FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
Hajde Ihtijarevicu dovedi Obradovicaaa

Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Prvo Pirić pa ostali, tako bi trebalo biti, bas me zanima ko ce doci ali nista se jos ne desava, nema mahale toliko.MirzaMuki je napisao/la:Hajde Ihtijarevicu dovedi Obradovicaaa![]()
![]()
![]()
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
bordobijeli
- Postovi: 18337
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ima li kakvi insajderski da li ce biti love za transfere ili opet dovodimo slobodne i sto se oporavljaju od povreda .
Re: FK Sarajevo
Hebo majku Pirića su ovdje na forumu doveli ima mjesec i po. I kao svi hladno tvrde gotovo je to imamo informacije znaće se za par dana.MortemHz je napisao/la:Prvo Pirić pa ostali, tako bi trebalo biti, bas me zanima ko ce doci ali nista se jos ne desava, nema mahale toliko.MirzaMuki je napisao/la:Hajde Ihtijarevicu dovedi Obradovicaaa![]()
![]()
![]()
Samo se tih par dana oduži baš.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
Re: FK Sarajevo
Love u tom pogledu sigurno nece biti (da kupimo igraca), to ti ja evo dajem 10000% insajdersku info.bordobijeli je napisao/la:Ima li kakvi insajderski da li ce biti love za transfere ili opet dovodimo slobodne i sto se oporavljaju od povreda .
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q
Re: FK Sarajevo
Ode Marinovic, ode uigranost Zrinjskog i glavni tocak Zrinjskog. LET'S GO SARAJ'VO!
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
zlo87 je napisao/la:Ode Marinovic, ode uigranost Zrinjskog i glavni tocak Zrinjskog. LET'S GO SARAJ'VO!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- hzzavidovici
- Postovi: 173
- Pridružen/a: 15 nov 2016, 01:54
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koja razlika sada i prethodna 4 prelazna roka, prije navedena 4 prelazna roka svaki dan je bilo ispisano bar po 5 stranicao potencijalnim pojacanjima a sada sve mrtvo, konacno i mi docekali profesionalnost u dijelu kluba koji je zaduzen za transfer politiku. Da li je i jedan portal objavio, osim SC za Čomora, da neki igrac dolazi kod nas?
Neka naša
pjesma cijelu
obiđe planetu
Koševo je mojoj duši
najdraže na svijetu
Ja te volim Sarajevo
bordo su ti boje
volim svoga šampiona
kao oči svoje...
pjesma cijelu
obiđe planetu
Koševo je mojoj duši
najdraže na svijetu
Ja te volim Sarajevo
bordo su ti boje
volim svoga šampiona
kao oči svoje...
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A i to sto su objavili je bila neistina, igracu se tako dize cijena. Mislim da nije nijedan portal objavio.hzzavidovici je napisao/la:Koja razlika sada i prethodna 4 prelazna roka, prije navedena 4 prelazna roka svaki dan je bilo ispisano bar po 5 stranicao potencijalnim pojacanjima a sada sve mrtvo, konacno i mi docekali profesionalnost u dijelu kluba koji je zaduzen za transfer politiku. Da li je i jedan portal objavio, osim SC za Čomora, da neki igrac dolazi kod nas?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Prvotimci FK Sarajevo vrijedno treniraju u zimskoj pauzi. Na fotografijama su Hamza Čataković, Saša Novaković, Perica Ivetić, Marko Mihojević, Dušan Hodžić, Almir Bekić i Said Husejinović.


Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
100 % ta cetvorka bi harala .Ipak ko sto i ovim fali srednji vezni koji moze napravit visak , daj pas u prostor , tako bi i oni imali problema.(SARIC BI KOMOTNO MOGAO IGRAT STO RUSTEM IGRA I TEHNICKI JE BOLJI) Nas je spasio sto je Cala skonto , da nema sanse da Saric I Rustemovic i Nargila boy mogu preovladavat na sredini i na vrjeme je stavio Dulju ispod napadaca. Sta vam govori o nasoj sredini kad Krilo igra bolje od njih njihovu poziciju , pa cak i Ivetic nije gori. Po meni to je prvo sto trbamo rjesit i ja Dulju ne bi vratio na rilo . Momku sto vise prostora to je bolji , a ne zabit ga na stranu.Isto tako ne razumjem zasto Sarajevo ne koristi sistem Dinama . Ozbiljan rad sa mladjim kategorijama i kad dodju u godine da igraju , Sarajevo mora imat Feder Club. Lokomotiva , pa o Usjek i neki drugoligasi u Hnl u idu na kaljenje i ko se pokaze , nazad u Dinamo. Eno Bosna I travnik se bore za ulatak , mjesto da poguramo jedan tim sa kvalitetnim juniorima i da udje , gdje bi kasnije imali korist od kaljenja igraca. Extra sistemKenChoo je napisao/la:Slažem se u potpunosti. Komazec i Velkoski ne mogu u istu rečenicu, da je kakve nade za Nikolu, to bi nam bilo najbolje pojačanje. Gdje god da je otišao, pišao je po raznoraznim odbranama. Kakvo bi to pojačanje bilo, on i Ahmet u napadu, pa još tu dodaj Crnkića i Dulju, san snova, pišanje, šetanje odbranama itd. Više bih volio da se Komazec spominje u našem slučaju, nego Velkoski, kojem hvala na svemu, ali što dalje.Evander je napisao/la:Komazec je uz Benko ubijedljivo najbolji napadac kojeg smo imali unazad 10 godina, mozda cak i bolji i od Bekne. Dva levela boji od Velkoskog kojeg ovdje prizivaju svaki dan.
