FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 10 feb 2017, 12:39

Bgmi smo se opasno pojačali, što se kaže sve karte smo bacili na sto i u lovu smo po tome na bar jedan trofej.
Gledajući našu ekipu na papiru mi smo pokriveni na skoro svim pozicijama sa igračima koji bi svakoj ekipi Pl BiH konkurisali za prvih 11.
Treba spustiti euforiju na zemlju ali fakat kada pogledaš sastav ne može čovjek ostati ravnodušan nikako. Gorimo.

Veca

Mussa Bocca Bogi Stojanović

Marković Blagojević

Miro Zeba Zakarić

Lendrić


Bobić

Siniša Kerla Kemo Beširević

Hasanovic Uglješa

Stanić Žerić Crnov

Nikolić


Ostanu još; Fejzić, Kostić, Bekrić...

Sastave sam pravio po svom, znam da ima raje koja bi drugačije, posebno radi Bekrića. U prvom ga Zeba zbog kvaliteta istiskuje u drugom Žera zbog mladosti a bgmi i znanja. Nisam htio da mu izmišljam pozicije. A Kostić, dok ne završi papire, nemam ga gdje. I Crnov je povrijeđen ali mi logičan na tom krilu i on i Stana.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
raaymoon
Postovi: 253
Pridružen/a: 14 avg 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la raaymoon » 10 feb 2017, 12:41

slika
Željezničar
Borussia Dortmund

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 10 feb 2017, 12:47

Sad će skupština pa će nam i to pojasniti. Treba zadržati viskok nivo transparentnosti čisto da ne ostane nejasnoća.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

bosnas_
Postovi: 4045
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bosnas_ » 10 feb 2017, 12:58

Bravo za Kerlu. top igrac sto se tice nase lige.. nadam se da ce ostati duze od pola godine!

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 10 feb 2017, 13:05

odlicna vijest za kerlu i rjesena je "goruca" pozicija, barem za ovu polusezonu. mene bi, izuzetno, obradovala vijest da je i sa bokacinijem postignut dogovor i potpisan ugovor, ali neki dugotrajniji, minimum godinu i pol. momak zna i. ako nista drugo, sa njim na klupi imas potrebnu stabilnost u rotaciji na poziciji stopera. i kostic bi, ako ne ranije, od ljeta trebao biti nas igrac, pa bi, bez obzira hoce li kerla ostati tu narednu godinu, imao vise nego solidan stoperski dvojac. tu je i osmankovic, ako pokaze da moze ispuniti ocekivanja. od bogija naredne sezone ne ocekujem mnogo, godine cine svoje. sa kerlom, bokacinijem, kosticem i osmankovicem, na ljeto ne bi bilo prevelikih potreba za izmisljanjem tople vode na poziciji stopera.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 10 feb 2017, 13:24

Sta li ce nasi pravnici pametnjakovici reci za slucak Kostic. Fino su ga posavjetovali bas strucnjaci.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 10 feb 2017, 13:29

amazon je napisao/la:Sta li ce nasi pravnici pametnjakovici reci za slucak Kostic. Fino su ga posavjetovali bas strucnjaci.
boli tebe neka stavr sta ce nasi pravnici, za tvoje ne znam, jer sam ubjedjen da ti ne navijas za Zelju trolu jedan. Ja ne shvatam kako vise imas pravo slova da napises poslije svih bljuvotina koje si izdeklamovo ovdje pitaru.
1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 10 feb 2017, 13:30

Hebo ga Kostić u pm, ko da je Nemanja Vidić glavom i bradom. Mi ga se svezali ko pijan plota da nas one ušlje razvlače po medijima i da nam drkaju živce. Izgubili vrijeme što je najvažnije, zavukli se bezveze u problem.
Da je to kakav igrač pa hajde, baš nepotreno.

Bezvezan teg koji smo sami sebi zavezali oko nogu.

-Kostiću, imaš papire?
_Nemam još.
-Kad budeš imao, javi se. Doviđenja i prijatno.
_Ali ja ću To završiti, imaju mi dužni...
-Ma ne zanima nas, nemamo vremena na bacanje. Navrati na ljeto...

