Safet Sušić - Pape

Mersoni
Postovi: 1
Pridružen/a: 19 mar 2008, 12:03
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Mersoni » 10 avg 2010, 23:15

CIRO JE P.E.D.E.R.C.I.N.A !!!!

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la JuveSissoko » 10 avg 2010, 23:17

cena je napisao/la:
mrzim_ulizice je napisao/la:poslije ove utakmice za dzeku su zainteresovani drina iz zvornika i rudar iz kaknja a za misimovica vrbanjusa...........j#bo dzeko sam sebi mater i on hoce 40 miliona heheheheheehe ja bruke i sramote


Ibisevic je ko i Dzeko bio jedno vrijeme u euforiji pola ga Evrope trazilo i onda povreda i nema ga nigdje.Nas Balkanski mentalitet Dzeko gotovo da nije potrcao kako valja ,jer glumi igracinu ,bojim se da ga ne doceka sudbina Ibisevica da ga neme ne mapi vrlo brzo.
razlika je u tome sto Ibisevic nikad nije glumio zvijezdu :)
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 10 avg 2010, 23:19

JuveSissoko je napisao/la:
cena je napisao/la:
mrzim_ulizice je napisao/la:poslije ove utakmice za dzeku su zainteresovani drina iz zvornika i rudar iz kaknja a za misimovica vrbanjusa...........j#bo dzeko sam sebi mater i on hoce 40 miliona heheheheheehe ja bruke i sramote


Ibisevic je ko i Dzeko bio jedno vrijeme u euforiji pola ga Evrope trazilo i onda povreda i nema ga nigdje.Nas Balkanski mentalitet Dzeko gotovo da nije potrcao kako valja ,jer glumi igracinu ,bojim se da ga ne doceka sudbina Ibisevica da ga neme ne mapi vrlo brzo.
razlika je u tome sto Ibisevic nikad nije glumio zvijezdu :)
A jos jedna razlika je sto je Ibisevic u karijeri dobro igro pola godine, dok je Dzeko konstantno dvije godine svjetska klasa. Eto tu je razlika.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1408
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Esii TM87 » 10 avg 2010, 23:20

Zeljo je za ove Barsa i jedne i druge....kakav pape i bakraci muuuuuuuuu kravo jedna :)
1921-2011

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la JuveSissoko » 10 avg 2010, 23:22

A jos jedna razlika je sto je Ibisevic u karijeri dobro igro pola godine, dok je Dzeko konstantno dvije godine svjetska klasa. Eto tu je razlika.

e hajmo sad svi drkat na Džeku :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la AYAN » 10 avg 2010, 23:24

mrzim_ulizice je napisao/la:poslije ove utakmice za dzeku su zainteresovani drina iz zvornika i rudar iz kaknja a za misimovica vrbanjusa...........j#bo dzeko sam sebi mater i on hoce 40 miliona heheheheheehe ja bruke i sramote
Aman, što i ti znaš napisati komentar. Fuj! Kako te nije stid?

Molio bih admina da sankcioniše ove psovke na račun našeg Dijamanta. Nije ovo pijaca niti ulica...
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
szlaja
Postovi: 914
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la szlaja » 10 avg 2010, 23:28

Da nemamo pojedinaca kao sto je Dzeko bili bi ko Andora
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Avatar
DakaZdici
Postovi: 293
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la DakaZdici » 10 avg 2010, 23:33

szlaja je napisao/la:Da nemamo pojedinaca kao sto je Dzeko bili bi ko Andora
Vec jesmo. S trenerom ovim. Trener koji se stidi rodnog mjesta.
Hala Madrid!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 10 avg 2010, 23:34

szlaja je napisao/la:Da nemamo pojedinaca kao sto je Dzeko bili bi ko Andora
dzaba nama pojedinci i ko Lampard , Drogba kad bi ih pape stavio na beka i krilo :mrgreen:
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Zenga
Postovi: 1715
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Zenga » 10 avg 2010, 23:38

Moj Pape, pa sve dobro sto si preuzeo si ukenjao debelo. Pa covjece bez ikakvog plana, smisla, taktike, zalaganja... sve ono sto bi trebalo krasiti nasu igru, toga nigdje nema!!! :evil:

pa covjece protiv Gane smo bili katastrofa, protiv Sveda takodjer, evo i ovo danas je bila bruka i sramota. Protiv Svaba smo odlicno odigrali prvih 45 minuta, nakon toga smo pali sto je i sasvim okej do nekle...

Znaci: 3 x katastrofa (Gana, Swe, Katar) i okej protiv Njemacke. Jadno, bijedno, mrsavo.... :roll: Ova repka iz dana u dan sve vise i vise podsjeca na Francusku s mazlumom selektorom, Safete majstor si uvijek bio na terenu al' izgleda da ova repka nije za tebe. Nazalost.

Avatar
szlaja
Postovi: 914
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la szlaja » 10 avg 2010, 23:40

DakaZdici je napisao/la:
szlaja je napisao/la:Da nemamo pojedinaca kao sto je Dzeko bili bi ko Andora
Vec jesmo. S trenerom ovim. Trener koji se stidi rodnog mjesta.
To sam i mislio. Sve sto uradimo jeste ono sto pojedinci urade. POVRACA MI SE OD NASE IGRE. fujjj
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Avatar
Drugi način
Postovi: 41
Pridružen/a: 07 avg 2010, 13:11
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Drugi način » 10 avg 2010, 23:44

Mislim da je najgora stvar sto za svakog prethodnog selektora sto smo imali covjek moze naci neku rijec koja bi opisala pozitivni karakter i dobro koje je donio reprezentaciji u datom momentu, a za Papeta - nista... Isto k.i.t.a :(

Avatar
Zenga
Postovi: 1715
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Zenga » 10 avg 2010, 23:44

PS! Sramna predstava Misimovica, koji je otisao dritto u svlacionicu nakon sto nije htjeo pruziti ruku ostatku repke (mimo Papeta). Samo cekam kako ce ponovo najaviti odlazak iz repke, kako se oprasta - sta li vec.... Taj momak nije pruzio solidne partije za repku ima bog-zna-kad. Dzeko se takodjer vuce kao prebijena macka po terenu, sramota Edine, sramota !!! :evil:

Kaze onaj degen spiker "Edin ima motiv vise posto se igra na Grbavici", ako mu je obo bio motiv vise kuku nama, sta li tek slijedi.... CIRKUS zvani NSBiH se nastavlja.....

shkembe
Postovi: 134
Pridružen/a: 25 jan 2010, 16:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la shkembe » 10 avg 2010, 23:44

PAPE BRATE IDI IMA DOSTA NASIH TRENERA NA BIROU!! :o :D

Avatar
szlaja
Postovi: 914
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la szlaja » 11 avg 2010, 00:02

Moze li iko opisati Safetov stil igre? Po cemu smo poznati od kako je on selektor? Koja vrsta taktike? Jel ko prepoznao njegov rukopis? Majko mila...
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Monolog » 11 avg 2010, 00:04

szlaja je napisao/la:Moze li iko opisati Safetov stil igre? Po cemu smo poznati od kako je on selektor? Koja vrsta taktike? Jel ko prepoznao njegov rukopis? Majko mila...
Igrajte, ali nemojte se slučajno oznojiti i(li) uklizati protivničkom igraču.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Scof1eld » 11 avg 2010, 00:06

szlaja je napisao/la:Moze li iko opisati Safetov stil igre? Po cemu smo poznati od kako je on selektor? Koja vrsta taktike? Jel ko prepoznao njegov rukopis? Majko mila...
Ajd mi ti navedi bgt jos neki prepoznatljiv stil osim barce/spanije i mourinhovog bunkera ?
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Adnel
Postovi: 909
Pridružen/a: 25 okt 2008, 16:34
Lokacija: D.O.G
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Adnel » 11 avg 2010, 00:13

fuj fuj fuj i samo fuj na stil igre, Oman bi nas pobjedio sa vakvim zalaganjem.
Samo jedan klub Velež Mostar

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la dino-92 » 11 avg 2010, 00:19

szlaja je napisao/la:Da nemamo pojedinaca kao sto je Dzeko bili bi ko Andora
i sta je to dzeko danas uradio sjajno?? ona asistencija je na srecu prosla posto je onaj katarov odbrambeni stao umjesto da je sutne u aut.

danas je najmanje kriv pape. sta on tu moze da uradi ako se igracima neda. pa kad bi nasi tako odigrali za klubove, sve do jednog bi ih izbacili kroz zatvorena vrata. pa kad bi wolfsburg danas igrao mjesto nase repke, miske i dzeko bi ih sami dobili sa 5 razlike. ali dzaba je kad se u repki nemoze zaradit, nemaju ni oni motiva da igraju izgleda

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1121
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Hordas Doboj » 11 avg 2010, 00:24

Mislim da ovo nije do Papeta... Sad ce svi poceti pljuvati po meni i tome kako ga branim jer sam Hordas itd Ali budimo realni i recimo da su igraci odigrali nikako :evil: Pa rezerve kad su usle napravili smo 3-4 sanse za 5 min... Jednostavno ovim nasim zvijezdicama dajemo previse kredita a igraju kao da ih je neko natjerao a ne za grb svoje zemlje.
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.