Browser igra: Football identity

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Donnie Darko,Padovan

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la CLS » 12 avg 2010, 13:45

Italia je napisao/la:uvijek si pametan bio :mrgreen:
pa malo koristi moc koju imas na forumu, i sta se ti imas raspravljati sa levatima......samo ga malo na hladjenje posaljes i mirna Bosna :D :D
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 12 avg 2010, 13:47

ajde odoh tebe banovati da vidim radil mi funkcija :lol: :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la CLS » 12 avg 2010, 13:48

Italia je napisao/la:ajde odoh tebe banovati da vidim radil mi funkcija :lol: :mrgreen:
slobodno ;)
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 12 avg 2010, 21:21

evo u ovım trenucıma je 4-protıv cartonsa.ızaso sam malo da odmorım nakon dvıje asıstencıje u prvom poluvrıjemenu.od sutra sam opet aktıvan ovo ız dosade post ı sta serete po forumu svı.ja nısam dugo gledo spa mate zestoko.daffı lockaj cjelı bıh forum :mrgreen:
edıt.evo sad je 5-0 protıv cartonsa :D
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 12 avg 2010, 22:23

12:0

zadaca svima..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la CLS » 12 avg 2010, 22:35

svaka cast :D
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 13 avg 2010, 17:40

ma nista to,al svaka cast nek ste ivi na prvom mjestu u necemu :mrgreen:
edit,daffi sad sam nakon 2 sedmice malo cito forum i kad sam vidio da neocekujes pobjedu kamikaza proti cartonsa,malo je reec da sma se uvrijedioo
i procito sma ono za i mesa je tako govorio :mrgreen: mesa ce se tek pokazat protiv vas je bila katastrofa,mada zao mi je vas i nase tekme sa zmajevima,mogli smo ih komotno 2,3 razlike dobit al su momci dobro odigrali
ovo samo da znas da pratim sve forume,a odgovorim kad tad ;)
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 13 avg 2010, 20:38

zasto sam se nadao pobjedi Cartoonsa? jer ako vas pobjede, mogu pobjediti u Zmajeve.. logicno da sam prizeljkivao to :)

mogli ste ih vi pravo dobiti, gledao sam citavu tekmu.. ali, ali..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 13 avg 2010, 21:32

Italia je napisao/la:zasto sam se nadao pobjedi Cartoonsa? jer ako vas pobjede, mogu pobjediti u Zmajeve.. logicno da sam prizeljkivao to :)

mogli ste ih vi pravo dobiti, gledao sam citavu tekmu.. ali, ali..
a znas sta je najgore nisam bio u sa,a jos vremenska razlika i ja pojma nisma imo,dodjem u net klub u 8 po tamosnjem vremenu,kad gledam tekma u pola 10 reko sta je ovo,danisu pomakli termin,i rece mi menager pa tek je pola 8 po nasem,ja se sjebo i nisma imo love mogo igrat smao prvo pol,al eto itu smo sansi promasili,bice bolje sljedeca godina je zestoka
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 13 avg 2010, 21:51

a evo gledo sam vam tekmu majka,cijelu i mogu samo rec da nisam odusevljen,lutato puno,a i ti kao najiskusniji povise lutas,koju si poziciju po formaciji igro :?: ugl raidersi su sa nijansu bolji,i imaju nekako ljepsu igre tj pokusaje,vi ste samo nabijali i 2 dobre akcije koje su zavrsile neshvtaljivo,stvarno bot poteza koje ni bot nebi odigroo,praticu vas jos,al bice tesko,mozda je i bolje da ostanete u 2 ligi,al ovakvoj kakva je to je bezveze jel kakve fajde igrat protiv botova,fali iskustva tu punoo :!:
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Edo_Majka » 13 avg 2010, 22:05

