HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA
Re: HŠK Zrinjski
S Jovicem na kormilu jos nas nitko nije pregazio,mada rezultat 4:0 protiv Slovana to sugerira Zrinjski je i u toj utakmici imao 4 zicera,tko ne vjeruje neka poglada na youtube ima snimka ,sad kolika je stvarna kvaliteta tog Odensea ne znam,vjerujem da su u rangu hrvatskog Dinama i da su nam sanse 30% protiv njih,no da razmisljam o nekakvoj katastrofi bas i nisam,Jovic zna postavit taktiku i u tome je najbolji u drzavi ,momak velez mostar je napisao ono sto misli i to je njegovo pravo,daj boze da i dogodine pisu da ce nas netko u evropi razvalit,sad da je osvojiti 1. mjesto u premier ligi iduce sezone bi bili nositelji u 2. pretkolu lige prvaka sto nije mala stvar za nas nogomet!
HSK Zrinjski Mostar
- velez_mostar
- Postovi: 2116
- Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Babilon je napisao/la:S Jovicem na kormilu jos nas nitko nije pregazio,mada rezultat 4:0 protiv Slovana to sugerira Zrinjski je i u toj utakmici imao 4 zicera,tko ne vjeruje neka poglada na youtube ima snimka ,sad kolika je stvarna kvaliteta tog Odensea ne znam,vjerujem da su u rangu hrvatskog Dinama i da su nam sanse 30% protiv njih,no da razmisljam o nekakvoj katastrofi bas i nisam,Jovic zna postavit taktiku i u tome je najbolji u drzavi ,momak velez mostar je napisao ono sto misli i to je njegovo pravo,daj boze da i dogodine pisu da ce nas netko u evropi razvalit,sad da je osvojiti 1. mjesto u premier ligi iduce sezone bi bili nositelji u 2. pretkolu lige prvaka sto nije mala stvar za nas nogomet!
Ne radi se tu o tome sta ja mislim, jer mogu ja biti vise, ili manje objektivan, ali ti predstavljam cinjenicu da je Odense premocna ekipa za Zrinjski, tako da se moramo sloziti oko toga, ako me razumijes..
To sto se u fudbalu desavaju cuda, u to ne bih ulazio, i vjeruj mi da bi iskreno volio da prodjete ovu prepreku, ali ako cemo realno, to je jako tesko ocekivati.
- Principatus
- Postovi: 9477
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Sta reci za sljedecu utakmicu nego:
Mnogo uspjeha i sto je najvaznije odigrajte hrabro. Pored toga je jos mozda jedino bitno da igrate hrabro.
p.s. Samo hrabro.
Mnogo uspjeha i sto je najvaznije odigrajte hrabro. Pored toga je jos mozda jedino bitno da igrate hrabro.
p.s. Samo hrabro.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
Re: HŠK Zrinjski
A gdje si ti "plemiću" prije? Došao si ovdje tek nakon odlične utakmice Zrinjskog u gostima, i rasplamsavaš nacionalistišku retoriku u skoro svakom dosadašnjem postu, al ti nikako pa haman nije jasno da je 90% ljudi na ovom forumu s odobravanjem dočekalo takve igre jednog od naših predstavnika u Evropi, i da im se koliko toliko raduje (kolko se vec mozes radovat uspjesima drugog kluba, pa koji god bio). Al' ti udaraš po svome - "Ne mogu "oni" nas voljeti". Ostavi se malo tastature, izadji napolje, vidi kako ljudi zive, drugi pogotovo, otidji malo i na tu "istočnu stranu", pa makar jednom u životu vidi kako izgledaju i "oni drugi".Rosas7 je napisao/la:
ja znam da bi ti volio da se obrukamo kao i citav istocni mostar,ali necemo borimo se do krajaaaaaa
Sreća pa ovdje postoji dovoljan broj normalnih navijača Zrinjskog sto se tice tih stvari...
