Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Sheyi
- Postovi: 13916
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 19 feb 2017, 18:13
HAHAHHHHHHHA
-
Edviin
- Postovi: 1203
- Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la Edviin » 19 feb 2017, 18:13
Hahahah ovo je stvarno pornic sta radi
-
JonSnow
- Postovi: 5426
- Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 19 feb 2017, 18:14
Samo Kina.

"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
-
Federer17
- Postovi: 6559
- Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42
Post
Postao/la Federer17 » 19 feb 2017, 18:14
Kakva su ono primanja lopte, driblinzi, k'o da je Cristiano usao u njega
Aferim BABUKA!
-
MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Post
Postao/la MocMahale444 » 19 feb 2017, 18:14
Alpasino sta sam ti reko. Nego bravo Dzeko kralju.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
-
Barcod
- Postovi: 1301
- Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Barcod » 19 feb 2017, 18:14
Odem do wc 1min ovaj odmah zabije

Arsenal All The Way !
-
wobly92
- Postovi: 9118
- Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la wobly92 » 19 feb 2017, 18:14
Pa šta radi ovaj čovjek

When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.
-
soccerfan
- Postovi: 9890
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 19 feb 2017, 18:14
Baboooo !!!!

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
legenda reala
- Postovi: 32105
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
-
Kontakt:
Post
Postao/la legenda reala » 19 feb 2017, 18:15
Goalgetter je napisao/la:Gasi mjesalicu motaj kablove
DZEKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Oooooooooooooooo edin dzekooooooooooooooo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
-
tips2292
- Postovi: 94
- Pridružen/a: 30 okt 2015, 12:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la tips2292 » 19 feb 2017, 18:15
Ovo je vec DOMINACIJA
-
HankMoody
- Postovi: 6056
- Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la HankMoody » 19 feb 2017, 18:15
Sezona života!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015
-
Virtu4l
- Postovi: 59779
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 19 feb 2017, 18:16
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 19 feb 2017, 18:16
Savrsenstvo!

-
let3
- Postovi: 31826
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 19 feb 2017, 18:16
Divljaj Džeko sa golovima

-
Torres_9
- Postovi: 6951
- Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Torres_9 » 19 feb 2017, 18:19
trpa otac s svih pozicija
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
rio_Ferdy88
- Moderator
- Postovi: 26990
- Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
- Lokacija: Tamni Vilajet
-
Kontakt:
Post
Postao/la rio_Ferdy88 » 19 feb 2017, 18:19
Jel ovo asistencija

Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 19 feb 2017, 18:20
rio_Ferdy88 je napisao/la:Jel ovo asistencija

Nije.

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, antetokounmpo, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, bh22, boki86, Brokula, CAGarfia, darker10, denza, Elddar, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, GG3, Google [Bot], Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, Imamkarbarum, J1897, jasmin10, karajlo, kinder_jaje, KockarVicin007, kontra, kouadio, kovac, lakilone, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, Micron, NeRi_K, Paromlinac, Pensioner26, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, SanaBosna, Shategabri, Shevko, smajke, Soba, StevieG8, SWOT, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 493 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []