Rukomet, Žene Švedska - Francuska (grupa B)
16:35 Odbojka, Žene, Južna Koreja - Kamerun (skupina A)
17:00 Tenis, mješoviti parovi finale
17:00 Tenis, Pojedinačno (M) finale
17:00 Tenis parovi (ž) finale
17:15 Košarka, Žene Kina - USA (grupa B)
17:30 Boks do 60kg (M) polufinale
17:30 Hokej, muškarci četvrtfinale (2B - 3A) Belgija - Indija
17:45 Boks do 64kg (M) drugi krug
17:50 Vaterpolo, muškarci Španjolska - Crna Gora (skupina A)
18:00 Streljaštvo, puška, trostruki položaj 50 m (M) finale
18:05 Jedrenje, Nacra 17, utrka 10, 11 i 12
18:05 Jedrenje 470 (Z), utrka 6(prebačeno sa petka), 7 i 8
18:05 Jedrenje, Finn, utrka 9 i 10 -
18:05 Jedrenje, Surfanje (M) utrka za medalje -
18:15 Jedrenje, 470 (M), utrka 6(prebačeno sa petka),
18:45 Boks do 81 kg (M) četvrtfinale
19:00 Gimnastika parter (M) finale
19:05 Jedrenje, Surfanje (Z) utrka za medalje
19:10 Vaterpolo, muškarci Australija - Grčka (skupina A)
19:15 Boks do 49 kg finale
19:15 Košarka, muškarci SAD - Francuska (skupina A)
19:40 Rukomet, Žene Nizozemska - Rusija (skupina B)
19:44 Gimnastika, skok (ž) finale
20:00 Odbojka, Žene Italija - Portoriko (grupa B)
20:29 Gimnastika konj s hvataljkama (M) Završni
20:30 Košarka, Žene, Senegal - Srbija (grupa B)
20:30 Vaterpolo, muškarci SAD - Italija (skupina B)
21:00 Biciklizam staza, Sprint Ž kvalifikacije
21:00 Skokovi u vodu, 3 m (Z) - daska finale
21:00 Odbojka na pijesku, žene četvrtfinale
21:10 Biciklizam staza, Omnium M utrke 1,2,3
21:14 Gimnastika dvovisinski razboj (ž) finale
21:40 Rukomet, Žene Norveška - Rumunjska (skupina A)
21:50 Vaterpolo, muškarci Francuska - Hrvatska (skupina B)
22:00 Mačevanje, mač (M), Team, 3. mjesto
22:00 Hrvanje, grčko-rimskim - 59 kg borbe za medalje
22:04 Biciklizam, staza - Sprint (M) finale
22:05 Odbojka, Žene Sjedinjene Američke Države - Kina (skupina B)
22:12 Biciklizam staza, Sprint Ž 1/16F
22:45 Košarka, Žene, Španjolska - Kanada (grupa B)
23:00 Hrvanje, grčko-rimskim - 75 kg borbe za medalje
23:00 Hokej, muškarci četvrtfinale (2A - 3B) Nizozemska - Australija
23:30 Mačevanje Mač (M) ekipno finale
00:00 Košarka, muškarci Australija - Venecuela (skupina A)
00:10 Dizanje utega 75kg (Z)
00:30 Stolni tenis tim (ž) polufinale
00:30 Badminton, mješoviti parovi četvrtfinala
00:30 Vaterpolo, muškarci Srbija - Japan (skupina B)
00:50 Rukomet, Žene Španjolska - Angola (skupina A)
00:55 Badminton mješoviti parovi četvrtfinale
01:30 Odbojka, Žene Japan - Argentina (skupina A)
01:30 Atletika, visi (m), kvalifikacije
01:30 Hokej, muškarci četvrtfinale (1B - 4A)
01:35 Atletika 400 (ž) polufinale
01:50 Vaterpolo, muškarci Brazil - Mađarska (skupina A)
01:55 Atletika, troskok (Z) finale
02:00 Atletika 100m (M) polufinale
02:30 Atletika, 1.500 m (Z) polufinale
02:50 Rukomet, Žene, Argentina - Južna Koreja (skupina B)
03:00 Atletika 400m (M) finale
03:25 Atletika 100m (M) finale
03:30 Košarka, muškarci Srbija - Kina (skupina A)
03:35 Odbojka, Žene Brazil - Rusija (skupina A)
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 16 avg 2016, 05:35

13:30 Badminton parovi (M) polufinale
14:00 Plivanje, 10 km (M)
14:00 Kajak-kanu C-1 1000 m (M) finale
14:16 Kajak-kanu, K-2 500 m (Z) finale
14:30 Atletika, 5000 m (Z), 1. krug
14:40 Kajak-kanu, K-1 200 m (Z) finale
14:45 Atletika, skok s motkom (ž), kvalifikacije
14:50 Atletika, troskok (M) finale
15:00 Skokovi u vodu, 3 m (M) - daska polufinale
15:00 Biciklizam staza, Sprint Ž četvrtfinale
15:00 Rukomet, Žene Četvrtfinale (1A - 4B) Brazil - Nizozemska
15:00 Odbojka, Žene Četvrtfinale 1 Koreja - Nizozemska
15:00 Jahanje, preskakivanje, pojedinačno kvalifikacije/ ekipno prva runda
15:04 Kajak-kanu, K-1 1000 m (M) finale
15:18 Biciklizam staza, keirin M prva runda
15:30 Badminton parovi (Z) polufinale
15:30 Atletika, 1.500 m (M), 1. runda
15:57 Biciklizam staza, omnium Ž 4. trka
16:00 Boks do 51kg Ž četvrtfinale
16:00 Vaterpolo, muškarci četvrtfinale 1 Mađarska - Crna Gora
16:00 Stolni tenis Team (ž), za 3. mjesto
16:00 Košarka, Žene Četvrtfinale (1A - 4B) Australija - Srbija
16:05 Atletika 100m sa preponama 1. krug krug
16:20 Atletika, disk (ž) finale
16:30 Boks do 56kg M četvrtfinale
16:50 Atletika 200m (M), 1. runda
17:00 Hokej, Muškarci Polufinale 1 Belgija - Nizozemska
17:00 Boks do 64kg M četvrtfinale
17:20 Vaterpolo, muškarci četvrtfinale 2 Grčka - Italija
17:30 Boks do 81 kg (M) polufinale
17:45 Boks preko 91 kg (M) četvrtfinale
18:00 Nogomet Žene Polufinale 1 Brazil - Švedska
18:05 Jedrenje, 470 (M), utrka 8, 9 i 10
18:05 Jedrenje Laser Radial (AZ) utrka za medalje
18:05 Jedrenje, 49 (M), utrka 10, 11 i 12
18:05 Jedrenje 49 FX (Z), utrka 10, 11 i 12
18:15 Jedrenje 470 (Z), utrka 8, 9 i 10
18:30 Rukomet, Žene Četvrtfinale (2B - 3A) Španjolska - Francuska
18:50 Jedrenje Laser (M) utrka za medalje -
19:00 Odbojka, Žene Četvrtfinale 2 Japan - SAD
19:00 Gimnastika Paralelni razboj (M) finale
19:00 Sinkronizirano plivanje, parovi finale
19:30 Košarka, Žene Četvrtfinale (2A - 3B) Španjolska - Turska
19:35 Jedrenje, Finn utrka za medalje
19:45 Gimnastika Parter (ž) finale
20:10 Vaterpolo, muškarci četvrtfinale 3 Hrvatska - Brazil
20:20 Jedrenje, Nacra 17 utrka za medalje
20:30 Gimnastika, preča(M) Završni
21:00 Biciklizam staza, sprint Ž polufinale
21:00 Nogomet Žene Polufinale 2 Njemačka - Kanada
21:00 Odbojka na pijesku, žene polufinale
21:10 Biciklizam staza, omnium Ž 5.trka
21:30 Vaterpolo, muškarci četvrtfinale 4 Španjolska - Srbija
21:46 Biciklizam staza, keirin M 2. runda
22:00 Hrvanje, grčko-rimskim - 66 kg za medalje
22:00 Odbojka na pijesku, Muškarci Polufinale
22:00 Rukomet, Žene Četvrtfinale (2A - 3B) Švedska - Norveška
22:00 Hokej, Muškarci Polufinale 2 Argentina - Njemačka
22:05 Biciklizam, staza - Omnium (ž) finale
22:30 Badminton, Pojedinačno (ž) četvrtfinale
22:44 Biciklizam, staza - Sprint (ž) finale
23:00 Hrvanje, grčko-rimskim - 98 kg za medalje
23:00 Skokovi u vodu, 3 m (M) - daska Finale
23:00 Odbojka, žene četvrtfinale 3 Rusija - Srbija
23:20 Biciklizam, staza - Keirin (M) finale
23:45 Košarka, Žene Četvrtfinale (1B - 4A) SAD - Japan
00:10 Dizanje utega 105 kg (M)
00:15 Boks -60 kg finale
00:30 Stolni tenis ekipno (ž) finale
01:30 Rukomet, Žene Četvrtfinale (1B - 4A) Rusija - Angola
01:30 Atletika, vis (m) finale
01:35 Atletika, koplje (ž), kvalifikacije (skupina A)
01:40 Atletika, 110 metara sa preponama polufinale
02:05 Atletika, skok u dalj (Z), kvalifikacije
02:10 Atletika 400m sa preprekama (ž) polufinale
02:30 Badminton, mješoviti parovi, za 3. mjesto
02:35 Atletika 400m sa preprekama (M) polufinale
02:50 Atletika, koplje (ž), kvalifikacije (grupa B)
03:00 Atletika 200m (ž) polufinale
03:15 Košarka, Žene Četvrtfinale (2B - 3A) Francuska - Kanada
03:15 Odbojka, Žene Četvrtfinale 4 Brazil - Kina
03:30 Atletika, 1500 m (Z) finale
03:45 Atletika, 110 metara s preponama finale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 17 avg 2016, 04:23

