Browser igra: Football identity

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la samir_tm87 » 17 avg 2010, 20:33

cc promjenise kuje piti stranu :D vsaki go po desnoj nikad po mojoj sem petog , tad sam otiso , odo i sad , vidim ose tamo drugog-treceg :s :D

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Bilal » 17 avg 2010, 20:38

elninho_resTO je napisao/la:
Italia je napisao/la:zna se ko je prvi poceo to raditi :P
ma daj,kad.???,da ne govorim ovako dobro,al jesmo se ufatili smijatt :mrgreen:
Kamikaze svaka cast. Vi ste to radili i protiv nas, a bosnia moze samo protiv botova :P

Italia
Postovi: 5761
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 17 avg 2010, 21:21

elninho_resTO je napisao/la:
Italia je napisao/la:iz prekida je to standardna situacija, ali ako se sjecas tekme protiv Cartoonsa kada smo mi defanzvci ostavili 5 njihovih u off sideu.. to je bila drama situacija..
ovo je ipak 6,znaci rekord :mrgreen: bosnia nije u necemu najbolja ;)
kad vec hoces i volis da se raspravljas evo zadaca tvojim i svim ostalim.. ali ne u prekidu, prekid je sala i radili smo to jos u prvom dijelu sezone.. kad to odradite u igri onda vam cestitam ;)

slika
slika
slika
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

bavarian_bk
Postovi: 4869
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la bavarian_bk » 17 avg 2010, 22:10

samir_tm87 je napisao/la:cc promjenise kuje piti stranu :D vsaki go po desnoj nikad po mojoj sem petog , tad sam otiso , odo i sad , vidim ose tamo drugog-treceg :s :D
Samire , iznenadjujes me . Mislis da nebi pobjedili da si cuvao Pitu . Zahvalite se Bogu sto imate golmana onoga , inace bi pusili 10 komada ;)

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 18 avg 2010, 00:42

taktivh ofova na hiljade daffi,a ti su oept bil botovi cim su svi u napad otisli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Italia
Postovi: 5761
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 18 avg 2010, 09:48

tu sam, aktivan sam.. kad ovako izbacite aktivnu ekipu cestitam vam.. i da se odvija ovako situacija, jer se odbrana vracala na centar i nismo bili ni postavljeni uopste..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 18 avg 2010, 11:16

Italia je napisao/la:tu sam, aktivan sam.. kad ovako izbacite aktivnu ekipu cestitam vam.. i da se odvija ovako situacija, jer se odbrana vracala na centar i nismo bili ni postavljeni uopste..
ispade da ste t oslucajno napravili :D
**** to,nego bojim se da necu bity u postavi za mec sa sarajvom :mrgreen: ,menager hoce da odmori najbolje igrace :mrgreen:
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Edo_Majka » 18 avg 2010, 13:41

elninho_resTO je napisao/la:
Italia je napisao/la:tu sam, aktivan sam.. kad ovako izbacite aktivnu ekipu cestitam vam.. i da se odvija ovako situacija, jer se odbrana vracala na centar i nismo bili ni postavljeni uopste..
ispade da ste t oslucajno napravili :D
**** to,nego bojim se da necu bity u postavi za mec sa sarajvom :mrgreen: ,menager hoce da odmori najbolje igrace :mrgreen:
Pa onda se ti nebrini, ima da budes prvi starter :mrgreen:
Tracy McGrady!!!

Italia
Postovi: 5761
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 18 avg 2010, 14:41

slucajno :o pa kad sam im se ja drekno svi izasli, ali posto Adin Rooney nije imao program preko kojeg pricamo nije nas mogao cuti i tu smo bili u opasnosti.. ali instiktivno je izasao i on i tako drama off zamka napravljena..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 18 avg 2010, 19:31

Italia je napisao/la:slucajno :o pa kad sam im se ja drekno svi izasli, ali posto Adin Rooney nije imao program preko kojeg pricamo nije nas mogao cuti i tu smo bili u opasnosti.. ali instiktivno je izasao i on i tako drama off zamka napravljena..
zasto se deres ovo je samo igra :mrgreen: ,pa ti si reko vracali se niste pokusavali napavit,pa sam zato to reko,nea veze
a majka ako ti tako kazes onda sam siguran
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Italia
Postovi: 5761
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 18 avg 2010, 20:26

ne derem se :mrgreen: .. vec je bila poslana njihova lopta prema defanzivi ako se dobro sjecam, i mi pomakli liniju i bacili loptu napadacima i dok smo se vracali do centra nasi su vec izgubili loptu i bili smo na ovoj distanci gdje je slika.. i od tog trenutka imas sve napisano.. :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 19 avg 2010, 00:45

oj jesu nedokazni daffi pa ovo nema logike,popeli su mi se svi na neku styvar,a posebno 2,3 sa foruma
jos sad imamo imi problema u ekipi,al rjesicemo imi to brzo,valjda nece bti transfera,vidim neki cekaju ko zapete puske
a ne znam ko nudi spahicu stalno ugovor,lik ni negleda ugovore,mi mu kazemo kad neko nesto ponudi zanjega,i samo odbije,al stalno salju
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Italia
Postovi: 5761
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 19 avg 2010, 11:37

eh brate, veliku krivicu baci na svog golmana iako sam dobar sa njim.. dodje tamo na nas forum, jos u slikama baca skilove, a kad mu je dosao vas manager "od pocetka sam bio protiv skilova i slicno".. heh, pricaj mi o transferima.. svako 2-3 dana dobijem ponudu, ali evo zadnja sedmica nema nikakvih ponuda.. :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la CLS » 19 avg 2010, 11:53

opet sami sebe hvalite strasno dokle vise :D :D :D
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 19 avg 2010, 11:58

Italia je napisao/la:eh brate, veliku krivicu baci na svog golmana iako sam dobar sa njim.. dodje tamo na nas forum, jos u slikama baca skilove, a kad mu je dosao vas manager "od pocetka sam bio protiv skilova i slicno".. heh, pricaj mi o transferima.. svako 2-3 dana dobijem ponudu, ali evo zadnja sedmica nema nikakvih ponuda.. :mrgreen:
nece te vise niko :mrgreen: ,ako hoces kod nas,taman ce se oyvorit jedno mjesto :mrgreen: golman je mene jucer iznerviro maximalno,jos kad poce one tekstove sastavljat,ja kad sam vidio reko nemoj da se salis da to objavljujes ,on poce odbrojavat kolko do objavljivanja :mrgreen: ,ma reko goni se u ****,radi sta hoces,odricem te se :mrgreen:
otislo je u **** sve,al sredicemo ito,nesto nam nema bossa :D u adnje vrijeme
i koja je budala onaj atar :mrgreen: ,slusat njega i nikad ti dosadno,samo se valjat od smijeha mozes :D :D :D

ja taman da napisem nema ni clsa kad ono on prekide me usred objavljivanja :D
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Italia
Postovi: 5761
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 19 avg 2010, 12:44

gledaj sto korisiti priliku da me napravi Kamikazom :lol:

nema veze Skauting tim ce se vratiti jos jaci :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 19 avg 2010, 13:14

Italia je napisao/la:gledaj sto korisiti priliku da me napravi Kamikazom :lol:

nema veze Skauting tim ce se vratiti jos jaci :mrgreen:
moram,takvih prilika je malo.a kad cemo vec jednog igraca izgubit,valja potrosit te pare a neku zamjenu samo na drugoj poziciji :D ,u ovom slucaju fali nam sd :mrgreen:
nebi me cudilo kad bi igro stopera veceras,menager je sumnjiv pravo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kako krle prezivljava novu poziciju :D
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Italia
Postovi: 5761
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 19 avg 2010, 14:46

:lol: pa ja ne dolazim kao zmajena vec kao najveci transfer lige :mrgreen:

ocm krle je zvijer.. koju god tekmu nije igrao njegov bot poludi i dobije ocjenu 10.. zabije po 2-3 gola ( dok je igrao cf ) prelud :lol: ..a vjerovatno nece biti ni protiv Waltera pa su naebali :lol:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 19 avg 2010, 16:56

Italia je napisao/la::lol: pa ja ne dolazim kao zmajena vec kao najveci transfer lige :mrgreen:

ocm krle je zvijer.. koju god tekmu nije igrao njegov bot poludi i dobije ocjenu 10.. zabije po 2-3 gola ( dok je igrao cf ) prelud :lol: ..a vjerovatno nece biti ni protiv Waltera pa su naebali :lol:
lako je njemu,on istreniro neki skil da bot igra kao pravi igrac :D i sad nas levati,onaj mu dade ocjenu 10 a ono bot igro :mrgreen: a ovaj nije ni skonto
a pito sam za poziciju,dmetal mu sto je sm sad,posto imi imamo slicnih problema
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Italia
Postovi: 5761
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 19 avg 2010, 17:01

hehe, mora da ima taj neki skriveni skill.. :lol: il je trenirao specijalne skilove :mrgreen:

a mislim da sam ti rekao negdje, ne smeta mu.. mozda i smeta, ali on ne zeli to da govori.. najvise je u klubu, ali nikad nije igrao na prirodnoj poziciji.. valjda mu ne smeta..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.