FIFA, PES, GTA, Fortnite...
Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko
-
amstaff
- Postovi: 746
- Pridružen/a: 16 apr 2014, 17:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la amstaff » 16 feb 2017, 15:04
mirgerr je napisao/la:Bilo bi poželjno da svi odigraju u isto vrijeme. Moj prijedlog je nedjelja u popodnevnim satima, npr. oko 12h. Subota navečer ni mene nema, a teško da će još neko biti tu u subotu. Eh sad... možemo mi to 6. kolo odigrati i sutra ako svima paše.
Ja mogu veceras i sutra. Za vikend nisam siguran jer postoji vjerovatnoca da cu u subotu nociti na Bjelasnici ako bude snijega. Nedjelja moze iza 8.
Sent from my iPhone using Tapatalk
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!
-
mirgerr
- Postovi: 1818
- Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la mirgerr » 16 feb 2017, 15:39
Ja sam rekao petak i nedjelja kad god. Dakle mogu i po danu i navecer.
Kako stvari stoje, nedjelja navecer ili mozda sutra navecer ako moze Irfo
Btw. Cro i Ponos ocekujemo da se javite

"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough
Spamm
-
BigDaddy
- Postovi: 1020
- Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
- Lokacija: Rio de Janeiro
-
Kontakt:
Post
Postao/la BigDaddy » 16 feb 2017, 16:07
mirgerr je napisao/la:Ja sam rekao petak i nedjelja kad god. Dakle mogu i po danu i navecer.
Kako stvari stoje, nedjelja navecer ili mozda sutra navecer ako moze Irfo
Btw. Cro i Ponos ocekujemo da se javite

u nedjelju vecer sam ja na poslu. ma ko ce ovo iskombinirat. hajde bar da grupa C odigra istovremeno
-
CROtorious
- Postovi: 1405
- Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la CROtorious » 16 feb 2017, 19:02
Petak popodne do 17h mogu, a subota i nedjelja navecer.
Zadnja Klupa
Everyday it seems we're wasting away
-
BigDaddy
- Postovi: 1020
- Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
- Lokacija: Rio de Janeiro
-
Kontakt:
Post
Postao/la BigDaddy » 16 feb 2017, 19:06
Mogu li svi veceras oko 23h? Ili bar grupa C
-
irfo
- Interni moderator
- Postovi: 15094
- Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la irfo » 16 feb 2017, 19:27
BigDaddy je napisao/la:Mogu li svi veceras oko 23h? Ili bar grupa C
moze
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
BigDaddy
- Postovi: 1020
- Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
- Lokacija: Rio de Janeiro
-
Kontakt:
Post
Postao/la BigDaddy » 16 feb 2017, 21:45
irfo je napisao/la:BigDaddy je napisao/la:Mogu li svi veceras oko 23h? Ili bar grupa C
moze
eto ako mirgerr i alminjo budu tu da odigramo. momci, jeste li za?
-
Alminjo99
- Postovi: 4055
- Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alminjo99 » 16 feb 2017, 22:02
BigDaddy je napisao/la:irfo je napisao/la:BigDaddy je napisao/la:Mogu li svi veceras oko 23h? Ili bar grupa C
moze
eto ako mirgerr i alminjo budu tu da odigramo. momci, jeste li za?
A hebiga ne mogu ja veceras, kakvi ste sutra sa vremenom?
Rezultat je trend, ideal je vječan!
-
UltraSA
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la UltraSA » 16 feb 2017, 22:08
BigDaddy žuri da što prije ispadne

ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA
-
BigDaddy
- Postovi: 1020
- Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
- Lokacija: Rio de Janeiro
-
Kontakt:
Post
Postao/la BigDaddy » 16 feb 2017, 22:16
Alminjo99 je napisao/la:A hebiga ne mogu ja veceras, kakvi ste sutra sa vremenom?
moze, samo se dogovorite kad
-
BigDaddy
- Postovi: 1020
- Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
- Lokacija: Rio de Janeiro
-
Kontakt:
Post
Postao/la BigDaddy » 16 feb 2017, 23:26
imal ko za prijateljsku?
-
mirgerr
- Postovi: 1818
- Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la mirgerr » 17 feb 2017, 10:54
Pa jel se danas igra onda? Kakva je situacija?
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough
Spamm
-
UltraSA
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la UltraSA » 17 feb 2017, 11:10
mirgerr je napisao/la:Pa jel se danas igra onda? Kakva je situacija?
Samo se irfo čeka da potvrdi da li može
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA
-
BigDaddy
- Postovi: 1020
- Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
- Lokacija: Rio de Janeiro
-
Kontakt:
Post
Postao/la BigDaddy » 17 feb 2017, 11:25
mirgerr je napisao/la:Pa jel se danas igra onda? Kakva je situacija?
ja sam tu, pa bujrum
-
irfo
- Interni moderator
- Postovi: 15094
- Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la irfo » 17 feb 2017, 11:28
Ja i alminjo tek u nedjelju mozemo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
BigDaddy
- Postovi: 1020
- Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
- Lokacija: Rio de Janeiro
-
Kontakt:
Post
Postao/la BigDaddy » 17 feb 2017, 11:29
irfo je napisao/la:Ja i alminjo tek u nedjelju mozemo
u kojem terminu?
-
irfo
- Interni moderator
- Postovi: 15094
- Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la irfo » 17 feb 2017, 11:30
BigDaddy je napisao/la:irfo je napisao/la:Ja i alminjo tek u nedjelju mozemo
u kojem terminu?
iza 5
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
BigDaddy
- Postovi: 1020
- Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
- Lokacija: Rio de Janeiro
-
Kontakt:
Post
Postao/la BigDaddy » 17 feb 2017, 11:33
mirgerr je napisao/la:
ultraSA je napisao/la:
amstaff je napisao/la:
hajmo onda nas cetvorica da odigramo paralelno
-
amstaff
- Postovi: 746
- Pridružen/a: 16 apr 2014, 17:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la amstaff » 17 feb 2017, 11:35
Ja subotu ne znam hocu li moci, u nedjelju sam na terminu do 8... veceras mogu. To su mi opcije.
Sent from my iPhone using Tapatalk
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!
-
mirgerr
- Postovi: 1818
- Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la mirgerr » 17 feb 2017, 14:08
Kako vidim samo Irfo ne može večeras, šteta. Ništa onda, ko može večeras nek odigra a ko ne, onda nek igra kad može. Nema nam druge

"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough
Spamm
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []