FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

zagor1987
Postovi: 7363
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 19 jan 2017, 10:49

High je napisao/la:Kritika je umjetnost procjene i ovdje su neki, među kojima sam i ja bio, kad su dovedeni Emerson i onaj drugi jadnik, pisali da mi od njih nećemo dobra vidjeti, kako je i bilo poslije. Tad su ovakvi oportuni takve nazivali izdajnicima i pljuvačima. Iz Sarajeva sam, a to tvoje ksenofobično piskaranje može te, pored toga što si nepismen i poglup, predstaviti i kao šovinistu, što i jesi. Ti si sramota za Klub. I ti i takvi poput tebe. Nimalo razuma nemaš, samo slijepo praćenje.
Ja sam se borio za ovaj klub sto ti neces nikad. Batine primao,privodjen bio na zapadu bio sta ti meni imas pricat. Ja sam sa tobom zavrsio diskusiju nemamo sta vise polemisat. Ti si veci navijac nego ja ja sam sramota ti ponos,a zamalo kanta brukas nas svuda

Avatar
High
Postovi: 18541
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 19 jan 2017, 10:53

zagor1987 je napisao/la:
High je napisao/la:Kritika je umjetnost procjene i ovdje su neki, među kojima sam i ja bio, kad su dovedeni Emerson i onaj drugi jadnik, pisali da mi od njih nećemo dobra vidjeti, kako je i bilo poslije. Tad su ovakvi oportuni takve nazivali izdajnicima i pljuvačima. Iz Sarajeva sam, a to tvoje ksenofobično piskaranje može te, pored toga što si nepismen i poglup, predstaviti i kao šovinistu, što i jesi. Ti si sramota za Klub. I ti i takvi poput tebe. Nimalo razuma nemaš, samo slijepo praćenje.
Ja sam se borio za ovaj klub sto ti neces nikad. Batine primao,privodjen bio na zapadu bio sta ti meni imas pricat. Ja sam sa tobom zavrsio diskusiju nemamo sta vise polemisat. Ti si veci navijac nego ja ja sam sramota ti ponos,a zamalo kanta brukas nas svuda
E, baš bih volio da se jednu noć svi skupimo pa prozborimo koju o tim gostovanjima i batinama. Ponesemo sve te dokaze o tome, pa da talabasamo, iz kurtoazije. Kad god bude neka rasprava, svi se hvataju nekih zasluga i činova. To me i ne interesira. Da se gledaju te doskočice s foruma, onda mi imamo 10.000 tih koji su najzaslužniji i koji su sve dali Klubu. Pokušavam ti reći da bar ne reagiraš na tuđe postove onako kako si ti reagirao na ono moje napisano.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
franklampard8
Postovi: 2264
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la franklampard8 » 19 jan 2017, 10:55

Fuj, ne treba citat ovu temu vise. Tan im greske, e **** te Bosnjo.
1946

zagorski
Postovi: 8219
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 19 jan 2017, 11:17

kinosvra je napisao/la:
sasistika je napisao/la:SAMOODRŽIVI finansijski klub Sarajevo!!!! Hoće Tan 100% vlasništvo nad klubom a i stadion čvaknut mislio za par miliona u banana ligi u korumpiranoj zemlji??? Nigdje feninga od velikoga amiđe koji se preračunao izgleda,uz svesrdnu pomoć Choo'a i Ješića,pa sada idu ucjene raskoli talovi? Kakva je atmosfera sada,sjećačemo se mi lijepi dana i zahvalnih "viršla" igrača Sarajeva od srca istih!!!!
TobeYarabi je napisao/la:otvorite malo oci. tan je najveca prevara u istoriji FKS.
Ubijte se, spasite svijet!
Zasto da se ubijaju!?
Zato sto imaju drugacije misljenje od tvoga,je li?!
Uostalom ovo sto govore i nije daleko od istine,a i kada se ti nisi do sada ubio (npr. zvog laznih insajderskih) nemoj to ni drugima savjetovati.
Lp

zagorski
Postovi: 8219
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 19 jan 2017, 11:24

hilmo je napisao/la:Tan je nešto najbolje što se desilo Sarajevu u novijoj historiji, samo što su neki mislili da će on biti poput arapskih šejhova u Engleskoj i Francuskoj.
To je tvoje misljenje i postujem ga. Moje misljenje je drugacije. Ja mislim da je jedina pozitivna stvar u dolasku Tana u tome sto su vraceni dugovi,uostalom to je bila njegova jedina obaveza i fakticki to je iznos za koji smo se prodali.
U svemu ostalom ja ne vidim nesto posebno pozitivno u njegovom dolasku. Niko nije ocekivao da on trosi kao arapski sejkovi,ali smo svi ocekivali da se bar malo izdignemo iznad ostalih klubova u ovoj ligi. A sami vidimo da nije tako ni rezultatski ni finansijski ni na bilo koji drugi nacin. Cak naprotiv,klubovi kojima se mi smijemo da su zaduzeni idu ispred nas i rezultatski i infrastrukturalno.

BordoBolesnik
Postovi: 951
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBolesnik » 19 jan 2017, 11:26

Eh et hajmo Tana otjerat, Dinokia iz sjene vratit na funkciju i organizovat sergiju po uzoru na komsije i dovest neko pojacanje kao sto je Regoje, ako ostane love mozemo na Butmiru postaviti stand sa sladoledom.

Avatar
Evander
Postovi: 16187
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 19 jan 2017, 11:28

BordoBolesnik je napisao/la:Eh et hajmo Tana otjerat, Dinokia iz sjene vratit na funkciju i organizovat sergiju po uzoru na komsije i dovest neko pojacanje kao sto je Regoje, ako ostane love mozemo na Butmiru postaviti stand sa sladoledom.
Tana ne mozes otjerati, kao sto ne mozes otkerati vlasnika firme, ako radis kod privatnika. Svidjao nam se ili ne, on ce biti tu i radit ce sa klubom sta mu je volja.
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 19 jan 2017, 11:32, ukupno mijenjano 1 put.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 19 jan 2017, 11:31

@high i @zagor smirite doživaj, bez vrijeđanja

seha84
Postovi: 7
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la seha84 » 19 jan 2017, 11:34

Čitam na FKS Infu kako ovaj majmun Kantardžić predstavlja se menadzerima iz Srbije i Hrvatske kao glavni za transfere i kao još se hvali da je dobar sa navijačima i kao pokušao da uhljebi neke svoje igrače?? Pa ima li makar jedan kriminalac-lopoc da je zaobišao naš klub, fakat sve što je došlo iz ovih bordo neprijatelja samo nas je sjebalo... Treba **** istjerati iz kluba pod hitno, on će i Calu naguziti kako je krenuo...
Jeli Vas fakat kriminal u klubu ne interesuje ili??
Zadnja izmjena: seha84, dana/u 19 jan 2017, 11:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7421
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 19 jan 2017, 11:36



10:49

:tokralju: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Kako ce Sajo s merakom da vas popisa sve. :opaopa: :opaopa: :opaopa:

RuleHz
Postovi: 849
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RuleHz » 19 jan 2017, 11:39

SH7! Sad il' nikad!
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

Avatar
Lakoste
Postovi: 7421
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 19 jan 2017, 11:42

Pljuvaci Saida Velikog



:opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

MACMUDAN
Postovi: 118
Pridružen/a: 14 jan 2017, 08:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MACMUDAN » 19 jan 2017, 11:44

Ima para nego koliko sam skontao nece npr.da se da za Ordagica npr. bubam 100 000km koliko oni mozda traze jer nemaju za kifle da poplacaju ovo sto je Sisoje izigrao izvaro i obecao za neke igrace ali nemaa nigdje u ugovoru pa im dajemo 50 000 km jer znamo da kokuzu koji nema i to kao milion pa to hocemo da iskorisitmo a oni kao ne daju i sad gledamo ko ce prvi popusiti , to je neko moje misljenje,a Cala nece da dovodi igrace koji se nude i koji su slobodni ,kao sto smo radili proslih sezona jer imamo dobru ekipu i najvece pojacanje je ostanak svih igraca koji su iznjeli proslu polusezonu i racuna da samo mozemo biti bolji jer vc su pola godine zajedno a to je veliki plus pogotovo u zadnjoj liniji koja je bila odlicna a sad bi trebala biti jos bolje jer ima taj neki kontinuitet.I uz ostanak Dulje,uz oporavak Saida i uz proigravanje Bekica kao golgetera i zamjenu za Mersudina za kojeg valjda i Cala konta ce ga krenuti ovo ne izgleda lose cak mozda i obecavajuce.

MACMUDAN
Postovi: 118
Pridružen/a: 14 jan 2017, 08:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MACMUDAN » 19 jan 2017, 11:54

Lakoste je napisao/la:Pljuvaci Saida Velikog



:opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:
slika

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7849
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 19 jan 2017, 11:58

Tane ne valjas. Nema svaki prijelazni rok 200 miliona :plac: :plac:

Avatar
hzzavidovici
Postovi: 173
Pridružen/a: 15 nov 2016, 01:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hzzavidovici » 19 jan 2017, 12:02

Evander je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:otvorite malo oci. tan je najveca prevara u istoriji FKS.
Ne samo najveca prevara nego i najveca greska koja nam se desila. Dugorocno, postali smo privatna prcija salabajzera kojeg apsulutno ne zanima nista sto mi navijaci zelimo od kluba. Klub apsulutno vise nema nikave ambicije. Prepodaja nekom trecem, ozbiljnijem i ambicioznijem, jedini nam je spas u ovom trenutku.
Ja ne krivim njega licno, on vodi svoj posao. Da mi smo mu samo jedan mali poslic od 1000 koje ima, krivim one koji su prodali klub prvom koji je ponudio bilo sta i na taj nacin su spasili svoje gyzice privremeno.
Najgoru prodaju na Balkanu smo odradili.
Što će Tana interesovati šta navijači žele? Fudbal se igra zbog navijača, ali navijači ne trebaju upravljati klubom. Sami smo svjesni da je prijašnja uprava ispoštovala ured svaku želju navijačima pa Evropu nismo izborili. Ovi situaciju samo prevedi u kuću, da li ćeš slušati komšiju kupi kuću (stan) u elitnom dijelu negdje i do kraja života gomilaj dugove i krpi kraj sa krajem ili ćeš kupiti razumom i pokriti se koliko si dug i uživati do kraja života. Iskreno moja želja je da u Sarajevu igraju reprezentativci i da ne bježe iz naše lige, recimo Jajalo, Vranješ, Šunjić, Đurić i uz njih stasavaju igrači iz akademije.
Neka naša
pjesma cijelu
obiđe planetu
Koševo je mojoj duši
najdraže na svijetu

Ja te volim Sarajevo
bordo su ti boje
volim svoga šampiona
kao oči svoje...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 19 jan 2017, 12:04

MACMUDAN je napisao/la:Ima para nego koliko sam skontao nece npr.da se da za Ordagica npr. bubam 100 000km koliko oni mozda traze jer nemaju za kifle da poplacaju ovo sto je Sisoje izigrao izvaro i obecao za neke igrace ali nemaa nigdje u ugovoru pa im dajemo 50 000 km jer znamo da kokuzu koji nema i to kao milion pa to hocemo da iskorisitmo a oni kao ne daju i sad gledamo ko ce prvi popusiti , to je neko moje misljenje,a Cala nece da dovodi igrace koji se nude i koji su slobodni ,kao sto smo radili proslih sezona jer imamo dobru ekipu i najvece pojacanje je ostanak svih igraca koji su iznjeli proslu polusezonu i racuna da samo mozemo biti bolji jer vc su pola godine zajedno a to je veliki plus pogotovo u zadnjoj liniji koja je bila odlicna a sad bi trebala biti jos bolje jer ima taj neki kontinuitet.I uz ostanak Dulje,uz oporavak Saida i uz proigravanje Bekica kao golgetera i zamjenu za Mersudina za kojeg valjda i Cala konta ce ga krenuti ovo ne izgleda lose cak mozda i obecavajuce.
Bravo za post, slažem se sa svim osim za Bekića. Čisto sumnjam da se on može vratit u staru formu, a sve i da može, ne smijemo toliko rizikovat pa se na to oslonit u nastavku sezone. Treba forsirat Hadžića, odmah ga gurnut u vatru, ne možemo ništa izgubit.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
hzzavidovici
Postovi: 173
Pridružen/a: 15 nov 2016, 01:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hzzavidovici » 19 jan 2017, 12:07

zagor1987 je napisao/la:
High je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Ovaj Almir Bekic je najmanje cijenjen nas igrac,prvi ja sam ga smatrao klocem al covjek je to dobro demantovao na moju i nasu srecu
Najgluplji navijač FKS.
Glupko prvo nauci da ljudi imaju razlicita misljenja,kad kritikujes i pljujes moras znati da vodis diskusije sa onima koji imaju kontra misljenje al ti to ne znas pa si trebao biti kanta godine. Bekic je meni jedan od najboljih bekova lige sta je sporno uato sam najgluplji hahaml. Ti si covjek koji ne zna da primi kritiku mi takve zovemo balkondzije hoces da ti objasnim zasto? Odakle si ono iz Zavidovica? Kopiracu ti tvoje postove da se smijemo koliko si paglu
Zašto vrijeđanje? Šta ste to Vi bolji iz Sarajeva u odnosu na ostale? Vama je samo Bog dao da ste bliže našem domu i ništa više, a ljubav je nemjerljiva tako da se to teško poredi.
Neka naša
pjesma cijelu
obiđe planetu
Koševo je mojoj duši
najdraže na svijetu

Ja te volim Sarajevo
bordo su ti boje
volim svoga šampiona
kao oči svoje...

MACMUDAN
Postovi: 118
Pridružen/a: 14 jan 2017, 08:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MACMUDAN » 19 jan 2017, 12:17

skoroalen je napisao/la:
MACMUDAN je napisao/la:Ima para nego koliko sam skontao nece npr.da se da za Ordagica npr. bubam 100 000km koliko oni mozda traze jer nemaju za kifle da poplacaju ovo sto je Sisoje izigrao izvaro i obecao za neke igrace ali nemaa nigdje u ugovoru pa im dajemo 50 000 km jer znamo da kokuzu koji nema i to kao milion pa to hocemo da iskorisitmo a oni kao ne daju i sad gledamo ko ce prvi popusiti , to je neko moje misljenje,a Cala nece da dovodi igrace koji se nude i koji su slobodni ,kao sto smo radili proslih sezona jer imamo dobru ekipu i najvece pojacanje je ostanak svih igraca koji su iznjeli proslu polusezonu i racuna da samo mozemo biti bolji jer vc su pola godine zajedno a to je veliki plus pogotovo u zadnjoj liniji koja je bila odlicna a sad bi trebala biti jos bolje jer ima taj neki kontinuitet.I uz ostanak Dulje,uz oporavak Saida i uz proigravanje Bekica kao golgetera i zamjenu za Mersudina za kojeg valjda i Cala konta ce ga krenuti ovo ne izgleda lose cak mozda i obecavajuce.
Bravo za post, slažem se sa svim osim za Bekića. Čisto sumnjam da se on može vratit u staru formu, a sve i da može, ne smijemo toliko rizikovat pa se na to oslonit u nastavku sezone. Treba forsirat Hadžića, odmah ga gurnut u vatru, ne možemo ništa izgubit.

To da, ja bi iskreno mozda vise volio da Hadzic ako ostane proradi ali ne mozemo zaboraviti da je ovaj Bekic nekad bio među prvim strjelcima lige i da on ima 24 godine i da vec dugo igra Premier ligi i da s obzirom na minutazu nema losu statistiku ni prosle a ni predprosle,a nije bio prvi napadaci nije na vise utakmica igrao spica nego krilo.Istina ovu sezonu ima najlosiju od svih ali ni sad nije bio prvi izbor .
2009 je poceo u prvom timu Slobode isto dosta golova davao a evo statistike u Premier ligi bez kupova i EUrope i mladih reprezentacija
2013/14 25 utakmica 9 golova 1 asistencija Zrinjski
2014/15 17 2 gola 2 asistencije
2015/16 24 utakmice 9 golova 4 asistencije
Tako da sam misljenja da i Cala racuna da ce ga vratiti u formu iako smo mi generalno razocarani sa njim i nista ne ocekujemo ali eto

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53070
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 jan 2017, 12:22

Ne morate se slagati ali uvažite mišljenja drugih ljudi. Ljudi smo, nismo gurbeti pa da se svadjamo, samo normalno diskutovati uz odredjenu dozu humora i sve ce biti u dure.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, Hamagara, mma_hz, ronaldo99, Tarapi, Tracy3McGrady i 96 gostiju.