FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37730
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 avg 2016, 20:38

Chinaglia je napisao/la:neka me neko ispravi ako grijesim, ali da li je Pirija ispustio zivu loptu iz ruku, sto je vrlo lako moglo rezultirati golom Celika
Jest ispala mu isto kao da je malo dijete i otisla nasem na nogu sreca, a ne Smriki

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 20 avg 2016, 20:42

Šta li će biti sa nas kad Ordagić ode i ako ne dođe adekvatna zamjena. Kakva je ono igračina, nosi nas iz utakmice u utakmicu i kad je najteže, on je tu. Kakva asistencija ljudi dragi... :bale:
On i Mehmedagić su danas prekucali. Subić sve bolji i bolji, ne samo zbog gola, popravio je i defanzivu a i trčao je čitavu utakmicu gore dole pa je i plod toga onaj gol.

Meljan Govedarica je pokazao zašto ga Husref nije ubacivao čitavu prošlu sezonu, šta se dešava s tim momkom niko ne zna al nemamo mi kad čekat da on proradi. Imao je priliku danas da pokaže nešto, nije ništa uradio, i mislim da će odsad jedino u kupu dobijat priliku, ako i tu. Frajer svaki mogući prodor radi na isti način, krene nabacit i trzne čovjeka (da se protivnik makar trzne pa da ga izbaci) i onda okrene na desnu nogu i nabaci. To je isto radio i kad je prešao na desnu stranu. Damir kakav - takav je igračina za njeg.

Bitne su 3 bobe opet i kad nema igre pogotovo. Sumnjam da će se ovakva postava ponovit više jer nema šanse da igramo ovako daleko sa Zebom pozadi i dvojicom napadača.

Stanje na sjeveru nije za komentar, sve se već reklo.

Nego šta su nam ono igrači razasuti po tribini, nisu mogli u ložu gore otić? :) Efendić i Škahić maltene tamo do D i Robijaša sjeli.


@chinaglija jeste u pravu si. Dabogda ga dali džaba negdje samo nek ide.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
SaLL/ihovic
Postovi: 641
Pridružen/a: 02 feb 2011, 08:25
Lokacija: Tuzla je Tuzla ! ♥
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaLL/ihovic » 20 avg 2016, 20:46

Nego šta se desilo Harisu nije on bio vak'i ( :mrgreen: ) prošle sezone
Po meni samo on danas ima prolaznu ocjenu ovi ostali nije to to.
Realno Mehidić nije još ni blizu Govedarice tako da bi Miljan trebao uvijek ići ispred njega kad su ovakve utakmice upitanju.
Govorim danas ocu možda 3 min prije nego što će Subić dat go jojj stari imam osjećaj da će ga 11 dat i Boga mi zabi ga
A drago mi je i zbog Zeca vidi se da zna kako treba odreagovat kad si sa golmanom 1:1 Miljan bi ono na Irac dole poslao :mrgreen:
SLOBODA do groba .
Iz pepela se dižemo, historiju pišemo.❶❾❽❼

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 20 avg 2016, 20:48

Da hoće Zec dobiti samopouzdanje s ovim golom, moze on puno bolje nego sto je prikazivao.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 20 avg 2016, 20:48

Zar je Miljan tako lose odigrao. :?
Gledajuci vase komentare, trebalo bi se Mehidicu,Govedarici,Todorovicu,zahvaliti na polusezoni ako mislimo sta napraviti ove sezone.
A vala i Piric je nesiguran,mozda je vrijeme da sidje sa gola.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2633
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 20 avg 2016, 20:52

solinas je napisao/la:Zar je Miljan tako lose odigrao. :?
Gledajuci vase komentare, trebalo bi se Mehidicu,Govedarici,Todorovicu,zahvaliti na polusezoni ako mislimo sta napraviti ove sezone.
A vala i Piric je nesiguran,mozda je vrijeme da sidje sa gola.
Prolaznu ocjenu danas mogu dobiti Hare, Subic i Ordaga, te donekle Stjepanovic. Ovo ostalo ispod prosjeka... Krpa profulao 2-3 zicera.

Sent from my D6503 using Tapatalk
075

Avatar
SaLL/ihovic
Postovi: 641
Pridružen/a: 02 feb 2011, 08:25
Lokacija: Tuzla je Tuzla ! ♥
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaLL/ihovic » 20 avg 2016, 20:52

solinas je napisao/la:Zar je Miljan tako lose odigrao. :?
Gledajuci vase komentare, trebalo bi se Mehidicu,Govedarici,Todorovicu,zahvaliti na polusezoni ako mislimo sta napraviti ove sezone.
A vala i Piric je nesiguran,mozda je vrijeme da sidje sa gola.
Miljan jeste bio nesiguran ali je po meni Mehidić bio duplo gori.
Nemam ništa protiv momka ali mislim da je Govedarica sigurniji od njega ako se vec porede njih dvojica
SLOBODA do groba .
Iz pepela se dižemo, historiju pišemo.❶❾❽❼

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 20 avg 2016, 20:54

Nije to tako loše bilo...ne dramajte... Problem je realizacija jer mi smo šanse stvorili... Bit će ovakva svaka na Tušnju jer ce sve i jedna ekipa dolaziti i igrati defanzivni dupli blok.... To se teško probija i zato moraš imati dobru realizaciju da rano otvoriš protivnika i izbjegnes nervozu.... Mora to bolje naravno jer Krupa se mora dobit za ostanak u borbi za titulu
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Beduin
Postovi: 16761
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 20 avg 2016, 20:56

Ma nek idu u qurac i Puric i Husara i nasa Uprava, jos 10 dana za transfere a niko ni da spomene prodaju Pirica. Od tolikih prica i nadanja na kraju ce otici besplatno, vrlo moguce i u konkurentni klub.
Zgadila mi se nesposobnost na tom polju.