Srijeda

12:30 Golf, žene, prvi dan
13:30 Badminton, Pojedinačno (M) Četvrtfinale
14:00 Kajak-kanu, K-2 1000 m (M), kvalifikacije
14:00 Taekwondo -49 kg (ž), kvalifikacije -
14:15 Taekwondo -58 kg (M), kvalifikacije
14:16 Kajak-kanu C-1 200 m (M), kvalifikacije
14:30 Atletika Desetoboj 100 m
14:40 Atletika, kladivo (M), kvalifikacije (skupina A)
14:44 Kajak-kanu, K-2 200 metara (M), kvalifikacije
14:58 Kajak-kanu, K-1 500 m (Z), kvalifikacije
15:00 Odbojka, muškarci četvrtfinale 1 Kanada - Rusija
15:00 Rukomet, muškarci četvrtfinale Brazil - Francuska
15:00 Jahanje, Preskakanje zapreka ekipno finale/pojedinačno kvalifikacije
15:05 Atletika, 5000 m (m), 1. runda
15:26 Kajak-kanu, K-2 1000 m (M) polufinale
15:35 Atletika Desetoboj, dalj
15:42 Kajak-kanu C-1 200 m (M) polufinale
15:55 Atletika, 800 m (Ž), 1. krug
16:00 Košarka, muškarci četvrtfinale Australija - Litva
16:00 Stolni tenis tim (M), za 3. mjesto
16:03 Kajak-kanu, K-2 200 m (M) polufinale
16:05 Atletika, kladivo (M), kvalifikacije (grupa B)
16:17 Kajak-kanu, K-1 500 m (Z) polufinale
16:50 Atletika, 3000 m sa zaprekama (M) finale
17:00 Hokej, Žene Polufinale 1 Njemačka - Nizozemska
17:15 Atletika Desetoboj kugla
17:20 Vaterpolo, Žene Polufinale 1 Rusija - Italija
17:30 Badminton, mješoviti parovi finale
18:00 Nogomet, Muškarci Polufinale 1 Brazil - Honduras
18:05 Jedrenje, 470 (M) utrka za medalje -
18:30 Rukomet, muškarci četvrtfinale Njemačka - Katar
18:30 Biciklizam BMX (ž), kvalifikacije
19:00 Odbojka, muškarci četvrtfinale 2 SAD - Poljska
19:00 Boks do 60kg Ž, polufinale
19:05 Jedrenje 470 (Z), utrka za medalje
19:30 Košarka, muškarci četvrtfinale Španjolska - Francuska
19:30 Boks do 75kg Ž, četvrtfinale
19:34 Biciklizam BMX (M), kvalifikacije
20:00 Taekwondo -49 kg (ž), četvrtfinale
20:00 Skokovi u vodu, 10m Ž, kvalifikacije
20:15 Taekwondo -58 kg (M), četvrtfinale
20:30 Boks do 52kg M, četvrtfinale
21:00 Nogomet, Muškarci Polufinale 2 Nigerija - Njemačka
21:30 Vaterpolo, Žene Polufinale 2 Mađarska - SAD
21:30 Boks do 69 kg finale
21:45 Hrvanje slobodnim - 48 kg (Z) za medalje
22:00 Taekwondo -49 kg (ž), polufinale
22:00 Hokej, Žene Polufinale 2 Novi Zeland - Velika Britanija
22:00 Rukomet, muškarci četvrtfinale Danska - Slovenija
22:15 Taekwondo -58 kg (M), polufinale
22:30 Hrvanje slobodnim - 69 kg (Z) za medalje
22:45 Atletika Desetoboj vis
22:50 Hrvanje slobodnim - 58 kg (Z) finale
23:00 Odbojka, muškarci četvrtfinale 3 Italija - Iran
23:45 Košarka, muškarci četvrtfinale SAD - Argentina
00:30 Stolni tenis tim (M) finale
01:00 Taekwondo -49 kg (Z), repesaž
01:15 Taekwondo -58 kg (M), repesaž
01:30 Rukomet, muškarci četvrtfinale Hrvatska - Poljska
01:30 Atletika, koplje (M), kvalifikacije (skupina A)
01:45 Atletika 100m s preponama polufinale
02:00 Taekwondo -49 kg (Z), borbe za medalje
02:15 Taekwondo -58 kg (M), borbe za medalje
02:15 Atletika, skok u dalj (Z) finale
02:20 Atletika Desetoboj 400 m
02:55 Atletika, koplje (M), kvalifikacije (grupa B)
03:00 Odbojka na pijesku, žene, za 3. mjesto
03:00 Atletika 200m (M) polufinale
03:15 Košarka, muškarci četvrtfinale Hrvatska - Srbija
03:15 Odbojka, muškarci četvrtfinale 4 Brazil - Argentina
03:30 Atletika 200m (Z) finale
03:55 Atletika 100m s preponama finale
05:00 Odbojka na pijesku, žene finale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 18 avg 2016, 05:56

12:30 Golf, Žene drugi dan
13:30 Badminton, Pojedinačno (ž) polufinale
14:00 Kajak-kanu, K-2 1000 m (M) finale
14:00 Taekwondo -57 kg (ž), kvalifikacije -
14:08 Kajak-kanu C-1 200 m (M) finale
14:15 Taekwondo -68 kg (M), kvalifikacije
14:30 Atletika desetoboj 110 m zapreke
14:32 Kajak-kanu, K-2 200 m (M) finale
14:55 Atletika, kugla (M), kvalifikacije
15:00 Atletika, vis (Z), kvalifikacije -
15:00 Moderni petoboj Ž mačevanje, za poredak
15:00 Skokovi u vodu 10 m (Z) - stup polufinale
15:04 Kajak-kanu, K-1 500 m (Z) finale
15:25 Atletika desetoboj disk (skupina A)
15:30 Badminton parovi (ž), za 3. mjesto
16:00 Triatlon, muškarci,
16:20 Atletika, 4 x 100 m (Z), 1. krug
16:30 Badminton parovi (M), za 3. mjesto
16:40 Atletika desetoboj disk (skupina B)
16:40 Atletika, 4 x 100 m (m), 1. runda
17:00 Atletika 400m sa preprekama (M) finale
17:00 Hokej, muški za 3. mjesto Nizozemska - Njemačka
17:20 Vaterpolo, Muškarci Polufinale 1 Hrvatska - Crna Gora
17:30 Badminton parovi (ž) finale
18:00 Odbojka, Žene Polufinale 1 Srbija - SAD
18:00 Sinkronizirano plivanje, ekipno tehnički dio
18:05 Jedrenje 470 (Z), utrka za medalje
18:25 Atletika desetoboj skok s motkom
18:30 Biciklizam BMX (M) Četvrtfinale
18:50 Jedrenje, 470 (M) utrka za medalje
19:00 Boks do 51kg Ž polufinale
19:30 Boks do 56kg M polufinale
19:30 Moderni petoboj M mačevanje, za poredak
19:35 Jedrenje, 49 (M), utrka za medalje
20:00 Košarka, Žene Polufinale 1 Španjolska - Srbija
20:00 Boks do 75 kg M polufinale
20:00 Taekwondo -57 kg (ž), četvrtfinale
20:15 Taekwondo -68 kg (M), četvrtfinale
20:20 Jedrenje 49 FX (Z), utrka za medalje
20:30 Boks -81 kg finale
20:30 Rukomet, Žene Polufinale 1 Nizozemska - Francuska
21:00 Skokovi u vodu 10 m (Z) - stup finale
21:30 Vaterpolo, Muški Polufinale 2 Italija - Srbija
21:45 Hrvanje slobodnim - 53 kg (Z) za medalje
22:00 Hokej, muškarci finale Belgija - Argentina
22:00 Taekwondo -57 kg (ž), polufinale -
22:15 Taekwondo -68 kg (M), polufinale
22:30 Hrvanje slobodnim - 63 kg (Z) za medalje
23:15 Hrvanje slobodnim - 75 kg (Z) za medalje
23:35 Atletika desetoboj koplje (Grupa A)
00:00 Košarka, Žene Polufinale 2 Francuska - SAD
00:45 Atletika desetoboj koplje (grupa B)
01:00 Taekwondo -57 kg (Z), repasaž -
01:15 Taekwondo -68 kg (M), repasaž
01:30 Rukomet, Žene Polufinale 2 Rusija - Norveška
01:30 Atletika, kugla (M) finale -
01:45 Atletika, 1.500 m (M) polufinale
02:00 Taekwondo -57 kg (Z), borbe za medalje
02:10 Atletika, koplje (ž) finale
02:15 Taekwondo -68 kg (M), borbe za medalje
02:15 Atletika, 800 m (Z) polufinale
02:45 Atletika desetoboj 1500 m
03:00 Odbojka na pijesku, muškarci za 3. mjesto
03:15 Atletika 400m prepreka (ž) finale
03:15 Odbojka, Žene Polufinale 2 Nizozemska - Kina
03:30 Atletika 200m (M) finale
05:00 Odbojka na pijesku, muškarci finale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 19 avg 2016, 04:54

