Safet Sušić - Pape

jordan 23
Postovi: 253
Pridružen/a: 23 okt 2009, 23:02
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la jordan 23 » 16 avg 2010, 14:52

CeMa je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Ako Susic stvarno zovne ovog Spahica, dokazat ce koliko je neozbiljan. Zvat igraca na osnovu preporuke jarana njegovog je smjesno.
1. igra na lijevom boku (odma znas sta to znaci-deficit)
2. standardan je u svom klubu
3. uvijek pruza dobre partije
4. igra u inostranstvu
5. bolji je kako god od mravca,ibricica,medunjanina na toj poziciji
ja se stvarno nadam da se salis,i to da si bas provalio dobru salu.
kad bi pozvao ovog spahica,ja nikad vise ne bi pogledao nasu reprezentaciju.
taj momak je igrao u zelji 2-3 godine,to je najlosiji igrac u istoriji zelje.fuj eto kakav je to igrac.
toliko je zastupljen u novinama zato sto je dobar jaran sa dzekom i emirom spahicem.mozda ces reci igra u poljskoj solidan je.brate kunem ti se znas koje je to smece od igraca.toliko volim zelju,meni se zeljo gadio kad je on igrao.
VOLIM TE ŽELJO

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la chichak » 16 avg 2010, 14:53

Ma nama ljudi fali selektor a ne lijevi bocni,mi bi i mogli naci rjesenje za taj dio terena ali selektora se sada ne mozemo rijesiti,nažalost!
...nisu mogli da te ugase!!!

jordan 23
Postovi: 253
Pridružen/a: 23 okt 2009, 23:02
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la jordan 23 » 16 avg 2010, 15:00

sada sam jos procitao ko mu je preporucio spahica,pa 100% sam bio u pravu a da nisam ni procitao tekst.njegov jaran dzeko ga preporucio.edine dobar si stvarno ,svaka ti cast,ali ne petljaj se gdje ti nije mjesto.ovog spahica kuci vodi,ali ga u reprezentaciju ne dovodi.
VOLIM TE ŽELJO

Avatar
Adin_BiH
Postovi: 392
Pridružen/a: 01 nov 2009, 16:32
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Adin_BiH » 16 avg 2010, 15:07

Cartman je napisao/la:Ako Susic stvarno zovne ovog Spahica, dokazat ce koliko je neozbiljan. Zvat igraca na osnovu preporuke jarana njegovog je smjesno.
Spahic se cini kao veliki talenat,i ostala nam je ta tekma protiv Luxa gdje se smije MALO riskirati ;)


Btw. I Ferguson je doveo u manchester beskucnika Bebe-a na prijedlog Quieroza,pa mu niko nije progovorio
Rodjen u Mostaru,u najljepse doba , Mostar u srcu Velez do groba !

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 16 avg 2010, 15:09

Jel to onaj isti Spahić koji je u Želji nešto malo igr'o? Ako je riječ o tom liku, Mravac je za njega Lahm :mrgreen:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Željovac » 16 avg 2010, 15:09

jordan 23 je napisao/la: taj momak je igrao u zelji 2-3 godine,to je najlosiji igrac u istoriji zelje.fuj eto kakav je to igrac.
toliko je zastupljen u novinama zato sto je dobar jaran sa dzekom i emirom spahicem.
Potpisujem, iako je sad vjerovatno nešto napredovao dok je standardan, pa makar i u Poljskoj. Opet, mislim nedovoljno. Definitivno najlošiji igrač u istoriji ŽELJE. Sutra igra Lulić protiv Tottenhama, biće na FTV-u i Novoj, pa možda ga i Safet zapazi :P Protiv Azrebejdžana je bio strašan, ali na desnom krilu, ne vjerujem da bi mogao na lijevog beka.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23211
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la miky_hz » 16 avg 2010, 15:10

Adin_BiH je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Ako Susic stvarno zovne ovog Spahica, dokazat ce koliko je neozbiljan. Zvat igraca na osnovu preporuke jarana njegovog je smjesno.
Spahic se cini kao veliki talenat,i ostala nam je ta tekma protiv Luxa gdje se smije MALO riskirati ;)


Btw. I Ferguson je doveo u manchester beskucnika Bebe-a na prijedlog Quieroza,pa mu niko nije progovorio
Jedno je kad ti igraca predlozi dojucerasnji saradnik na klupi skroz nesto drugo je kad ti ga predlozi igrac najboljeg jarana

Btw Susic nece nikoga novog pozivati,izjavio je da je dilema Mravac ili Jahic na LB tako da se bezveze namecu ove price,nekako ce se pregurati prve 4 utakmice i onda ce se Sejo vratiti na to mjesto


Nego jel Amir brat od Emira ili sam ja nesto krivo skontao?
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 16 avg 2010, 15:12, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Željovac » 16 avg 2010, 15:11

Adin_BiH je napisao/la: Spahic se cini kao veliki talenat,i ostala nam je ta tekma protiv Luxa gdje se smije MALO riskirati ;)
Btw. I Ferguson je doveo u manchester beskucnika Bebe-a na prijedlog Quieroza,pa mu niko nije progovorio
Adine, riječ talenat se ne koristi tako u rečenici. Možeš reći recimo "Neymar je talenat", pa možda čak i "Pato je talenat", možeš reći "Višća je talenat", ali za igrača od 27 godina ne možeš reći da je talenat! Makar ti se to i činilo.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Hairlija » 16 avg 2010, 15:12

VanBasten je napisao/la:Jel to onaj isti Spahić koji je u Želji nešto malo igr'o? Ako je riječ o tom liku, Mravac je za njega Lahm :mrgreen:
Ma sta ti je Arsenijevic je za njega Evra,iako je desni bocni moze igrati i lijevog.....
Ima srpski drzavljanstvo al' da dobije poziv uvjeren sam da bi se to sredilo oko drzavljanstva :)
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Željovac » 16 avg 2010, 15:13

miky_hz je napisao/la: Nego jel Amir brat od Emira ili sam ja nesto krivo skontao?
Ovo drugo. I Emirov brat je igrao za ŽELJU jedno poluvrijeme :mrgreen: Pokušaj napadača.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ĆeMa » 16 avg 2010, 15:45

jordan 23 je napisao/la:
CeMa je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Ako Susic stvarno zovne ovog Spahica, dokazat ce koliko je neozbiljan. Zvat igraca na osnovu preporuke jarana njegovog je smjesno.
1. igra na lijevom boku (odma znas sta to znaci-deficit)
2. standardan je u svom klubu
3. uvijek pruza dobre partije
4. igra u inostranstvu
5. bolji je kako god od mravca,ibricica,medunjanina na toj poziciji
ja se stvarno nadam da se salis,i to da si bas provalio dobru salu.
kad bi pozvao ovog spahica,ja nikad vise ne bi pogledao nasu reprezentaciju.
taj momak je igrao u zelji 2-3 godine,to je najlosiji igrac u istoriji zelje.fuj eto kakav je to igrac.
toliko je zastupljen u novinama zato sto je dobar jaran sa dzekom i emirom spahicem.mozda ces reci igra u poljskoj solidan je.brate kunem ti se znas koje je to smece od igraca.toliko volim zelju,meni se zeljo gadio kad je on igrao.
ma naravno da se salim, gdje cu ja biti ozbiljan :lol: :mrgreen:
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Adinjo » 16 avg 2010, 16:08

Samo ne znam gdje ih ove novine vise izvlace. Svez'o mozda nekoliko tekmi, i odma misli da je za repke.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la velez_mostar » 16 avg 2010, 17:10

Veceras cu pricati sa Papcom, da vidim sta se moze uraditi, nikako ga nagovoriti!!!

Avatar
ackeey
Postovi: 3894
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ackeey » 16 avg 2010, 18:16

Nemoj ga majke ti nagovarati.
Nece covjek i gotovo. Lafo nece zbog principa, a ustvari libo ga qrac za BiH, prodala ga je repka, sad mu vise ne treba. :cry:
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la SemPer_fi » 16 avg 2010, 18:55

velez_mostar je napisao/la:Veceras cu pricati sa Papcom, da vidim sta se moze uraditi, nikako ga nagovoriti!!!
rec mu raja sa ss.ba je za njegov povratak hahah.... Kad bi se vratio imo bi ti jaro od mene cevape na bas carsiji dok se vidimo :D
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la velez_mostar » 16 avg 2010, 21:21

SemPer_fi je napisao/la:
velez_mostar je napisao/la:Veceras cu pricati sa Papcom, da vidim sta se moze uraditi, nikako ga nagovoriti!!!
rec mu raja sa ss.ba je za njegov povratak hahah.... Kad bi se vratio imo bi ti jaro od mene cevape na bas carsiji dok se vidimo :D
Znaci petn'eska kod Zelje, dogovorili smo se!
Nemoj se sekirat, sve cu mu objasniti..raja sa foruma ga podrzava, nadam se da mogu pricati u ime svih forumasa!

Avatar
BH_Patriot
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 avg 2010, 20:49
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la BH_Patriot » 17 avg 2010, 00:07

E jebhem ga ja, pa je li toliko tesko naci igraca za lijevog beka.
Pa najveci papak zna otvoriti transfermarkt i potraziti igrace, a kamoli da to Susic moze uraditi sa nekim sredstvima kojim raspolaze. Da nije ovih medija u BiH, puno igraca ne bi igrali za nasu zemlju.

Evo, ako Pape hoce rjesenje neka se raspita za Senada Lulica iz Young Boysa.
NE DAJ SE BOSNO !!

deni_m1312
Postovi: 556
Pridružen/a: 11 okt 2008, 15:19
Lokacija: dno dna
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la deni_m1312 » 17 avg 2010, 00:14

sta fali jahicu na lijevom boku....bolji je od mravca po meni....pa ja bi njega stavio na bok prije salihovica,kojeg bi gurnuo u sredinu,kad bi imali dobrog desnog beka

emiros
Postovi: 61
Pridružen/a: 16 maj 2008, 20:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emiros » 17 avg 2010, 01:03

Hadzija je bio solidno rijesenje da se nije povrijedio, ovako Merzic, Pejic, Bunoza, Subasic, Sunjic ili Lukacevic.

Avatar
szlaja
Postovi: 914
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la szlaja » 17 avg 2010, 14:46

chichak je napisao/la:Ma nama ljudi fali selektor a ne lijevi bocni,mi bi i mogli naci rjesenje za taj dio terena ali selektora se sada ne mozemo rijesiti,nažalost!
Najjaci post do sad, bravo majstore :!: :!: :!:
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.