Re: HŠK Zrinjski
Mislim da ne treba biti dovoljno pametan da svatiš da smo mi totalni autsajderi protiv ovih Danaca ,ali ovaj lik Velež Mosar ih tako nahvali da sam ja mislio da igramo sa Benficom.Treba pogledat statistike Danskih klubova u Europa ligi i vidit će se da ne treba od njih praviti bauk,ja se ne sijećam ni jednog Danskog kluba u grupnim fazama Europskih takmičenja osim povremeno Bronbya i fc Kopenhagena ali samo povremeno.Zaključak bolji jesu imaju bolju ligu imaju bolji stadion ali nebi bilo prvi put da ispadnu od autsajdera ,jedino gore od podcijenjivanja nekoga je precijenjivanje nečijih kvaliteta,zato ljudi nemoj te se iznenaditi ako se ne dogodi u četvrtak ono što svi očekuju
Re: HŠK Zrinjski
Sarajevo je izbacilo 20 puta skupljeg Genka, ne vidim zašto bi Zrinjski unaprijed kačio bijelu zastavu. Srce na teren, pa šta bude.
glupost za hrabre je sebičan lijek
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Re: HŠK Zrinjski
po čemu je to Odense premočan za Zrinjski? pa Slavija je oderala Alborg, a današnji Zrinjski sigurno je jači od tadašnje Slavije, kao i Alborg od Odense-a,favoriti jesu ali da su premočni nisu, usto Zrinjski ima Jovića koji je najbolji taktičar od naših trenera, a Šunjić će u džep staviti Utaku, ostali i nisu neke zvijezde, Helveg ima skoro 40 godina, a Djemba Djema je davno ispušio, zato trebate biti pozitivni i optimistični, ovde se previše raspravlja o ne fudbalskim/nogometnim stvarima i to admin treba sve brisati, ti Veležovac se više trebš baviti pitanjima svog kluba i zašto se stalno uništava blistava prošlost i brend Veleža, umjesto da to bude jedan jak klub, postaje sve više ruglo i nebi me iznenadilo da opet ispadnete
Re: HŠK Zrinjski
Nisu baš povremeni: 2005./2006.-Brøndby (UEFA kup); 2006./2007.-Copenhagen (Liga prvaka),Odense (UEFA kup); 2007./2008.-Copenhagen i Aalborg BK (UEFA kup); 2008./2009.-Aalborg BK (Liga prvaka), Copenhagen (UEFA kup); 2009./2010.-Copenhagen (UEFA kup).rebel je napisao/la:Mislim da ne treba biti dovoljno pametan da svatiš da smo mi totalni autsajderi protiv ovih Danaca ,ali ovaj lik Velež Mosar ih tako nahvali da sam ja mislio da igramo sa Benficom.Treba pogledat statistike Danskih klubova u Europa ligi i vidit će se da ne treba od njih praviti bauk,ja se ne sijećam ni jednog Danskog kluba u grupnim fazama Europskih takmičenja osim povremeno Bronbya i fc Kopenhagena ali samo povremeno.Zaključak bolji jesu imaju bolju ligu imaju bolji stadion ali nebi bilo prvi put da ispadnu od autsajdera ,jedino gore od podcijenjivanja nekoga je precijenjivanje nečijih kvaliteta,zato ljudi nemoj te se iznenaditi ako se ne dogodi u četvrtak ono što svi očekuju
Dakle zadnjih pet godina su uvijek imali barem jednog predstavnika i to 4 različite ekipe, a među njima i Odense. Ali ne treba se plašiti znamo kako je lani ''strašni'' Aalborg prošao u dvoboju sa Slavijom.
-
Samo F.K.S !!
- Postovi: 3982
- Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Ocekujem prolaz zrinjskog
Re: HŠK Zrinjski
Trijumf Zrinjskog u San Marinu ne samo da je rekordan kada su europske utakmice u pitanju, nego je jedan od najvećih i u klupskoj povijesti mostarskog kluba. U okviru zajedničke Premier lige (od sezone 2002./2003.) najuvjerljivija pobjeda Zrinjskog i dalje je ona gostujuća protiv Slobode (6:0) iz sezone 2006./2007., dok je u Kup natjecanju rekordna pobjeda ostvarena protiv kakanjskog Rudara (8:0) u sezoni 2002./2003, piše Dnevni list.
Europska liga igra se od prošle sezone, a trijumf Zrinjskog novi je rekord ovog natjecanja, a do četvrtaka je rekordna pobjeda bila ona škotskog Motherwella protiv albanskog Flamurtarija (8:1) iz prošle sezone. Računajući i nekadašnji Kup UEFA, rekordna pobjeda i dalje je u vlasništvu Ajaxa koji je u sezoni 1984./1985. luksemburški Differdange pobijedio rezultatom 14:0.
U prva dva pretkola nastupilo je ukupno 106 klubova, a trenutačno vodeći po broju postignutih pogodaka je Zrinjski. Mostarci su u četiri utakmice protiv Tobola i Tre Pennea postigli ukupno 17 pogodaka. Na toj listi drugi je makedonski Rabotnički s 12 postignutih pogodaka.
S četiri asistencije Pavle Sušić vodeći je asistent dosadašnjeg dijela Europske lige prema službenoj statistici UEFA-e. Jednak broj asistencija upisao je i Mladen Žižović, samo tri u San Marinu, ali prema službenoj statistici Žižović je trenutačno na dvije asistencije.
Zvuči pomalo nevjerojatno da je treća europska utakmica u nizu prošla bez žutih kartona. To u prijevodu znači da suspenzija i dalje prijeti samo trojici igrača koji su kartone dobili još u Kazahstanu – Mirzi Rizvanoviću, Vernesu Selimoviću i Pavlu Sušiću.
Europska liga igra se od prošle sezone, a trijumf Zrinjskog novi je rekord ovog natjecanja, a do četvrtaka je rekordna pobjeda bila ona škotskog Motherwella protiv albanskog Flamurtarija (8:1) iz prošle sezone. Računajući i nekadašnji Kup UEFA, rekordna pobjeda i dalje je u vlasništvu Ajaxa koji je u sezoni 1984./1985. luksemburški Differdange pobijedio rezultatom 14:0.
U prva dva pretkola nastupilo je ukupno 106 klubova, a trenutačno vodeći po broju postignutih pogodaka je Zrinjski. Mostarci su u četiri utakmice protiv Tobola i Tre Pennea postigli ukupno 17 pogodaka. Na toj listi drugi je makedonski Rabotnički s 12 postignutih pogodaka.
S četiri asistencije Pavle Sušić vodeći je asistent dosadašnjeg dijela Europske lige prema službenoj statistici UEFA-e. Jednak broj asistencija upisao je i Mladen Žižović, samo tri u San Marinu, ali prema službenoj statistici Žižović je trenutačno na dvije asistencije.
Zvuči pomalo nevjerojatno da je treća europska utakmica u nizu prošla bez žutih kartona. To u prijevodu znači da suspenzija i dalje prijeti samo trojici igrača koji su kartone dobili još u Kazahstanu – Mirzi Rizvanoviću, Vernesu Selimoviću i Pavlu Sušiću.
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Re: HŠK Zrinjski
Očekujem proraz Zrinjskog...
Re: HŠK Zrinjski
Jeb... ti zivot u ovoj drzavi sa ovoga portala vise ljudi zna tko je larisa riquelme nego igrace u bh klubovima!!!
U urednistvu sve neke "drkice" sto se pale na ovu kuravu!
U urednistvu sve neke "drkice" sto se pale na ovu kuravu!
HSK Zrinjski Mostar
- The_Target
- Postovi: 721
- Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
- Lokacija: Mostar
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Hajmo malo o temi HŠK Zrinjski
Svaka čast na gestu igrača Zrinjskog koji su došli na dženazu dječaku Mirzi.
Svaka čast na gestu igrača Zrinjskog koji su došli na dženazu dječaku Mirzi.
