U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61913
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Virtu4l » 12 avg 2010, 09:19

nick je napisao/la:
velez_mostar je napisao/la:Jesi ti nick@ gledao kakav je on gol primio, jesi li mozda gledao kakve je golove protiv Hapoela primao, je li tebi on uljeva sigurnost dok stoji medju stativama, po cemu je dobar on, pojasni mi??Covjece kao da je tek poceo braniti, pogledaj samo kako je danas isao na loptu, nije mu ni Supic ravan,,

To za "mahalsku" ne bih komentirao, govori dosta o tebi.
kakve je golove primo?ti si gledo de mi reci za koji je kriv? odbranio penal, oke pogrijesio kriv je losa partija ali na osnovu te dvije utakmice popljuvat nekog tako mozemo samo mi,jesili gledo protiv italije,jesili gledo jos ikad kako brani? a ovo pljuvanje dovoljno govori o tebi...
Ne raspravljaj se sa njim. Dokazani mrzitelj i pljuvač svega što dolazi iz glavnog grada.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
_Bad_boy
Postovi: 526
Pridružen/a: 06 feb 2010, 19:59
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la _Bad_boy » 12 avg 2010, 09:49

a repka nam izgubi,U21 repka izgubi,kosarkasi izgubise,odbojkasice od grcke zijanise..a jebote mjeseca avgusta sve sama bruka do bruke..igral nam repka sjedece odbojke ovaj mjesec valjda oni malo poprave ucinak,jer su nam i ostali sportovi truba :mrgreen:
-PAJA Fan Club!!

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Dylan Dog » 12 avg 2010, 15:26

Ma ja samo cekam Virtualnog da nam objasni kako je ovaj poraz od Madarske dobra stvar,kako je Tulic odlicno postavio taktiku samo nije bilo srece,kad bi svi razmisljali ko on za svaki poraz bi bilo opravdanje,taj je svojevremeno objasnjavao kako je poraz od Luksemburga splet nesretnih okolnosti i da Tulic uopste nije kriv.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61913
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Virtu4l » 12 avg 2010, 15:37

Poraz k'o poraz. Ništa spektakularno, trećeplasirani sa prošlog SP U20 su nas pobijedili, ne vidim ništa katastrofalno u tome.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la sajo10 » 16 avg 2010, 19:23

Muhamed Besic dobio poziv od nase U19-repke prenosi "hsv.de"!! :D
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
BegA_SA
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 feb 2009, 19:40
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la BegA_SA » 16 avg 2010, 21:29

sajo10 je napisao/la:Muhamed Besic dobio poziv od nase U19-repke prenosi "hsv.de"!! :D
Jel' objavljen cijeli spisak pozvanih za U-19?
SARAJEVO=Evropski Jerusalem :P

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la sajo10 » 16 avg 2010, 21:31

BegA_SA je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Muhamed Besic dobio poziv od nase U19-repke prenosi "hsv.de"!! :D
Jel' objavljen cijeli spisak pozvanih za U-19?
Bice sutra spisak! Nadam se jos nekih novih imena.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Cartman » 16 avg 2010, 21:59

Pravi potez, odma znamo da je nas. A ne da se onda borimo sa Njemackom kad momak zaigra u Bundesligi.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la amerosm » 16 avg 2010, 22:05

Cartman je napisao/la:Pravi potez, odma znamo da je nas. A ne da se onda borimo sa Njemackom kad momak zaigra u Bundesligi.
Nazalost sve dok ne bude debitirao za A selekciju ima pravo i da se odluci za Njemacku. Mene je samo strah kao sto smo Bistrikboy i ja napisali na temi HSV-a, da covijek ne vidi s kojom mafijom ima posla i da se odluci za Njemacku, jer posjeduje i njihovo drzavljanstvo.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la sajo10 » 16 avg 2010, 22:11

Ne brini te se, momak zeli da igra za BOSNU samo! :D
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3350
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la newton_heath_lyr » 16 avg 2010, 22:27

MA napokon je ovo sivilo moralo malo da utihne.Vrijeme je da se u nasem sportu pocnu desavati normalne stvari.Stvari zbog kojih svim Bosancima se vraca nada u bolje sutra BH sporta.Normalan potez selektora u-19 reprezentacije.
Veliki plus.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Amar Dzeko » 17 avg 2010, 00:43

Kad malo bolje pogledam, sto se tice fudbala da ne bude rata mi bi za koju godinu bili propalitet zesci, pa i sada vjerovatno..sta nam je djece poniklo vani a sad igraju/igrace za nas..zalosno..
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Cartman » 17 avg 2010, 00:52

Amar Dzeko je napisao/la:Kad malo bolje pogledam, sto se tice fudbala da ne bude rata mi bi za koju godinu bili propalitet zesci, pa i sada vjerovatno..sta nam je djece poniklo vani a sad igraju/igrace za nas..zalosno..
Pa da nije bilo rata, sad bi se bolje radilo sa mladima i bilo bi vise para za te stvari.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
miky_hz
Postovi: 23212
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la miky_hz » 17 avg 2010, 01:04

