NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 19 mar 2017, 16:35

Ako bude 1oo ljudi sledeco kolo nek se sutnu nogom u guzicu,jos ulaz 5 km,stavit 1o,pa kad tonete tonite do dna,combe oprosti za sve,upravu si majstore,,,,,od sad pa nadalje imas postovanje...m
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Primorac » 19 mar 2017, 17:03

Lose prvo pol dario i hadzija odlicni ostali nidze veze onda na scenu stupa veliko trenersko ime i izvodi klasicnog napadaca i tad je sve otislo u pm umjesto da se vratimo u drugom pol sa igracem vise trener zatvara utakmicu valjda mu dosta 2 gol fujjjj

esprit24
Postovi: 5399
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 19 mar 2017, 17:06

fender13 je napisao/la:Nurdo vrati se
:kafa: :pray: :pray: :pray:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Kapetan
Postovi: 744
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 19 mar 2017, 20:05

Ja se iskreno nadam da ce Magazin dat ostavku, nikad goreg trenera nismo imali, i nikad goru upravu.
Ako ne pobijedimo sledece sedmice Visoko, pojeli smo ****, idemo na dva gostovanja i poslije toga nam stize Travnik i idemo na dno tabele, laganini.

Bravo upravo, nije nam valjao Vojvodic, sad nam je ovaj dobar, manje para trazi **** rezultate. :clap:

esprit24
Postovi: 5399
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 19 mar 2017, 20:27

Kolko para toliko i muzike. Ne moze se suditi Magazinu na osnovu tri utakmice. Treba ga pustiti jos utakmicu protiv Bosne, ako tu izgube onda treba nesto mijenjati. Neko prizva Nurdu par postova iznad. Kasno je sad za bilo koga. Treba probati odrzati klub u ovoj ligi sto je vise moguce jer PL nece doci u Gradacac jos dugo dugo godina. Naredne godine ulazi Velez, tako da o PL ne treba razmisljati. Bitno je sam ne doziviti sudbinu Gradine, Zepca, Posusja, Brotnja..
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

rasta1922
Postovi: 280
Pridružen/a: 24 jul 2013, 22:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la rasta1922 » 19 mar 2017, 20:30

Kapetan je napisao/la:Ja se iskreno nadam da ce Magazin dat ostavku, nikad goreg trenera nismo imali, i nikad goru upravu.
Ako ne pobijedimo sledece sedmice Visoko, pojeli smo ****, idemo na dva gostovanja i poslije toga nam stize Travnik i idemo na dno tabele, laganini.

Bravo upravo, nije nam valjao Vojvodic, sad nam je ovaj dobar, manje para trazi **** rezultate. :clap:
I ti kapetan kjametis.
Vidices kad Mume dobije papire.
Ako ih ikad dobije. :damn:

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 19 mar 2017, 20:58

rasta1922 je napisao/la:
Kapetan je napisao/la:Ja se iskreno nadam da ce Magazin dat ostavku, nikad goreg trenera nismo imali, i nikad goru upravu.
Ako ne pobijedimo sledece sedmice Visoko, pojeli smo ****, idemo na dva gostovanja i poslije toga nam stize Travnik i idemo na dno tabele, laganini.

Bravo upravo, nije nam valjao Vojvodic, sad nam je ovaj dobar, manje para trazi **** rezultate. :clap:
I ti kapetan kjametis.
Vidices kad Mume dobije papire.
Ako ih ikad dobije. :damn:
kakav Mume, sta pricas ti? danas je imo sve igrace na raspolaganju i istog tog Mumeta ostavlja na klupi, gubi 2-0 mjenja napadaca za defanzivca, o cem pricamo, ko je ovdje lud? combe mrs dole u upravu i rastjeraj gamad :thumbdown:

Kapetan
Postovi: 744
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 19 mar 2017, 21:09

esprit24 je napisao/la:Kolko para toliko i muzike. Ne moze se suditi Magazinu na osnovu tri utakmice. Treba ga pustiti jos utakmicu protiv Bosne, ako tu izgube onda treba nesto mijenjati. Neko prizva Nurdu par postova iznad. Kasno je sad za bilo koga. Treba probati odrzati klub u ovoj ligi sto je vise moguce jer PL nece doci u Gradacac jos dugo dugo godina. Naredne godine ulazi Velez, tako da o PL ne treba razmisljati. Bitno je sam ne doziviti sudbinu Gradine, Zepca, Posusja, Brotnja..
Ma razumijem, znam da nema nista od PL.. Al treba sasjeć na vrijeme, ako se sad to ne uradi, biće kasno. Do kraja ćemo se borit za opstanak, umjeato da se vrtimo u sredi tabele i da nas boli taki za svima.

esprit24
Postovi: 5399
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 19 mar 2017, 21:14

Eno Huseinbasic najavljuje pobjedu u subotu i pun gas do kraja :tokralju:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 19 mar 2017, 21:46

esprit24 je napisao/la:Eno Huseinbasic najavljuje pobjedu u subotu i pun gas do kraja :tokralju:
gdje ???

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 19 mar 2017, 22:17

Mogu **** seb mater ako hoce,3 utakmice spadala nemogu dat gola,gorazdu,capljini u bosna semi kako ce dat travniku gosku,gracanici,fuj,
A uprava ako neizvuce koju paru sad iz narednih utakmica,nece nikad,uzet pare od bosne v,travnika...
Ako nisu sposobni nek odu,**** ih onaj ko ih dovede.....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

esprit24
Postovi: 5399
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 19 mar 2017, 22:29

ludiloo je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Eno Huseinbasic najavljuje pobjedu u subotu i pun gas do kraja :tokralju:
gdje ???
Na svom fb profilu u jednom od komentara na slici
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 19 mar 2017, 23:03

crvenobijeli je napisao/la:Mogu **** seb mater ako hoce,3 utakmice spadala nemogu dat gola,gorazdu,capljini u bosna semi kako ce dat travniku gosku,gracanici,fuj,
A uprava ako neizvuce koju paru sad iz narednih utakmica,nece nikad,uzet pare od bosne v,travnika...
Ako nisu sposobni nek odu,**** ih onaj ko ih dovede.....
Tako je uzet pare pa pravac druga liga sjever,sta ce uzet,imaju sad sansu da izgube jos 4 utakmice zaredom.

Avatar
fender13
Postovi: 776
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 20 mar 2017, 07:18

Od borbe za vrh ipak borba za opstanak tužna i ružna priča oko Zvijezde sta se desi sa kluba koji bio svijetla tacka bh fudbala

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 20 mar 2017, 17:31

Hahahah pa igraci tipa Hadzije kod nas igraju pa bolji igraca ima na radnickim spotskim 100 puta i neki ocekuju napad na pl pa to je smijesno , nije on sam takav ima njih bruka.
Mi smo realno sastavili nekakvu ekipu preko noci i daj boze opstanka i taman.
Nema vise tudjih para i to je nas problem. Opstina daje sto moze i to je to, nema hljrba ovdje jos dugo.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Primorac » 20 mar 2017, 17:39

ti si ocigledno nakav bolesnik pa ne vidis dalje od nosa ponekad pogledaj neku utakmicu objektivno pa komentarisi neke igrace gledo sam utakmicu protiv bosne i jedino dario i hadzija su odigrali dobro ostali u pravu si nisu za kantona.pogledaj transfermarket pa ce ti biti jasno kakav je hadzija igrac i gdje je sve igro poz

Avatar
Garfield
Postovi: 1044
Pridružen/a: 29 jan 2012, 16:09
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Garfield » 20 mar 2017, 18:05

Tesko je ocekivat borbu za sami vrh od ekipe ovog kalibra, dosta mladih i neiskusnih igraca uz nekoliko njih koji se opijaju i lumpuju par dana prije tekme.
"Beware the stare of Mary Shaw. She had no children, only dolls. If you see her in your dreams, make sure you never ever scream, or she'll cut your tongue out at the seam"

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Primorac » 20 mar 2017, 18:09

slazem se

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 20 mar 2017, 18:22

Garfield je napisao/la:Tesko je ocekivat borbu za sami vrh od ekipe ovog kalibra, dosta mladih i neiskusnih igraca uz nekoliko njih koji se opijaju i lumpuju par dana prije tekme.
Sta ces,potrefilo se da se u nedelju igra utakmica...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 20 mar 2017, 21:36

Primorac je napisao/la:ti si ocigledno nakav bolesnik pa ne vidis dalje od nosa ponekad pogledaj neku utakmicu objektivno pa komentarisi neke igrace gledo sam utakmicu protiv bosne i jedino dario i hadzija su odigrali dobro ostali u pravu si nisu za kantona.pogledaj transfermarket pa ce ti biti jasno kakav je hadzija igrac i gdje je sve igro poz
To gdje je igrai vidi se gdje je zavrsio i kako covjek doveden ko spic dao jedan gol stvarno je dobar, odlican. Posto si glup i nekontas sta pisem zaobidji mi majke ti.
Ja kazem zato sto takvi igraju mi nismo ni za ove lige a neki sanjaju PL.
Taj hadzija isti proslu utakmicu otresa darija koji mu moze bit babo i jest za sva vremena mu babo fudbala pa tamam da je igro u Barceloni po transfermarketu.
Nazalost spali smo na dno cast Dariju koji se bori ko lav i jos par igraca koji solidno odigraju al tako je kad nemas para.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.