A i ti kasno dajes idejeThrillerHz je napisao/la:Kakva bi fora bila, da na dron zakacimo ogromni grb Sarajeva i pronesemo terenom
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Valjda ovaj stream bude radio do kraja
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."
- moj uzor-S.G
- Postovi: 4174
- Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kod Cale nema rotacija 11 igraca igra i to je to do iznemoglosti igraju,rotacija je stran pojam. Pokusajte zgaziti uhljupe,barem jednom u zivotu zube pokazite
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Igrajte bordo lavovi
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
Oun krmetnjak.
Al u Qurcu
Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk
Al u Qurcu
Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
**** plave picke
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- ThrillerHz
- Postovi: 3269
- Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kasno mi naumpadoseZip je napisao/la:A i ti kasno dajes idejeThrillerHz je napisao/la:Kakva bi fora bila, da na dron zakacimo ogromni grb Sarajeva i pronesemo terenom
1946~
- FrancescoTotti
- Postovi: 9482
- Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
- Lokacija: Vorkuta-Russia
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
faruk i ovom prilikom ti yebem mamu! cuj predivan ambijent... fuj sve ti strumfovsko karam
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!
Re: FK Sarajevo
(Ne bi me iznenadilo da nam sljedeci sportski bude Albin Pelak)
Zadnja izmjena: MartinSco, dana/u 15 apr 2017, 19:17, ukupno mijenjano 1 put.
IDEMO PONOVO!
- PitarBordo
- Postovi: 7099
- Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
- Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koji kurrac ispred klub pred utakmicu štrumpf stoji? Frajko hvali ambijent.... Ccccc
Samo Saraj'vo.
Re: FK Sarajevo
Ko j.... **** umjesto da kaze nije ovo ni d od derbija bez Hordi majku mu gubarsku. Imal kakav link?FrancescoTotti je napisao/la:faruk i ovom prilikom ti yebem mamu! cuj predivan ambijent... fuj sve ti strumfovsko karam
Re: RE: Re: FK Sarajevo
Umjesto da javno kaze i osudi ove koji su unistili derbi.PitarBordo je napisao/la:Koji kurrac ispred klub pred utakmicu štrumpf stoji? Frajko hvali ambijent.... Ccccc
Otjerati strumfa iz kluba momentalno i zakonom zabraniti da ga se zove Pape.
- Sarajlijica1946
- Postovi: 7851
- Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
- Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tuspas mene. 
Re: FK Sarajevo
I sa ovakvim ljudima u klubu neko ocekuje napredak 
Re: FK Sarajevo
Momci imal link kakav?
Re: FK Sarajevo
Ima li braco kakav link 
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Re: FK Sarajevo
Eno 3 debila nasa su dosla, na qrac ih nabijem! Ono @Amca i jos 2 neka malca..
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.