Krupa mora pasti, igraju otvoren fudbal i to nam odgovara, mozemo se nadigravati sa njima.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31120
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 20 avg 2016, 21:01

slaba igra je plod slabog pristupa tekmi, potcijenili su Celik i to mnogo, oni su ionako slaba ekipa, jos bez cetiri-pet igraca, ali eto.. mogao je Celik biti skroz nafilovan da su igraci pokazali vecu zelju, medjutim, igrali su koliko su smatrali da je dovoljno za tri boda i sreca njihova pa su pobjedili.. ovakav pristup ce neka druga ekipa kaznit' skoro pa sigurno, Celik ne zna i tu sva prica zavrsava! kako god, tri boda su tu i to je najbitnije

Avatar
s4mke1987
Postovi: 189
Pridružen/a: 30 sep 2015, 01:57
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la s4mke1987 » 20 avg 2016, 21:08

Atmosfera kao da smo izgubili ajde trgnite se 3 boda su tu.

KO JE PRVI?

P.S niko ne spominje da jedini u 4 utakmice kod kuce nismo primili gol

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2633
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 20 avg 2016, 21:12

I samo jos nesto... Veseli je uz Duljevica najbolje krilo ove lige, ne mogu da zamislim prvih 11 bez njega, a to se danas itekako prezentovalo na terenu :)

Sent from my D6503 using Tapatalk
075

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11399
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 20 avg 2016, 21:16

I treba da bude atmosfera kao da smo izgubili ako je loša igra, ne možemo se stalno voditi onim igru briši, bodove piši. Eto Krupe, nije nimalo loš protivnik, ako ne budu ušli ozbiljno u utakmicu, uzet će nas ljudi. Poraz jeste sastavni dio igre, ali se takve utakmice ne bi smjele gubiti.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
s4mke1987
Postovi: 189
Pridružen/a: 30 sep 2015, 01:57
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la s4mke1987 » 20 avg 2016, 21:21

Prosle godine smo imali najljepsu igru pa sto ne osvojismo titulu?

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31120
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 20 avg 2016, 21:22

nece li ovaj gol dati samopouzdanje Zecu, lijepo je kada ubacis igraca s klupe, a on uradi nesto konkretno

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11399
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 20 avg 2016, 21:24

Jer smo potcijenili neke ekipe i igrali bezvoljno kao što radimo i sad nekad.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 20 avg 2016, 21:24

s4mke1987 je napisao/la:Prosle godine smo imali najljepsu igru pa sto ne osvojismo titulu?
Ma dok su 3 boda tu odlicno je, i ja nesto imam osjecaj da cemo ove sezone gledati dosta ovakvih utakmica gdje cemo na kraju ipak pobjedjivati. Sljedeca Krupa, mozda uz Mladost najteze gostovanje u ligi od ovih ''manjih'' timova. Nije ni bod kraj svijeta jer mislim da ce tesko gore iko do sva 3, ali moramo ici po pobjedu naravno.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
s4mke1987
Postovi: 189
Pridružen/a: 30 sep 2015, 01:57
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la s4mke1987 » 20 avg 2016, 21:27

Ma dok su 3 boda tu odlicno je, i ja nesto imam osjecaj da cemo ove sezone gledati dosta ovakvih utakmica gdje cemo na kraju ipak pobjedjivati. Sljedeca Krupa, mozda uz Mladost najteze gostovanje u ligi od ovih ''manjih'' timova.

Upravo to i jest bit, pobjedjivati.

Kad kiksaju onda se moze neka kritika uputit, za mene sve dok pobjedjuju igraju najljepsi fudbal.

adis1980
Postovi: 74
Pridružen/a: 18 feb 2016, 23:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la adis1980 » 20 avg 2016, 21:44

Danas mi je posljednji put da sam na sjeveru sve dok je INDIR vodja.Mi vise ne licimo na ozbiljnu navijacku grupu,onakva skandiranja ne bi poveo labud ludi...Ovo od danas ne moze gore,dotakli smo dno sto se navijanja tice.Sloboda nikad bolja navijanje NIKAD GORE!!
INDIRE prestani sramotit grupu!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31120
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 20 avg 2016, 21:48

jeste da je bilo neplanski, ali Veseli, Efendic i Kostic odmorise :kafa:
Koleta bih stavio protiv Krupe, nije on za klupe, kao ni Đidic i Hare, ergo, samo rotirati :kafa:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.