Rođeni brato
- HŠKZ-svetinja
- Postovi: 230
- Pridružen/a: 12 jan 2010, 16:06
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
na tome uopce ne treba niti cestitati niti se zahvaljivati...to je normalna gesta,normalnog covjeka...The_Target je napisao/la:Hajmo malo o temi HŠK Zrinjski![]()
Svaka čast na gestu igrača Zrinjskog koji su došli na dženazu dječaku Mirzi.
bili su i igraci,i trener,ljudi iz udruge prijatelja i uprave kluba...dolazak i odavanje pocasti,malom djecaku koji nije imao srecu da prozivi svoj zivot, je najmanje sto se moglo uraditi...
a prijatelju Mrkvi i njegovoj obitelji jos jednom duboki izrazi sucuti povodom tragedije koja ih je zadesila...
nikoga nisam volio tako,dušom i tijelom beskrajno lako..kao tebe ZRINJSKI kao tebe !!!
Re: HŠK Zrinjski
Svaki normalan covijek koji nema barijera u glavi je bio u Sutini jucer jer su igraci Veleza i Zrinjskog a i treneri veliki prijatelji.Ima i navijaca koji su prijatelji ali ima i ludjaka ali o njima ne zelim da pricam.
I clanovi Veleza su isli kad je momak iz Sirokog umro i to je nesto sasvim normalno i kulturno.
Ja se kao navijac Veleza zahvaljujem svim clanovima Zrinjskog i navijacima ako ih je bilo u Sutini na tome sto su dosli
I clanovi Veleza su isli kad je momak iz Sirokog umro i to je nesto sasvim normalno i kulturno.
Ja se kao navijac Veleza zahvaljujem svim clanovima Zrinjskog i navijacima ako ih je bilo u Sutini na tome sto su dosli
-
Samo F.K.S !!
- Postovi: 3982
- Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Pa nisu bas bili skroz antitalentiBabilon je napisao/la:
Gdje ova dvojica "antitalenata" zavrsise?
-
Sta hoces.ba ?
- Postovi: 81
- Pridružen/a: 21 jul 2010, 09:25
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Odense je tim koji je poznat po fizickoj igri. Odbrana im je beton a sto se tice fizicke spremnosti, oni su vise hiljada svjetlosnih godina ispred svakog BiH kluba. Igraci su im robustni, imaju kondicije ko svabe.
Uspjeli su zadrzati sve igrace od prosle sezone uz to su doveli iskusnog Andreasa Johansona iz Alborga koji je vec duze vrijeme jedan od profila u danskoj ligi. Ove sezone se ocekiva da ce Odense biti ponovo u top 2 danske lige.
Zajebani su iz prekida, pogotovo iz kornera, imaju dobre skakace.
Vezni red im je najvazniji faktor u igri , oni drobe protivnicku odbranu.
Ne gine petarda ako im se dopusti da dominiraju sredinu terena.
Sto se tice djemba djemba, on najvjerovatnije nece igrati..nece igrati veceras protiv Randersa zbog "osobnih" problema. Prica se kako zeli da napusti Odense.
Glupost je porediti Zrinjski i Odense sa Modricom i Alborgom, to danas nije nikakvo mjerilo.
Uspjeli su zadrzati sve igrace od prosle sezone uz to su doveli iskusnog Andreasa Johansona iz Alborga koji je vec duze vrijeme jedan od profila u danskoj ligi. Ove sezone se ocekiva da ce Odense biti ponovo u top 2 danske lige.
Zajebani su iz prekida, pogotovo iz kornera, imaju dobre skakace.
Vezni red im je najvazniji faktor u igri , oni drobe protivnicku odbranu.
Ne gine petarda ako im se dopusti da dominiraju sredinu terena.
Sto se tice djemba djemba, on najvjerovatnije nece igrati..nece igrati veceras protiv Randersa zbog "osobnih" problema. Prica se kako zeli da napusti Odense.
Glupost je porediti Zrinjski i Odense sa Modricom i Alborgom, to danas nije nikakvo mjerilo.
Sirotinji i pas qrac pokazuje...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.









