NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 dec 2016, 14:24

Kako god, lijepo je makar na ovoj stranici vidit normalnu diskusiju bez konstantnih provokacija..

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 25 dec 2016, 14:46

Primorac je napisao/la:po meni prioritet je zadrzati ove standardne igrace koji su najavili odlazak nego nekog dovoditi dok se to ne rijesi
Koji si sad ti, odnosno odakle si uprava, trener ili omladinski pogon, koja je uprava tebe ostetila

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 25 dec 2016, 14:48

Tkanton je napisao/la:
Primorac je napisao/la:po meni prioritet je zadrzati ove standardne igrace koji su najavili odlazak nego nekog dovoditi dok se to ne rijesi
Koji si sad ti, odnosno odakle si uprava, trener ili omladinski pogon, koja je uprava tebe ostetila
Ne počinji bgti.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 25 dec 2016, 15:06

Kapetan je napisao/la:
Tkanton je napisao/la:
Primorac je napisao/la:po meni prioritet je zadrzati ove standardne igrace koji su najavili odlazak nego nekog dovoditi dok se to ne rijesi
Koji si sad ti, odnosno odakle si uprava, trener ili omladinski pogon, koja je uprava tebe ostetila
Ne počinji bgti.
Hahahahah moro sam malo.....

Mada mi sve mirise na nekog menadzera

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 25 dec 2016, 15:58

Tkanton je napisao/la:
Primorac je napisao/la:po meni prioritet je zadrzati ove standardne igrace koji su najavili odlazak nego nekog dovoditi dok se to ne rijesi
Koji si sad ti, odnosno odakle si uprava, trener ili omladinski pogon, koja je uprava tebe ostetila
Nešto je puno Hadzica branio :D:D:D

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 25 dec 2016, 16:26

Primorac=Sony 91 to je onaj mali iz Mionice :kafa:
Po meni Zukic nije neka klasa, usao je u drugom poluvremenu protiv Zvijezde. Previsok je i trom, Rama ima daleko bolju tehniku i zavrsnicu. Drago mi je zbog dragona i combeta samo da nema vise prozivanja. Juce sam malo pricao sa Kikicem, kazr da bi se sve trebalo znati do pocetka priprema, pa da sacekamo i vidimo i to .
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Nah1d
Postovi: 505
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 25 dec 2016, 16:32

Jao ovog čombeta , sidran začudo ulijeće svaki post da ga brani. Ajmo bivši članovi NKZ nastavite , u skorije vrijeme bi i piska mogao sa čombetom i sidranom u talu da pljuje neku novu upravu mada sam misljenja da piska to ne bi uradio jer vjerujem da on voli NKZ za razliku od vas. Mentalitet nam je malograđanski , al znajte vi mioničani (mionica3) da nismo zaboravili godine kad ste dolazili da rusite zvijezdu sa kapitenom dorom. Sad vam je cilj isti samo u izmjenjenom sastavu. Nadletili smo vas onda i ovaj ćemo put... :) Srdaćan pozdrav sa pozarika za bivsu sadasnju i novu upravu. Valjda vam ove sezone skupe roditelji djece sto igraju makar 300 gledalaca .
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 25 dec 2016, 22:12

Nah1d je napisao/la:Jao ovog čombeta , sidran začudo ulijeće svaki post da ga brani. Ajmo bivši članovi NKZ nastavite , u skorije vrijeme bi i piska mogao sa čombetom i sidranom u talu da pljuje neku novu upravu mada sam misljenja da piska to ne bi uradio jer vjerujem da on voli NKZ za razliku od vas. Mentalitet nam je malograđanski , al znajte vi mioničani (mionica3) da nismo zaboravili godine kad ste dolazili da rusite zvijezdu sa kapitenom dorom. Sad vam je cilj isti samo u izmjenjenom sastavu. Nadletili smo vas onda i ovaj ćemo put... :) Srdaćan pozdrav sa pozarika za bivsu sadasnju i novu upravu. Valjda vam ove sezone skupe roditelji djece sto igraju makar 300 gledalaca .
Ooo, jao ti!!!
Kakvo rušenje Zvijezde spominješ, praviš razliku, pa nije ovo rivalstvo između man.uniteda i man.citija..
Bili smo jednom protivnici u istoj ligi, ali poslije toga smo se ujedinili i napravili bum u federalnoj a poslije toga bili senzacija po u ulasku u PL.
Mionice 3 (bosna) koju bi  prije nazvao zvijezda 2, jer su vecina igrači prošli kroz Zvijezdin omladinski pogon i  lijepo je posložena ekipa. Ne znam jel ko iz Zvijezde gledao ekipu  bosne  al mislim da  imaju igrača i za viši rang, prvi su na tabeli.
Ranieri vam je tata..

