Olimpik Sarajevo

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la lopta je okrugla » 06 mar 2009, 19:18

Svaka cast Gracicu,covjek je izgleda zaljubljenik u fudbal,pravi sportski radnik(mada se on bavi i drugim stvarima,prije svega je covjek od biznisa),i covjek izgleda da je posten,i pored ogromne love ostao je ne iskvaren,cijenim to kada je prije par godina-otvoreno u jednoj tv emisiji napao smrada usanovica i javno progovorio protiv hijena iz saveza,jedan od,nazalost,rijetkih koji je jos u to vrijeme imao petlju da tako otvoreno i bez iole talasanja,progovori o svim prljavim radnjama u nasem fudbalu,kada je neko iz uprave Zelje ili Sarajeva,ali i ostalih uprava(cast rijetkim pojedincima) tako javno i zustro napao hijene iz saveza.......da Gracic radi posteno i ima postene namjere sa Olimpikom,pokazuje i cinjenica,da je za relativno kratko vrijeme-podigao budzet Olimpika,i mislim da sada ta cifra iznosi blizu milion KM,tacnije negdje oko 800 000 KM ako u medjuvremenu nisu presli i tu cifru,pokazuju njegovi potezi kod dovodjenja pojacanja pred nastavak prvenstva,tacnije,doveo ih je prije pocetka priprema,sto svaki normalan i trener koji nije podoban lesinarima iz uprava,prizeljkuje,a ne kao sto rade mnoge druge uprave,dovedu igraca pred sami pocetak sezone,igrac ne prodje pripreme,ali ni to ne smeta pojedinim trenerima da takav igrac bude odmah standardan,jer neko iz uprave naredi podobnom treneru da takav igrac mora da igra....i jos nesto,Gracic izgleda izvrsava sve obaveze na vrijeme,plate ne kasne igracima i strucnom stabu niti kasne uposlenim u administraciji kluba,u jednom njegovom intervju,izjavio je nesto vrlo pametno-rekao je da u administraciji mogu samo raditi oni koji imaju strucnu spremu i koji su spremni da se uvijek jos vise usavrsavaju i da ce on uciniti sve da im to omoguci.........

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la lopta je okrugla » 06 mar 2009, 19:39

Samo nadam se da Gracic ali i ostali iz uprave Olimpika,nisu naivni oko ulaska Olimpika u "Premijer" ligu,htio to neko priznati ili ne,postoje mnogi koji ce uciniti sve da Olimpik ne udje u visi rang,mnogima ne odgovara da grad Sarajevo ima tri premijerligasa,mnogi u gradu Sarajevu ne zele da vide da Gracic uspije u svojim nakanama,kao npr.suman i kompanija,jer dok suman i kompanija iz uprave Sarajeva,pa i uprava Zelje,svojim navijacima prosipa suplju i maze im oci,cinjenica je da Gracic,polako ali sigurno,od nicega polako stvara nesto,a to mnogi iz spomenutih uprava ne zele da se desi,ne zele da vide Olimpika u "Premijer" ligi,jer onda ce navijaci Zelje i Sarajeva(valjda napokon)poceti da postavljaju logicno pitanje-kako je Gracic uspio za relativno kratko vrijeme da Olimpik podigne na takav nivo,a vi da bivse gigante dovedete na tako niske grane......i jos nesto da spomenem u vezi one teze da mnogi ne zele da vide Olimpika(time i Gracica)u visem rangu,jos davno prije pocetka ove sezone,negdje ljetos,sam procitao na jednom forumu,kako jedan lik tvrdi da je Rudar Kakanj jos prije pocetka sezone-savezu uplatio cifru za osvajanje prvog mjesta,ne znam koliko je tacna ta informacija,ali cinjenica je da je Rudar sada drugi,mislim da sada zaostaju samo bod za Olimpikom...........vidjecemo,vrijeme ce pokazati,pogotovo ako Rudar osvoji prvo mjesto a pri tome se protivnicki timovi budu zalili na nacin kako su gubili bodove protiv Rudara...

