Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 03 maj 2017, 10:44

Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Dobro. Daj mi brojke. Dinamo necemo racunati, ne znam kakva je sad situacija, ali njih bojkotuju navijaci. Siguran sam da Partizan i Zvezda imaju sigurno duplo vecu posjetu od Zelje, ne znam kakva je situacija sa Hajdukom.
Taj argument u vrhu svake od njih= i Sloboda je u vrhu nase lige po posjeti, koja je 3.-ta ili 4.-ta. Slobodno brojkama argumentuj
Ne, samo Zvezda i Hajduk imaju veću posjetu od nas, a razlika je zanemariva. Zvezda recimo ima duplo jeftinije ulaznice. Partizan je smiješan, ima posjetu kao vi.

Evo ti brojke, tačnost ovih informacija ćeš lako provjeriti,
Virtu4l je napisao/la:Da još jednom pohvalim posjetu na Grbavici. Trenutno nam je prosjek 7.035 gledalaca po utakmici. Još da napomenem da imamo daleko najskuplje ulaznice u ligi.

Poređenja radi, u Hrvatskoj bi bili drugi odmah iza Hajduka (8.853), u Srbiji bi bili isto tako drugi iza Zvezde. U poređenju sa nekim jačim ligama, recimo u Španiji smo bolji od prvoligaša Eibara, u Belgiji bi bili negdje u sredini, kao i u Rusiji, u Portugalu bi bili odmah iza velikana... imaju neki klubovi iz Championshipa, 2BL i Segunde od kojih smo bolji.

U Mađarskoj i Slovačkoj bi bili najposjećeniji, u Češkoj bi bili četvrti, u Danskoj bi bili treći, u Norveškoj peti, u Grčkoj četvrti, u Austriji peti, u Turskoj osmi, itd, itd...

I onda neko dođe i kaže kako smo rupa, a imamo nešto u čemu smo bolji od 90% klubova u Evropi. Mediji se naravno nikada neće sjetiti da ovo napišu, a svi podaci su veoma lako dostupni.
Ove sezone, jel vam uvijek ovakva? dobro i ti a i ja znamo kako vam se brojke pumpaju kao i radi cega je cifra ovolika ove godine, svaki tim ce manje vise imati jedu takvu sezonu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

SemirSema
Postovi: 671
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SemirSema » 03 maj 2017, 10:44

Prosjek tri utakmice sa i nakon otvaranja tribine, prosjek je 11000, a ako računamo kup utakmicu sa širokim onda 9750
Prosjek svih mečeva lige: 7036

Pozdrav

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1369
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrantoBauzek » 03 maj 2017, 10:49

Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Dobro. Daj mi brojke. Dinamo necemo racunati, ne znam kakva je sad situacija, ali njih bojkotuju navijaci. Siguran sam da Partizan i Zvezda imaju sigurno duplo vecu posjetu od Zelje, ne znam kakva je situacija sa Hajdukom.
Taj argument u vrhu svake od njih= i Sloboda je u vrhu nase lige po posjeti, koja je 3.-ta ili 4.-ta. Slobodno brojkama argumentuj
Ne, samo Zvezda i Hajduk imaju veću posjetu od nas, a razlika je zanemariva. Zvezda recimo ima duplo jeftinije ulaznice. Partizan je smiješan, ima posjetu kao vi.

Evo ti brojke, tačnost ovih informacija ćeš lako provjeriti,
Virtu4l je napisao/la:Da još jednom pohvalim posjetu na Grbavici. Trenutno nam je prosjek 7.035 gledalaca po utakmici. Još da napomenem da imamo daleko najskuplje ulaznice u ligi.

Poređenja radi, u Hrvatskoj bi bili drugi odmah iza Hajduka (8.853), u Srbiji bi bili isto tako drugi iza Zvezde. U poređenju sa nekim jačim ligama, recimo u Španiji smo bolji od prvoligaša Eibara, u Belgiji bi bili negdje u sredini, kao i u Rusiji, u Portugalu bi bili odmah iza velikana... imaju neki klubovi iz Championshipa, 2BL i Segunde od kojih smo bolji.

U Mađarskoj i Slovačkoj bi bili najposjećeniji, u Češkoj bi bili četvrti, u Danskoj bi bili treći, u Norveškoj peti, u Grčkoj četvrti, u Austriji peti, u Turskoj osmi, itd, itd...

I onda neko dođe i kaže kako smo rupa, a imamo nešto u čemu smo bolji od 90% klubova u Evropi. Mediji se naravno nikada neće sjetiti da ovo napišu, a svi podaci su veoma lako dostupni.
Championship: Zadnji klub ima jedino 5.000, koji je zadnji na tabeli. Predzadnji vec 9.000. Znaci samo od jednog.

http://www.worldfootball.net/attendance ... 16-2017/1/

2.Bundesliga: samo od od zadnjeg, koji je ujedno i zadnji na tabeli.

https://www.transfermarkt.com/2-bundesl ... tbewerb/L2

Ne bih isao u polemisanje, ali 60 klubova u Engleskoj ima vecu posjecenost. U trecoj ligi bi bili 12 u cetvrtoj ligi Engleske 5 itd. Iskreno nisam dobio dojam dosada, da je toliko velika posjecenost na Grbavici. Ja bih volio da je to tako, ali mi se vise cini da je ovo kao i pumpanje vrijednosti igraca, preuvelicano.

EDIT: To je ne umanjuje cinjenicu da je najveca posjecenost u ligi.
Zadnja izmjena: FrantoBauzek, dana/u 03 maj 2017, 10:52, ukupno mijenjano 1 put.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 03 maj 2017, 10:50

MortemHz je napisao/la:Ove sezone, jel vam uvijek ovakva? dobro i ti a i ja znamo kako vam se brojke pumpaju kao i radi cega je cifra ovolika ove godine, svaki tim ce manje vise imati jedu takvu sezonu.
Jedne sezone smo imali veću od ovog prosjeka, a nije bilo istoka. Neće svaki tim imati ovakvu sezonu, vi nikad niste prebacili 7.000, pretprošle sezone ste imali 6.700 i sad mogu biti bezbrazan kao tvoj kolega pa reći da ste i to ostvarili zahvaljujući derbiju i utakmici protiv Slobode.

Ponovo se pokušava omalovažiti nešto što je zaista vrijedno divljenja. Poenta priče je da se svaki klub treba pozabaviti svojom posjetom, i naši su zakazali par puta sa marketingom pred utakmicu, mislili su da je dovoljno samo objaviti termin utakmice i eto publike. Da su imali malo bolji marketing ovaj prosjek bi bio još bolji.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 03 maj 2017, 10:53

FrantoBauzek je napisao/la: Championship: Zadnji klub ima jedino 5.000, koji je zadnji na tabeli. Predzadnji vec 9.000. Znaci samo od jednog.
http://www.worldfootball.net/attendance ... 16-2017/1/
2.Bundesliga: samo od od zadnjeg, koji je ujedno i zadnji na tabeli.
https://www.transfermarkt.com/2-bundesl ... tbewerb/L2

Ne bih isao u polemisanje, ali 60 klubova u Engleskoj ima vecu posjecenost. U trecoj ligi bi bili 12 u cetvrtoj ligi Engleske 5 itd. Iskreno nisam dobio dojam dosada, da je toliko velika posjecenost na Grbavici. Ja bih volio da je to tako, ali mi se vise cini da je ovo kao i pumpanje vrijednosti igraca, preuvelicano.
Vidiš, odmah ideš pogrešno sa stavom omalovažavanja, pa odmah na Englesku i Bundesligu, a pitao si za Mađarsku i ostale 'manje lige'.

To je generalno problem većine vas, dobijete brojeve ali ćete odmah ići na ono što ih diskredituje :salut:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
RedEvil
Postovi: 1860
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 03 maj 2017, 10:58

Molim te samo da objaviš zvanično sto ti je klub objavio evo recimo utakmicu s Krupom,razuvjeri me :?:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1369
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrantoBauzek » 03 maj 2017, 11:01

FrantoBauzek je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Pazi, nema ni Zeljo neku posjetu gledajuci vecu sliku.
Baš gledajući veću sliku Željo ima ogromnu posjetu. Zanemari Manchestere, Bayerne, Dortmunde i slično, mjerićemo se sa ostalim ligama gdje bi Željo bio u vrhu svake od njih.
Dobro. Daj mi brojke. Dinamo necemo racunati, ne znam kakva je sad situacija, ali njih bojkotuju navijaci. Siguran sam da Partizan i Zvezda imaju sigurno duplo vecu posjetu od Zelje, ne znam kakva je situacija sa Hajdukom.
Taj argument u vrhu svake od njih= i Sloboda je u vrhu nase lige po posjeti, koja je 3.-ta ili 4.-ta. Slobodno brojkama argumentuj

PS: Druga liga, treca liga Njemacke sigurno ima vecu posjetu od Zelje. Ili druga, treca, cetvrta liga Engleske. Treba vidjeti kakva je situacija u Madjarskoj itd. Ne moze kod nas bez megalomanije, ali ajde :kafa:
Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la: Championship: Zadnji klub ima jedino 5.000, koji je zadnji na tabeli. Predzadnji vec 9.000. Znaci samo od jednog.
http://www.worldfootball.net/attendance ... 16-2017/1/
2.Bundesliga: samo od od zadnjeg, koji je ujedno i zadnji na tabeli.
https://www.transfermarkt.com/2-bundesl ... tbewerb/L2

Ne bih isao u polemisanje, ali 60 klubova u Engleskoj ima vecu posjecenost. U trecoj ligi bi bili 12 u cetvrtoj ligi Engleske 5 itd. Iskreno nisam dobio dojam dosada, da je toliko velika posjecenost na Grbavici. Ja bih volio da je to tako, ali mi se vise cini da je ovo kao i pumpanje vrijednosti igraca, preuvelicano.
Vidiš, odmah ideš pogrešno sa stavom omalovažavanja, pa odmah na Englesku i Bundesligu, a pitao si za Mađarsku i ostale 'manje lige'.

To je generalno problem većine vas, dobijete brojeve ali ćete odmah ići na ono što ih diskredituje :salut:
Odmah ja omalovazavam :facepalm: Pogledaj tvoj post jos jednom i kako sam nastavili diskusiju. Opet ponavljam, ne mijenja cinjenicu da je to fina broja za nase uslove. Opste poznata cinjenica je da u manje razvijenim drzavama i drzavama sa drugacijim mentalitetom uglavnom prvi i evenutalno jos par ekipa iz vrha ima veliku posjetu. To je bas ono usko gledanje na stvari i tipicno za balkanski mentalitet :!:

Ne osporavam vasu posjetu, samo ne vidim da je predmet divljenja sirom Evrope. Da, jest, ali u bh okvirima.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 03 maj 2017, 11:02

Virtu4l je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ove sezone, jel vam uvijek ovakva? dobro i ti a i ja znamo kako vam se brojke pumpaju kao i radi cega je cifra ovolika ove godine, svaki tim ce manje vise imati jedu takvu sezonu.
Jedne sezone smo imali veću od ovog prosjeka, a nije bilo istoka. Neće svaki tim imati ovakvu sezonu, vi nikad niste prebacili 7.000, pretprošle sezone ste imali 6.700 i sad mogu biti bezbrazan kao tvoj kolega pa reći da ste i to ostvarili zahvaljujući derbiju i utakmici protiv Slobode.

Ponovo se pokušava omalovažiti nešto što je zaista vrijedno divljenja. Poenta priče je da se svaki klub treba pozabaviti svojom posjetom, i naši su zakazali par puta sa marketingom pred utakmicu, mislili su da je dovoljno samo objaviti termin utakmice i eto publike. Da su imali malo bolji marketing ovaj prosjek bi bio još bolji.
Pa jeste to ali vama je ovo najveca sezona u poslijeratnoj historiji kluba. Ne bi mogla biti veca jer je pod normalnim uslovima oko 3 hiljade. Pa sjecas li se pred koliko ste navijaca titulu slavili? Ovo je jedna od rijetkih sezona, svaka vama cast, ne kazem ja, i kad bude 3 milje vama pise 6 i na tome isto svaka cast ali vratimo se malo u realnost.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 03 maj 2017, 11:06

FrantoBauzek je napisao/la:Ne osporavam vasu posjetu, samo ne vidim da je predmet divljenja sirom Evrope. Da, jest, ali u bh okvirima.
Ko je rekao da je predmet divljenja širom Evrope? Ja nisam.
MortemHz je napisao/la:Pa jeste to ali vama je ovo najveca sezona u poslijeratnoj historiji kluba.
Nije najveća, u sezoni 2009/10 smo imali 7.733, Borac je te sezone imao 6.433 a vi ste imali 3.150.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8591
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 03 maj 2017, 11:07

BatistutA19 je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:Samo sam objektivan
Kako ces ti prezivit OPSTANAK CELIKA u LIGI hihihihhihi ngm nece ti bit lahko ...imas li planova kako ces to podnijet ..Moras ic na psihicke pripreme..Al izdrzaces ti vjerujemo mi u tebe ..Jos kad Celik sad Viteza pobijedi ,moram priznat nece ti bit laahko :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: .......Sto mrzzis Celika nisi nikad odgovorio
ja sam neshvaćen
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1369
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrantoBauzek » 03 maj 2017, 11:20

Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Ne osporavam vasu posjetu, samo ne vidim da je predmet divljenja sirom Evrope. Da, jest, ali u bh okvirima.
Ko je rekao da je predmet divljenja širom Evrope? Ja nisam.
Virtu4l je napisao/la: Da, naša posjeta, posjeta koje se ne bi postidili u svakoj ligi na planeti.
Rekao si malo drugacije. S ovim stavom bi ja mogao naci isto da i Slobodina posjeta ne bi bila losa u mnogim ligama :shifty: Mislim da je malo napuhana ta prica i fokusiranje na iskljucivo neke izolovane podatke, bez gledanja sire slike i uzimanja vise parametara u obzir.

Ali opet ponavljam, za nase uslove je dobra posjeta. I tu zavrsavam raspravu :thumbup:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

SemirSema
Postovi: 671
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SemirSema » 03 maj 2017, 11:22

Evo ti šira slika

slika

RichmanBiH
Postovi: 1099
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RichmanBiH » 03 maj 2017, 11:28

Na grbavici dodje 7 milja napisu bila 21 hiljada iako stadion prima 13 milja hahahaha.
UPRAVA NAPOLJE!

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mma_hz » 03 maj 2017, 11:30

Zeljeznicar ima najvecu posjetu u PLBIH,i imao je dosta puta najvecu posjetu..

Nezz sta se ima oko toga uopste pricati.. :?
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
bhsport
Postovi: 13547
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhsport » 03 maj 2017, 11:39

19:00 Jel ista bilo od ovih prijava? I klevete i tuzbi? Ili se samo zataskalo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 03 maj 2017, 11:47

mma_hz je napisao/la:Zeljeznicar ima najvecu posjetu u PLBIH,i imao je dosta puta najvecu posjetu..

Nezz sta se ima oko toga uopste pricati.. :?
Priča je počela izjavama kako liga ima očajnu posjetu i slično pa sam im ja postavio argumente da se Željo ne treba gurati u taj koš, kao ni Sarajevo naravno.

Problem je u ostatku lige, jasno je da Krupa, Olimpic i Metalleghe ne mogu bolje od ovoga što sad imaju i njima ništa ne zamjeram. Sa druge strane sramotno je da Sloboda ima prosjek 3.000 u jednoj od najboljih sezona u istoriji kluba, pa Borac je kao od šale prebacivao 6.000 kada se borio za titulu, Čelik je nemalo puta prebacivao 5.000 dok im se nije desio ovaj krah.

Sloboda je recimo protiv Radnika u kupu imala 10.000 ljudi i to po kiši, tako da može, ali treba se posvetiti privlačenju publike na utakmica, što mi volimo reći - hajcanju. Kad Željo i Sarajevo hajcaju, pola navijača pokušava ubijediti po nekoga da dođe na utakmicu, druga, drugaricu, komšiju, one koji nikad ne idu na utakmicu, plate im ulaznicu i sve što treba, samo da dođu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Raonffa
Postovi: 25966
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 03 maj 2017, 11:58

MortemHz je napisao/la:Tad se nisi borio za titulu faraon
Kakve to veze ima moj Morteme, da Željo ne razvali Zrinjskog u sred Mostara, titula bi već odavno bila rješena, jer upravo od te utakmice kreće "pad" Zrinjskog i otkaz Marinoviću.

A valjda ne moram spominjati u kakvom je smjeru krenula ta utakmica i kako bi ona završila samo da nije bilo lude sreće i Kjosevskog.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1369
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrantoBauzek » 03 maj 2017, 12:13

https://fk.zeljeznicar.ba/zelju-u-2015- ... aca/17880/

Željezničar je odigrao 22 domaće utakmice na kojima je ukupno bilo 98.000 gledalaca, dakle u prosjeku nešto manje od 4.500 gledalaca po utakmici. U Premijer ligi BiH Plavi su odigrali 17 domaćih susreta. Na tribinama je ukupno bilo 55.000 gledalaca, a u prosjeku nešto iznad 3.000 navijača po utakmici.
Virtu4l je napisao/la:.
Interesuje me, tih 7000 jel tako svake godine ili je bilo nekad 4 k, nekad 5 k ili kako? Cisto me interesuje, jer ne baratam informacijama. I da li je ovaj podatak tacan?
League Cup winners
Yugoslavia - ★

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mma_hz » 03 maj 2017, 12:21

Virtu4l je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Zeljeznicar ima najvecu posjetu u PLBIH,i imao je dosta puta najvecu posjetu..

Nezz sta se ima oko toga uopste pricati.. :?
Priča je počela izjavama kako liga ima očajnu posjetu i slično pa sam im ja postavio argumente da se Željo ne treba gurati u taj koš, kao ni Sarajevo naravno.

Problem je u ostatku lige, jasno je da Krupa, Olimpic i Metalleghe ne mogu bolje od ovoga što sad imaju i njima ništa ne zamjeram. Sa druge strane sramotno je da Sloboda ima prosjek 3.000 u jednoj od najboljih sezona u istoriji kluba, pa Borac je kao od šale prebacivao 6.000 kada se borio za titulu, Čelik je nemalo puta prebacivao 5.000 dok im se nije desio ovaj krah.

Sloboda je recimo protiv Radnika u kupu imala 10.000 ljudi i to po kiši, tako da može, ali treba se posvetiti privlačenju publike na utakmica, što mi volimo reći - hajcanju. Kad Željo i Sarajevo hajcaju, pola navijača pokušava ubijediti po nekoga da dođe na utakmicu, druga, drugaricu, komšiju, one koji nikad ne idu na utakmicu, plate im ulaznicu i sve što treba, samo da dođu.
Nezz koliko pratis forum FK Sarajevo,al ja sam nedavno tamo (neuspjesno)vodio raspravu i govorio kako je sramota da protiv Krupe bude 1500 do 2000 ljudi.
Znaci Sarajevo proslo u finale Kupa,ajmo reci borimo se i za titulu i dodje ti toliko ljudi..pa to je sramotan podatak..
Da smo mi ispali iz Kupa,da se borimo za opstanak rekao bih,ok jbg i to je dovoljno ali ovako sramota.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
delinjo
Postovi: 21775
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la delinjo » 03 maj 2017, 12:37


:bih: :bih:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []