Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
-
Kontakt:
Post
Postao/la JohnCleese » 22 okt 2016, 21:38
Igrac koji je u oPsajdu ne mora da dodirne loptu da bi se i dosudio. Dovoljno je da na bilo kakav nacin utice na golmana odnosno igru u datom momentu.
Malo osnove
Inace, Miki tanak, slab. Steta je sto mu se mjesecnica ili sta vec poklopi na dan ovakvih utakmica

Sljedeca mu pada, po nas, u vrlo nezgodno vrijeme.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
-
Italia
- Postovi: 5924
- Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
- Lokacija: David Trezeguet
-
Kontakt:
Post
Postao/la Italia » 22 okt 2016, 21:41
JohnCleese je napisao/la:Igrac koji je u oPsajdu ne mora da dodirne loptu da bi se i dosudio. Dovoljno je da na bilo kakav nacin utice na golmana odnosno igru u datom momentu.
Malo osnove
Inace, Miki tanak, slab. Steta je sto mu se mjesecnica ili sta vec poklopi na dan ovakvih utakmica

Sljedeca mu pada, po nas, u vrlo nezgodno vrijeme.
Nije on bio u ofsajdu, vec Benatia. Mislim da je svirana opasna igrac Bonucciju, sto je jos smjesnije.
edit: da, definitivno je svirana opasna igra.
Zadnja izmjena:
Italia, dana/u 22 okt 2016, 21:42, ukupno mijenjano 1 put.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia
-
pinoglavi
- Postovi: 10301
- Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la pinoglavi » 22 okt 2016, 21:41
Ako je bio Bonucci u ofsajdu onda opravdano iako nije dotakao
Sad bio usporeni na beinu, nije bio ofsajd. Sve u svemu cist gol. Kad se zabije ovakva golcina Milanu u gostima ne moze se napisati da je tanko odirao, jedino ako je osoba koja to pise neizivljeni pacenik
Zadnja izmjena:
pinoglavi, dana/u 22 okt 2016, 21:44, ukupno mijenjano 1 put.
Nad tobom sunce najljepše sja
-
Amsterdam1312
- Postovi: 1009
- Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Amsterdam1312 » 22 okt 2016, 21:42
Nije uopšte tanko, odigrao je solidno, imao je 2-3 dobre lopte unutra za utrčavanje, par puta je i sam ulazio, poništen gol, pokoji blok i oduzeta lopta, sasvim solidno za sada. Ima još drugo poluvrijeme uvalit će ga Mire.

-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 22 okt 2016, 21:46
Sto Mire pocasti linijskog sudiju.

-
STEVIE
- Postovi: 4267
- Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
- Lokacija: SE1
-
Kontakt:
Post
Postao/la STEVIE » 22 okt 2016, 21:47
sasvim solidno poluvrijeme pjanica, cak ga je nahvalio i komentator. ali ovaj brkonja pametnjakovic kaze da je tanak bio pa mora da bude tako onda.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X
-
harden
- Postovi: 21971
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la harden » 22 okt 2016, 21:48
Gol čist da ne može biti čistiji.
Ovi što pišu da je tanko pisali bi isto da je dao 5 golova i namjestio 64 šanse. Nevjerovatno.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21913
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 22 okt 2016, 21:51
Nikad nisam vidio Pjanića da je onoliko ljut.
Gol čist.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
Maestro21
- Postovi: 1364
- Pridružen/a: 24 mar 2014, 13:30
- Lokacija: Tuzl@
Post
Postao/la Maestro21 » 22 okt 2016, 21:51
Kamo sreće da neko polomi ovog manekena, halalio bih i crveni igraču Milana.
Forza Milan!
-
Pivopija
- Postovi: 3342
- Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pivopija » 22 okt 2016, 21:52
JohnCleese je napisao/la:Igrac koji je u oPsajdu ne mora da dodirne loptu da bi se i dosudio. Dovoljno je da na bilo kakav nacin utice na golmana odnosno igru u datom momentu.
Malo osnove
Inace, Miki tanak, slab. Steta je sto mu se mjesecnica ili sta vec poklopi na dan ovakvih utakmica

Sljedeca mu pada, po nas, u vrlo nezgodno vrijeme.
Ti do podne mrzis sebe, a poslije podne mrzis sve ostale.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin
-
harden
- Postovi: 21971
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la harden » 22 okt 2016, 21:55
Pivopija je napisao/la:JohnCleese je napisao/la:Igrac koji je u oPsajdu ne mora da dodirne loptu da bi se i dosudio. Dovoljno je da na bilo kakav nacin utice na golmana odnosno igru u datom momentu.
Malo osnove
Inace, Miki tanak, slab. Steta je sto mu se mjesecnica ili sta vec poklopi na dan ovakvih utakmica