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la lopta je okrugla » 06 mar 2009, 19:54

I moze li mi neko reci-da li je onaj Zecevic iz Radnik Bijeljina,potpisao za Olimpik.....vidim u proslom kolu,da je neki Zecevic postigao gol za Leotar,ne znam je li to taj iz Radnika ili? i sta je sa stadionom Olimpika na Otoci,prije par mjeseci sam citao kako su vec tada poceli sa nekim radovima(one radove koje su vremenske prilike tada dozvoljavale),tacnije,navodno su tada obnavljali svlacionice,radili su valjda nesto i na tribinama,valjda uklonjali grafite, ne sjecam se,ne znam koliko je sve to tacno......tada sam procitao da bi konkretniji radovi trebali poceti na proljece,tacnije,cim se stvore povoljni vremenski uslovi itd itd....koliko sam ja informisan,valjda bi opcina dala sredstva za rekonstrukciju stadiona,valjda Gracic u rekonstrukciju stadiona ne bi nista ulagao,ne znam,ako neko zna nesto vise molim da napise nesto ovdje.......stadion bi navodno imao 8-9 hiljada sjedecih mjesta,bio bi natkriven(ne znam da li sve tribine ili samo neke od njih),sve bi se navodno radilo po Fifa-inim standardima,pocev od samog travnjaka pa dalje........

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la HARIS XXL » 07 mar 2009, 13:32

ma olimpik napreduje iz dana u dan,a sve zahvaljujuci gracicu...kad se samo prije sjetim,pa olimpik je bio na rubu propasti igrali su u 2 ligi,nikakvih uslova nije bilo...sada su se mnoge stvari promijenile,klub je napredovao i stvarno se nadam da ce uci u PL jer su to stvarno zasluzili...spominjala se izgradnja stadiona i terena sa umjetnom travom,to bi ubrzo trebali poceti graditi...olimpik je na dobrom putu da postane jedan od jacih klubova u BH
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

seldo
Postovi: 156
Pridružen/a: 27 okt 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la seldo » 07 mar 2009, 14:56

Sutra dolazim gledat Olimpik-Ozren.....pa forumasi mozda se vidimo na utakmici....pozzzzz

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la HARIS XXL » 08 mar 2009, 21:16

Olimpik-Ozren 3-0

Olimpik je sve blizi PL sada bjeze drugoplasiranoj ekipi Jedinstva 4 boda sto nije mala prednost...mislim da dobar posao odradjuju i ako sve utakmice kuci pobjede i koji bod otkinu sa strane eto ih u "elitnom rangu"....jos nista nije gotovo,pogotovo kad se uzme u obzir da je Olimpik igrao protiv posljednjo plasirane ekipe 1 lige federacije...sacekajmo slijedecu utakmicu koja se igra u gostima da vidimo kako ce se situacija odvijati ;)
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

seldo
Postovi: 156
Pridružen/a: 27 okt 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la seldo » 09 mar 2009, 00:31

Bio sam danas na utakmici i moram prizanat da ste prelagano dosli do pobjede,ali i ovaj novi napadac Kusljic vam je pravo dobar,2 prilike 2 gola !!

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 11 mar 2009, 22:54

sada gubite u gostima, a mi dobijamo SASK i eto nas na samo bod. Onda cete kod nas fasovati i gubite prvu poziciju. Malo pomalo i polako cete padati. Ne mozete se vi nositi sa nama. Mnogo smo jaci od vas.
MENI MOJE, A VAMA VASE

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la fera » 11 mar 2009, 23:06

ajmoooooooooo vukovi sa otoke ale ale ale
You are someone else I am still right here

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 12 mar 2009, 13:18

lopta je okrugla je napisao/la:I moze li mi neko reci-da li je onaj Zecevic iz Radnik Bijeljina,potpisao za Olimpik.....vidim u proslom kolu,da je neki Zecevic postigao gol za Leotar,ne znam je li to taj iz Radnika ili? i sta je sa stadionom Olimpika na Otoci,prije par mjeseci sam citao kako su vec tada poceli sa nekim radovima(one radove koje su vremenske prilike tada dozvoljavale),tacnije,navodno su tada obnavljali svlacionice,radili su valjda nesto i na tribinama,valjda uklonjali grafite, ne sjecam se,ne znam koliko je sve to tacno......tada sam procitao da bi konkretniji radovi trebali poceti na proljece,tacnije,cim se stvore povoljni vremenski uslovi itd itd....koliko sam ja informisan,valjda bi opcina dala sredstva za rekonstrukciju stadiona,valjda Gracic u rekonstrukciju stadiona ne bi nista ulagao,ne znam,ako neko zna nesto vise molim da napise nesto ovdje.......stadion bi navodno imao 8-9 hiljada sjedecih mjesta,bio bi natkriven(ne znam da li sve tribine ili samo neke od njih),sve bi se navodno radilo po Fifa-inim standardima,pocev od samog travnjaka pa dalje........
u leotaru je nenad zecevici igra vec dvije tri sezone za njih kod vas je neki drugi
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

herbion
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 sep 2008, 00:40
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la herbion » 12 mar 2009, 14:40