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 25 dec 2016, 22:29

Nah1d je napisao/la:Jao ovog čombeta , sidran začudo ulijeće svaki post da ga brani. Ajmo bivši članovi NKZ nastavite , u skorije vrijeme bi i piska mogao sa čombetom i sidranom u talu da pljuje neku novu upravu mada sam misljenja da piska to ne bi uradio jer vjerujem da on voli NKZ za razliku od vas. Mentalitet nam je malograđanski , al znajte vi mioničani (mionica3) da nismo zaboravili godine kad ste dolazili da rusite zvijezdu sa kapitenom dorom. Sad vam je cilj isti samo u izmjenjenom sastavu. Nadletili smo vas onda i ovaj ćemo put... :) Srdaćan pozdrav sa pozarika za bivsu sadasnju i novu upravu. Valjda vam ove sezone skupe roditelji djece sto igraju makar 300 gledalaca .
Ja sam o tom nasem sindromu piso prije par godina,cim dobije nogu neki trener ili sekretar odma po casiji pljuvanje po Zvijezdi,a dole placen bio.Bice tu i smijesni scena jer oni sto su medju prvima dobili nogu mogli bi se opet vratit u Zvijezdu i tako to sve u krug.

Avatar
Nah1d
Postovi: 505
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 26 dec 2016, 11:26

zmajevac je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Jao ovog čombeta , sidran začudo ulijeće svaki post da ga brani. Ajmo bivši članovi NKZ nastavite , u skorije vrijeme bi i piska mogao sa čombetom i sidranom u talu da pljuje neku novu upravu mada sam misljenja da piska to ne bi uradio jer vjerujem da on voli NKZ za razliku od vas. Mentalitet nam je malograđanski , al znajte vi mioničani (mionica3) da nismo zaboravili godine kad ste dolazili da rusite zvijezdu sa kapitenom dorom. Sad vam je cilj isti samo u izmjenjenom sastavu. Nadletili smo vas onda i ovaj ćemo put... :) Srdaćan pozdrav sa pozarika za bivsu sadasnju i novu upravu. Valjda vam ove sezone skupe roditelji djece sto igraju makar 300 gledalaca .
Ja sam o tom nasem sindromu piso prije par godina,cim dobije nogu neki trener ili sekretar odma po casiji pljuvanje po Zvijezdi,a dole placen bio.Bice tu i smijesni scena jer oni sto su medju prvima dobili nogu mogli bi se opet vratit u Zvijezdu i tako to sve u krug.
Ma skužio sam zato mene stadion do boljih vremena i neće vidjet. Toliko previranja i ljubomore oko i u Zvijezdi da mi je smiješno. Sanjao sam i mislio kao mali da moj grad zaslužuje jedan klub kojeg ćemo svi voljeti i bodriti. Ispostavi se da NKZ u Gradačcu ima više neprijatelja nego bilo gdje , da je pojedina sela mrze više nego bilo ko. Moje oči su vidjele da je dosta ljudi iz Srebrenika dolazilo sa nama pratit Zvijezdu (čak grupica i navijala u lukavcu) , da smo u posavini bili IN , al onda se desilo to politicko previranje , izbori . Nikad mi neće bit jasno kako ljudi koji su radili u klubu i igrali za njega i uz to masno bili plaćeni , pa i učestvovali u nekim krađama (nije minus piska napravio sigurno) mogu pljuvati po klubu. 90% bivsih "legendi" je ispalo i postupilo smećarski prema klubu , samo kapu da skinemo Ešefu Jašareviću koji je dokazao kako treba jedna legenda da postupi. Nadam se sa je se klub barem na neki način njemu odužio i dok je živ treba da se poštuje jer je prije svega ostao čovjek i nije zaboravio prije svega KLUB . Nema ljubavi , sve je u i oko Zvijezde interes. Tako je bilo , tako će očito i biti . Sad klub vole samo oni sto imaju interes osim skupine od 20 ak momaka koji su tu bili uvijek , promjenom uprave ćemo opet dobit novih neprijatelja tj sadasnju upravu i tako u krug. Zvijezda je samo interesna skupina ne klub , klub je samo za RD , Ešu i pojedince , nažalost...
Zadnja izmjena: Nah1d, dana/u 26 dec 2016, 11:39, ukupno mijenjano 2 puta.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
Nah1d
Postovi: 505
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 26 dec 2016, 11:37

sidran je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Jao ovog čombeta , sidran začudo ulijeće svaki post da ga brani. Ajmo bivši članovi NKZ nastavite , u skorije vrijeme bi i piska mogao sa čombetom i sidranom u talu da pljuje neku novu upravu mada sam misljenja da piska to ne bi uradio jer vjerujem da on voli NKZ za razliku od vas. Mentalitet nam je malograđanski , al znajte vi mioničani (mionica3) da nismo zaboravili godine kad ste dolazili da rusite zvijezdu sa kapitenom dorom. Sad vam je cilj isti samo u izmjenjenom sastavu. Nadletili smo vas onda i ovaj ćemo put... :) Srdaćan pozdrav sa pozarika za bivsu sadasnju i novu upravu. Valjda vam ove sezone skupe roditelji djece sto igraju makar 300 gledalaca .
Ooo, jao ti!!!
Kakvo rušenje Zvijezde spominješ, praviš razliku, pa nije ovo rivalstvo između man.uniteda i man.citija..
Bili smo jednom protivnici u istoj ligi, ali poslije toga smo se ujedinili i napravili bum u federalnoj a poslije toga bili senzacija po u ulasku u PL.
Mionice 3 (bosna) koju bi  prije nazvao zvijezda 2, jer su vecina igrači prošli kroz Zvijezdin omladinski pogon i  lijepo je posložena ekipa. Ne znam jel ko iz Zvijezde gledao ekipu  bosne  al mislim da  imaju igrača i za viši rang, prvi su na tabeli.
Naravno da nije rivalstvo . Rivalstvo tu ne postoji samo kompleksi , nazalost . Ja ne pravim barijere naročito ne geografske . Mrzim to , vi ste ti koji ste uzdignuti pa i plaćeni od jednog čovjeka. Razumijem ja to sve , al ne volite NKZ. Da je volite zeljeli bi joj sreću i ti i combe , a ne samo pljuvakali. Al ajd da ne bude da koga mrzim , ne dao Allah pogotov ne Doru kojeg smatram dobrim trenerom za rad sa djecom , jer ima pristup dobar i djeca sa njim prvo zavole fudbal... Al ne zelim ni da mislim da si Doro , ne zelim jer vjerujem da taj covjek nije takav.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 dec 2016, 11:55

Momcino, okani se Combeta. ne diram te, ne diraj me. Ti imaš svoje stavove koje ja poštujem, ja imam svoje i tu se priča završava.

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 26 dec 2016, 14:39

Nah1d je napisao/la:
sidran je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Jao ovog čombeta , sidran začudo ulijeće svaki post da ga brani. Ajmo bivši članovi NKZ nastavite , u skorije vrijeme bi i piska mogao sa čombetom i sidranom u talu da pljuje neku novu upravu mada sam misljenja da piska to ne bi uradio jer vjerujem da on voli NKZ za razliku od vas. Mentalitet nam je malograđanski , al znajte vi mioničani (mionica3) da nismo zaboravili godine kad ste dolazili da rusite zvijezdu sa kapitenom dorom. Sad vam je cilj isti samo u izmjenjenom sastavu. Nadletili smo vas onda i ovaj ćemo put... :) Srdaćan pozdrav sa pozarika za bivsu sadasnju i novu upravu. Valjda vam ove sezone skupe roditelji djece sto igraju makar 300 gledalaca .
Ooo, jao ti!!!
Kakvo rušenje Zvijezde spominješ, praviš razliku, pa nije ovo rivalstvo između man.uniteda i man.citija..
Bili smo jednom protivnici u istoj ligi, ali poslije toga smo se ujedinili i napravili bum u federalnoj a poslije toga bili senzacija po u ulasku u PL.
Mionice 3 (bosna) koju bi  prije nazvao zvijezda 2, jer su vecina igrači prošli kroz Zvijezdin omladinski pogon i  lijepo je posložena ekipa. Ne znam jel ko iz Zvijezde gledao ekipu  bosne  al mislim da  imaju igrača i za viši rang, prvi su na tabeli.
Naravno da nije rivalstvo . Rivalstvo tu ne postoji samo kompleksi , nazalost . Ja ne pravim barijere naročito ne geografske . Mrzim to , vi ste ti koji ste uzdignuti pa i plaćeni od jednog čovjeka. Razumijem ja to sve , al ne volite NKZ. Da je volite zeljeli bi joj sreću i ti i combe , a ne samo pljuvakali. Al ajd da ne bude da koga mrzim , ne dao Allah pogotov ne Doru kojeg smatram dobrim trenerom za rad sa djecom , jer ima pristup dobar i djeca sa njim prvo zavole fudbal... Al ne zelim ni da mislim da si Doro , ne zelim jer vjerujem da taj covjek nije takav.
Niko ovdje ne pljuje po našem klubu Zvijezdi, ovdje samo iznsimo svoje stavove (SIGURNO SI I TI ZADOVOLJAN SADAŠNJOM UPRAVOM I PISKINIM OBEĆANJIMA)
Svi je volimo i svi joj želimo najbolje. Nemaš ti meni šta o tome pričat.
Ranieri vam je tata..

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 26 dec 2016, 15:40

Pisko ovdje ne iznosi nista sto nije zavrsio ili nece biti zavrseno. Da je nama vise ljudi da hoce da se daju za ovaj klub mnogo bolja bi bila situacija mada iz dana u dan se sve vise ljudi aktivno i pasivno ukljucuju najnovija vijest je da je belamionix podigo transu prema Zvijezdi sto je veliki napredak.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 dec 2016, 17:58

reddragon001 je napisao/la:Pisko ovdje ne iznosi nista sto nije zavrsio ili nece biti zavrseno. Da je nama vise ljudi da hoce da se daju za ovaj klub mnogo bolja bi bila situacija mada iz dana u dan se sve vise ljudi aktivno i pasivno ukljucuju najnovija vijest je da je belamionix podigo transu prema Zvijezdi sto je veliki napredak.
Evo aletic otiso iz orasja,bilo bi ga dobro upecat,
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 26 dec 2016, 18:57

Aletic ako ne zavrsi sa matom u jajcu onda ce nama barem je tako rekao Hamzi.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 dec 2016, 20:51

reddragon001 je napisao/la:Aletic ako ne zavrsi sa matom u jajcu onda ce nama barem je tako rekao Hamzi.
:njanjanja: :bow:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 dec 2016, 21:25

reddragon001 je napisao/la:Aletic ako ne zavrsi sa matom u jajcu onda ce nama barem je tako rekao Hamzi.
Dobar igrac. Samo dogovaramo li mi ista dalje od Orasja. Sta bi sa Abidom prodel u Zapresicu?

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 27 dec 2016, 07:53

Samo neka paze kako ce vratit naše super zvijezde koje su nas napustile kada su mislili da Zvijezda tone

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 27 dec 2016, 09:46

ANaravno dosta imena je u igri ali nije korektno da objavim ta imena pa da sutra ako.ne zavrsmo da combe i ekipa da me na kolac nabiju, samo polako ono skim smo peicali sam ovjavio pucamo na jednog napadaca iz regije kojeg cemo pokusati barem na pozajmicu dovest iz Radnika.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.