Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

mdeebosna
Kontakt:

PostPostao/la mdeebosna » 08 dec 2016, 09:22

Također mislim da je ipak fudbal na prvom mjestu sto se tiče kladionice i sporta.
Ajmo jedna tema. ..u čemu je kvaka pa se odupirete :mrgreen:

Stone Island
Kontakt:

PostPostao/la Stone Island » 08 dec 2016, 09:29

Sad bi vi igraonu napravili od pf. Kome je do takmicenja u fudbalu eno vam sportsport.ba lige, dosta igraca fali. Ovdje je valjda prioritet da se sto kvalitetniji igraci izdvoje i da se otprilike vidi ko dosta pogadja i ko ima srece pa da se nesto isprati. NBA i Euroliga su specificne discipline. Da se pitam, na nekim temama bih dopustio samo pojedincima da pisu. Ja sam licno spreman takve i pocastiti u slucaju kvalitetnih prolaza a vjerujem da bi mi se u tome pridruzili jos neki.

JFH9
Kontakt:

PostPostao/la JFH9 » 08 dec 2016, 09:44

Pa ima ona obicna tema za te prijedloge, jer fudbala ima previse, a na kosarki su fokusirani samo na ove 2 lige.
Čech-Bosingwa-Luiz-Cahill-Cole-Mikel-Lampard-Kalou-Mata-Bertrand-Drogba

krmpotich
Kontakt:

PostPostao/la krmpotich » 08 dec 2016, 11:05

mdeebosna WroteColonCuj bilijar badmington....koji si ti primitivac....

Nema potrebe za vrijedjanjem. Mozes igrati i stolni tenis a ako budes u top 5 dobijes bonus.

mdeebosna
Kontakt:

PostPostao/la mdeebosna » 08 dec 2016, 11:34

Ma uredu je...nisam mislio nikoga vrijeđati...izvini ako tako mislis.
Ali stavljaš nogomet u rubriku poput bilijara i slično. Mislim ono što je Nba u SAD-u to je nogomet kod nas.

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 08 dec 2016, 12:11

Momci, nema potrebe za nekim natezanjima. Prvenstveno je NBA bio cilj, pa sam onda ubacio i EL iz razloga da ne ispastaju eksperti u tom podrucju poput Cive ili Willya, za sada dosta. Fudbalsko takmicenje je tesko organizovati, ali imam u cilju i njega u skorije vrijeme pokrenuti svakako.

Jos nesto, ko nije vidio post na diskusijama o takmicenju, WWIN se slozio s nasim prijedlogom i imati cemo bonuse za najbolje tipsere ovog takmicenja. :thumbup:
FK Sarajevo - osvajač duple krune u sezoni 2018/2019

19 Grand Slam Titles, 35 Masters 1000 Titles, Olympic Gold Medal singles and doubles - Rafael Nadal the GOAT

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 08 dec 2016, 12:30

Napravljen je izdvojeni podforum za ovo takmičenje tipstera za košarku.

neka ovo malo krene, pa ćemo vidjeti da se uradi ista stvar i za fudbal. Za sad, jednostavnije je sa košarkom, biće konkretnije, kvalitetnije, manji broj djece koja će istrolati temu u startu... pa vas molim da podržite ekipu koja to radi da se krene sa nečim, a da se suzdržite od beskorisnih prepirki i ubjeđivanja.

SlevinKelevra
Kontakt:

PostPostao/la SlevinKelevra » 08 dec 2016, 12:32

Pa, sto izbrisaste one teme gdje je raja pisala o najgorim padovima, najboljim dobicima, provalama i sl... Predobra stvar. Vratite je, ako moze. :(

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 08 dec 2016, 12:39

SlevinKelevra WroteColonPa, sto izbrisaste one teme gdje je raja pisala o najgorim padovima, najboljim dobicima, provalama i sl... Predobra stvar. Vratite je, ako moze. :(

Nema potrebe, sve teme koje su izbrisane su bile stare vise od godine dana, potpuno zanemarene i bespotrebne, ako mislis da trebam otvoriti jednu takvu tekmu, ali da ces mi garantovati aktivnost iste, nije problem da se otvori. Pdf je ociscen od svakojakih gluposti i spama, sveden na najbitnijih 10ak tema sto je po meni sasvim dovoljno da funkcionisemo.

19 Grand Slam Titles, 35 Masters 1000 Titles, Olympic Gold Medal singles and doubles - Rafael Nadal the GOAT

SlevinKelevra
Kontakt:

PostPostao/la SlevinKelevra » 08 dec 2016, 13:00

bodi123 WroteColon
SlevinKelevra WroteColonPa, sto izbrisaste one teme gdje je raja pisala o najgorim padovima, najboljim dobicima, provalama i sl... Predobra stvar. Vratite je, ako moze. :(

Nema potrebe, sve teme koje su izbrisane su bile stare vise od godine dana, potpuno zanemarene i bespotrebne, ako mislis da trebam otvoriti jednu takvu tekmu, ali da ces mi garantovati aktivnost iste, nije problem da se otvori. Pdf je ociscen od svakojakih gluposti i spama, sveden na najbitnijih 10ak tema sto je po meni sasvim dovoljno da funkcionisemo.