Amar Dzeko je napisao/la:Kad malo bolje pogledam, sto se tice fudbala da ne bude rata mi bi za koju godinu bili propalitet zesci, pa i sada vjerovatno..sta nam je djece poniklo vani a sad igraju/igrace za nas..zalosno..
A odakle ta sva djeca vani?pobjegla odavde sa svojima zbog tog rata,da nije bilo toga oni bi ovdje rasli,ovdje gradili karijere pa iz nasih klubova isli vani...sve bi drugacije bilo,nije kod nas uvijek ovako crno bilo a crno je upravo iz tog razloga od tog rata je sve pocelo i od toga se nikad necemo ni oporavit izgleda sa ovim sto nas vode
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Amar Dzeko » 17 avg 2010, 01:32

miky_hz je napisao/la:
Amar Dzeko je napisao/la:Kad malo bolje pogledam, sto se tice fudbala da ne bude rata mi bi za koju godinu bili propalitet zesci, pa i sada vjerovatno..sta nam je djece poniklo vani a sad igraju/igrace za nas..zalosno..
A odakle ta sva djeca vani?pobjegla odavde sa svojima zbog tog rata,da nije bilo toga oni bi ovdje rasli,ovdje gradili karijere pa iz nasih klubova isli vani...sve bi drugacije bilo,nije kod nas uvijek ovako crno bilo a crno je upravo iz tog razloga od tog rata je sve pocelo i od toga se nikad necemo ni oporavit izgleda sa ovim sto nas vode
Pa ostalo je dovoljno djece i u BiH zar ne ? :? Sta je s njima ?..Mi ipak stalno gledamo ima li koji u Njemackoj, SAD-u, Svicarskoj, Austriji...jer su puno veci talenti nego ova "nasa" djeca iz bh.klubova tj. imaju bolje mogucnosti za razvoj talenta, dok ova "nasa" jedva da imaju uvjete za razvoj..to je zalosno.. :|

@Cartman Tacno, ali ne moze se samo rat okriviti za katastrofalan razvoj bh.fudbala..Rat je zavrsio prije 15 god., a mi jos uvijek statiramo..Mora da je rat kriv :? Zato kazem sreca nama te djece sto vani grade svoje u buducnosti uspjesne karijere, jer inace bi bili u rangu Moldavije, Albanije itd. :x
Zadnja izmjena: Amar Dzeko, dana/u 17 avg 2010, 01:38, ukupno mijenjano 3 puta.
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23212
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la miky_hz » 17 avg 2010, 01:36

Amar Dzeko je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:
Amar Dzeko je napisao/la:Kad malo bolje pogledam, sto se tice fudbala da ne bude rata mi bi za koju godinu bili propalitet zesci, pa i sada vjerovatno..sta nam je djece poniklo vani a sad igraju/igrace za nas..zalosno..
A odakle ta sva djeca vani?pobjegla odavde sa svojima zbog tog rata,da nije bilo toga oni bi ovdje rasli,ovdje gradili karijere pa iz nasih klubova isli vani...sve bi drugacije bilo,nije kod nas uvijek ovako crno bilo a crno je upravo iz tog razloga od tog rata je sve pocelo i od toga se nikad necemo ni oporavit izgleda sa ovim sto nas vode
Pa ostalo je dovoljno djece i u BiH :? Sta je s njima ?..Mi ipak stalno gledamo ima li koji u Njemackoj, SAD-u, Svicarskoj, Austriji...jer su puno veci talenti nego ova "nasa" djeca iz bh.klubova tj. imaju bolje mogucnosti za razvoj talenta, ova "nasa" nemaju skoro nikakve uslove..to je zalosno.. :|
O tome pricam,ovdje su se nekad imali odlicni uslovi odavde su izlazili pravi igraci,vjerovatno bi to sad bilo sve puno puno bolje nego sto je trenutno da nije bilo tog rata koji je sve unazadio i od tada nazalost vise nista isto nije
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

emiros
Postovi: 61
Pridružen/a: 16 maj 2008, 20:34
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la emiros » 17 avg 2010, 02:45

Zoran Bubalo, selektor nogometne U 19 (juniorske) reprezentacije BiH objavio je spisak igrača na koje računa u prijateljskim utakmicama sa vršnjacima iz Hrvatske 24. i 26. avgusta u Velikoj Kladuši.

Bubalo je na okupljanje 23. avgusta pozvao 23 igrača: Robert Mikulić, Faruk Hodžić, Harun Huseinspahić, Muhamed Bešić, Marko Điljić, Adnan Salihović, Josip Sesar, Jovan Rudanić, Muamer Gagula, Josip Crnjac, Dino Pegula, Darijo Zuparić, Nikola Popara, Bojan Borazir, Semir Aganspahić, Srđan Grahovac, Goran Zakarić, Faruk Brković, Haris Seferović, Mario Kvesić, Fikret Abdić, Semir Đip, Amer Bekić.

- Pozvao sam dosta nogometaša kako bi se uvjerio u njihovu formu, i vidio ko su najozbiljniji kandidati pred početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u oktobru mjesecu ove godine. Utakmice sa Hrvatskom sigurno su dobra provjera za sve momke koji su kandidati za reprezentativni dres - kazao je Zoran Bubalo.

Bh. selekcija borit će se sa reprezentacijama Češke, Bjelorusije i Makedonije za odlazak na Evropsko prvenstvo.

D.K.

Seferovic. 8-)

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Omerbavarac » 17 avg 2010, 02:57

emiros je napisao/la:
Seferovic. 8-)
A tu je i Besic. 8-) 8-)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Amar Dzeko » 17 avg 2010, 03:00

Omerbavarac je napisao/la:
emiros je napisao/la:
Seferovic. 8-)
A tu je i Besic. 8-) 8-)
Ne Seferovic iz Fiorentine nego Haris Seferovic iz Iskre Bugojno :D
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la sajo10 » 17 avg 2010, 03:04

Haha e yebiga sad :D
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, DaVinci, Goalgetter i 19 gostiju.