I kraj priče...


A volio bi da se ova priča okrene i da legalno potpiše ugovor sa nama, čisto da one futavce popišamo. Hebo im ugovor sa platom 400 km mater.
Ja kada sam govorio da su Kostić i Zeba tamo imali po cenera primanja, niko nije vjerovao...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

odsutraopetultra
Postovi: 250
Pridružen/a: 09 jan 2009, 12:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la odsutraopetultra » 10 feb 2017, 13:32

Kerla potpisao na 3 i po mjeseca, 1.6 ima slobodne papire, ne kontam.

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 10 feb 2017, 13:38

Ma Kostic je nas, ima modus nekiza koji ovi pecinski ljudi nisu ni čuli sigurno, nisu nasi vise budale valjda da cekaju nase komisije pa da nam se desi kao prosle godine za radinovica i burekovica.. Ali je simptomaticno da na ovom portalu uvijek nakon neke nase dobre visjeti uvijek minut poslije izadje neka bljuvotina al hajd neka klikova njima na obraz
1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 10 feb 2017, 13:42

Ostavite se Kostića, ima toliko lijepih stvari o kojima se treba pisati, a ovo sa njim će se riješiti.

Uglavnom, Kerla je tu, ima sasvim dovoljno vremena da se uklopi u ekipu, ovim smo popunili sve pozicije u timu. Konkurencija je žestoka, svako će se morati poprilično oznojiti ako želi ostati ili se izboriti za prvih 11.
Evribadi sej Željo
Željoooo

MocMahale444
Postovi: 19445
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 10 feb 2017, 13:42

Svaka cast za Kerlu :kafa:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 10 feb 2017, 13:43

Idemoplavi je napisao/la:Ma Kostic je nas, ima modus nekiza koji ovi pecinski ljudi nisu ni čuli sigurno, nisu nasi vise budale valjda da cekaju nase komisije pa da nam se desi kao prosle godine za radinovica i burekovica.. Ali je simptomaticno da na ovom portalu uvijek nakon neke nase dobre visjeti uvijek minut poslije izadje neka bljuvotina al hajd neka klikova njima na obraz
Hajde ba hebo te više ta priča. Portal ovo, portal ono. Pusti mi se tih "dimnih" bombi.

Zavukli se, prozivaju nas, izgubili vrijeme i Ćao.
Kao muškarci, kažeš jeste tako je, greška, dešava se.
Vazda neko drugi kriv.

Pišaj ba Kostica, meni nebitan svega mi, jedino što ga je Slavko htio ali morali smo ovo sa ugovorom predvidjeti.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 10 feb 2017, 13:44

Neandertalac je napisao/la:Pišaj ba Kostica, meni nebitan svega mi, jedino što ga je Slavko htio ali orali smo ovo sa ugovorom predvidjeti.
Zar nismo predvidjeli? Ne vidim da je Kostić potpisao za nas, tu je, trenira, ali nije naš igrač. Da smo potpisali sa njim, e onda bi mogao biti problem, ovako će se riješiti na ovaj ili onaj način.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 10 feb 2017, 13:48

Virtu4l je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Pišaj ba Kostica, meni nebitan svega mi, jedino što ga je Slavko htio ali orali smo ovo sa ugovorom predvidjeti.
Zar nismo predvidjeli? Ne vidim da je Kostić potpisao za nas, tu je, trenira, ali nije naš igrač. Da smo potpisali sa njim, e onda bi mogao biti problem, ovako će se riješiti na ovaj ili onaj način.
Pa da smo predvidjeli, baš i nismo. Ponijeli smo se bahato i neodgovorno.
Davno je trebao potpisati, proći pripreme, uigrati se i upoznati sa timom.
Ovako, digosmo mu cijenu, sebe zavalismo pa te drugi (Čitaj Kerla) mogu bukvalno ucjenjivati.
Još nas prozivaju, tuže, šta već...

Ne kažem ništa, samo nepotrebno je to. Pišaj ga, dođi kad budeš slobodan i tačka.