Pa, trebali ste je barem u arhivu. ;) Ma, takve teme budu aktivne mjesec-dva, i onda niko ne pise, ali imalo se svasta procitati zanimljivog, pa zato.. Nije bitno.

Momciluk
Kontakt:

PostPostao/la Momciluk » 08 dec 2016, 15:14

bodi123 WroteColon

Upravu je Slevin vrati ako mozes tu temu, i da se ne napise nista dobro je da bude tu jer ima se sta procitat, ne bi u arhivu jer bi mogla opet se aktivirat sad kako je manje tema i ekspanzija pdfa.. a bez potrebe si mislim ostavio teme kao ova tamna strana kocke slabo ce tu ko sta pisat i ova "nevjerovatni rezultati" isto slabo
This time next year we'll be millionaires.

SlevinKelevra
Kontakt:

PostPostao/la SlevinKelevra » 08 dec 2016, 15:18

Momciluk WroteColonUpravu je Slevin vrati ako mozes tu temu, i da se ne napise nista dobro je da bude tu jer ima se sta procitat, ne bi u arhivu jer bi mogla opet se aktivirat sad kako je manje tema i ekspanzija pdfa.. a bez potrebe si mislim ostavio teme kao ova tamna strana kocke slabo ce tu ko sta pisat i ova "nevjerovatni rezultati" isto slabo

Taman mislio napisati... Sta cemo pisati u 'Nevjerovatne rezultate'? Svaku kvotu ispod 1.30 koja nije prosla? Ako se vec cisti pdf, brisi i ove dvije...

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 08 dec 2016, 15:31

Ostavili smo ove dvije zato što su svježe i pisalo se ovih dana i na njima.
Neka prođe sedmica dana bez posta na njima-Kanta. :D

Vidjet ćemo šta se može uraditi sa ovom temom koju pominjete. :D
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 08 dec 2016, 15:51

Jos jednom napominjem, svako ko ima ideju za neku temu neka mi fino obrazlozi kakva zeli da bude, i koji su njegovi prijedlozi, neka iznese svoje stavove o toj temi i ja cu licno je napraviti, njen opstanak ce zavisiti od aktivnosti iste.. uklonjene su sve teme koje su stare i neaktivne, to je bio cilj. Zelimo napraviti jedan novi isfiltrirani pdf, koji ce izrasti u najkvalitetniji na forumu, a zastarjele i neaktivne teme samo odmazu, i ove dvije koje vam se ne svidjaju ce biti vrlo brzo uklonjene ukoliko ne budu aktivne.

BenjooJutub
Kontakt:

PostPostao/la BenjooJutub » 08 dec 2016, 16:24

BenjooJutub WroteColon
...tema Duplanje.

Mozda napraviti temu "Sistemski tiket" pa postavljat sistemske tikete sa vecim kvotama i slicno.
Crna lista za kladioničare: Wolfsburg, Salzburg, Atletico Madrid, Manchester United, Celta Vigo.

Effenberg
Kontakt:

PostPostao/la Effenberg » 08 dec 2016, 16:24

I ja dijelim misljenje Slevina, ima simpa temi koje nisu toliko pisane, moglo se je u Arhivu ne mora se sve pobacati! Al hajde, mladi ste naucice te! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 08 dec 2016, 16:42

BenjooJutub WroteColon
BenjooJutub WroteColon
...tema Duplanje.

Mozda napraviti temu "Sistemski tiket" pa postavljat sistemske tikete sa vecim kvotama i slicno.

Duplanje mi se svidja, ako hoces mozes otvoriti tu temu uz par rijeci u uvodu, a za sistemske tikete mislim da je dovoljna ona tema sa prijedlozima i sugestijama, ionako ne treba analiza. :thumbup:

Stone Island
Kontakt:

PostPostao/la Stone Island » 08 dec 2016, 20:34

Tema za duplanje obavezno.

zgmiky
Kontakt:

PostPostao/la zgmiky » 08 dec 2016, 20:36

dobro to izgleda, bravo moderatori :clap:
Zadnja izmjena: zgmiky, dana/u 08 dec 2016, 20:41, ukupno mijenjano 1 put.

exorciiist
Kontakt:

PostPostao/la exorciiist » 08 dec 2016, 22:24

Ako nije problem da temu za duplanje podignete..to je najlaksi nacin za doc do para, mnogi bi citali tu temu

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.