Armin Hodžić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Armin Hodžić
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: Armin Hodžić
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Armin Hodžić
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
- akisarajevo92
- Postovi: 19214
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Armin Hodžić
Re: Armin Hodžić
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: Armin Hodžić
Sto se golova tice cestitke od srca. Izgleda da je Armin nastavio sa formom sa pripremnih utakmica. Ozbiljan kandidat za reprezentaciju u narednim utakmicama.
Re: Armin Hodžić
Jok eto treba Džeku, Ibiševića, Đurića, Kodru i Bajića zaobić i ovog HNL-ovca zvat.Rokoko87 je napisao/la:Trpaj Ara, ali nemoj se nadati previše jer su ispred tebe igrači koji nisu ni u zapisniku ponekad.
Re: Armin Hodžić
Džeku, Ibiševića i Bajića ne treba, ostale treba.Daduli je napisao/la:Jok eto treba Džeku, Ibiševića, Đurića, Kodru i Bajića zaobić i ovog HNL-ovca zvat.Rokoko87 je napisao/la:Trpaj Ara, ali nemoj se nadati previše jer su ispred tebe igrači koji nisu ni u zapisniku ponekad.
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: Armin Hodžić
Rokoko87 je napisao/la:Trpaj Ara, ali nemoj se nadati previše jer su ispred tebe igrači koji nisu ni u zapisniku ponekad.
Kirin kup, golovi Velsu, Kipru, znači mora biti prva rezerva, još pri tome Srbin, ako nema Vranješa mora on igrati barem
Ibišević, yebiga, Litvanija, Argentina, mora igrati, a i sad ovih desetak golova onako more proći
Đeko, he he he šta god da se kaže, ne možeš sve reći. Dečko bi u Republici Srpskoj pobijedio na izborima za predsjednika, samo da se oće kandidovati
Šalim se malo, dobar je Armin, trebao bi on da bude tu uz reprezentaciju, pa da čeka svoju priliku za minute, ali daleko od toga da i Milan nema nekih svojih prednosti
I bravo za golove, gledao sam utakmicu, prvi odličan, a drugi gol je smiješan
Džeko, Ibišević, Hodžić, Bajić, Đurić, dobra navala
Re: Armin Hodžić
Znam da si mislio na nacin na koji je dosudjen penal ali et:-)
Re: Armin Hodžić
Dobro je da se izvukao iz krize koja je trajala cijelu jesen
Re: Armin Hodžić
Re: Armin Hodžić
Re: Armin Hodžić
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, AnelMid, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, CHR, dedo26, DeeWa, farenhajt, fukareSjever, Goalgetter, GrbavicaHrammm, HariTz, husrefbeg, Iniesta12, JimmyPage, klasik, Kljukusar, Lavcina, LenyYoro15, LjutaPaprika, MundijalVibes26, omanovski, oneday, ovisnik, prisonbreak, s4mke, Shevko, Sheyi, SHZ82, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, Tracy3McGrady, TripleThreat, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89, Zglavkar i 312 gostiju.