On smije pregovarati sa nama. Trenirati, ne.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 10 feb 2017, 13:52

Neandertalac je napisao/la:Ovako, digosmo mu cijenu, sebe zavalismo pa te drugi (Čitaj Kerla) mogu bukvalno ucjenjivati.
Kerla nas nije ucjenjivao, odbio je finansijski mnogo bolju ponudu da bi došao kod nas.

Opet ponavljam, Kostić će se riješiti. Slobodi ne ide u korist ovo talasanje, obzirom da su preko noći postali najkriminalniji klub u ligi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 10 feb 2017, 13:52

Super je ovo sa Kerlom za sirinu na stoperskoj pozicij. A sto se tice situacije oko Kostica i ove navodne tuzbe kozojeba (citave situacije mi je generalno pun k.urac), intrigira me jedna stvar. Da li to oni planiraju prijaviti FIFI/UEFI igrača koji nema ugovor direktno sa FK Sloboda, vec sa omladinskim pogonom(koji im je inace registrovan kao drugo pravno lice, odvojeno od prvog tima) u kojem je isti "igrac" prijavljen kao trener ? Sjebace se i FIFA/UEFA kad vidi ovaj slučaj, ugasice nam ligu ...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 10 feb 2017, 13:54

Virtu4l je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Ovako, digosmo mu cijenu, sebe zavalismo pa te drugi (Čitaj Kerla) mogu bukvalno ucjenjivati.
Kerla nas nije ucjenjivao, odbio je finansijski mnogo bolju ponudu da bi došao kod nas.

Opet ponavljam, Kostić će se riješiti. Slobodi ne ide u korist ovo talasanje, obzirom da su preko noći postali najkriminalniji klub u ligi.
Treba navaliti na ove ugovore, do kraja. Pa ne plaćamo porez onako dok se drugi javno hvale kako zakidaju državu.

A što se Kerle i ostalog tiče, svoj ti posao Virtu.
Nije ****, nego se pas posro...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 10 feb 2017, 13:57

Neandertalac je napisao/la:A što se Kerle i ostalog tiče, svoj ti posao Virtu.
Nije ****, nego se pas posro...
Pa moj posao je da ne dozvolim da šire netačne informacije, a jedna od njih je da nas je Kerla ucjenjivao. Kerla je morao donijeti najbolju odluku za svoju karijeru (iz usta Amara Osima) i procijenio je da je Željo trenutno najbolja opcija za njega.
Evribadi sej Željo
Željoooo

bosnas_
Postovi: 4045
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bosnas_ » 10 feb 2017, 14:03

Qwerty90 je napisao/la:Super je ovo sa Kerlom za sirinu na stoperskoj pozicij. A sto se tice situacije oko Kostica i ove navodne tuzbe kozojeba (citave situacije mi je generalno pun k.urac), intrigira me jedna stvar. Da li to oni planiraju prijaviti FIFI/UEFI igrača koji nema ugovor direktno sa FK Sloboda, vec sa omladinskim pogonom(koji im je inace registrovan kao drugo pravno lice, odvojeno od prvog tima) u kojem je isti "igrac" prijavljen kao trener ? Sjebace se i FIFA/UEFA kad vidi ovaj slučaj, ugasice nam ligu ...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Upravo to. Sloboda je trenutno mozda i najkriminalniji klub na ovim prostorima. FIFA I UEFA o ovome odlucuju, vrlo brzo ce se znati epilog, ono sto je izvjesno da ce Sloboda biti izbacena iz lige, jer vecina igraca imaju slicne antiugovore kao sto je imao i Kostic, nista ni sacim! Konacno se treba uvesti reda u ovu ligu i nikakvih fiktivnih ugovora ne smije biti gdje je drzava izvarana, ne placaju se doprinosi, porezi itd. u Slobodi svi redom, od Ordagica, Krpica itd imaju ovakve kriminalne ugovore, i nisu ni svjesni sta za njih prije svega znaci "slucaj" Kostic ! U ovom mjesecu ce sve biti zavrseno, a Sloboda ce najvjerovatnije biti izbacena iz lige!..

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.