NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10203
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 11 mar 2017, 17:13

DeeWa je napisao/la:ne treba se biti nezadovoljan ovim rezultatom, mozda igrom ali ne i rezultatom. Pa krupa je ljudi moji ekipa koja kod kuce ima najjacu odbranu u ligi. Primilisu samo pet golova kod kuce u citavoj sezoni, dok su drugi svi primili barem nekoliko golova vise.
Polako idemo, nismo jos nikako izgubili od pocetka polusezone a igrali smo u svakoj tekmi protiv favorita osim protiv viteza gdje smo bare-bare ali i tu je bilo za njih 55% i blaga prednost jer su bili odlicno odigrali tekmu protiv sarajeva. Tako da idemo na iducu tekmu gdje ce se pokazati prava slika i gdje moramo dobro odigrati i pobijediti. Tek ako tu ne uzmemo bodove znaci da se mozemo malo zaliti i srati a do tada ne mozemo i ne smijemo.
Potpisujem, objasnio!
3boda u zadnje tri tekme se predobra mozda je u Vitezu mogla pobjeda ali sta je tu je, bili bi na nuli sljedece kolo da je SB ispunio ocekivanja kako smo i planirali :) 6 bodova smo i nadali se u ova 4 kola a tako ce i biti, prezadovoljni trebamo biti!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 11 mar 2017, 17:17

Gledam ovaj moguci i vjerovatno ce i biti takav raspored u ligi za opstanak, mi bi orvo kolo isli Mladosti u Kakanj, a Jajce ide Vitezu, bitno je da na ovoj tekmi u vitezu nece biti mutnih radnji jer i vitez nije siguran, a mi u kaknju mozda mozemo i do pobjede
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
sagitarius
Postovi: 2138
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 11 mar 2017, 17:39

Bod piši igru briši!

Protiv Mladosti samo tri boda dolaze u obzir!Iako se Metalleghe pokazuje kao "tvrd orah" ja mislim da protiv Zrinjskog nemaju šta tražiti i očekujem sa -3 ulazak u ligu za opstanak.

COPA90 :bow:
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12603
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nerminovic » 11 mar 2017, 17:39

Serha je napisao/la:
:bow:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 11 mar 2017, 17:48

Serha je napisao/la:
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Marsal
Postovi: 22802
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 11 mar 2017, 18:13

Bod dobar, video dobar, poraz Metalaca dobar :thumbup:

Hajmoooo Čelik!
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Titalajko
Postovi: 73
Pridružen/a: 03 feb 2017, 12:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Titalajko » 11 mar 2017, 18:13

Serha je napisao/la:
Trebalo je igracima dati ovaj video da pregledaju prije ulaska na teren :plac:

Svaka cast odradjeno za 10 ocjenu,momcima koji su ucestvovali :bow: stvarno premocno uradjeno,vec sam dva puta pregledao :D

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 11 mar 2017, 18:29

Serha je napisao/la:
Mocno mocno

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5069
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 11 mar 2017, 18:37

Da se malo nesto napise onako realno i hladno.Prvo cu rec gledo sam onaj prenos uzivo na Zenitu ko vecina i sto sam vidio bod realan i plafon i nije se moglo pobjedit i cak je Ruzic odbranio dvije dobre sanse i jednu su fulali al opet nisam dobro vidio ..Mi imali nekih kontri al odlucujuci neki pas nismo imali i tako bod ko kuca ..Hvala Zeljeznicaru sto bobjedi Jajce ocekivan i tessko ..Mi moramo bit zadovoljni bodom jer ovu Krupu je jadva i Zeljo dobio pa cak i Zrinjski koji su npr dobili Slobodu al onu jaku 3-0.Samo da nam dodje Stokic i Burekovic i itekako se moze stic i preszic Jajce ...Taman kako sam konto da bi anulirali Jajce do lige 6 al sjeba nas Siroki i izgubise al akobogda uz pobjedu iducu i poraz Jajca eto nas na -3..Sad ce mo kalkulacije svi Siroki ce pustit bla bla al et vidjecemo te tzv trgovine,nije ni to sve kupi prodaj kako mi mislimo ..Treba opet napunit stadion ba r 6000 i pobijedit Mladost ..ne treba bit nezadovoljan pogotovo neki pritisak radit jer ovo je stvarno tako tesko al ovi ljudi nisu rivi nista ni rukovodeci ljudi nit trener nit igraci ...krivce necu reklamirat samo im se mame najebat i da bogda ih ona djecija kletva stigla od najmladjeg Celikovca ...SRETAN POVRATAK ROBIJASIMA I KAPA DOLE KO GOD JE OTISO i odlicno su navijali iglasniji bili od cjelog stadiona ..

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 11 mar 2017, 19:39

Momci, bod u krupi je ko kuća. Ja sam prezadovoljan sa tri boda iz ove tri utakmice. Realno bod protiv aktuelnog prvaka i trenutnog lidera je i vise nego dobar. Zatim dva boda sa gostovanja takođe vrlodobro, jest da sam ja uvjek optimista pa sam tako i ocekivao 5 bodova ali i 3 su odlicna. Sada uzeti mladosti 3 boda i mirno u ligu za opstanak. Ne znam Mušija kakvog je politickog opredijeljenja. Ako vuce na zeleno onda ce gledat da mi ispadnemo. Al ja vam kazem da mi sada imamo jednu od 5 najboljih odbrana u PL. Ljudi u tri utakmice smo primili 1 gol. Samo da taj napad jos proradi. Ajde Joco čekam te ko' ozebo sunca.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

CELIKZ
Postovi: 35
Pridružen/a: 08 apr 2014, 21:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la CELIKZ » 11 mar 2017, 19:59

sehic96 je napisao/la:Momci, bod u krupi je ko kuća. Ja sam prezadovoljan sa tri boda iz ove tri utakmice. Realno bod protiv aktuelnog prvaka i trenutnog lidera je i vise nego dobar. Zatim dva boda sa gostovanja takođe vrlodobro, jest da sam ja uvjek optimista pa sam tako i ocekivao 5 bodova ali i 3 su odlicna. Sada uzeti mladosti 3 boda i mirno u ligu za opstanak. Ne znam Mušija kakvog je politickog opredijeljenja. Ako vuce na zeleno onda ce gledat da mi ispadnemo. Al ja vam kazem da mi sada imamo jednu od 5 najboljih odbrana u PL. Ljudi u tri utakmice smo primili 1 gol. Samo da taj napad jos proradi. Ajde Joco čekam te ko' ozebo sunca.
I to gol koji smo primili cista sreca i ne opreznost golmana .Znaci fali nam taj Joco Stokic da to malo popravi i da se ekipa napokon opusti da igra to jest da ne budu u grcu u kojem su bili ova 3 kola.Pritisak jest veliki dres Celika je tezina pogotovo kad ganjas opstanka goli zivot.

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 11 mar 2017, 20:05

CELIKZ je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:Momci, bod u krupi je ko kuća. Ja sam prezadovoljan sa tri boda iz ove tri utakmice. Realno bod protiv aktuelnog prvaka i trenutnog lidera je i vise nego dobar. Zatim dva boda sa gostovanja takođe vrlodobro, jest da sam ja uvjek optimista pa sam tako i ocekivao 5 bodova ali i 3 su odlicna. Sada uzeti mladosti 3 boda i mirno u ligu za opstanak. Ne znam Mušija kakvog je politickog opredijeljenja. Ako vuce na zeleno onda ce gledat da mi ispadnemo. Al ja vam kazem da mi sada imamo jednu od 5 najboljih odbrana u PL. Ljudi u tri utakmice smo primili 1 gol. Samo da taj napad jos proradi. Ajde Joco čekam te ko' ozebo sunca.
I to gol koji smo primili cista sreca i ne opreznost golmana .Znaci fali nam taj Joco Stokic da to malo popravi i da se ekipa napokon opusti da igra to jest da ne budu u grcu u kojem su bili ova 3 kola.Pritisak jest veliki dres Celika je tezina pogotovo kad ganjas opstanka goli zivot.
Samo da nam napad proradi.

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 11 mar 2017, 20:22

Ja sam zadovoljan s tri boda ali jesam očekivao 5-7 bodova ali treba sad dobit Mladost i onda borba za opstanak.Realno svi su jaki ali mislim da se Mladost neće posebno boriti zadnju tekmu i da će odmarat za ligu za opstanak..Također reprezentativnu pauzu iskoristit u vidu prijateljske utakmice
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Marsal
Postovi: 22802
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 11 mar 2017, 20:31

Gledaj ove pogani ss.ba ... ne mogu a da ne spomenu da je Copa90 već dolazile na utakmice Želje i Sarajeva. Fuj koliko se samo sarajevski klubovi forsiraju :sick: :puke:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
FliX
Postovi: 4732
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 11 mar 2017, 20:48

Serha je napisao/la:
Dobar video, jedina im se greska potkrala u prijevodu. Na 3:10 gdje Jusic kaze da smo u dugu od nekig 12 miliona (i tu se podrazumjevaju KM), dok u prijevodu ide da smo u dugu od 12 miliona eura :crazy:

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 11 mar 2017, 20:51

Nismo jos svjesni koliko je utakmica protiv Mladosti bitna, s pobjedom smo vec 10 kola do kraja stigli Metalce na 3 boda i disemo im za vratom.Danas bod odlican.
Ocekujem oko 7 milja iskreno iducu utakmicu uz dobar marketing utakmice(lozenje raje, pozivanje i slicno,konacno lijepo vrijeme ) i vaznu pobjedu a onda sa ovim davljenicima se pobiti u ligi za opstanak. Izgubio sam bio vjeru u opstanak nakon onih 8 bodova zaostatka sada mi je nekako lakse kada znam da se priblizavamo polahko Metalcima.
Reportaza cope90 odlicna , hajde Celik ! Samo pobjeda jedna.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
FliX
Postovi: 4732
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 11 mar 2017, 20:55

FliX je napisao/la:Nadam se da cemo danas prekinuti post od pet utakmica zaredom bez datog gola (ne racunajuci penal).
Post je ipak nastavljen.. sesta utakmica..
Poredjenja radi, Olimpik vec osam utakmica, Metaleghe jednu, Vitez tri.. ostali su nam nedostizni :?

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 11 mar 2017, 21:00

Brković bio sa robijasima u krupi?!

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 11 mar 2017, 21:15

Hajmo napunit, kao prvu :bih:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 11 mar 2017, 21:26

Daj još Stokića i da zabijemo i mi koji gol :mrgreen: Dokle je on, kad bi mogao zaigrati?
Čelik Zenica 1945

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.