Olimpik Sarajevo

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 08 maj 2017, 16:04

BRAVO DEJO, BRAVO DINO! Trebamo ih nagraditi za to
Sta sad savez ceka, uhvatili smo ih kako pokusavaju kriminal izvesti
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la flagrantus » 08 maj 2017, 17:55

Mancini je napisao/la:Zasto se brisu postovi u kojima se spominje genocidni entitet? BH forum i ne smije se napisati onako kako jeste. Sram vas bilo.
Zato sto su normalni ljudi u vecini u BIH!i zato sto sport spaja ljude svih nacija ,a ne razdvaja ih!I zato sto se na ovom forumu ne bavimo politikom!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 08 maj 2017, 18:28

flagrantus je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Zasto se brisu postovi u kojima se spominje genocidni entitet? BH forum i ne smije se napisati onako kako jeste. Sram vas bilo.
Zato sto su normalni ljudi u vecini u BIH!i zato sto sport spaja ljude svih nacija ,a ne razdvaja ih!I zato sto se na ovom forumu ne bavimo politikom!
To su suplje price. Ne smije se spominjati genocid koji je pravosnazno presudjen!? To u vasem entitetu se ne smije spominjati. A jesenas si ismijavao ovaj klub a sada si kao navijac istog. Smijesno.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la flagrantus » 08 maj 2017, 18:59

Mancini je napisao/la:
flagrantus je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Zasto se brisu postovi u kojima se spominje genocidni entitet? BH forum i ne smije se napisati onako kako jeste. Sram vas bilo.
Zato sto su normalni ljudi u vecini u BIH!i zato sto sport spaja ljude svih nacija ,a ne razdvaja ih!I zato sto se na ovom forumu ne bavimo politikom!
To su suplje price. Ne smije se spominjati genocid koji je pravosnazno presudjen!? To u vasem entitetu se ne smije spominjati. A jesenas si ismijavao ovaj klub a sada si kao navijac istog. Smijesno.
Nisam nikad ismijavao klub,vec tebe!I nisam navijac Olimpika,to sam napisao da ti ne bi trazio da me posalju u Banovice,ali mi je Olimpik simpatican klub vjerovao ili ne!
Ako ti je bas zadovoljstvo evo sada me mozes prijaviti,nije problem!i volio bi da kazne ove iz Jajca i da se nekako izvucete,i da ti jednom shvatis da nema "vasih" i "nasih"entiteta ako mislimo zivjeti zajedno!
Kome je presudjeno neka je ,mi ostali nastavljamo normalan zivot i 'nasi" i "vasi"I jos da ti kazem da je moja porodica puna i "nasih" i "vasih".Da mojim venama tece i "vasa' i "nasa" krv,ali nema nam srece dok svi ne budemo "Nasi"!
Vjerovao ili ne ,zelim ti sve najbolje i slobodno me odmah prijavi!Zivio ti meni 100 godina!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 08 maj 2017, 19:56

flagrantus je napisao/la: Nisam nikad ismijavao klub,vec tebe!I nisam navijac Olimpika,to sam napisao da ti ne bi trazio da me posalju u Banovice,ali mi je Olimpik simpatican klub vjerovao ili ne!
Ako ti je bas zadovoljstvo evo sada me mozes prijaviti,nije problem!i volio bi da kazne ove iz Jajca i da se nekako izvucete,i da ti jednom shvatis da nema "vasih" i "nasih"entiteta ako mislimo zivjeti zajedno!
Kome je presudjeno neka je ,mi ostali nastavljamo normalan zivot i 'nasi" i "vasi"I jos da ti kazem da je moja porodica puna i "nasih" i "vasih".Da mojim venama tece i "vasa' i "nasa" krv,ali nema nam srece dok svi ne budemo "Nasi"!
Vjerovao ili ne ,zelim ti sve najbolje i slobodno me odmah prijavi!Zivio ti meni 100 godina!
Ismijavaj nekog drugog ako želis a mene nemoj. Ni ja nikoga ne omaložavam odnosno ne ismijavam.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 12 maj 2017, 10:56

Novinar Mlaco postao je smijesan sa svojim opaskama. Danas svakakvi ljudi pisu. :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 13 maj 2017, 16:22

Olimpik: Bandović, Vukomanović, Osmanović, Karić, Kojić, Pehar, Milović, Govedarica, Bogdanović, Osmanković, Svraka.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

tareizo
Postovi: 1705
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la tareizo » 13 maj 2017, 19:21

steta ispali ste slijedom nesretni okolnosti mada tvrdim da ste bolji i od celika,viteza i metaleghea

sretno vam
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 13 maj 2017, 19:30

Toliko suplje u defanzivi, i u vezi i u odbrani. Lose postavljena taktika odnosno ekipa od pocetka utakmice. U drugom poluvremenu igrali na sve ili nista pa su jos dva gola dali ali je to rizik bio. Pet da su zabili primili bi pet golova. Valjda je predsjedniku sada jasno koliko trener nema pojma. Kakve su im uslove dali ljudi i ovako da im vrate. Sramota! Prosle godine u ovo doba igraci nisu imali feninga mjesecima a izborili su opstanak. Ali su zato imali kapitena Ledeta Muharemovica i pravog profesionalca koji je "vukao" ostatak ekipe. E on najvise nedostaje ovoj ekipi.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 13 maj 2017, 19:38, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 13 maj 2017, 19:37

tareizo je napisao/la:steta ispali ste slijedom nesretni okolnosti mada tvrdim da ste bolji i od celika,viteza i metaleghea

sretno vam
Nema igraca kao sto je bio Lede Muharemovic. Dejo je dobar kapiten ali Lede najvise fali. Ovi sada imaju odlicne uslove ali dzaba kada ih ima bez karaktera. A trener je posebna prica. Sad je valjda svima jasno koliko ne zna. Ali kasno je sada za promjene.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 13 maj 2017, 19:56

U to vrijeme smo imali jak kolektiv kako sada ima Borac u 1.RS, to vuce naprijed. Da smo bogdom ranije ovu ekipu sklopili da se uigra, izborili bi opstanak na terenu sigurno jer je samo Celik ispred nas sto se tice skupljenih bodova u ligi za opstanak. Ovako jedina sansa sada je ako se registruje onaj rezultat u Banja Luci 0-3.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 13 maj 2017, 20:08

Sa ovakvim trenerom ostati u ligi. Smiješno.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 28 jan 2018, 00:33, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 13 maj 2017, 21:58

Nadam se da ce uskoro pronaci novog trenera i ponuditi najkvalitetnijim igracima nove ugovore. Pitanje je da li i ko zeli igrati nizi rang takmicenja. Ali za dobre ugovore bi vjerovatno neki igrali.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
FliX
Postovi: 4732
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la FliX » 14 maj 2017, 12:39

Jbg volio sam da ste opstali zajedno s nama (Celik), te da su ispali oni supci iz Jajca, a Vitez je sam sebi kriv.
Ovako, ste ispali, mada ce te u zadnja dva kola mozda odluciti ko ce jos s vama izletit iz lige, ja bi volio da to budu jajca :D

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 14 maj 2017, 19:00

Mogli bi cak i Sirokog povesti, ako puste Metalcima. Koji bi haos tek tada nastao. :mrgreen:

Sacekat cu jos malo da vidim sta ce biti od ove istrage prije nego sto se zadubim u temi o sljedecoj sezoni, ali vec sada bih rekao da Osmanovic ce napredovati gdje god da igramo, pogotovo u 1.FBiH vjerujem da bi bio dobar golgeter. I kad zavrsi sezona treba vidjeti ko bi da ide i ko bi da ostane pa onda koga treba dovesti. Trebamo dobre bokove obezbjediti ako ne ostanu Colic i Bevab.
Nadam se da ce Bosna Sema ostati u 1.FBiH, tu bi nam prijalo igrati na Kosevu blize je i bolji je teren(a mi obavezno trebamo na Otoci igrati), i najbolje bi bilo da Vitez ispadne jer nisu neki bauk, nastimanu jedva uzese. :lol:
Treba imati na umu to da ce biti dosta losih terena i za to se moramo postaviti i pripremiti, a i sigurno ima smijurija dole, zato treba biti efektivan na terenu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

gorazdak
Postovi: 389
Pridružen/a: 10 mar 2013, 10:13
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la gorazdak » 15 maj 2017, 11:14

@Mokroguz

Ma bice se jako tesko vratiti. U prvoj ligi FBIH ce naredna sezona biti jedna od najacih ikad. Buduci da se FK Gorazde godinama takmici u ovoj ligi dobro je poznajem.
Za narednu sezonu kao potencijalne favorite za prvo mjesto izdvojio bi sljedece timove.

1. Gosk- ukoliko ne udju ove sezone naredne ce se sasvim sigurno boriti za prvo mjesto. Gosk uvijek puca na premijer ligu.
2. Sloga SH- svima nam je poznato da Azmir Husic stoji iza ovog kluba. I sam je najavljivao da ce Sloga uskoro u PL. Vidimo kako igraju u proljetnom djelu prvenstva. Naredne ce svim silama jurisati na prvo mjesto u to sam ubjedjen.
3. Travnik- oni su uvijek u vrhu. Uvijek teze ka prvoj poziciji i dugogodisnji premijerligasi.
4. Zvijezda- znam da su prosle sezone pokusali da se vrate u PL i nakon sto je to propalo ove sezone su malo popustili. I oni se uvijek bore za vrh. Mada ne znam kakvi su trenutno sa finansijama ali nikad ne kriju ambicije za PL
5. Velez- Oni najavljuju naredne sezone atack na prvo mjesto. I to je i za ocekivati.
6.Olimpik- sasvim sigurno je da cemo pokusati odmah da se vratimo.
7. Vitez - ukoliko ispadne Vitez treba ocekivati da ce i oni gledati da se vrate nazad jer su uvijek napadali taj povratak u PL

To je sedam konkurenata po mom misljenju za to prvo mjesto.
Od ostalih jako teskih protivnika izdvojio bi

1. Rudar K - oni su uvijek u vrhu i jako nezgodnan domacin.
2. Gorazde- Gorazde tesko gubi na svom terenu ali dobra stvar za Olimpik sto Gorazde ni naredne sezone nece napadati PL tako da je ovdje moguce uzeti svih sest bodova ako uprava bude pametna.
3. Bratstvo- tesko gostovanje. Nikad se niko nije naigrao.
4. Jedinstvo- biscani biscani sta reci...

Ma ima tu dosta teskih utakmica i nazalost bice pravi pakao. Losi tereni tehnickim ekipama koje vole da se nadigravaju nece mnogo pomoci. Srce na terenu treba ostavljati u svakoj utakmici. U ovoj ligi nema laganih utakmica da svima bude jasno.
Drugi dio sezone je jako prljav i ako Olimpik zeli expresno da se vrati neka gazde pripreme kesu love i neka lobiraju. U protivnom ce im se zgaditi fudbal kad skontaju koliko je Prva liga prljava....

Iskreno se nadam da cemo se expresno vratiti naredne sezone....

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Penaltiky » 15 maj 2017, 12:43

Pozz navijac sam Olimpika vec 30 godina kada me tata vodio na Gay arenu, nadam se brzom povratku u elitu naseg giganta. Športski selam.
Mislim da bi na dresove trebalo dodati kosope, ili crne tacke, kakva je to lubenica bez kospa?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 15 maj 2017, 15:47

Penaltiky je napisao/la:Pozz navijac sam Olimpika vec 30 godina kada me tata vodio na Gay arenu, nadam se brzom povratku u elitu naseg giganta. Športski selam.
Mislim da bi na dresove trebalo dodati kosope, ili crne tacke, kakva je to lubenica bez kospa?
Prijavljen ti je post. A te maloumnosti piši negdje drugo. Ovdje nisi zanimljiv.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 15 maj 2017, 17:27, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 15 maj 2017, 15:57

gorazdak je napisao/la:@Mokroguz

Ma bice se jako tesko vratiti. U prvoj ligi FBIH ce naredna sezona biti jedna od najacih ikad. Buduci da se FK Gorazde godinama takmici u ovoj ligi dobro je poznajem.
Za narednu sezonu kao potencijalne favorite za prvo mjesto izdvojio bi sljedece timove.

1. Gosk- ukoliko ne udju ove sezone naredne ce se sasvim sigurno boriti za prvo mjesto. Gosk uvijek puca na premijer ligu.
2. Sloga SH- svima nam je poznato da Azmir Husic stoji iza ovog kluba. I sam je najavljivao da ce Sloga uskoro u PL. Vidimo kako igraju u proljetnom djelu prvenstva. Naredne ce svim silama jurisati na prvo mjesto u to sam ubjedjen.
3. Travnik- oni su uvijek u vrhu. Uvijek teze ka prvoj poziciji i dugogodisnji premijerligasi.
4. Zvijezda- znam da su prosle sezone pokusali da se vrate u PL i nakon sto je to propalo ove sezone su malo popustili. I oni se uvijek bore za vrh. Mada ne znam kakvi su trenutno sa finansijama ali nikad ne kriju ambicije za PL
5. Velez- Oni najavljuju naredne sezone atack na prvo mjesto. I to je i za ocekivati.
6.Olimpik- sasvim sigurno je da cemo pokusati odmah da se vratimo.
7. Vitez - ukoliko ispadne Vitez treba ocekivati da ce i oni gledati da se vrate nazad jer su uvijek napadali taj povratak u PL

To je sedam konkurenata po mom misljenju za to prvo mjesto.
Od ostalih jako teskih protivnika izdvojio bi

1. Rudar K - oni su uvijek u vrhu i jako nezgodnan domacin.
2. Gorazde- Gorazde tesko gubi na svom terenu ali dobra stvar za Olimpik sto Gorazde ni naredne sezone nece napadati PL tako da je ovdje moguce uzeti svih sest bodova ako uprava bude pametna.
3. Bratstvo- tesko gostovanje. Nikad se niko nije naigrao.
4. Jedinstvo- biscani biscani sta reci...

Ma ima tu dosta teskih utakmica i nazalost bice pravi pakao. Losi tereni tehnickim ekipama koje vole da se nadigravaju nece mnogo pomoci. Srce na terenu treba ostavljati u svakoj utakmici. U ovoj ligi nema laganih utakmica da svima bude jasno.
Drugi dio sezone je jako prljav i ako Olimpik zeli expresno da se vrati neka gazde pripreme kesu love i neka lobiraju. U protivnom ce im se zgaditi fudbal kad skontaju koliko je Prva liga prljava....

Iskreno se nadam da cemo se expresno vratiti naredne sezone....
Novac imaju. Ako budu znali postaviti stvari na svoja mjesta mogu se vratiti brzo. Prvi zadatak je dovesti kvalitetnog odnosno inteligentnog trenera. Pa onda kvalitetne igrače. Ali je pitanje ko želi igrati federalnu ligu od iole kvalitetnijih fudbalera.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 15 maj 2017, 17:29, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Penaltiky » 15 maj 2017, 16:50

Mancini je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Pozz navijac sam Olimpika vec 30 godina kada me tata vodio na Gay arenu, nadam se brzom povratku u elitu naseg giganta. Športski selam.
Mislim da bi na dresove trebalo dodati kosope, ili crne tacke, kakva je to lubenica bez kospa?
Prijavljen ti je post. A te maloumnosti pisi negdje drugo. Ovdje nisi zanimljiv.
Zašto želiš da me spriječiš da navijam za Vukove? Ti i tebi slični ste otjerali gosp. Gracića.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.