PETAK 19.8.

12:30 Golf Žene treći dan
13:00 Atletika, brzo hodanje 50 km (M)
13:30 Badminton, Pojedinačno (M) polufinale
14:00 Taekwondo -67 kg (ž), kvalifikacije
14:15 Taekwondo -80 kg (M), kvalifikacije
14:15 Badminton, Pojedinačno (ž), za 3. mjesto
14:00 Kajak-kanu, K-1 200 m (M), kvalifikacije
14:21 Kajak-Kanu C-2 1000 m (M), kvalifikacije
14:37 Kajak-kanu, K-4 500 m (Z), kvalifikacije
14:51 Kajak-kanu, K-4 1000 m (M), kvalifikacije
15:00 Jahanje, preskakivanje, pojedinačno finale A
15:07 Kajak-kanu, K-1 200 m (M) polufinale
15:20 Gimnastika, Ritmička gimnastika - pojedinačno kvalifikacije
15:21 Kajak-kanu C-2 1000 m (M) polufinale
15:25 Badminton, Pojedinačno (ž) finale
15:37 Kajak-kanu, K-4 500 m (Z) polufinale
15:51 Kajak-kanu, K-4 1000 m (M) polufinale
16:15 Badminton parovi (M) finale
17:00 Sinkronizirano plivanje ekipno finale
17:00 Moderni petoboj, Žene plivanje
17:00 Hokej, žene, za 3. mjesto
18:00 Nogomet, žene, za 3. mjesto Brazil - Kanada
18:00 Vaterpolo, Žene, za 3. mjesto
18:00 Odbojka, Muškarci Polufinale 1
18:30 Jahanje, preskakivanje, pojedinačno finale B
18:30 Biciklizam BMX (ž) polufinale
18:38 Biciklizam BMX (M) polufinale
19:00 Boks do 52kg M polufinale
19:00 Moderni petoboj, žene mačevanje
19:30 Atletika, brzo hodanje 20 km (Z)
19:30 Boks do 64 kg M polufinale
20:00 Boks, preko 91kg (M) polufinale
20:00 Biciklizam BMX (ž) finale
20:10 Biciklizam BMX (M) finale
20:30 Moderni petoboj, žene, jahanje, preskakivanje
20:30 Košarka, Muškarci Polufinale 1 Španjolska - SAD
20:30 Rukomet, Muškarci Polufinale 1 Francuska - Njemačka
20:30 Boks do 75 kg Ž polufinale
21:00 Boks do 60 kg (Z) finale
21:00 Skokovi u vodu M 10m kvalifikacije
22:00 Hokej, žene finale
22:00 Hrvanje slobodnim - 74 kg (M) za medalje
22:30 Nogomet, žene finale Švedska - Njemačka
22:50 Vaterpolo, žene finale
23:00 Moderni petoboj, žene, kombinacija (pištolj i kros)
23:00 Hrvanje slobodnim - 57 kg (M) za medalje
00:00 Košarka, Muški Polufinale 2 Australija - Srbija
01:30 Rukomet, Muškarci Polufinale 2 Poljska - Danska
01:30 Atletika, skok s motkom (ž) finale
01:40 Atletika, 4 x 400 m (Z), 1. krug
02:00 Taekwondo -67 kg (Z), borbe za medalje
02:05 Atletika, kladivo (M) finale
02:10 Atletika, 4 x 400 m (m), 1. runda
02:15 Taekwondo -80 kg (M), borbe za medalje
02:40 Atletika, 5000 m (Z) finale
03:15 Atletika, 4 x 100 m (Z) finale
03:15 Odbojka, Muški Polufinale 2 Rusija - Brazil
03:35 Atletika, 4 x 100 m (M) finale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 20 avg 2016, 05:18

SUBOTA 20.8.