Sljedeca mu pada, po nas, u vrlo nezgodno vrijeme.
Ti do podne mrzis sebe, a poslije podne mrzis sve ostale.
Takve su žene tokom mjesečnice, mrze sve redom.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
ZgemboAdislic
- Postovi: 944
- Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
- Lokacija: JEL NEUGODNO??
-
Kontakt:
Post
Postao/la ZgemboAdislic » 22 okt 2016, 21:55
Italia je napisao/la:JohnCleese je napisao/la:Mislim da je svirana opasna igrac Bonucciju, sto je jos smjesnije.
Ono sto je najsmjesnije je to sto mu je gol bio priznat oko citavu minutu dok 5-6 igraca Milana nisu navalili na linijskog sudiju.
Jedini "utjecaj" oko ovog gola nije nikakve veze imao sa nikakvim ofsajdom vec utjecaj sto su igraci Milana imali na sudiju. Kao sto je Zlatan reko za igrace Chelsea onda, kao bebe ga zaokruzili i cmizdrili:

-
pinoglavi
- Postovi: 10301
- Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la pinoglavi » 22 okt 2016, 21:57
harden je napisao/la:Pivopija je napisao/la:JohnCleese je napisao/la:Igrac koji je u oPsajdu ne mora da dodirne loptu da bi se i dosudio. Dovoljno je da na bilo kakav nacin utice na golmana odnosno igru u datom momentu.
Malo osnove
Inace, Miki tanak, slab. Steta je sto mu se mjesecnica ili sta vec poklopi na dan ovakvih utakmica

Sljedeca mu pada, po nas, u vrlo nezgodno vrijeme.
Ti do podne mrzis sebe, a poslije podne mrzis sve ostale.
Takve su žene tokom mjesečnice, mrze sve redom.
Dakle u termin utakmice s Grckom mozemo ocekivati ovako pacenicke komentare od njega
Istrpiti cemo ako je mjesecnica
Nad tobom sunce najljepše sja
-
Goalgetter
- Postovi: 24453
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 22 okt 2016, 22:47
Jako losa partija, poslije ponistenog gola je totalno pala mu koncentracija, sto se odrazilo i na igru.
-
Ramsey16
- Postovi: 2407
- Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ramsey16 » 22 okt 2016, 22:51
Pjanic is the only one who is juve caliber in this midfield when we had (healthy Marchi-Pogba-Vidal-pirlo)
Via Twitter
-
JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
-
Kontakt:
Post
Postao/la JohnCleese » 22 okt 2016, 22:58

Kakva su vam ovo bila rezonovanja u toku tekme

Kod pojedih se vidi pokusaj suka, sitnih malogradjanskih uvreda

ali nista na sto bi se dala obratiti paznja, bile su bas onako u rangu princeve igre
Nista vam ne moram odgovoriti, sami sebi ste dovoljni.
Pjan Pjan

Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
-
jasmin10
- Postovi: 14899
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 22 okt 2016, 23:01
Koji si ti bolesnik.
-
rope11
- Postovi: 18188
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
- Lokacija: Ze
-
Kontakt:
Post
Postao/la rope11 » 22 okt 2016, 23:04
Ma nije bio los, samo solidan. A kako su
drugi odigrali, dovoljno govori da je bas on ovakav bio medju najboljim pojedincima veceras.
U sustini, citava juventusova sredina za razliku od prethodnih par sezona je uzasna pa se to konkretno odrazava i na njegovu igru, nije on tip igraca koji ce sam vuci ekipu nego je kotacic. A to ove sezone sa Khedirom/Leminom/Hernanesom bas i ne funkcionise najbolje, bar ne uvijek.
mrvicu mi je krivo sto je bas njemu ponisten gol, ali pravda je zadovoljena.

Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.
FORZA MILAN !
-
Sheyi
- Postovi: 13900
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 22 okt 2016, 23:26
Khedira je bio užasan, nije postojao, to se moguće odrazilo i na to da Pjanić odigra nešto slabije jer su imali igrača manje. Baš me nasmijao Bože Sušec sa arene u 94. minutu dok je Khedira vukao loptu sa
Još malo, još malo se moraju strpiti igrači Milana pa par sekundi poslije
Dok je Khedira tu ne trebaju brinuti 
-
Amsterdam1312
- Postovi: 1009
- Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Amsterdam1312 » 22 okt 2016, 23:30
Sheyi je napisao/la:Khedira je bio užasan, nije postojao, to se moguće odrazilo i na to da Pjanić odigra nešto slabije jer su imali igrača manje. Baš me nasmijao Bože Sušec sa arene u 94. minutu dok je Khedira vukao loptu sa
Još malo, još malo se moraju strpiti igrači Milana pa par sekundi poslije
Dok je Khedira tu ne trebaju brinuti 
Inače meni najjači komentator s naših prostora zadnju deceniju i više

Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, Beduin, Chony533, darker10, edvaE2, FerdinandF, Fudo, Goalgetter, jasmin10, juka55, signalidunapark, tuzlanskinacin, visarionovich, zemuntrg i 83 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []