FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

nukleusmember
Postovi: 2000
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 23 avg 2016, 00:16

KenChoo je napisao/la:Koliko smo mi zaostali u odnosu na Evropu. U svakom normalnom klubu psiholog je normalna stvar, dok nama na klupi sjedi skaut, **** skaut, ej skaut na klupi, Bože sačuvaj. Ja se kunem da bi ja i momci s foruma bolje sklopili kompletan tim, svaki segment. Ne znam više, ne trošiti riječi uzalud.

kakvi ba mi i psiholog?mi u cijeloj državi nemamo niti jednog psihologa,najbolji psiholog nam je jasna bajraktarević od koje je i braco gumena glava manji ublehaš


VVVBK

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 23 avg 2016, 00:18

Nama ne treba psiholog nego trener koji zna svoj posao i igraci koji nisu amateri.
Ovim postojecim ni hodza ne moze pomoci, ne psiholog.

Avatar
bojler
Postovi: 1013
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bojler » 23 avg 2016, 00:18

nukleusmember je napisao/la:
KenChoo je napisao/la:Koliko smo mi zaostali u odnosu na Evropu. U svakom normalnom klubu psiholog je normalna stvar, dok nama na klupi sjedi skaut, **** skaut, ej skaut na klupi, Bože sačuvaj. Ja se kunem da bi ja i momci s foruma bolje sklopili kompletan tim, svaki segment. Ne znam više, ne trošiti riječi uzalud.

kakvi ba mi i psiholog?mi u cijeloj državi nemamo niti jednog psihologa,najbolji psiholog nam je jasna bajraktarević od koje je i braco gumena glava manji ublehaš


VVVBK

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Dobra je Jasna nemoj tako samo sto bi nas dosla 4 biliona maraka

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 23 avg 2016, 00:19

Evander je napisao/la:Nama ne treba psiholog nego trener koji zna svoj posao i igraci koji nisu amateri.
Ovim postojecim ni hodza ne moze pomoci, ne psiholog.
Otprilike tako nekako, ma da se mogu izdvojiti i izbrojati na prste jede ruke, koji zasluženo primaju platu u cijelom klubu, od čistačice do sekretarice
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

nukleusmember
Postovi: 2000
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 23 avg 2016, 00:23

svašta nama TREBA[WHITE SMILING FACE]


VVVBK

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 23 avg 2016, 00:24

Narasla muda malom retardu, kad ovako javno smije. Odakle mu ovo za Elvira? :think:

slika
Bahati, bahati Željkan!
1946

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 23 avg 2016, 00:24

Jel problem ovako nešto pokušati bar dva tri puta na utakmici

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 23 avg 2016, 00:25

ledesma je napisao/la:
hilmo je napisao/la:@HaRakIRi46
Za ovakve psovke ide trajni...
Ali eto nadam se da si shvatio da kada citiraš nečiji post treaš dobro pročitati šta je taj napisao...

Posljednja opomena!

A i ostali, dobro bi bilo da smanjite s psovkama, neću ih više tolerisati.
Nisam za psovke, oke, desi se i meni i svima.

Ali onog trola Majkla, njemu treba internet ugasiti, a ne samo ban.
+1 :thumbup:
Samo sto je najgore,opet bi mu se neki dodvoravali za 'informaciju iz prve ruke'.

nukleusmember
Postovi: 2000
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 23 avg 2016, 00:25

a možda prvo da krenemo od sebe i da se prestanemo zvati divovi kada smo uvijek bili pitari,pa nismo iz new jerseya


VVVBK

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13439
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 23 avg 2016, 00:27

Nije slaba ova Hurticu za psihologa. Jednostavno to imaju danas svi veliki klubovi, pa zasto nebi i mi imali? Samo je problem sto bi vjerovatno dosao nekakav lik koji veze nema o psihologiji i dosao bi tu samo da uzima pare, pa bi onda opet mi poceli srati kako dzabe bacamo pare na psihologa, a on u biti veze nema sa tom strukom. Znaci jedan psiholog, ali onaj koji je obucavan za sportski segment, a ne dovesti jednog koji je radio kao psiholog za razvod brakova.

Ali sve dok je ova uprava u klubu, ja cu sumnjati u svakog koji dodje u nas klub. Jednostavno izgubili su sav kredibilitet i povjerenje, pa taman da dovedu u klub kakvu legendu, opet bi sumnjao da nisu u talu.
Zato UPRAVA NAPOLJE! STRUCNI STAB NAPOLJE! sve vam nesposobno...
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Zastone
Postovi: 1736
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 23 avg 2016, 00:28

bulicu i tebe nabijem na tuki

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 23 avg 2016, 00:29

Centriraj mu ga u pakas Almire, mozda nauci da ne stvara 100% sanse protivniku! Ali kakav si ti sa centritanjem, vjerovatno bi fulio, pa ga ubo qrcem u oko! :puke:

slika
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 23 avg 2016, 00:32

zagorski je napisao/la: +1 :thumbup:
Samo sto je najgore,opet bi mu se neki dodvoravali za 'informaciju iz prve ruke'.
Svima je jasno da je on uposlenik kluba, i da ih brani i da mu jednostavno pašu... ali neće on na našoj muci dobijati platu! letit će debeli sa njima svima, kad tad...
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9482
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 23 avg 2016, 00:33

joker90 je napisao/la:Centriraj mu ga u pakas Almire, mozda nauci da ne stvara 100% sanse protivniku! Ali kakav si ti sa centritanjem, vjerovatno bi fulio, pa ga ubo qrcem u oko! :puke:

slika
pljuvac :sick: :sick: kuknjava kuknjava
zbog tebe almir sljedece tri utakmice nece moc centrirat kako treba a rustem ce morati jednostavno lopte sutati u prazno. Fuj si jokeru! :puke:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Amca007
Postovi: 1989
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 23 avg 2016, 00:35

Ima li iko kod naa da navija za Sarajevo?
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 23 avg 2016, 00:36

Nayebe se njima Joker mamare obojici, kao i ovim sto vise ikad spomenu rijec "pljuvac" na ovoj temi! Pobjegose u svlacionicu, samo trojica igraca su ostala da se pozdrave sa istokom i sjeverom, i to trojica koja su odigrala normalno, za razliku od ovih instagram fudbalera kojima je Sarajevo vrh karijere.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 23 avg 2016, 00:38

joker90 je napisao/la:Centriraj mu ga u pakas Almire, mozda nauci da ne stvara 100% sanse protivniku! Ali kakav si ti sa centritanjem, vjerovatno bi fulio, pa ga ubo qrcem u oko! :puke:

slika
To sam govorio i dok su bili na pripremama... a evo i zašto; dok sam igrao i trenirao, bivši reprezentativac JUGOSLAVIJE jedan od boljih igrača u svoje vrijeme, bivši igrač gurbeta. Bio mi je trener, u jednom klubu.

Taj čovjek je učio od Ivice O.

Nismo smjeli prismrditi bazenu ili vodi, a znalo je biti i po 37 stepeni. Odmah slijedi novčana kazna, istog trenutka. Zato što voda nenormalno troši energiju, koja je bila potrebna za večernji ili sutrašnji trening. Znali smo po 2h samo ležati dignutih nogu od jutrošnjeg napornog treninga, a navečer je bio rad s loptom.

A vidi ovih manekena...
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9482
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 23 avg 2016, 00:45

ledesma je napisao/la:To sam govorio i dok su bili na pripremama... a evo i zašto; dok sam igrao i trenirao, bivši reprezentativac JUGOSLAVIJE jedan od boljih igrača u svoje vrijeme, bivši igrač gurbeta. Bio mi je trener, u jednom klubu.

Taj čovjek je učio od Ivice O.

Nismo smjeli prismrditi bazenu ili vodi, a znalo je biti i po 37 stepeni. Odmah slijedi novčana kazna, istog trenutka. Zato što voda nenormalno troši energiju, koja je bila potrebna za večernji ili sutrašnji trening. Znali smo po 2h samo ležati dignutih nogu od jutrošnjeg napornog treninga, a navečer je bio rad s loptom.

A vidi ovih manekena...
Znas li centrirat? Treba nam jedan za lijevog beka? Ako znas hodat i centrirat odlican si.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 23 avg 2016, 00:47

Tri zalizana kralja instagrama zbog kojih ja sa stadiona izlazim sa 3 dlake na glavi, potrosenog glasa, zivaca spremnih za Jagomir! :puke: Odlazite vnago sminkerska!!

slika
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 23 avg 2016, 00:48

Nije loša stvar imat psihologa, al pravog psihologa, a ne nekog uhljeba koji će sipat iz šupljeg u prazno. Na kraju krajeva, je l' bila slika igrača kako gledaju neki motivacioni video pred meč sa Zrinjom? Rezultat smo vidjeli na terenu. Ne moraš plaćat psihologa, motivacionih klipova imaš mali milion na YouTubeu, pusti im snimke utakmica protiv Levskog, Bešiktaša u Turskoj, Genka, pustite snimke pobjeda na derbijima... ako ih to ne naloži i ne motiviše onda nemaju šta radit u ovom klubu.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, sekac, Venom, Wilshere10 i 64 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []