
Bravo!
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Ti si pljuvac jbg tiPitarBordo je napisao/la:
Bravo!
PitarBordo je napisao/la:
Bravo!
Kriza identiteta.Sarajlijica1946 je napisao/la:Ti si pljuvac jbg ti
+1ThrillerHz je napisao/la:Treba otvoriti treninge za navijace, makar sad dok je pauza, da se organizujemo i napunimo onu bordo tribinu, mislim da bi im dali krila ogromna za nastavak.
pitic je napisao/la:Živo me zanima kako će Said ulaziti u duel za 60 dana.
s kolačem za protivnikapitic je napisao/la:Živo me zanima kako će Said ulaziti u duel za 60 dana.
U farmerkamapitic je napisao/la:Živo me zanima kako će Said ulaziti u duel za 60 dana.
belosevic28 je napisao/la:U farmerkamapitic je napisao/la:Živo me zanima kako će Said ulaziti u duel za 60 dana.
Srecapitic je napisao/la:Bojan Puzigaća se vratio u Borac. 1 + 1 Ugovor
Vidjeti osmjeh na licu ove djece neprocjenjivo. Iz dana u dan pokazujemo da smo Veliki klub.PitarBordo je napisao/la:
Bravo!
Lakoste je napisao/la:Puca meni qrac ba sta ti decko pricas. Hraci po forumu, prenosi sta se pise na drugim foruma, ebaji i tako lijeci svoje frustracije, na forumu gdje jedino i mozes.
Poslije treninga od njega na jednu turu Jelena obavezno stivo.PitarBordo je napisao/la:Boki će tamo uskoro biti trener-igrač vjeruj ti meni.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.