elninho_resTO je napisao/la:a evo gledo sam vam tekmu majka,cijelu i mogu samo rec da nisam odusevljen,lutato puno,a i ti kao najiskusniji povise lutas,koju si poziciju po formaciji igro :?: ugl raidersi su sa nijansu bolji,i imaju nekako ljepsu igre tj pokusaje,vi ste samo nabijali i 2 dobre akcije koje su zavrsile neshvtaljivo,stvarno bot poteza koje ni bot nebi odigroo,praticu vas jos,al bice tesko,mozda je i bolje da ostanete u 2 ligi,al ovakvoj kakva je to je bezveze jel kakve fajde igrat protiv botova,fali iskustva tu punoo :!:
Brate moj, kod nas je bilo 5 igraca, ovaj napadac nam nesto vrlo rano, izbacilo ga, i vise se nije vratio, ja sam morao lutati jer gire nikog nije bilo da zabije, moro sam ili naprijed ili nazad ici da osiguram. A brate moj te dvije akcije koje su zavrsile neshvatljivo su Bugs, znam da vjerovatno mislis na ona dva prodora kad sam bio sam na sesnaestercu, i ja stscem "move" a ono igra "high pass" :oops: majke mi ziva istina, imao sam i jedan sut, ja u sredinu pucam jer znam da ce negdje otici ali da ode onoliko nisam mogao vjerovati. Sve u svemu veceras je bilo previse bugova i nije nas islo, ali jos moram reci da su broj 4 i 7 prvi put tu i da nisu se bas proslavili, broj 21, 3, 31 i ja smo malo iskusniji i to je bilo to, Golman nam je dobar ali mu je bilo zastopalo kad je primio gol, i opet mu je posle nekad zastopalo ali srecom nisu bili blizu gola, kad se vrate ovi nasi standardni bice bolje ali su trenutno na odmoru. A slobodno nas prati i vidjet ces da igramo vrlo lijepo kad smo svi tu.
Tracy McGrady!!!

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la samir_tm87 » 13 avg 2010, 22:11

Italia je napisao/la:zasto sam se nadao pobjedi Cartoonsa? jer ako vas pobjede, mogu pobjediti u Zmajeve.. logicno da sam prizeljkivao to :)

mogli ste ih vi pravo dobiti, gledao sam citavu tekmu.. ali, ali..

vidjeces ti jarane u pon kako se cuva pita , jos ako ko bude iz odbrane aktivan u kartonsima cc :)

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 13 avg 2010, 23:38

samir_tm87 je napisao/la:
Italia je napisao/la:zasto sam se nadao pobjedi Cartoonsa? jer ako vas pobjede, mogu pobjediti u Zmajeve.. logicno da sam prizeljkivao to :)

mogli ste ih vi pravo dobiti, gledao sam citavu tekmu.. ali, ali..

vidjeces ti jarane u pon kako se cuva pita , jos ako ko bude iz odbrane aktivan u kartonsima cc :)
pa samire ti mene zbunjujes sv vise i vise :mrgreen: pa negdje cini mi se da sam procito da ces u cartonse a evo jos si u zmaju,
@majka ja se nadam da ce bit bolje,puno bolje
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la samir_tm87 » 13 avg 2010, 23:42

elninho_resTO je napisao/la:
samir_tm87 je napisao/la:
Italia je napisao/la:zasto sam se nadao pobjedi Cartoonsa? jer ako vas pobjede, mogu pobjediti u Zmajeve.. logicno da sam prizeljkivao to :)

mogli ste ih vi pravo dobiti, gledao sam citavu tekmu.. ali, ali..

vidjeces ti jarane u pon kako se cuva pita , jos ako ko bude iz odbrane aktivan u kartonsima cc :)
pa samire ti mene zbunjujes sv vise i vise :mrgreen: pa negdje cini mi se da sam procito da ces u cartonse a evo jos si u zmaju,
@majka ja se nadam da ce bit bolje,puno bolje

ma evo cekam boos-a jos samo da mi ugovor send :)

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 13 avg 2010, 23:46

pa tako recii,mozda onda cartonsi nesto urade,mada sumnjam,pomeni su zmajevi sampioni,al dej ti napusti sampione :mrgreen:
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la samir_tm87 » 13 avg 2010, 23:46

elninho_resTO je napisao/la:pa tako recii,mozda onda cartonsi nesto urade,mada sumnjam,pomeni su zmajevi sampioni,al dej ti napusti sampione :mrgreen:

:)

Avatar
Micron
Postovi: 598
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Micron » 14 avg 2010, 00:04

samir_tm87 je napisao/la:
elninho_resTO je napisao/la:pa tako recii,mozda onda cartonsi nesto urade,mada sumnjam,pomeni su zmajevi sampioni,al dej ti napusti sampione :mrgreen:

:)
15 mil much much :D :D :D

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 14 avg 2010, 00:09

15 mislio sam da je 10,veri much :mrgreen: eto doso ti je ugovor moras jos prihvatit,mogu cartonsi natebe trosit ;)
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la samir_tm87 » 14 avg 2010, 00:29

elninho_resTO je napisao/la:15 mislio sam da je 10,veri much :mrgreen: eto doso ti je ugovor moras jos prihvatit,mogu cartonsi natebe trosit ;)

ma potpiso buraz :D

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 14 avg 2010, 01:58

ko je sampion? zmajevi? hah, tek cemo da vidimo.. ;)
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.