FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- ThrillerHz
- Postovi: 3269
- Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bekic uzasan, Stevanovic nas ubi zbog njeg sve im ide na lijevu stranu.
Re: FK Sarajevo
Inace, ovaj strim je odlican. Bez ikakvih problema gledam na mobitelu.
Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk
Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk
-
SiouxLukavac
- Postovi: 4201
- Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
- Lokacija: Kambodža
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovaj Bekic je qurcina, ubise nas
Re: FK Sarajevo
Moze se zabiti gol iz kontre sigurno, al defanziva se mora uozbiljiti.
Dulja ce ga zabit !
Dulja ce ga zabit !
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16674
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To se znalo za Bekica, ali ovo sto Lendric radi Mihojevicu je krajnje zabrinjavajuce
- ThrillerHz
- Postovi: 3269
- Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
J*** sestru komentatoru usta onako bezveze
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Re: FK Sarajevo
Ajd Bekic ocajan to sam i ocekivo al Marko pliva opasno al hajde i to mene najvise Ahmetovic nervira svaki ozbiljniji pokusaj kontre je usrao, pa lik nije u stanju odigrat najobicniji dupli pas, uzasne odluke, kretnja katastrofalna

„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase
-
BordoArmy88
- Postovi: 3251
- Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
IGRAJTE BEZMUDI AMATERI, **** VAS ONAJ KO VAS DOVEDE U SVETINJU!!!!
Re: FK Sarajevo
Jao Hebibovićuuu pa koliko šansi trebaaaš
Re: FK Sarajevo
Hajde sto si je prisvojio jos je ih usutkavas. E da mi je par minuta samo krociti na teren da ti ja kazem sto sta ..
Max Allegri
Re: FK Sarajevo
Ma Hebibovicu kada ćeš dati gol
- ThrillerHz
- Postovi: 3269
- Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da nije Dulje bilo, ne bi mi suta po golu imali, tako da ima puno pravo da radi sta hoce, kad igra s ovim de.bi.lima!Mig_Mig je napisao/la:Hajde sto si je prisvojio jos je ih usutkavas. E da mi je par minuta samo krociti na teren da ti ja kazem sto sta ..
1946~
- betrezengorbachev
- Postovi: 672
- Pridružen/a: 23 jul 2016, 17:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Joj Hebibe J*** joj majku
Re: FK Sarajevo
Ma hebi se Hebibovicu. Moras ovo zabiti.
Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk
Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk
Re: FK Sarajevo
Ja koji je strasljo ovaj Hebibovic ko da covjek iz juniora dobio sansu
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 15 apr 2017, 20:14, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!
Re: FK Sarajevo
Nevjerovatno je koliko se nafulao Hebibovic ove sezone 



