07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Meša gubi konce, neće valjda još jedan šamar popit.
Djuric je veliki plus.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
+1amarildobule je napisao/la:Ostaviti ponajboljeg igraca bundeslige, do sada, na klupi je van svake pameti a uz to i instituciju za nekog tamo igraca koji u najboljim godinama ne moze dalje od Serie B. Sramotno za selektora. Nedaj se Vedo!.
O sastavu dalje ne bih jer se selektor dovoljno isprovaljivao sa formacijom protiv Belgije.
Sve u svemu nadam se pobjedi.
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
A dje Cimirot?Lakoste je napisao/la:+1amarildobule je napisao/la:Ostaviti ponajboljeg igraca bundeslige, do sada, na klupi je van svake pameti a uz to i instituciju za nekog tamo igraca koji u najboljim godinama ne moze dalje od Serie B. Sramotno za selektora. Nedaj se Vedo!.
O sastavu dalje ne bih jer se selektor dovoljno isprovaljivao sa formacijom protiv Belgije.
Sve u svemu nadam se pobjedi.
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Zukanovic k'o nesto brz? On je svakako prvi kandidat da leti nakon Brisela, pa ko god usao umjesto njega. Sunjic je mozda najbolji izbor.bhsport je napisao/la:Spori Šunjić i kikser u odbrani, bez klasičnog defanzivnog veznog.
Meša gubi konce, neće valjda još jedan šamar popit.
Djuric je veliki plus.
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Meni bi najbolji izbor bili Sunjic i Bico. I apsolutno neznam zasto danas Mesa kaznjava Ermina a zlatna kokos Spahic ima zagarantovano mjesto u prvih 11? Covjek nas je minimum 2 gola kostao proslu tekmu.Federer17 je napisao/la:Zukanovic k'o nesto brz? On je svakako prvi kandidat da leti nakon Brisela, pa ko god usao umjesto njega. Sunjic je mozda najbolji izbor.bhsport je napisao/la:Spori Šunjić i kikser u odbrani, bez klasičnog defanzivnog veznog.
Meša gubi konce, neće valjda još jedan šamar popit.
Djuric je veliki plus.
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Ne igra Zukanović, ovako:DeeWa je napisao/la:Samo molim BOGA da mesa nije toliko lud da bude ova formacija :
Jer je lulic u jednom trenutku mu igrao i tu DMC poziciju proslu tekmu a sunjic mijenja bicakcica i djuric ibisevica...

Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Susic Djuric
Hajrovic Visca
Cimirot Medunjanin
- SlevinKelevra
- Postovi: 8623
- Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
- Lokacija: NYC, USA
- Kontakt:
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Ne zna se ko je bio gori od trojca iz odbrane, ali i ja bih ostavio Spahica, cisto iz razloga sto obicno dominira protiv manjih ekipa. Sunjic je stopercina za Bicakcica makar bio na tribinama Turbine, a Zukanovic mi je izgledao povrijedjen protiv Belgije... drugog objasnjenja nemam za njegovu partiju.jasmin10 je napisao/la: Logičan potez ti Toni Sunjic ? Protiv Belgije je kiksao Spahic i on je trebao na klupu. Pa Sunjic je izgubio mjesto.u drugoj ligi.
Očajan potez Meše.
3:0... Dzeko, Dzeko, Djuric... Visca 3 asista.
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Za Sunjica je Bolt.Federer17 je napisao/la:Zukanovic k'o nesto brz? On je svakako prvi kandidat da leti nakon Brisela, pa ko god usao umjesto njega. Sunjic je mozda najbolji izbor.bhsport je napisao/la:Spori Šunjić i kikser u odbrani, bez klasičnog defanzivnog veznog.
Meša gubi konce, neće valjda još jedan šamar popit.
Djuric je veliki plus.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Đe Cimirot smrdo?Lakoste je napisao/la:
Pozdrav raja sa najljepšeg stadiona države. Prava ekipa je tu..
Jel ovo BHF nije stigao još iz Belgije?
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Vedo u repki je katastrofa a izmedju njega i Džeke, uvijek će on ići na klupu.amarildobule je napisao/la:Ostaviti ponajboljeg igraca bundeslige, do sada, na klupi je van svake pameti a uz to i instituciju za nekog tamo igraca koji u najboljim godinama ne moze dalje od Serie B. Sramotno za selektora. Nedaj se Vedo!.
O sastavu dalje ne bih jer se selektor dovoljno isprovaljivao sa formacijom protiv Belgije.
Sve u svemu nadam se pobjedi.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Ma nista posebno. Iako Sunjica nisam dugo gledao, po onome sto je prikazao u reprezentaciji, nije to nista losije od Zukanovica (cak i bolje). Meni i dalje nije jasno kako se on probio do Rome i kako je jedno vrijeme bio povezivan sa Interom. Kao da ima dvije lijeve noge.bhsport je napisao/la: Za Sunjica je Bolt.
Sunjic barem imam skok igru i ne vidim sta je problem sto je u timu, Spahic je eto 'brz'.
- akisarajevo92
- Postovi: 19211
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Pa frajer i jeste ljevak.Federer17 je napisao/la:Ma nista posebno. Iako Sunjica nisam dugo gledao, po onome sto je prikazao u reprezentaciji, nije to nista losije od Zukanovica (cak i bolje). Meni i dalje nije jasno kako se on probio do Rome i kako je jedno vrijeme bio povezivan sa Interom. Kao da ima dvije lijeve noge.bhsport je napisao/la: Za Sunjica je Bolt.
Sunjic barem imam skok igru i ne vidim sta je problem sto je u timu, Spahic je eto 'brz'.
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
Nadam se da sastav bez zadnjeg veznog (i nemamo ga osim Bešića) neće donijeti negativni rezultat.
Treba natrpati ove jer go razlika bi mogla biti presudna, ako dohvatimo drugo mjesto, da ne budemo najgora drugoplasirana i tako izgubimo i baraž. 4-4-2! Svaka čast, Meša!
Re: 07/10.10.2016. Belgija - BiH / BiH - Kipar
al u qrcu
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, DeeWa, denza, Drum, DzaniMehmet, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, Fudo, GG3, Goalgetter, Hajdeee, HariTz, Imamkarbarum, J1897, jestamaji, JHam, Jurica95, karajlo, komax, kovac, Micron, MiranGlasnic, MundijalVibes26, Nah1ddd, Napapijri, Pensioner26, RaZuti, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shevko, Smaja, Sveti, SWOT, trunks1946, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 473 gosta.










