Gojko Cimirot
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Gojko Cimirot
Re: Gojko Cimirot
Re: Gojko Cimirot
Re: Gojko Cimirot
- moj uzor-S.G
- Postovi: 4172
- Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
- Kontakt:
Re: Gojko Cimirot
Re: Gojko Cimirot
Jajalo sa jednom nogom je bolji od Cimirota.siljevac je napisao/la:Kontaj bolesna duso . Belgija je bila i prosla . Ma sa kime ja polemisem .
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Re: Gojko Cimirot
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17
#CarloOut
Re: Gojko Cimirot
Dobro je sto je dobio sansu i sada je iskoristi. Idemo Gojkara.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
muhamedkonjic
- Postovi: 719
- Pridružen/a: 07 maj 2010, 11:46
- Kontakt:
Re: Gojko Cimirot
Slazem se potpuno. Jajalo je jos uvijek bolji igrac.Virtu4l je napisao/la:Prosječna partija. Biće klupiran kad se vrati Jajalo.
Re: Gojko Cimirot
Trenutno je tu sve jasno...i ranije sam govorio kako sta, da se ne ponavljam...uglavnom 9 stvari je na strani Mate, a 1 na strani Gojkare.
Cimi neka i u reprezentaciji uci od ucitelja kao sto je to bio slucaj u FK Sarajevo.
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: Gojko Cimirot
Moje misljenje je da bi Jajalu samo nastupi u reprezentaciji mogli pomoci da se eventualno proda u neki kvalitetan klub i zadrzi clanstvo igraca lige petice ( ne racunam Francuske timove iznad sedmog mjesta) na ljeto kada ispadne u seriu B. Ko ce igraca koji cesto ne biljezi nastupe niti u davljeniku kakav je Palermo. Pandan Vrancicu
Dok je Cimirot bez reprezentativnih nastupa doveden u Paok tu se isprofilisao kao najpouzdaniji igrac, za kratko vrijeme se naigrao u Europa ligi, vise puta zapao za oko bundesligaskim klubovima i samo je pitanje vremena kada ce napraviti jos bolji transfer biljezio on nastupe za repku ili ne.
Mladji, brzi, pokretljiviji, energicniji. Danas je maksimalno ubrzavao nasu igru i kad god je mogao dodati loptu prema naprijed, dodao je i nije razmjenjivao bespotrebne pasove sa stoperima.
Cimirot je sadasnjost i buducnost. Ako ga budemo forsirali u sadasnjosti od njega mozemo dobiti jos svjetliju buducnost nego sto se trenutno nazire.
Jajalo je samo sadasnjost. Ako budemo igracima davali prve ozbiljne minute u reprezentaciji tek sa 26- 28 godina nije nikako u koraku sa vremenom, nije moderno, podsjeca na 70te i 80te godine kada se iz Jugo lige nije mogao napraviti transfer u europski klub prije 28e godine.....
Svabo je to...
-
RichmanBiH
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
- Kontakt:
Re: Gojko Cimirot
Re: Gojko Cimirot
Re: Gojko Cimirot
Re: Gojko Cimirot
puno bolje partije pruža u sistemu sa 3 centralna vezna(tj. 1 def + 2 cent.), sa Bešićem iza imali bi osnove za budućnost, i povremeno Prcića ubacivati da odmjeni Pjanića(kao što je on Misketa prije)...
Re: Gojko Cimirot
Neki nisu ozbiljni, a ima par bolida kao ovaj jasmin koji su zaista ozbiljni.Quinlan je napisao/la:Vi ozbiljno ocjenjujete igru momka nakon tekme, ako se može nazvati ono utakmicom protiv Gibraltar?
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q
- QUARESMA 18<<<
- Postovi: 7436
- Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
- Lokacija: Beograd
- Kontakt:
Re: Gojko Cimirot
i ja isto citam i mislim isto.Quinlan je napisao/la:Vi ozbiljno ocjenjujete igru momka nakon tekme, ako se može nazvati ono utakmicom protiv Gibraltar?
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: Gojko Cimirot
Jajalo je nerijetko strjelac i u Sarajevu je bio dio ofenzivne snage ekipe, a u reprezentaciji je tu radi defenzivnih zadataka. Nazalost protiv Belgije je pokazao da nije najbolji na toj poziciji. Cimirot je daleko pokretljiviji i bolje drzi loptu u nogama, to jeste zna na malom prostoru okrenuti igraca. Najvaznije od svega ima disciplinu u igri nevezano igrao protiv malog ili velikog protivnika.
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, bordobijeli, Bosnjo22, CHR, Confiance, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, Invincibles14, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, RaZuti, ristagrad, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, TefalTava, tobaccos, Venom, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 607 gostiju.