12:00 Golf Žene četvrti dan
13:30 Badminton, Pojedinačno (M), 3. mjesto
14:00 Taekwondo 67kg (ž), kvalifikacije
14:00 Kajak-kanu, K-1 200 m (M) finale
14:14 Kajak-kanu C-2 1000 m (M) finale
14:15 Taekwondo 80kg (M), kvalifikacije
14:20 Badminton, Pojedinačno (M) finale
14:40 Kajak-kanu, K-4 500 m (Z) finale
15:00 Gimnastika, ritmička gimnastika - ekipno kvalifikacije
15:04 Kajak-kanu, K-4 1000 m (M) finale
16:00 Triatlon, žene,
16:00 Skokovi u vodu 10 metara (m) - stup polufinale
16:30 Rukomet, Žene, za 3. mjesto Nizozemska - Norveška
16:30 Košarka, Žene, za 3. mjesto Francuska - Srbija
17:00 Moderni petoboj, muškarci plivanje
17:30 Biciklizam, brdski biciklizam (Z)
18:00 Nogomet, muškarci za 3. mjesto Honduras - Nigerija
18:00 Vaterpolo, muškarci za 3. mjesto Crna Gora - Italija
18:00 Odbojka, Žene, za 3. mjesto Nizozemska - SAD
19:00 Boks Do 51 kg (Z) finale
19:00 Moderni petoboj, muškarci mačevanje
19:15 Boks do 56 kg finale
20:00 Boks, do 75 kg finale
20:20 Gimnastika, Ritmička gimnastika - pojedinačno finale
20:30 Košarka, žene finale SAD - Španjolska
20:30 Rukomet, žene finale Francuska - Rusija
20:30 Moderni petoboj, muškarci, jahanje, preskakivanje
21:30 Skokovi u vodu 10 metara (m) - stup finale
22:00 Hrvanje slobodnim - 125 kg (M) za medalje
22:30 Nogomet, muškarci finale Brazil - Njemačka
22:50 Vaterpolo, muškarci finale Hrvatska - Srbija
23:00 Hrvanje slobodnim - 86 kg (M) za medalje
23:00 Moderni petoboj, muškarci kombinacija (pištolj i kros)
01:30 Atletika, vis (Z) finale -
01:55 Atletika, koplje (M) finale
02:00 Atletika, 1500 m (M) finale
02:00 Taekwondo 67kg (Z), borbe za medalje
02:15 Taekwondo 80kg (M), borbe za medalje
02:15 Atletika, 800 m (Z) finale
02:30 Atletika, 5000 m (M) finale
03:00 Atletika, 4 x 400 m (Z) finale
03:15 Odbojka, žene finale Srbija - Kina
03:35 Atletika, 4 x 400 m (M) finale
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8643
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 21 avg 2016, 05:21

NEDJELJA 21.8.

14:30 Atletika, Maraton (M)
14:30 Odbojka, muškarci za 3. mjesto SAD - Rusija
15:30 Rukomet, muškarci za 3. mjesto Poljska - Njemačka
16:00 Gimnastika, ritmička gimnastika - ekipno finale
16:30 Košarka, muškarci za 3. mjesto Australija - Španjolska
17:30 Biciklizam, brdski biciklizam (M)
18:15 Odbojka, muškarci finale Italija - Brazil
18:45 Hrvanje slobodnim - 65 kg (M) za medalje
19:00 Rukomet, muškarci finale Danska - Francuska
19:00 Boks, do 75 kg (Z) finale
19:15 Boks -52 kg finale
19:45 Hrvanje slobodnim - 97 kg (M), za medalje
20:00 Boks do 64 kg finale
20:15 Boks preko 91 Finale kg
20:45 Košarka, muškarci finale SAD - Srbija
01:00 Ceremonija zatvaranja
konac :D :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :bow: :tralala: :kralj: :tokralju: :njanjanja: :clap: :crazy:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "


Natrag na “Ljetne olimpijske igre - Rio 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.