Da je ostao Komazec one zime, misljenja sam da bi i tad uzeli titulu.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!
- Burberry46
- Postovi: 5065
- Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Odlicno, sad pametno odraditi prelazni rok i abd titula u maju da se slavizlo87 je napisao/la:Ode Marinovic, ode uigranost Zrinjskog i glavni tocak Zrinjskog. LET'S GO SARAJ'VO!
1946
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Re: FK Sarajevo
.
Zadnja izmjena: sonpenn, dana/u 06 jan 2017, 21:21, ukupno mijenjano 3 puta.
Sarajevo ljubavi moja.
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
DuplaBurberry46 je napisao/la:Odlicno, sad pametno odraditi prelazni rok i abd titula u maju da se slavizlo87 je napisao/la:Ode Marinovic, ode uigranost Zrinjskog i glavni tocak Zrinjskog. LET'S GO SARAJ'VO!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
korak po korakMortemHz je napisao/la:DuplaBurberry46 je napisao/la:Odlicno, sad pametno odraditi prelazni rok i abd titula u maju da se slavizlo87 je napisao/la:Ode Marinovic, ode uigranost Zrinjskog i glavni tocak Zrinjskog. LET'S GO SARAJ'VO!
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..
Re: FK Sarajevo
a da stvar bude gora momak uopšte nije pojačanje....mogućnost zarade na njemu postoji ali ne bih kvario uigranost odbrane i Pavlovića i riskirao propuh nazad te eventualno prosipanje poena nauštrb neke zarade od 200-300K...Lik je napisao/la:Hebo majku Pirića su ovdje na forumu doveli ima mjesec i po. I kao svi hladno tvrde gotovo je to imamo informacije znaće se za par dana.MortemHz je napisao/la:Prvo Pirić pa ostali, tako bi trebalo biti, bas me zanima ko ce doci ali nista se jos ne desava, nema mahale toliko.MirzaMuki je napisao/la:Hajde Ihtijarevicu dovedi Obradovicaaa![]()
![]()
![]()
Samo se tih par dana oduži baš.
Golman je poprilično ovisan od samopouzdanja i uigranosti...tako da bilo kakvo eksperimentisanje je traženje problema gdje ih nema....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
zlo87 je napisao/la:korak po korakBurberry46 je napisao/la:Odlicno, sad pametno odraditi prelazni rok i abd titula u maju da se slavizlo87 je napisao/la:Ode Marinovic, ode uigranost Zrinjskog i glavni tocak Zrinjskog. LET'S GO SARAJ'VO!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
Lijepo je ovo sto nema mahalanja,nema najave nekih Aleksadrova,Cvijanovica,Sharbinija itd itd
Radi se u miru i tisini,lijepo je vidjet da su momci dobili zasebne zadatke i da rade na sebi i spremaju se fizicki..
nadam se da cemo do Antalije i zavrsne faze priprema znati na koga racunamo,odnosno ko dolazi,a ko ide
Smatram da nas je onaj Makedonac pojacao sto se tice organizacije kluba,po onome sto ste pisali i sto sam nacuo dobili smo pravu malu radilicu sa
svabskim DNK u krvi....Sto se mene tice Saidu zadnja sansa!!!
Sanjam fanfare slavlje najvece.....JE.bo Dinu Melina i docek nove,kakava ce da ABD BITI TITOVA
Radi se u miru i tisini,lijepo je vidjet da su momci dobili zasebne zadatke i da rade na sebi i spremaju se fizicki..
nadam se da cemo do Antalije i zavrsne faze priprema znati na koga racunamo,odnosno ko dolazi,a ko ide
Smatram da nas je onaj Makedonac pojacao sto se tice organizacije kluba,po onome sto ste pisali i sto sam nacuo dobili smo pravu malu radilicu sa
svabskim DNK u krvi....Sto se mene tice Saidu zadnja sansa!!!
Sanjam fanfare slavlje najvece.....JE.bo Dinu Melina i docek nove,kakava ce da ABD BITI TITOVA
Bit ćeš opet prvak čest 1946
Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!
Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo
Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!
Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo
Re: FK Sarajevo
porazno je to po koji put nam se okolnosti same poklapaju i idu na ruku, valjda će biti ovaj put pameti da se to iskoristi rutinski i bez milosti...MortemHz je napisao/la:DuplaBurberry46 je napisao/la:Odlicno, sad pametno odraditi prelazni rok i abd titula u maju da se slavizlo87 je napisao/la:Ode Marinovic, ode uigranost Zrinjskog i glavni tocak Zrinjskog. LET'S GO SARAJ'VO!
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 8 gostiju.



