FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Mokes
Postovi: 15011
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 19 maj 2017, 16:47

Meni je veca misterija od Crnkicevog promasaja to sto su pojedinci pisali kako je Kup nebitan trofej, a sad medu najglasnijim zbog neosvojanja istog :crazy:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

BordoBolesnik
Postovi: 961
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBolesnik » 19 maj 2017, 16:48

bordobijeli je napisao/la:
BordoBolesnik je napisao/la:Kada jednom Mehi Kodri uradis sto si uradio sve ti se ovako vraca. Ovo sa igracima i prijetnjama smrdi u pm. Opet su navijaci tema br jedan a nesposobne ublehe koje vode klub, oni koji su ga pokrali i to jos uvijek siguran sam na ovaj ili onaj nacin rade stoje po strani i zadovoljno trljaju ruke jer o njima niko ne prica. Ti isti ce po svojim marionetama pustiti price kako je Tan ubleha i kriv za sve, ljudi nemojte biti naivni! Para je bilo vise nego ikada ali su to Bosnje znalacki iskoristile. Fokus treba upravo na tim likovima da bude.
Pa 2 sezone placamo ceh toga . kad misli opet pocet ulagati ?? Evo doveo je novu upravu sve njegovi ljudi cekamo rezultate
Nije on ja i ti da voli ovaj klub druze. On je nama sve rekao s tim da bi prodao klub odmah ukoliko se nadje neko ko zeli da ga otkupi. Nakon svega sto se izdesavalo povucena je rucna s njegove strane, nista neobicno jer bi mi isto uradili da smo ulozili pare u nesto sto nam nije od nekog znacaja. Vec sam u par navrata pisao, na upravi je da dodju sa idejama, insvesitorima itd Ja imam oscjevaj da oni samo sjede i cekaju kada ce Tanu ispast nest iz novcanika, niko njima ne brani da rade svoj posao i da se unesu u ovo. Najlakse je doci i reci "Neda Tan lovu", pa mozemo i ja i ti sjediti u upravi i to ponavljati. Na njima je da nesta urade a i cinjenica je da su nas oni koji su se ugradjivali u ugovore i razni menadjeri dobro sjebali.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54776
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 maj 2017, 16:55

fico je napisao/la:Zašto taj toliko sposobni Valentin ne dovede novog vlasnika? Zašto bilo ko, ko je u i oko kluba, ne dovede novog vlasnika/sponzora?
:shock: Pa kako ce on dovesti novog investitora kad je njega investitor postavio, odnosno njegovi ljudi
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

bordobijeli
Postovi: 14292
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 19 maj 2017, 16:55

Stoji ovo sto si napisao al on je postavio kencoo, makedonca i jos ovog nekog kineza ne mi . mi hocemo rezultate dobre igrace to je sve , nazalost njima je cilj ispunjen i ove godine e to mene boli . vjeruj sve je do njeg i njegovi ljudi jako malo do nas .

bordospartanac
Postovi: 404
Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordospartanac » 19 maj 2017, 16:56

Mokes je napisao/la:Meni je veca misterija od Crnkicevog promasaja to sto su pojedinci pisali kako je Kup nebitan trofej, a sad medu najglasnijim zbog neosvojanja istog :crazy:
Sigurno da je prica o tome da je kup nebitan ustvari bila laz, a stvarna zelja jeste da se isti uzme.
Razlozi prikrivanja stvarnih osjecaja leze u takvim pojedincima.

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 19 maj 2017, 18:04

MortemHz je napisao/la:
fico je napisao/la:Zašto taj toliko sposobni Valentin ne dovede novog vlasnika? Zašto bilo ko, ko je u i oko kluba, ne dovede novog vlasnika/sponzora?
:shock: Pa kako ce on dovesti novog investitora kad je njega investitor postavio, odnosno njegovi ljudi
Pa svi koji su u klubu govore "ne da Tan pare", pa šta oni rade da nađu nove sponzore? Koliko se sjećam, ugovor sa TA nam važi do januara 2018. Šta ćemo dalje?

I opet kažem i kad bi Tan dao 10 miliona, ovi bi doveli novog ikandea ili stepanova. Sjebali su budžet od 6-7 miliona, nisu evropu izborili.

Šta je sa kampom, zašto za to ne nađu pare, nego prose od Cimirota?

