ne kontam sto tako razmisljate, ove godine najblji treener u bundes ligi ima 29 godina ako se ne varam i skoro nikakvo iskustvo nema sto se tice igranja fudbala (minimalno)... kod nas se u ligi vrti uvijek istih 20 trenera vec 15 godina, a niko nije se izdigao sve je to isto .... upravo zato jer se ne vjerujem mladim trenerima.SiouxLukavac je napisao/la:Kao pomoćnik, kao trener u akademiji - super.Zip je napisao/la:Sta bi vi rekli kada bi Trivunovuc bio novi sef, umjesto Cale?
Kao trener prvog tima - nipošto.
ovo moze, jer je takva liga, potez tesko jer ga nema ko napravitihilmo je napisao/la: Današnju utakmicu može odlučiti potez, greška ili glupost nekog od igrača s obje strane.