U Olimpiku je Zecevic iz Radnika Bijeljine.

herbion
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 sep 2008, 00:40
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la herbion » 12 mar 2009, 14:48

Stadion Otoka imace kapacitet 92oo sjedecih mjesta sa natkrivenim tribinama i nocnom rasvjetom.Predvidjena je podloga od vjestacke trave po UEFA licenci(vecina stadiona u Rusiji).Zadovoljavace kriterije UEFE i moci ce se igrati sve utakmice osim svjetskog prvenstva u fudbalu.Radovi su poceli i unutrasnjost se preuredjuje.Do avgusta se predvidja zavrsetak prve faze i odigravanje utakmica na istom.Prva faza je zapadna tribina,trava,svlacionice.Uporedo sa utakmicama nastavljaju se radovi koji se trebaju zavrsiti do kraja 2010.g.

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la HARIS XXL » 12 mar 2009, 15:55

dok ne vidim svojim ocima nista ne vjerujem!
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la calcio » 12 mar 2009, 23:26

herbion je napisao/la:Stadion Otoka imace kapacitet 92oo sjedecih mjesta sa natkrivenim tribinama i nocnom rasvjetom.Predvidjena je podloga od vjestacke trave po UEFA licenci(vecina stadiona u Rusiji).Zadovoljavace kriterije UEFE i moci ce se igrati sve utakmice osim svjetskog prvenstva u fudbalu.Radovi su poceli i unutrasnjost se preuredjuje.Do avgusta se predvidja zavrsetak prve faze i odigravanje utakmica na istom.Prva faza je zapadna tribina,trava,svlacionice.Uporedo sa utakmicama nastavljaju se radovi koji se trebaju zavrsiti do kraja 2010.g.
auuu steta.....
salim se, sretno sa stadionom. vidio sam slike kako ce izgledati, lijepo lijepo :)

daidza
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 sep 2008, 10:51
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la daidza » 13 mar 2009, 13:01

nepoznajem olimpik ali kolko cujem po medijima i sve to.....kad nagodinu ude u PL necemu ni prismrdit ni zeljo ni sarajevo.....kolko ja vidim ovi imaju para....

santakuruz
Postovi: 24
Pridružen/a: 16 dec 2008, 18:05
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la santakuruz » 16 mar 2009, 19:17

Jel Olimpik još uvijek igra u Hrasnici domać�utakmice?

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la lopta je okrugla » 16 mar 2009, 23:51

calcio je napisao/la:
herbion je napisao/la:Stadion Otoka imace kapacitet 92oo sjedecih mjesta sa natkrivenim tribinama i nocnom rasvjetom.Predvidjena je podloga od vjestacke trave po UEFA licenci(vecina stadiona u Rusiji).Zadovoljavace kriterije UEFE i moci ce se igrati sve utakmice osim svjetskog prvenstva u fudbalu.Radovi su poceli i unutrasnjost se preuredjuje.Do avgusta se predvidja zavrsetak prve faze i odigravanje utakmica na istom.Prva faza je zapadna tribina,trava,svlacionice.Uporedo sa utakmicama nastavljaju se radovi koji se trebaju zavrsiti do kraja 2010.g.
auuu steta.....
salim se, sretno sa stadionom. vidio sam slike kako ce izgledati, lijepo lijepo :)
gdje si vidio te slike,ako moze link........hvala

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la calcio » 17 mar 2009, 00:38

vidio sam slike negdje davno u novinama ali evo ima i na internetu. ako u medjuvremenu nisu promjenili dizajn ili slicno to bi trebalo biti to, buduci stadion Otoka.
slika

Avatar
jakytm87
Postovi: 29
Pridružen/a: 23 feb 2009, 01:28
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la jakytm87 » 17 mar 2009, 00:55

Ovo bi bilo odlicno kada bi uradili ;)

MT87TM
Postovi: 383
Pridružen/a: 14 nov 2008, 12:04
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la MT87TM » 18 mar 2009, 01:32

calcio je napisao/la:vidio sam slike negdje davno u novinama ali evo ima i na internetu. ako u medjuvremenu nisu promjenili dizajn ili slicno to bi trebalo biti to, buduci stadion Otoka.
slika
da hoce olimpik postat prvak bih da vide zeljo i sarajevo kako se pravi tim
Naser Oric
Don't forget Srebrenica!!!
Don't forget 11.07.1995!!!
Ljubav je stanje u kojem čovjek vidi stvari onakvima kakve one nisu.
Baraž mubarek olsun!!!

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.