Ova nam pobjeda produžeje nadu za duplu i ja kažem teško al bi volio jbgvalentinilievski je napisao/la:mi necemo uzeti duplu, uvjeren sam u to, jednostavno previse bodova smo prosuli protiv 'lige za opstanak', od samog starta nas prate problemi igracke, trenerske prirode, ali.. ako se kojim slucajem ja zajebem pa uzmemo, odmah oduzeti licencu i zaplijeniti svu pokretnu i nepokretnu imovinu madjarima i konama, prebaciti ih u 2. ligu centar.Lik je napisao/la:Sve je to meni drug jasno, al ekipa nam nije bog zna kakva zato ja to i govorim. Kako god sretno nam do duplevalentinilievski je napisao/la:@Lik
nije drugo kolo kupa, dosli smo na sami kraj, sve sto mozemo uraditi jeste odigrati muski te dvije utakmice, jer to mozemo i uzeti kup, a utakmice u ligi nebi smjele trpiti, i nadam se da nece.![]()
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
Re: FK Sarajevo
Juriš na duplu
bez veznog reda i napada. 
Zadnja izmjena: pitic, dana/u 29 apr 2017, 18:43, ukupno mijenjano 2 puta.
SRETAN BROJ - 1725
Re: FK Sarajevo
Ekipa od 12 i po igraca koja igra na dva fronta i dominira na terenu gdje ti trebaju peraja umjesto kopacki je sve samo ne nespremna fizicki.
Sta se desava na Hasetu????
Sta se desava na Hasetu????
Zadnja izmjena: socrates, dana/u 29 apr 2017, 18:46, ukupno mijenjano 1 put.
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!
Re: FK Sarajevo
Ne spominjite nikakve trofeje, odmah će se uspaničiti ovi naši! 
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
- valentinilievski
- Postovi: 45
- Pridružen/a: 17 feb 2017, 10:44
- Lokacija: Republic of Old City
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
0:3!!!
-
SiouxLukavac
- Postovi: 4201
- Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
- Lokacija: Kambodža
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Na ovakvom terenu gdje se jedva igra stvorimo bruku prilika dok na Koševu meda ne možemo..
3:0 BRAVOOOOO
3:0 BRAVOOOOO
Re: FK Sarajevo
Crnkiiiic
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Re: FK Sarajevo
E da mi je neko pričo prije tekme i ovakvog terena rekao bih mu da je lud hahahahaha 
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
Re: FK Sarajevo
PA ŠTA SE OVO DEŠAVAAAAAAAAAA
SVI SVI SVI
SVI SVI SVI
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest
željkan vazda mačić čest
Re: FK Sarajevo
Crnkiću bezobrazniče jedan 
Re: FK Sarajevo
http://sportsport.ba/bh_fudbal/milosevi ... eva/234961
Tooo Neraaa
E da je umjesto Bekića sad Smajla ili Nedim.. al et
Tooo Neraaa
E da je umjesto Bekića sad Smajla ili Nedim.. al et
-
scudetto89
- Postovi: 3043
- Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo je super jos samo da krupa zavrsi nerijeseno i tuzlaci pobjede sutra kone , ne moze bolje proci ovaj vikend .
Ps. 0-3

04.10.2009 !
Re: FK Sarajevo
@Sioux, rekoh ti ja ba!
Na Koševo treba prestati dolaziti, samo na proslavu titule doći.. 
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
-
BordoBolesnik
- Postovi: 951
- Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svi na Kosevo protiv Slobode!!! Ocekujem 0-0, 0-1! Samo ne ocekujem tri bobe kao ni danas!
Re: FK Sarajevo
Podhitno traziti plac i graditi vlastiti stadion. Obavezno bjezati sa Koseva , i reprezentacija nikad nije imala srece na njemu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Re: FK Sarajevo
Tuzlake pitati da igramo u Tuzli narednu utakmicu lige. Ako prihvate ići u Tuzlu da im uvalimo 4 gola.joker90 je napisao/la:@Sioux, rekoh ti ja ba!Na Koševo treba prestati dolaziti, samo na proslavu titule doći..
SRETAN BROJ - 1725
Re: FK Sarajevo
1-1
Re: FK Sarajevo
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"
"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""
kompleks zvani *Sarajevo*
"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""
kompleks zvani *Sarajevo*
Online
Trenutno korisnika/ca: bordobijeli, hajroooooo, johntravolta123, mnon46, ronaldo99, Vanja8, Zizou, ŠTA_JE i 78 gostiju.