I na kraju krajeva, to što su pojedinci vjerovali kusturici da ćemo igrati grupne faze na bordo areni, to je njihov problem. Nama trebaju pare da platimo kvalitetne trenere u OP i SŠ koji će proizvoditi kvalitetne igrače i davati im šansu. To je jedini put za dugoročan uspjeh.
SARAJEVO

Avatar
keramikr
Postovi: 477
Pridružen/a: 31 avg 2013, 13:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keramikr » 19 maj 2017, 18:23

Pozz momci,treba mi jedna usluga oko karti ako nije problem? Ako je neko voljan pomoći da se javi u pp
Do zadnjeg dana zivota mog samo Saraj'vo!

bordobijeli
Postovi: 14292
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 19 maj 2017, 18:30

fico je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
fico je napisao/la:Zašto taj toliko sposobni Valentin ne dovede novog vlasnika? Zašto bilo ko, ko je u i oko kluba, ne dovede novog vlasnika/sponzora?
:shock: Pa kako ce on dovesti novog investitora kad je njega investitor postavio, odnosno njegovi ljudi
Pa svi koji su u klubu govore "ne da Tan pare", pa šta oni rade da nađu nove sponzore? Koliko se sjećam, ugovor sa TA nam važi do januara 2018. Šta ćemo dalje?

I opet kažem i kad bi Tan dao 10 miliona, ovi bi doveli novog ikandea ili stepanova. Sjebali su budžet od 6-7 miliona, nisu evropu izborili.

Šta je sa kampom, zašto za to ne nađu pare, nego prose od Cimirota?

I na kraju krajeva, to što su pojedinci vjerovali kusturici da ćemo igrati grupne faze na bordo areni, to je njihov problem. Nama trebaju pare da platimo kvalitetne trenere u OP i SŠ koji će proizvoditi kvalitetne igrače i davati im šansu. To je jedini put za dugoročan uspjeh.
Sad su sve njegovi ljudi u klubu 3 kineza ,Valentin oni sve odlucuju imas jos Sabrina i Hujic od nasih . on je postavio svoje ljude nismo mi .

zagorski
Postovi: 7766
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 19 maj 2017, 18:35

hilmo je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la: Tako je Hilmo !!! Nikad oskudnija ekipa s kvalitetom al jako borbena nazalost navijaci to nisu prepoznali ove godine na kosevu nije bilo prave podrske jako losa posjeta . sad ce neko reci ne znaju igrati sta imam gledati . cinjenica je da smo kuci sve izgubili ove sezone . krupa , zrinjski, radnik. kup mladost,siroki znaci i kup i prvenstvo smo kuci izgubili ne optuzujem navijace igraci igraju i trebali su dobiti to ali moramo priznati da je falio vjeter u ledja s tribina .
Ma prepoznali su to navijači, dobar dio njih, zato je svaka utakmica oko dvije hiljade onih redovnih koje nikad niko nece otjerati s koseva. Posjetu diriguje i kvalitet igara, igrača, mi to ove godine nemamo, ponajviše rezultati.

Ova ekipa više nije mogla.

Na kraju sezone, odmah s početka juna sjesti i dobro vidjeti šta i kako dalje.

btw. Većina je očito previše očekivala od Tana.
Znaci krivi smo mi sto smo 'previse' ocekivali,a ne Tan koji je i ono sto se je obavezao da uradi izradio,a kamoli sta vise!?
Zadnja izmjena: zagorski, dana/u 19 maj 2017, 18:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54776
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 maj 2017, 18:37

keramikr je napisao/la:Pozz momci,treba mi jedna usluga oko karti ako nije problem? Ako je neko voljan pomoći da se javi u pp
Poslao sam ti pp
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
keramikr
Postovi: 477
Pridružen/a: 31 avg 2013, 13:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keramikr » 19 maj 2017, 18:41

MortemHz je napisao/la:
keramikr je napisao/la:Pozz momci,treba mi jedna usluga oko karti ako nije problem? Ako je neko voljan pomoći da se javi u pp
Poslao sam ti pp
Vidio sam,zar nisi dobio poruku,posl'o sam ti
Do zadnjeg dana zivota mog samo Saraj'vo!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 19 maj 2017, 18:56

Svi smo očekivali previše, ja sam prvi očekivao grupne faze, milionske ugovore, da ćemo se prošetati u ligi, konstantne titule, trpanje rivala po 5-0, ali ništa od toga. Šta se može? Nismo u lošoj poziciji, finansije su korektne, nismo pred stečajem. Sljedeća sezona je naša, naravno uz par pojačanja. Čali ugovor treba produžiti i to je to, ne možeš mijenjati igrački kadar non stop i očekivati neki napredak, ništa bez par sezona da su momci u kolektivu zajedno... VOLIM TE SARAJ'VO! <3
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 19 maj 2017, 18:56

HAJDE RAJA NAVALITE SUTRA !!!!Dan prije revansa sa sirokim nismo opste imali na umu da je sljedeci dan finale kupa, samo smo o derbiju pricali, i odjednom da tako splasne atmosfera. Činjenica da smo ih ubili igrom, zato dodjite sutra , podrzite bordo momke. Pa sta bude.
SVI PUTEVI VODE NA KOŠEVO !!!
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

mma_hz
Postovi: 10747
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 19 maj 2017, 19:13

Ponavljam,izgubljeni su i KUP i liga iz kluba se niko ne oglasava u vezi toga i novcanih kazni za igrace koji su promasili KUP,a to su ovi sto im se "satro" prijeti.Koliko ce se novcano kazniti vec imenovani??
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

zagorski
Postovi: 7766
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 19 maj 2017, 19:15

Sutra derbi,a imam osjecaj kao da nije. Evo i ovdje se najmanje prica o derbiju,vise o svemu drugom vezanom za fks. Isto je i medu rajom u gradu. Mogao bi ovo biti najslabije posjeceni derbi ikada.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8188
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 19 maj 2017, 19:19

Ima li kakvih habera danas? Halalite sto vas peglam, ne mogu da ugrabim nista da otvorim od portala. Nisam ni znao da je sutra tekma, sad mi buraz rece. Ja bih u nedjelju otisao na tekmu hahaha

zagorski
Postovi: 7766
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 19 maj 2017, 19:22

mma_hz je napisao/la:Ponavljam,izgubljeni su i KUP i liga iz kluba se niko ne oglasava u vezi toga i novcanih kazni za igrace koji su promasili KUP,a to su ovi sto im se "satro" prijeti.Koliko ce se novcano kazniti vec imenovani??
Sto ce se oglasavati kad su zacrtani cilj za ovu sezonu ostvarili-izboreno ucesce u 1. predkolu EL.
Da su htjeli i imali ambiciju da nesta osvoje doveli bi par kvalitetnih pojacanja,a ne ovako.
Mi pretjerujemo sa ovim kritikama igraca,oni su takvi kakvi jesu,mogu koliko mogu,borbenost im vecinom ne mozemo osporiti. Krivi su oni koji su tu ekipu selektirali i oni koje ne zele da uloze u bolje.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 19 maj 2017, 19:22

mma_hz je napisao/la:Ponavljam,izgubljeni su i KUP i liga iz kluba se niko ne oglasava u vezi toga i novcanih kazni za igrace koji su promasili KUP,a to su ovi sto im se "satro" prijeti.Koliko ce se novcano kazniti vec imenovani??
Ti bi kaznio igrače što su izgubili KUP? Pa onu istu noć (ili noć kasnije) Fener ispao na penale, utakmica za ulazak u 3 ligu Engleske odlucena na penale i sad treba kazniti to sve? :rol: :rol: Sastavni dio fudbala je sve to, ne kažem da je sve bajno i krasno naravno da trebaju promjene, ali lakše malo. I da naravno da neće biti kažnjeni.

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 19 maj 2017, 19:23

mma_hz je napisao/la:Ponavljam,izgubljeni su i KUP i liga iz kluba se niko ne oglasava u vezi toga i novcanih kazni za igrace koji su promasili KUP,a to su ovi sto im se "satro" prijeti.Koliko ce se novcano kazniti vec imenovani??
Igrači su emotivno potrešeni, molimo da ih ne uznemiravate.

Dok se pichkice smire, dobit će čiste papire i otići u Bundesligu, jer svojim kvalitetama to zaslužuju. Tako menadžeri kažu. :kafa:

Iz kluba se oglase jedino kad treba optužiti navijače za sve što jesu i nisu krivi.
SARAJEVO

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8188
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 19 maj 2017, 19:24

Said. Sad sam vidio. :urnebes:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avalkaB, BigZlatan, Bordo10, Chony533, napoleon72, zagorski i 76 gostiju.