BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

crnobijeli21
Postovi: 595
Pridružen/a: 05 nov 2013, 16:33
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la crnobijeli21 » 23 avg 2016, 02:11

a ybt jest odvratan lik, kako će mu neko slomit vilicu zbog ovog preseravanja, ufurao se čovjek ko da je đoković :crazy:
Andrea Pirlo
Alessandro Del Piero

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21816
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 23 avg 2016, 02:11

Ma daaaj, uvijek isto. Cijeli set dominiraš, imaš i break, serviraš za set i sve upropastiš i u TB ni poena ne uzmeš. Uvijek isto.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Effenberg » 23 avg 2016, 02:11

Evo u TB puko ko kokica. Dobio violation warning raspravlja se oko svakog poena napucava loptice, glupira se s drop shotovima koje ni do mreze ne moze dobacit. Pravo se luzerski ponasa.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

shminka
Postovi: 5137
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la shminka » 23 avg 2016, 02:20

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Zadnja izmjena: shminka, dana/u 23 avg 2016, 02:21, ukupno mijenjano 1 put.

futra
Postovi: 43
Pridružen/a: 29 avg 2008, 22:32
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la futra » 23 avg 2016, 02:20

U jednom trenutku igra kao top 20 igrac, u drugom amaterski, vec pet godina vazda isto, kakvo je ovo ponasanje, krajnje nekorektno, sramoti i sebe i BiH kao drzavu, odrasti jednom i nauci se nositi sa pritiskom i nauci gubiti, ucini nas ponosnim kao sto si znao.

Avatar
Federer17
Postovi: 7167
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Federer17 » 23 avg 2016, 02:22

Hajde ti kuci, pa pametuj nekom drugom. Tim fazonima nekog balavca neces nigdje dogurat. Majko draga koji covjek, evo sad udara 5m izvan terena :S

futra
Postovi: 43
Pridružen/a: 29 avg 2008, 22:32
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la futra » 23 avg 2016, 02:25

Federer17 je napisao/la:Hajde ti kuci, pa pametuj nekom drugom. Tim fazonima nekog balavca neces nigdje dogurat. Majko draga koji covjek, evo sad udara 5m izvan terena :S
Sam se sebi se smijem moram ujutro na posao i kontam sto si ostao mazlume jedan

hm59
Postovi: 2030
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la hm59 » 23 avg 2016, 02:25

Raspad sistema

shminka
Postovi: 5137
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la shminka » 23 avg 2016, 02:34

ATP nažalost nema jasno definisan sistem kojim bi kaznio ovakvo ponašanje, pa svaka fukara može na terenu raditi šta hoće. TB i uvodna dva gema u drugom setu su za zatvora. Igra sasvim OK, nije lošiji od GGLa, ali je na 6-6 odlučio da će izgubiti i ovaj meč. Ničim izazvan.

Avatar
10DelPiero
Postovi: 4498
Pridružen/a: 19 apr 2012, 01:42
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la 10DelPiero » 23 avg 2016, 02:37

Pa jel moguce da je ovoliki komad budale jebote bas neshvatljivo koliko mu se vise desava isto sranje
Alessandro Del Piero !

36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Effenberg » 23 avg 2016, 02:43

Eno ga raspravlja se sa sudijom i nakon meca. Definitivno je najveca budala na touru. Mi ovdje sve govorimo Fognini je budala, ne on nije budala on je pametan, on svoje odradi, odbrani poene i slabije turnire, a chokira i puca kad igra protiv jacih od sebe, dakle ima neke ambicije. Onda kazemo Paire je budala, Paire jeste budala i to stoji ali on iz frusta onog bar odigra neki poen nevjerovatan pa i iznenadi i sebe i publiku, a ovo sto Damir radi je dno dna. Ja sam se prevario i reko sebi haj da ga pogledam mada sam znao da ce izgubiti ali eto, nije lose ni igrao taj prvi set, samo da je normalno izgubio u TB npr. 7:4 i da nije pravio ekscese, ne bi mu niko nista rekao, ali ne on mora praviti se budala i majmun nevidjeni, brukati i sebe i drzavu iz koje dolazi, i prebacivati svoju krivicu i neumijece na nekoga drugog, u ovom slucaju sudiju. E moj luzeru, prekrizen si, vise te nikad necu gledati, a ni postovati levatu jedan. Taman kad bi 2017 osvojio CYGS. Smece jedno ljudsko!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

thelightblue
Postovi: 467
Pridružen/a: 29 jul 2014, 11:14
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la thelightblue » 23 avg 2016, 02:52

Effenberg je napisao/la:Eno ga raspravlja se sa sudijom i nakon meca. Definitivno je najveca budala na touru. Mi ovdje sve govorimo Fognini je budala, ne on nije budala on je pametan, on svoje odradi, odbrani poene i slabije turnire, a chokira i puca kad igra protiv jacih od sebe, dakle ima neke ambicije. Onda kazemo Paire je budala, Paire jeste budala i to stoji ali on iz frusta onog bar odigra neki poen nevjerovatan pa i iznenadi i sebe i publiku, a ovo sto Damir radi je dno dna. Ja sam se prevario i reko sebi haj da ga pogledam mada sam znao da ce izgubiti ali eto, nije lose ni igrao taj prvi set, samo da je normalno izgubio u TB npr. 7:4 i da nije pravio ekscese, ne bi mu niko nista rekao, ali ne on mora praviti se budala i majmun nevidjeni, brukati i sebe i drzavu iz koje dolazi, i prebacivati svoju krivicu i neumijece na nekoga drugog, u ovom slucaju sudiju. E moj luzeru, prekrizen si, vise te nikad necu gledati, a ni postovati levatu jedan. Taman kad bi 2017 osvojio CYGS. Smece jedno ljudsko!
Dajem 100 maraka da ces ga gledati vec u Nju Jorku.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la sajo10 » 23 avg 2016, 03:02

Damire da te neznam i da te ne pratim od pocetka bio bi iznenadzen. Ali nisam. Ni 5 %. Cak sta vise na 5-3 sam se zakleo da GGL uzima mec 2-0. Steta sto nisam koju pinku stavio na betu.
Koji luzer u pm... bas kao i rep. Bih u sportu opcenito nazalost.

Cast generacijama 99 u kosarci i fudbalu naprimjer, ovo ostalo go qurac kad je mentalitet i psiha u pitanju.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

babino
Postovi: 7213
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la babino » 23 avg 2016, 04:30

Nakupilo se dosta razocarenja kad je damir u pitanju, tako da nisam ni pomislio da ostanem budan i veceras.
Probudim se u 4 u wc, lubenica odradila svoje, virnem na rezultate i 7-0, kontam opet 'puko ko lubenica'
Zavirim na forum i po vasim komentarima, vidim nista novo. Ser onja ostaje ser onja, ali kad @shminka napise ovakav komentar, onda je sigurno pretjerao i nadmasio samog sebe:-)

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19283
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la bodi123 » 23 avg 2016, 09:59

shminka je napisao/la:ATP nažalost nema jasno definisan sistem kojim bi kaznio ovakvo ponašanje, pa svaka fukara može na terenu raditi šta hoće. TB i uvodna dva gema u drugom setu su za zatvora. Igra sasvim OK, nije lošiji od GGLa, ali je na 6-6 odlučio da će izgubiti i ovaj meč. Ničim izazvan.
Sta je radio ovaj put? :lol:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la grgr » 23 avg 2016, 11:00

Samo smo mi koji ostajemo do 1 - 2 vece budale od Damira. Ja nemam rijeci za ono sinoc , u najmanju ruku bio je 2 x bolji na terenu od GGL-a imao je prvi put break sansu ja mislim na 3-2 i imao je 40 15 eh onda garcia opali 2 asa i to ga je iznerviralo izgubio je taj game naravno. Onda je imao vodstvo 5-3 naravno tad svoj servis gubi 0 : 40 . Nije ga to tolko izbacilo iz takta igrao je ok sve do zadnjeg gamea prije TB kad je servirao ggl imao je tu 2 break lopte znaci 15 : 40 ggl ponovo udara dva asa on ludi galami na sudije ispucava loptice 2-3 puta itd... Ulazak u tie break pod prepirkom sa sudijom galama ponovo ispucavanje i gubi tb bez osvojenog poena. Drugi set nisam ni gledao a nisam ocito imao ni sta viditi.

Onakvo ponasanje na touru sam samo vidio jos of fogninija i nikog vise , uzas i sramota. Da je ostao pribran vjerujem da je mogao dobiti 2 seta onom igrom iz prvog. Nemam sta reci nek mu je bog na pomoci ja ga ne pratio vise u 1 sat taman da igra s novakom.

Avatar
remA1
Postovi: 1777
Pridružen/a: 14 jan 2015, 08:25
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la remA1 » 23 avg 2016, 11:20

Damir je jedna od većih prevara u tenisu. Čovjek ima 5-3 u prvom setu, servira za 6-3 i gubi dva poena. Oke, ništa-30 za GGL-a, ajde da se smiriš, okreneš to i uzmeš set. Ali on nakon tog ne pravi nikakvu pauzu ni da se smiri, ni ništa nego jednostavno napucava lopticu, traži neki out i ode sve u q. Ja ne mogu vjerovat stvarno koja mu je korist pokazivat sudiji neki trag kad ne postoji teoretska šansa ni da se poen ponovi, ni da mu se uvaži odluka. Eh onda kreće njegovo već poznato raspravljanje kako je samo on u pravu, a niko drugi nije. Zatim se okreće prema Nerfidu i govori: "Šta sam ja Bogu zgriješio u pichku materinu?" Pa šta nisi pizda ti materina seljačka?

Vraća GGL break, oke 5-4 je, ali i dalje si Damire bolji. I onda čini mi se na gem lopticu za tie-break Lopez servira as, ovaj pođe da se dere kako je bio aut, opet pokaziva trag, glumi budalu, raspravlja se i gubi sa nulom tb. Drugi set nisam ni pratio jer sam znao da će ga otprilike izgubit sa 1 ili 2 gema. Tako da Damire ako kad ovo pročitaš znaj da si seljačina ona neviđena. Mislim da su te tvoji prvo trebali da nauče kako da se ponašaš, pa tek onda da ti daju reket... ali čini se da su to prvo preskočili.

Danas Šetkić igra kvale US Opena, a Mirza sutra...

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21816
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 23 avg 2016, 11:52

Iako sam ovo rekao sto puta ali sad definitvno više ga ne čekao do kasnih sati, jest da će biti teško i da ću opet pasto pod iskušenje, možda pobjedi. Samo sebi čini loše, neće meni, ja učim školu i ja nemam s tim što on gubi ništa. Da je normalniji sad je mogao biti u TOP 50. Luda glava ne da.

Drugi set, nije htio igrat. Prva dva gema samo vračao lopticu onu koju bez velikog truda može vratiti, tu je odlučio da izgubi, odnosno predao meč. Na 1-3 je imao break loptu, tu se kao probao vratit ali naravno nije uspio. Ponašanje za šamara.

Damire odluči. Hoćeš li biti budala ili profesionalni teniser. Damire, šteta je da talent koji imaš zbog lude glave propustiš. Nije kriv sudija već ti, umjesto što galamiš na sudiju, sebe reketom po glavi. Dok je šutio i igrao, nije mu GGL mogao ništa, odlično igrao, a kad se počeo nervirat potpuni raspad sistema. Šteta talenta.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la alex1991 » 23 avg 2016, 12:20

Pretezak zrijeb za Mirzu u prvom kolu, Khachanov je igrac koji je sve samo ne lagan protivnik.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Effenberg » 23 avg 2016, 12:32

E moj Damire. Jedini igrac na svijetu ikada koji pokusava trag traziti na tvrdoj podlozi. Konjino jedna. Nikad ga nisam ovakvim epitetima morao castiti. Razocarao si i ono malo ljudi sto je vjerovalo da ces se popraviti. Stoka sta drugo reci, ne znam samo kako ga neko u mahali nije razbijao dok je bio dijete, sumnjam da u Sarajevu prolazi onakvo ponasenje i kurcenje medju jalijasima i kurajberima. Beli nije smio takvima se suprotstavljat pa sad glumi silu. Po meni je mozda i gore bio onaj incident s Mahutom. Mogu samo misliti sta sad o njemu misle on i GGL kad su uzivo vidili morona. Dukat bi dao da mi to iz svoje perspektive opisu.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.