PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1448
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la escobarpablo » 16 apr 2017, 18:10

Ja im pokušavam oči otvoriti, džaba, nezahvalno je to moj Tobe ... :kafa:
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 6892
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 16 apr 2017, 18:24

Jesu li igraci zelje vratili musi pare? :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 7989
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 16 apr 2017, 18:40

Pitari su nove Fukare :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 6892
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 16 apr 2017, 18:45

crni musa na treningu zelja :lol: :lol:



Avatar
Zenzo
Postovi: 3749
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zenzo » 16 apr 2017, 18:49

Neandertalac je napisao/la:Pitari su nove Fukare :lol:
To su topla braca, da Slobodi treba bod za prolaz u europu oni bi se skinuli pitarima, rekli bi **** europu neka oni idu dalje.

Ocekujem ovaj scenario na Kosevu kad im budu gostovali.
- Zeljeznicar -

Avatar
samirr
Postovi: 8034
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samirr » 16 apr 2017, 18:52

Zenzo je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Pitari su nove Fukare :lol:
To su topla braca, da Slobodi treba bod za prolaz u europu oni bi se skinuli pitarima, rekli bi **** europu neka oni idu dalje.

Ocekujem ovaj scenario na Kosevu kad im budu gostovali.
Svima cemo skinuti gace samo vama necemo, mitomani, lazovi i ratni profiter. Zeljo na Tušnju moze dobiti samo uz pomoc sudije, a kvalitetom nikako. Lijep pozdrav.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 7989
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 16 apr 2017, 19:09

TobeYarabi je napisao/la:crni musa na treningu zelja :lol: :lol:


Vidi Samirra našeg :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 20015
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 16 apr 2017, 19:18

TobeYarabi je napisao/la:
Sta je bilo s pekmezom od kajsije?
:urnebes:
Zadnja izmjena: MocMahale444, dana/u 16 apr 2017, 19:21, ukupno mijenjano 1 put.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️

Avatar
wobly92
Postovi: 9118
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la wobly92 » 16 apr 2017, 19:19

Zenzo je napisao/la: To su topla braca, da Slobodi treba bod za prolaz u europu oni bi se skinuli pitarima, rekli bi **** europu neka oni idu dalje.

Ocekujem ovaj scenario na Kosevu kad im budu gostovali.
Bordo braći (koje ovim putem i selamim) uvijek pomoći kad treba, i krv za njih.

Gaće su skinute i na Tušnju nedavno, sami smo pomjerili slobodni udarac onaj naprimjer jer znao da Sarić bolje puca kad je malo bliže, a koliko smo dobri prema svojoj braći potvrđuje i činjenica da smo pustili Hebiboviću da dadne gol za vodstvo.

Na našem najvećem stadionu u sljedećoj utakmici mogu komotno igrati akademci, 3 boda su tu već upisana na njihov (mogu slobodno reći naš zajednički) konto.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1448
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la escobarpablo » 16 apr 2017, 19:27

TobeYarabi je napisao/la:crni musa na treningu zelja :lol: :lol:


:urnebes: :urnebes: :urnebes:
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1448
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la escobarpablo » 16 apr 2017, 19:29

wobly92 je napisao/la:
Zenzo je napisao/la: To su topla braca, da Slobodi treba bod za prolaz u europu oni bi se skinuli pitarima, rekli bi **** europu neka oni idu dalje.

Ocekujem ovaj scenario na Kosevu kad im budu gostovali.
Bordo braći (koje ovim putem i selamim) uvijek pomoći kad treba, i krv za njih.

Gaće su skinute i na Tušnju nedavno, sami smo pomjerili slobodni udarac onaj naprimjer jer znao da Sarić bolje puca kad je malo bliže, a koliko smo dobri prema svojoj braći potvrđuje i činjenica da smo pustili Hebiboviću da dadne gol za vodstvo.

Na našem najvećem stadionu u sljedećoj utakmici mogu komotno igrati akademci, 3 boda su tu već upisana na njihov (mogu slobodno reći naš zajednički) konto.
Mitomani morate znati sa rajom, vidiš kako ruka ruku mije, a za genitalije kako sarajevske tako i tuzlanske ste vi zaduženi. LP :salut:
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2680
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Hrasno1921 » 16 apr 2017, 20:10

TobeYarabi je napisao/la:crni musa na treningu zelja :lol: :lol:



Rasizam ...
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
zlo87
Postovi: 3178
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la zlo87 » 16 apr 2017, 20:13

ima li manijaka brčko? :D
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 16 apr 2017, 20:14

Hrasno1921 je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:crni musa na treningu zelja :lol: :lol:



Rasizam ...
Cuj ove ckapi sto moralise. :rol:
Vratite covjeku pare, pa onda drzite dersove!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 16 apr 2017, 20:15

Zenzo je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Pitari su nove Fukare :lol:
To su topla braca, da Slobodi treba bod za prolaz u europu oni bi se skinuli pitarima, rekli bi **** europu neka oni idu dalje.

Ocekujem ovaj scenario na Kosevu kad im budu gostovali.
Kakva kriza identiteta kod tuzlaka, klub dno dna, navijači dno dna, fascinantno.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2680
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Hrasno1921 » 16 apr 2017, 20:16

Sarajlijica1946 je napisao/la:
Hrasno1921 je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:crni musa na treningu zelja :lol: :lol:



Rasizam ...
Cuj ove ckapi sto moralise. :rol:
Vratite covjeku pare, pa onda drzite dersove!
Poredi igraca Zelje koji je crnac sa majmunom, sto radi vecina rasista, takvo divljanje i isposljavanje na forumu se mora sankcionisati i adekvatno kazniti, neki ocito nemaju dva klikera u glavi ... :puke:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
zlo87
Postovi: 3178
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la zlo87 » 16 apr 2017, 20:17

Manijaci Brčko?
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evolution87 » 16 apr 2017, 20:18

zlo87 je napisao/la:Manijaci Brčko?
ukinut distrikt brcko :rol:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
zlo87
Postovi: 3178
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la zlo87 » 16 apr 2017, 20:19

Evolution87 je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:Manijaci Brčko?
ukinut distrikt brcko :rol:
:tralala: :tralala: :tralala:
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

ludilomozga
Postovi: 126
Pridružen/a: 11 mar 2017, 22:29
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ludilomozga » 16 apr 2017, 20:20

Kako su vam kolege sa Sjevera, jeste li ih posjetili :)

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []