RK Zeljeznicar

Sinbad_Moreplovac
Postovi: 15
Pridružen/a: 12 avg 2010, 13:42
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Sinbad_Moreplovac » 14 avg 2010, 23:59

Hvala, imaš li još raspored utakmica prvenstva?

Kupus
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 avg 2010, 01:51
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Kupus » 15 avg 2010, 16:05

sa jučerašnjeg sastanka RK Željeziničar :) odlučeno je da igrači i stručni stožer imaju 2 slobodna dana te da u srijedu

/ 18.08. 2010. / putuju u Cetinje ( Crna Gora) gdje će odigrati 2 pripremna meča sa domaćom ekipom RK LOVĆEN :D

te da se prethodno dogovoreni mečevi sa Goraždem i Goricom pomjeraju :( hoho

air
Postovi: 83
Pridružen/a: 12 avg 2010, 22:27
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la air » 15 avg 2010, 16:37

ima li jos kakvih novosti, znaci ostaju svi igraci koji su dosli, hoce li iko na posudbu u druge klubove???

brzi
Postovi: 1148
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la brzi » 15 avg 2010, 16:48

Raspored prvenstva će biti određen za nedjelju dana na Dobojskom turniru

Kupus
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 avg 2010, 01:51
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Kupus » 15 avg 2010, 20:30

air je napisao/la:ima li jos kakvih novosti, znaci ostaju svi igraci koji su dosli, hoce li iko na posudbu u druge klubove???
već će otpasti nekoliko igrača sada pred polazak u Crnu Goru ... na Igmanu su trenirala 24 igrača,sada će se taj broj smanjiti...:(

thunder
Postovi: 84
Pridružen/a: 25 avg 2009, 00:45
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la thunder » 16 avg 2010, 18:06

Nije mi bas najjasnije ovo oko imena. Kako ce se sad klub zvati?

air
Postovi: 83
Pridružen/a: 12 avg 2010, 22:27
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la air » 16 avg 2010, 18:08

Sta se ovo desava? Izgleda da Zeljo prelazi u ime Inter???? Za koga sad manijaci da navijaju...Ovo može samo kod nas, da se Zelji mijenja ime... Bože sačuvaj!!!!! :evil: :o
Zamislite da se Zove Zeljeznicar internacional, Zeljeznicar celje, zeljeznicar tunguzija....
Sramota sta sve ljudi rade u ovom gradu i ovom klubu :o :o

brzi
Postovi: 1148
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la brzi » 16 avg 2010, 18:35

Dugovanja,blokiran račun,Kaliniću treba isplatiti 30 000 KM...i tko zna koliko i kome još,promjeniš ime i kao nikom ništa,strahota...

amertiger
Postovi: 1334
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la amertiger » 16 avg 2010, 18:36

SRAMOTA!!!!!

Haj da se zove RK Zeljeznicar Internacional OK, ali da promjeni ime i da uzme ime kluba koji je osnovan 2009 godine i da ugase klub koji postoji decenijama, SRAMOTA!!! Nek vas stid bude, da Bogda ispali iz lige samo radi tog postupka, hajmo linijom manjeg otpora spojiti se sa klubom koji postoji jednu godinu i i demo dalje.

Mamu vam u nabijem u upravi, sad se covjek zapista zasto je pratio Zelju u drugoj ligi da bi neki debil koji misli da je pokupio svu pamet svijeta sto je doveo Zelju u prvu ligu unistio to sve. Je*em ti mamu supak jedan
Mes Que Un Club

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Željovac » 16 avg 2010, 19:14

amertiger je napisao/la:SRAMOTA!!!!!

...ali da promjeni ime i da uzme ime kluba koji je osnovan 2009 godine i da ugase klub koji postoji decenijama, SRAMOTA!!!
Stvarno bruka da se ime mijenja zbog fuzije sa "klubom" koji je nastao jučer. ŽELJEZNIČAR da to uradi?! :roll:
Ovi mogu da se fuzionišu i da budu presretni samo zbog toga, a ne da oni ikako ulaze u neko ime, kao da nije dovoljna ova prodaja guzova u vidu stavljanja imena firme! :roll: Sve je bilo super i onda urade jedan takav potez!!! :evil: :shock: :oops: :roll:
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

air
Postovi: 83
Pridružen/a: 12 avg 2010, 22:27
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la air » 16 avg 2010, 19:21

brzi je napisao/la:Dugovanja,blokiran račun,Kaliniću treba isplatiti 30 000 KM...i tko zna koliko i kome još,promjeniš ime i kao nikom ništa,strahota...
nije samo Kalinicu se ostalo duzno, vec i svim igracima sto su uveli klub u premijer ligu...ovaj interviju je bruka i za novinara jer se u tekstu spominju same neistine.... Zeljo se iskoristio i sada se ostavlja sa dugom kojeg je i ova uprava povecala..

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Željovac » 16 avg 2010, 19:53

Imali su mogućnost da u dogledno vrijeme igraju Evropu uz 5.000 navijača na tribinama i to su odbacili zbog sitnijih interesa. SRAMOTA!
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

air
Postovi: 83
Pridružen/a: 12 avg 2010, 22:27
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la air » 16 avg 2010, 19:59

Evropa se nikad nije mogla igrati jer je od starta zasnovano sve na lazima i prevarama, nazalost najvise ljubitelja Zeljeznicara i Manijaka....U novinskim clancima se objavljuju same neistine i pogresni podaci tako da ce se i ovo srusiti kao kula od karata...Klubovi se grade decenijama a ne za godinu-dvije...

Avatar
blablabla
Postovi: 258
Pridružen/a: 25 okt 2009, 00:48
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la blablabla » 16 avg 2010, 20:05

.............................
Zadnja izmjena: blablabla, dana/u 17 avg 2010, 11:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la bistrikboy » 16 avg 2010, 20:11

blablabla je napisao/la:laz je da ima 10 momaka iz sarajeva,tu su samo Adis Hrbat,Hasan Terza,Tarik Dedajic,Zahiragic Faris(SARAJEVO)
Visok plav,decko sa Bistrika!?

Mani se te price o srpskom Želji i slicno,to bas djeluje glupo i ograniceno.Detalji oko fuzije jos nisu ni poznati a vi vec osuli po Želji,sacekajte malo.Bila bi sramota da se klub prakticno ugasi ali ako se bude zvao npr."Inetrnacionale Željezničar" to ce biti sasvim ok.Ja koliko vidim jedini razlog fuzije je izbjegavanje obaveza sa Željinog racuna,po meni to je privredni kriminal,nisam pravnik el saik pomozi!
Zadnja izmjena: bistrikboy, dana/u 16 avg 2010, 20:14, ukupno mijenjano 1 put.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

amertiger
Postovi: 1334
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la amertiger » 16 avg 2010, 20:13

Mozel se kako sprijeciti ovo d se promjeni ime kluba, ipak to nije njegov klub i klub je bio i prije njega a aBd bit ce i poslje njega!!!

Ako neko ima neku ideju, ili nei nacin nek se javi jer je ovo ne dopustivo!!!
Mes Que Un Club

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Željovac » 16 avg 2010, 20:22

bistrikboy je napisao/la:ako se bude zvao npr."Inetrnacionale Željezničar" to ce biti sasvim ok.
Po meni je baš ovo nedopustivo! Isto k'o da se i fudbalski zvao Đerzelez Željezničar, kao što su neki htjeli. Ovom drugom klupčiću ne bi trebalo ni napamet da pada da ugurava svoje ime uz ŽELJU! Da imaju imalo mozga i obraza...
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la bistrikboy » 16 avg 2010, 20:29

Željovac je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:ako se bude zvao npr."Inetrnacionale Željezničar" to ce biti sasvim ok.
Po meni je baš ovo nedopustivo! Isto k'o da se i fudbalski zvao Đerzelez Željezničar, kao što su neki htjeli. Ovom drugom klupčiću ne bi trebalo ni napamet da pada da ugurava svoje ime uz ŽELJU! Da imaju imalo mozga i obraza...
Treba sacekati i vidjeti o kakvoj fuziji je rijec,nikakve detalje ne znamo ali na prvi pogled se radi o privrednom kriminalu i izbjegavanju obaveza...

Bas sam se bio namecio da ih pocnem pratiti ali ako to ne bude vise Željo nema nista od rukometa mog...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Hamo
Postovi: 1152
Pridružen/a: 10 jan 2010, 13:31
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Hamo » 16 avg 2010, 21:05

...a oni koji navijaju za milanski Inter sada će imati pandam i u elitnom BH razredu :?: :?: :?:Izjava mu je bezveze.I ovo oko imena Željezničar me brine. :roll:
DAN ŽALOSTI ZA FORUMAŠE: 10 jan 2010, 13:31

Plavusa17
Postovi: 2
Pridružen/a: 13 avg 2010, 17:23
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Plavusa17 » 16 avg 2010, 22:27

Sve se moze koliko para toliko i ljubavi. Covjek daje svoje pare i on odlucuje kako ce se klub zvati. Nepita se niko sta se radi u Sportskom drustvu Zeljezničar. Šta se tamo radi. Gdje se slijevaju pare od tombole itd... Zašto je SD postalo samo sebi svrha a ne da bi nedaj bože pomogli neki sport (RUKOMET je samo jedan od mnogih klubova pod nazivom Željezničar) Biće Željo opet ŠAMPION (al u k....)

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.